PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neye niyet FK2'ye kısmet... :)

.::EmrE::.
24-10-2018, 03:13
....güncel fotoğraflar eklendi :) ....

Hatırlayanlar olacaktır,yaklaşık 4 ay önce BMW F10 5.20i almış, fakat bir türlü ısınamamıştım. Aslında araç ihtiyacım olan herşeye sahipti, donanım,kalite,şekil,genişlik vb.., performans anlamında da tatmin ediyordu,ancak nedendir bilinmez yerine Pick-Up, SUV tarzında araçlar bakmaya başlamış, hatta "Araç Sorgulamaları" konusunda da bu sınıf araçlar için bir konu açmış, genel bilgi almak istemiştim. Kaşıntı tutmuştu anlayacağınız.

İşler planladığım gibi gitmedi, aklımda hiç mi hiç olmayan, tamamen fantezi olarak gelişen olaylar neticesinde tekrar hızlı bir araca kavuştum :) SUV dan Pick-Up dan nasıl bu noktaya geldim derseniz, inanın bilmiyorum. Düğünden sonraki sabah uyanıp, "ne içirdiniz lan bana?" diye soran damat gibiyim. Kısaca özetlemek gerekirse, yaklaşık 4 senedir spor, uğraşabileceğim, hızlı - ve bu denli hızlı ilk defa - o eski günleri hatırlatan, ve kullandığınızda insanın içinde heyecan uyandıran bir araç kullanmamıştım. Bir kere sürdüm sadece, ve eski günlerimi hatırlattı bana ,sonunda da amaan ölümlü dünya, yapıştır gitsin diyerek almış oldum. Üstelik 4 ay sonra ailemize bir de bebek geliyor, ama nato mermer nato kafa :D

Açıkçası alırken ne araç ne de model hakkında en ufak bilgim olmadan, tamamen spontane aldım. Plakası ilk plakaymış, belki tanıyanlar çıkacaktır. 32.xxx km'de, özellikle dış renginden dolayı çok beğendim. İçi - direksiyon ve göğüs kaplamalarını, kapı trimlerini- karbon kaplamışlar, gayet de güzel olmuş. Onun dışında Dr.Ecu Stage 2 yazılım , İskender egzoz, downpipe, son susturucu olarak varex tarzı bir şey, birkaç forge silikon hortum falan filan var.

Son derece amatörce, kullandığım süre zarfındaki gözlemlerimi aktarmam gerekirse, gidiş olarak bu zamana kadar kullandığım hiç bir araç gibi değil haliyle. Oldukça hatta baya güçlü, kafadan kayan saçma sapan bir araç gibi. Yol tutuşu muazzam, tabi ilk 3 vitesi saymaz isek :cool: Vites ve vites geçişleri gerçekten muazzam güzel. Oturuş pozisyonu biraz kötü geldi bana, çok yüksek oturmadıkça hız göstergesini görmeniz mümkün değil, ve onu görünce de çok yüksekte kalıyorsunuz. Malzeme kalitesi standart Japon, çok iyi sayılmaz. Ancak fena değil. İç mekanı oldukça geniş, özellikle arka koltuklar çok geniş. Bagaj da bir hayli büyük ve derin, ancak süspansiyonlar çok sert, günlük kullanımda yoran bir otomobil, bu yüzden tek araç olarak alsaydım düşünmezdim büyük ihtimalle. Berbat bir Android multimedia'sı var, insanı kanser ediyor. Park sensörü falan yok, ancak Allah'a şükür geri görüş kamerası var, Kısaca bu şekilde.

Gece gece otururken sizlerle paylaşmak istedim, umarım beğenirsiniz. Bu arada fotoğraflar bana ait değildir, önceden çekilmişler. Hesap makinesi ile çekmektense, bunlara bakmak daha keyifli diye düşünüyor, ve iyi geceler diliyorum.

