PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara- Zonguldak(Ereğli) yol

Otto_Skorzeny
17-07-2018, 00:58
Arkadaşlar orda olduğu için gidicez 3-4 günlüğüne yolda dikkat etmek gereken bir şey var mı? İlk kez gidicem. Hangi yoldan gidiyoruz, nereden bağlanıyoruz?

AşkınS.
17-07-2018, 06:19
2 seçenek;
1- yeniçağa'dan çıkıp devrek üzerinden zonguldak ve ereğli
2- düzce-kaynaşlıdan çıkıp akçakoca üzerinden ereğli. Ben 2.yi tercih ederdim.1 de bozuk ve virajlı yollar var

Otto_Skorzeny
18-07-2018, 00:07
2 seçenek;
1- yeniçağa'dan çıkıp devrek üzerinden zonguldak ve ereğli
2- düzce-kaynaşlıdan çıkıp akçakoca üzerinden ereğli. Ben 2.yi tercih ederdim.1 de bozuk ve virajlı yollar var

Teşekkür ederim

tiMachine
18-07-2018, 23:57
Abi delihakkı yolu var Düzceden sonra o yolda dikkatli ol derim yokuş aşşağı geliyor şehirlerarası otobüsler yollarda hep çalışmalar var şerit kayıyor sürekli oralarda dikkatli ol lütfen

ahmettatar
20-07-2018, 09:38
Ereğlide yaşıyorum. Sizin için en uygun güzergah,
Otobandan kaynaşlıda çıkıp sağa dönün
1-2 km sonra solda mercedes bayisini göreceksiniz. Oradan sağa ereğliye dönün. Bu yolda ortalama hız radarları var 120 sınır.
Akçakoca sapağa kadar devam edin. Yine ortalama hoz radarları var sınır 70
Akçakoca sağaktan sağa dönün ve ereğliye varın.

C!N
20-07-2018, 12:03
Abi delihakkı yolu var Düzceden sonra o yolda dikkatli ol derim yokuş aşşağı geliyor şehirlerarası otobüsler yollarda hep çalışmalar var şerit kayıyor sürekli oralarda dikkatli ol lütfen

Deli Hakkı Ereğli-Zonguldak arasındadır, arkadaş Ereğli'ye gidecekse oradan geçmeyecektir.

Octane
23-07-2018, 18:55
Biz yenicagadan giderdik Zonguldak'a, gayet eglenceli bir yol tavsiye ederim. Touge gibi.

C!N
24-07-2018, 14:05
Biz yenicagadan giderdik Zonguldak'a, gayet eglenceli bir yol tavsiye ederim. Touge gibi.

O yol şu anda daha eğlenceli hale geldi. Yeniçağa-Devrek arası duble yol oldu tamamen ve asfalt kaplaması da çok güzel durumda. Tekrar bekleriz ;)