PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PAY-PAL sorunu ...

mustafa-u
19-06-2018, 21:33
arkadaşlar
aramızda pay-pal kullananımız varmıdır acaba ?
yurtdışı bir vatandaşa pay-pal üzerinden ödeme ( 50 usd ) yapmam gerekli ama biliyorsunuz ki TR üzerinden bu sistem kapalı ve buna ilave olarak bunun benzeri kuruluşlarda TR çıkışlı banka kartlarına kapatılmış durumda malesef .
yardımcı olabilirseniz sevinirim ..

ercan26esk
20-06-2018, 00:19
3 defa alış veriş yaptım hepsi geldi Tr uzantılı paypalı kullanmıyorum.

mustafa-u
20-06-2018, 08:51
3 defa alış veriş yaptım hepsi geldi Tr uzantılı paypalı kullanmıyorum.

firma veya alışveriş olsa sıkıntı yok normal kart ile bile olur ama ödeme kişiye özel olduğundan pay-pal veya skrill ile ödemem yapmam gerekiyor..
fakat bunlar içinde bizim banka kartları ile TR den çıkış yasak ..

ercan26esk
20-06-2018, 08:53
mustafa bey farklı bir yol denemenizi tavsiye ederim paypalın kapanmasındaki en büyük etken para giriş ve çıkışıydı zaten.

onursumer
20-06-2018, 08:54
ben en son baktım olmuyor western union ile yurt dışında bir arkadaşıma gonderdim o halletti işimi masraf oluyor oda yapıcak bişe yok

CVK
23-06-2018, 16:52
Hallettik, bu paypal konusunda ihtiyacı olana yardım ederim. Türk kredi kartından direk para gönderilebiliyor.

rcpyldz
23-06-2018, 17:42
Hallettik, bu paypal konusunda ihtiyacı olana yardım ederim. Türk kredi kartından direk para gönderilebiliyor.

detay alabilirmiyiz

CVK
23-06-2018, 18:01
detay alabilirmiyiz

Almanyadayım ben, sizin kartınızla ödemeyi yapıyorum kartı hesabıma ekleyip. Mustafa abi sanal kart oluşturdu o şekilde yaptık ödemeyi.

onursumer
23-06-2018, 21:36
Almanyadayım ben, sizin kartınızla ödemeyi yapıyorum kartı hesabıma ekleyip. Mustafa abi sanal kart oluşturdu o şekilde yaptık ödemeyi.

ben almanyada yaşıyan arkadaşımın hesabı ile yapamamıştım bu işi benim kartımı onaylamamıştı

rcpyldz
23-06-2018, 22:39
bende alman telefon hatti var vpn ile hesap actım numara ile onayladım ama garanti yapı kredı enpara hiçbirinin sanal ve asıl kartlarını onaylatamadım

CVK
23-06-2018, 22:55
ben almanyada yaşıyan arkadaşımın hesabı ile yapamamıştım bu işi benim kartımı onaylamamıştı

Valla bilmiyorum, ben baya odeme yaptim bu sekilde.

GokhanRS
23-06-2018, 23:10
benim bonus kartım gayet çalışıyor. hatta hepsi çalışıyor, çünkü paypal üyeliğim yurtdışı zaten. sanırım internete girdiğin yer yurtdışı olunca türk kartları çalışıyor.

en azından benim tüm garanti kartlarım çalışıyor, bonus sanal veya normal bankamatik master kartım hepsiyle işlem yaptım ben.

2jz
23-06-2018, 23:20
bende alman telefon hatti var vpn ile hesap actım numara ile onayladım ama garanti yapı kredı enpara hiçbirinin sanal ve asıl kartlarını onaylatamadım

PayPal, Amazon Seller, Etsy Seller gibi hesapları kullanırken vpn kullanmanızı tavsiye etmem. Denk getirdikleri yerde ban yersiniz.

mustafa-u
24-06-2018, 00:15

Oğuz arkadaşımıza tekrar teşekkürlerimi iletiyorum ..
garanti sanal kart ile ödememi anlık yaptım sıkıntı yok ..