Keyifli forumlar.

https://i.postimg.cc/RVnkXTyF/03884-D89-4012-4141-A262-50-D453-C88-FCB.jpg

https://i.postimg.cc/pr3gP9hR/1357-F2-B5-35-F0-4-E00-8-DB9-DF31379-D4-E64.jpg

https://i.postimg.cc/j5gpk3RW/EF76-C400-9143-4185-B9-C9-11-A69-C06-E6-B3.jpg

https://i.postimg.cc/cJmyf4jB/AEC741-FE-B0-C7-44-B3-97-B2-B5-ED14-D75-A51.jpg

https://i.postimg.cc/0Qygn11R/BBC3-EE3-B-72-E7-4-A5-D-AC60-F779260-B3-D10.jpg

https://i.postimg.cc/XqrRMKvs/6-CDC7064-50-C2-4519-90-F0-0542-B366289-B.jpg

https://i.postimg.cc/fW2whX6c/67-A50-D99-3-EA8-4-E47-B498-ECA7378-ABF14.jpg

https://i.postimg.cc/jdDRq2bG/8-CB29373-B0-C2-493-E-8923-DF09-B6-F5-DE0-F.jpg

https://i.postimg.cc/TYNhQBdX/919-B4666-CBFA-4824-B47-D-E966258-FAF8-E.jpg

https://i.postimg.cc/QtMdpq2M/347-CDCF0-EA08-440-E-A584-AAF6-F83-C8-ED3.jpg

https://i.postimg.cc/rsPcCXSn/DAE39842-073-C-4-E0-B-8580-A2-BC561-DEDB2.jpg

Bu da bonus; -garageistinye'ye teşekkür ediyorum.

https://i.postimg.cc/zXytM57J/6-C08-B3-DA-B579-4-A0-C-9505-1-D8219-F5-DDF0.jpg

Soulfly
24-10-2018, 03:23
Maşallah hayırlı olsun,zımba gibi duruyor fotolarda çok iyi :)

XoR
24-10-2018, 07:38
Maşallah Emrecim renk şahane, keyifle kullan kazasız belasız maşallah

weST.27
24-10-2018, 07:56
Çok güzel, iç karbon detaylar çok güzel olmuş, kazasız belasız

SekoLive
24-10-2018, 08:12
hayırlı olsun emre allah kaza bela vermesin :)

CloudGrey
24-10-2018, 08:14
maşallah çok güzel araç kazasız belasız kullanın..

ama honda bu type-r'da ayıp etti.
arabayı resimdeki gibi fuarlarda tanıttı tanıttı , sonra bir sokağa çıktı arabanın arkası tanıtılan araba değil..

https://i.hizliresim.com/vPODvv.jpg (https://hizliresim.com/vPODvv)

Erdem K.
24-10-2018, 08:15
fotoları gördükçe kanım kaynıyor, alasım geliyor, hiç şüphesiz çok güzel ve keyifli bir araçtır.
kazasız bol keyifli sürüşler ...

EmreS13
24-10-2018, 08:22
Pilotum hayırlı olsun, rengi falan çok güzel be. Maşallah maşallah :)

rebeloghy
24-10-2018, 08:32
Hayırlı olsun, hayat kısa - keyif aldığımız şeyleri çok da geri plana atıp unutmamak lazım bence de.

Kardon detaylar ise çok şık olmuş.

by_hayali
24-10-2018, 08:38
hayırlı olsun Şivan'dan aldınız sanırım mutluydu typerla s2k dan sonra, sende beğenirsin bence :)

Volkann
24-10-2018, 08:44
hayırlı olsun ilanlarda görüyordum aracı bir ara niyetlendim fakat uymadı size nasipmiş güle güle kullanın çok güzel ve keyifli bir araç :)

PiscocuK
24-10-2018, 08:46
Maşallah kazasız belasız bir kaç kez deneyip sahip olamadığım renk :)
Bence Fk2 nin en güzel rengi

SkY
24-10-2018, 08:52
hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın..:)

safaks
24-10-2018, 08:53
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Maşallah araca tam bir yarış aracı gbi.

