PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tramer hakkında acil acil

suk3b3
19-06-2018, 00:52
Arkadaşlar 5664 tramere plakadan msj atıldığında R6 olan motor R1 görünüyor ve ağır hasar kayıtlı görünüyor.
Sase den atıldığında R6 ve temiz görünüyorsa problem nerden kaynaklidir? Sase numarasından bakılan kayda mı güvenmeliyiz?
Plaka değişimi olduğunda aynı tramer plaka sorgusunda yine çıkar mı?
Bi karışıklık olmuşsa bu nasıl düzeltilebilir?
Acil cvplarinizi bekliyorum.

_driver_
19-06-2018, 01:03
Siz hatırladığım kadarıyla emniyet çalışanıydınız şase no.dan kayıt çıkmadı mı?

suk3b3
19-06-2018, 01:29
Siz hatırladığım kadarıyla emniyet çalışanıydınız şase no.dan kayıt çıkmadı mı?

Evet polisim. Tramere msj attm motor ağır hasar kayıtlı görünüyor. Adam sase den bakmistik biz bisey çıkmıyordu nasil olabilir öyle bisey dedi. Yarin sase numarasını atacak bide oradan sorgu yapacağım.
Emniyetin kendi sisteminde sase numaradan hasar sorglama varmı bilmiyorum.

_driver_
19-06-2018, 01:53
Evet polisim. Tramere msj attm motor ağır hasar kayıtlı görünüyor. Adam sase den bakmistik biz bisey çıkmıyordu nasil olabilir öyle bisey dedi. Yarin sase numarasını atacak bide oradan sorgu yapacağım.
Emniyetin kendi sisteminde sase numaradan hasar sorglama varmı bilmiyorum.
Ulaşamazsanız kendi sigortacımdan baktırayım işiniz garanti olsun

yesil
19-06-2018, 02:42
ben araç alırken aracın plakadan sorgulartığımda qashqai marka araç için fiat linea marka başka bir aracın bilgileri geldi. aracın üzerinde yazan şasi no’dan sorgulama yaptığımda yine aynı linea marka aracın bilgileri geldi. sonra bir yerleri arayıp düzelttirdiler. karışıklık olabiliyor düzeltmek mümkün.

suk3b3
19-06-2018, 03:10
Ulaşamazsanız kendi sigortacımdan baktırayım işiniz garanti olsun

Tsk. Ederim yarın tam anlamıyla bakacagm. Saseden tramer gelmiyorsa plaka değişince yeni plakada tramer gelir mi o önemli.

207_TR
19-06-2018, 15:53
Plakada yanlış kayıt çıkabilir önemli olan şase numarası şase numarası nda çıkmıyorsa problem yoktur

İşini bilen bir sigortacı bakabilir

Volkann
19-06-2018, 16:40
sigortadan zeil yaptırmamışlardır. bir süre sonra otomatik oluyor o zeil , o süre zarfında eski plakadaki aracın bilgilerini gösterir.en garantisi şase dir. şaseden ne çıkıyorsa doğrudur.
sigortacınızdan teyit ettirin.