PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LAND OF LEGENDS da magaza ?

ahmet3425
30-08-2018, 15:09
antalyalı arkadaslarımın bilgi ve goruslerine ihtiyacım var. bu bahsi gecen ismi asırı iddalı mekanda bir mutfak gereci magazası acma dusuncemiz var ki bizim urunler sektorun en top kalite ve fiyatlarına sahip urunleri heryere koyamıyoruz heryerde satamıyoruz malesef.

ben hiç gitmedim gormedim bilmiyorum bu ismi asırı iddalı avm tarzı mekanın potansiyeli nedir ? burada iş yapan arkadaslarımız var mı?

goruslerinizi ve izlemlerinizi alabilirsem kafamızda bazı seyleri oturtmama buyuk yardımı olacak.

Schumi
30-08-2018, 15:46
Ben gittim bu Temmuzda. AVM kısmı sinek avlıyordu Temmuz ayında. Çünkü çok sıcak ve gelenler direk AquaPark ve LunaPark kısmı için gidiyor sanki. Zengin Araplar gidiyordur ama alışveriş yapıyorlar mı bilemiyorum. AquaPark güzel ama AVM kısmından bir kapı ile ayrılıyor.

i-vtec07
30-08-2018, 16:11
Benim sürekli gittiğim bi yer kesinlikle tavsiye etmem abi. Heleki mutfak araç gereçleri mağazası orda olmaz/olmamalı.

Kışın zaten bomboş olucak şuandada aqualand iş yapıyo.

Rixos otelle beraber land of legends. Otelin arap müsterilerine belki ufak tefek satış yapar . Ama kurtarmaz

ibrahim
30-08-2018, 17:12
günü birlik gelen turistlerin uğrak yeri gereksiz bir yatırım olur iş yapsan bile en fazla 3 ay 9ay bomboş geçer zateneski zengin turist potansiyeli kalmadı rusyanın ve diğer ülkelerin köylü halkı geliyor buraya tavsiyem hiç bulaşma

ahmet3425
31-08-2018, 12:09
yorumlar icin tesekkurler arkadaslar buyuk olasılıkla fikir asamasından geri donuyoruz iptal edilecek. :)

ibrahim
31-08-2018, 12:25
En doğru karar

ahmet3425
31-08-2018, 17:24
bizim antalyada ki şef musteri/arkadaslarımızdan geldi boyle bir teklif ilk bakısta banada ilginc geldi antalyayı bilenlere bi sormak istedim o yuzden.