Molev
24-10-2018, 09:48

arabayı resimdeki gibi fuarlarda tanıttı tanıttı , sonra bir sokağa çıktı arabanın arkası tanıtılan araba değil..

Al bendende o kadar, after markt üründe çıkmadı arka stoplar için, görsel bakımdan fk2 efsane bir araba olacakken ...

Hayırlı olsun aracınız, özellikle rengi ve içindeki karbon detaylar çok çok hoşuma gitti, kazasız belasız ağız tadıyla binmeniz dileğiyle.

STP
24-10-2018, 09:51
masallah. super secım. en kısa zamanda tekrar alıp uzun seneler bınecegım arac nasıpse.bu kadar keyıflı zevklı bı arabaya daha bınmedım.

berkaym
24-10-2018, 09:56
Hayırlı olsun ilk sahibi arkadaşımdı. Sonrasında temiz bakıldıysa keyifli kafa rahat binilir. Kazasız belasız binersiniz inşallah

onursumer
24-10-2018, 11:33
hayırlı olsun maşallah

yer uçağı buda :D

Kahn23
24-10-2018, 11:37
Hayırlı olsun Emre. Ufaklık gelince mecbur vazgeçtiklerinden birini de alacaksın :)

24-10-2018, 13:12
Öncelikle herkese güzel dilekleri için teşekkür ederim. Allah hepimizin gönlüne göre versin, kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Teker teker cevaplayamadığım için kusura bakmayın, tekrar sağolun.

Sağolun; size kesinlikle katılıyorum. Arka tarafa alışmak biraz zaman istiyor gibi, bilemiyorum bir tuhaf arkası. Konsept modeldeki gibi olsaydı gerçekten efsane olabilirdi.

hayırlı olsun Şivan'dan aldınız sanırım mutluydu typerla s2k dan sonra, sende beğenirsin bence :)

Teşekkür ediyorum. Evet Şivan'dan aldım, kendisi yakın arkadaşım olur, ona da premium bir araç gerektiği için takas etmeyi tercih ettik. Şivan hayatımda bindiğim en eğlenceli otomobil diyor, sanırım doğru.

Hayırlı olsun Emre. Ufaklık gelince mecbur vazgeçtiklerinden birini de alacaksın :)

Teşekkür ederim ; mecburen hanımın minik Opel Adam'i satıp yerine daha önce planladığım gibi uygun fiyatlı birşey bakacağız. Buna da kırmızı bir Recaro bebek koltuğu gider ama :D

phoenixs
24-10-2018, 13:23
Shield takmama rağmen dayanamıyorum makine yüksek kalibre ateş ediyor :) maşallah hocam kazasız belasız

speed_emre
24-10-2018, 13:35
hayırlı uğurlu olsun adaş. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Gerçektende çok güzel renk , duruş , gidişi olsun herşeyiyle çok iyi 400 bg bu araba çok keyiflidir. 8 - 9 sn
civarı koşuyordur. Tekrardan maşallah...

GEB
24-10-2018, 13:53
Hayırlı olsun aracınız güzel günlerde kullanın. Kırmızı ve Mavisini canlı incelemiş biri olarak göze mavi rengi daha hoş geliyor açıkcası :)

lucky Jackal
24-10-2018, 14:12
gule gule kullanin, radarimdaki arabalardan biriydi :) size nasipmis. kazasiz belasiz insallah

16EC813
24-10-2018, 14:35
hayırlı uğurlu olsun adaş. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Gerçektende çok güzel renk , duruş , gidişi olsun herşeyiyle çok iyi 400 bg bu araba çok keyiflidir. 8 - 9 sn

araç sahibi yazmamış ama bu 400 hp yi acaba hangi eklemeler le alınmış ?
kazasız belasız benimde emekli oldugumda almak istedigim bi araç

Grimlord
24-10-2018, 14:44

"Onun dışında Dr.Ecu Stage 2 yazılım , İskender egzoz, downpipe, son susturucu olarak varex tarzı bir şey, birkaç forge silikon hortum falan filan var. "

Araç sahibi yazmış abi, gözden kaçmış galiba :)

Maşallah, renk süper ötesi. Karbon detaylara bayıldım, Allah kaza bela vermesin.

MK8800
24-10-2018, 14:52
Pilotum kazasız belasız inşallah hayırlı olsun gruptan da kutlamasını yapmıştık :D bunu görecem inşallah

24-10-2018, 15:11

Çok sağol adaşım, daha iyileri senin olsun inşallah. Henüz bir ölçüm yapmadım, muhtemelen o civardadır.

Hayırlı olsun aracınız güzel günlerde kullanın. Kırmızı ve Mavisini canlı incelemiş biri olarak göze mavi rengi daha hoş geliyor açıkcası :)

gule gule kullanin, radarimdaki arabalardan biriydi :) size nasipmis. kazasiz belasiz insallah

Teşekkür ederim arkadaşlar. Mavi bence de daha farklı duruyor. Genel olarak aldığım araçların çoğunluğu mavi oldu :) jackal inşallah siz de gönlünüze göre bulursunuz bir tane
;)

"Onun dışında Dr.Ecu Stage 2 yazılım , İskender egzoz, downpipe, son susturucu olarak varex tarzı bir şey, birkaç forge silikon hortum falan filan var. "

Araç sahibi yazmış abi, gözden kaçmış galiba :)

Maşallah, renk süper ötesi. Karbon detaylara bayıldım, Allah kaza bela vermesin.

Çok teşekkürler size de. Aracın kaç hp olduğunu kesin olarak bilmiyorum, herhangi bir dyno verisi vs. yok ancak 380-395 hp aralığında olduğu söylendi yapılan işlemlere göre. Kendim denemedim, stock bir FK2 ye göre 2-3 boy önde gidiyormuş, aldığım arkadaşın söylediğine göre. Denemek lazım.

Pilotum kazasız belasız inşallah hayırlı olsun gruptan da kutlamasını yapmıştık :D bunu görecem inşallah

Sağol kardeşim inşallah bir araya gelelim görürsün bunu :D

asmisinsan
24-10-2018, 15:22
masallah aklımı çeliyor ama bütçe bi türlü uymuyor kazasız belasız :)

Ferhat_V
24-10-2018, 16:18
hayırlı uğurlu olsun çok güzel güle güle kullan :)

24-10-2018, 16:51
hayırlı uğurlu olsun çok güzel güle güle kullan :)

masallah aklımı çeliyor ama bütçe bi türlü uymuyor kazasız belasız :)

Teşekkür ederim arkadaşlar, darısı başınıza inşallah o halde :)

cagdasi
24-10-2018, 17:11
Güle güle kullanın çok güzel aracınız. Ben de bu aralar F10 5.20'ye niyetleniyorum, araç ve yakıt tüketimi hakkında kısa da olsa bilgi verebilir misiniz. Konunuzu kirlettiğim için mazur görün.

24-10-2018, 17:27
Güle güle kullanın çok güzel aracınız. Ben de bu aralar F10 5.20'ye niyetleniyorum, araç ve yakıt tüketimi hakkında kısa da olsa bilgi verebilir misiniz. Konunuzu kirlettiğim için mazur görün.

Teşekkür ediyorum çok sagolun.

BMW için söyleyebileceğim araç gerçekten çok iyi bence, dış görünüşü insanı aldatıyor,hantal gibi duruyor ancak kesinlikle değil, performans olarak çok yeterli, 260 km gibi bir son hız görebiliyorsunuz rahatça, 0-100 km 7.8 sn, konfor,donanım ve prestij olarak 5 yıldızı hak ediyor. Eksi olarak söyleyebileceğim tek şey arka koltuklar aracın heybetine yakışmıyor, diz mesafesi dar. Yol tutuşu olsun, sürüş dinamikleri olsun sportif bir otomobil gibi. Yakıt tüketimi EcoPro ile yelken modu kasarak Balıkesir-İstanbul arası 7.4 lt görebildim minimum - ortalama 110 km hızla seyir ettim. Şehir içinde ise tüketim ortalama 10.0 litre civarında. İstanbul - Balıkesir giderken baya süratli gittim otobanda özellikle sürekli 230 - 250 civarında, daha sonra karayolunda da 160 civarı o durumda da 13.5 litre ortalama ile Balıkesire vardım. Kullandığım en güzel otomobillerden biri idi kesinlikle. Ancak alınacaksa M paket alınmalı. Bunlar dışında servis bakımları ortalama 2000 lira civarında, kasko da en düşük 7500TL çıkmıştı. Başka sorunuz olursa yanıtlarım.

Burak K.
24-10-2018, 18:07
Hayırlı olsun pilotum, güle güle kullan. Bi fotoğrafı daha vardı grupta paylaşılmıştı ilgilenirmisin :D enesy

Dou
24-10-2018, 18:30
Hayirli olsun Emre'cim kazasiz belasiz kullan

24-10-2018, 18:38
Hayirli olsun Emre'cim kazasiz belasiz kullan

Sağolasın Dou, çok teşekkür ederim :)

Hayırlı olsun pilotum, güle güle kullan. Bi fotoğrafı daha vardı grupta paylaşılmıştı ilgilenirmisin :D enesy

Bu mu? :)

https://i.postimg.cc/zXytM57J/6-C08-B3-DA-B579-4-A0-C-9505-1-D8219-F5-DDF0.jpg

Shadow_Dancer
24-10-2018, 19:03
Maşallah oldukça positive climb bi alet :)

AşkınS.
24-10-2018, 19:03
Mavi renk gerçekten farklı duruyor güle güle binmek nasip olsun..

Eren G.
24-10-2018, 21:51
Katana gibi masallah gercekten gule gule binin. Darisi basima

rahmitanir
24-10-2018, 22:16
Güle güle kullanın.

Benim oğlan doğmadan 2 hafta önce fd6 civic i bırakıp, küçücük Mito almıştım.

Tabi etrafımdaki insanların %99u, çocukla bu araba olur mu diye bana mahallesi baskısı uyguladı.

Oğlan çok şükür 2 yaşına geldi nerdeyse. Mito hala ailenin tek arabası olarak bizimle :) Baya bir süre de böyle kalacak inş.

Arabanın bagajının ortasına kule gergisi bile taktım, ama yine de bir şekilde çocuk arabasından, ana kucağına her şey o bagaja sığıyor.

Arabanızın keyfini çıkarın, önemli olan sizin de ailenizin de arabadan keyif almanız.

Hee, bi de böyle arabaların arka koltuğuna kırmızı recoro çocuk koltuğu gerçekten yakışıyor :)

enes_srb
25-10-2018, 09:08
Hayirli olsun abi , bende f10 icin senden bilgi almistim gittim f30 aldim . Bi sure surucem
bi sorun cikmazsa sonraki duragim bu kasa typer olucak .Renk olarak cok iyi bi secim olmus , kazasiz belasiz surusler

Cimmeria
25-10-2018, 09:21
güle güle kullanın. ben de zamanında kırmızı type r varken arka koltukta kırmızı bebek koltuğu vardı...

mavi çok güzelmiş çok beğendim sadece acaba jantların etrafındaki o kırmızı şerit olmasa daha güzel olur mu diye düşünüyorum :)

emreogut
25-10-2018, 15:18
maşallah.. işyerinde fotolara bakıyordum son fotoya gelince ekranı kapatacaktım neredeyse :) :) :)

Berk007
25-10-2018, 15:27
Allah ağız tadıyla kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

batu34
25-10-2018, 19:11
Hayırlı olsun, Maşallah. Rengiyle duruşuyla çok tarz bir Type-r :)

CVK
25-10-2018, 19:14
Fişeqqqqqqq maşallah.

Bonus da iyiymiş :D

25-10-2018, 22:34
Güle güle kullanın.

Benim oğlan doğmadan 2 hafta önce fd6 civic i bırakıp, küçücük Mito almıştım.

Tabi etrafımdaki insanların %99u, çocukla bu araba olur mu diye bana mahallesi baskısı uyguladı.

Oğlan çok şükür 2 yaşına geldi nerdeyse. Mito hala ailenin tek arabası olarak bizimle :) Baya bir süre de böyle kalacak inş.

Arabanın bagajının ortasına kule gergisi bile taktım, ama yine de bir şekilde çocuk arabasından, ana kucağına her şey o bagaja sığıyor.

Arabanızın keyfini çıkarın, önemli olan sizin de ailenizin de arabadan keyif almanız.

Hee, bi de böyle arabaların arka koltuğuna kırmızı recoro çocuk koltuğu gerçekten yakışıyor :)

Cok teşekkür ediyorum. Aynen size katılıyorum. İnsanin içinde kalması çok daha kötü bir durum, o yüzden şansımız varken değerlendirmek gerekli.

Hayirli olsun abi , bende f10 icin senden bilgi almistim gittim f30 aldim . Bi sure surucem
bi sorun cikmazsa sonraki duragim bu kasa typer olucak .Renk olarak cok iyi bi secim olmus , kazasiz belasiz surusler

Amin kardeşim, sana da kazasız belasız sürüşler dilerim.

güle güle kullanın. ben de zamanında kırmızı type r varken arka koltukta kırmızı bebek koltuğu vardı...

mavi çok güzelmiş çok beğendim sadece acaba jantların etrafındaki o kırmızı şerit olmasa daha güzel olur mu diye düşünüyorum :)

Bugün aldım bebek koltuğu kırmızı , Recaro istiyordum aslinda ama e-bebekte çalışan arkadaşım BeSafe tavsiye etti onu seçtik.

Jantları fotograflardan hiç beğenmiyordum normalde ancak canlıda araçla güzel bir uyumu var kırmızı şeritlerin. Belki ilerde değiştirmek istiyorum, advan falan olabilir siyah.

maşallah.. işyerinde fotolara bakıyordum son fotoya gelince ekranı kapatacaktım neredeyse :) :) :)

:D iyi yakalatmamışız kimseye :)

Allah ağız tadıyla kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Hayırlı olsun, Maşallah. Rengiyle duruşuyla çok tarz bir Type-r :)

Fişeqqqqqqq maşallah.

Bonus da iyiymiş :D

Allah razi olsun çok teşekkür ederim sizlere de.

TonyMontana
26-10-2018, 07:48
Hayırlı olsun Emre, araba bela �� şivan a burdan sesleniyorum aile ruh sağlığı psikolojisini bozuyorsun ������

-Murat Özcan-
26-10-2018, 12:50
Maşallah rengi çok hoşuma gitti jantlarda aynı derecede güzel.

Şehir içi ne yakacak çok merak ediyorum sakin ve sert kullanımda :)

Sti_Ozan
26-10-2018, 13:00
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler. Mavi renk gerçekten çok iyiymiş. 1 kere bindim viraj dönüşü beni çok şaşırtmıştı,eminim sizi de keyifli yolculuklar bekliyordur :D

Mesut-RR
26-10-2018, 14:18
Adı Savage Type-R olsun plakası ile uyumlu olması için.

Güle güle kullanın

Seven7
26-10-2018, 18:13
Maşallah güle güle kullanın. Çok şık duruyor duruşuyla ve rengiyle, karbon eklemeler de nokta atışı olmuş. Arka tarafa spacer takılsa başka da bir şeye gerek kalmaz gibi.

Nazar değmesin.

26-10-2018, 21:38
Maşallah rengi çok hoşuma gitti jantlarda aynı derecede güzel.

Şehir içi ne yakacak çok merak ediyorum sakin ve sert kullanımda :)

Çok sağolun teşekkür ederim, şehir içi standart dur kalk trafik ve karışık kullanımda 9l t civarı bir yakıtı var. Şehir dışı 6.5 görebildim henüz.

Hayırlı olsun Emre, araba bela �� şivan a burdan sesleniyorum aile ruh sağlığı psikolojisini bozuyorsun ������

Kesinlikle bozuyor :D

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler. Mavi renk gerçekten çok iyiymiş. 1 kere bindim viraj dönüşü beni çok şaşırtmıştı,eminim sizi de keyifli yolculuklar bekliyordur :D

Teşekkür ederim, yol tutuşu gerçekten iyi. Dediğim gibi ilk 3 vites sarmaktan bazen saçmalıyor tabi ama, hızı alınca dönemeyeceği viraj yok.

Adı Savage Type-R olsun plakası ile uyumlu olması için.

Güle güle kullanın

Sağolun, Biz de öyle düşündük arkadaşlar arasında Savage diyorduk :) demekki çağırıştırıyor hemen :D

Maşallah güle güle kullanın. Çok şık duruyor duruşuyla ve rengiyle, karbon eklemeler de nokta atışı olmuş. Arka tarafa spacer takılsa başka da bir şeye gerek kalmaz gibi.

Nazar değmesin.

Teşekkür ediyorum, lastikler çok içeride evet, ancak spacer önermiyoruz diyor Honda, aerodinamik olarak tasarlandığı için bu denli içeride bırakılmış diye bir açıklama getirdiler..

Umut melek
27-10-2018, 19:22
Maşallah Allah kaza bela nazar vermesin renk yıkım iyi günlerde kullanın inşallah

Melih-Ö
28-10-2018, 14:56
Hayırlı olsun kankacım Mavi candır, kocaman Maşallah :)

cess
29-10-2018, 16:35
Hayırlı olsun, güle güle kullan..
Orjinal bir jant ile nokta olur, bu renk ile.. Kırmızısı kadar güzel bence bu renk.

31-10-2018, 00:51
Maşallah Allah kaza bela nazar vermesin renk yıkım iyi günlerde kullanın inşallah

Çok teşekkür ederim , bir mukabele :)

Hayırlı olsun kankacım Mavi candır, kocaman Maşallah :)

Bir MEC değil ama olsundu :D Sağol kardeşim teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, güle güle kullan..
Orjinal bir jant ile nokta olur, bu renk ile.. Kırmızısı kadar güzel bence bu renk.

Teşekkür ederim, inşallah ilerleyen zamanlarda jant düşüncem var bakalım :)

sagi
31-10-2018, 08:08
Hayırlı olsun kanka güle güle kullan bebeği ne dert ediyosun 4 kapı işte :P

04-11-2018, 23:08
Hayırlı olsun kanka güle güle kullan bebeği ne dert ediyosun 4 kapı işte :P

Hahah sagol kardeşim benim :)

Batuhan67
13-11-2018, 23:20
Hayırlı olsun rengi çok ama çok güzel içinin her ince detayına kadar karbon gerçekden hastalık derecesinde olmuş ama efsane olmuş

14-11-2018, 17:20
Hayırlı olsun rengi çok ama çok güzel içinin her ince detayına kadar karbon gerçekden hastalık derecesinde olmuş ama efsane olmuş

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için, Allah sizlere daha iyisini nasip etsin inşallah.

Diyadin
15-11-2018, 11:30
Emre hayırlı olsun,

Gördüğüm en güzel FK2 hatta beğenmeme sebebim içindeki kırmızılarmış. :) Seninki karbonlarla çok güzel olmuş. Nasipse benimde sahip olmak istediğim araçlar arasında...

TaGo
15-11-2018, 11:46
Kendimi; 320d i satıp fk2 mi alayım Yoksa 2015 ve üzeri güzel executive premium paket bir 520i alıp onumu yazılımlayayım arasındayım :D Sürekli konuyu açıp duruyorum

ALPhan japan
17-11-2018, 17:52
hayırlı olsun maşallah

18-11-2018, 13:54
Emre hayırlı olsun,

Gördüğüm en güzel FK2 hatta beğenmeme sebebim içindeki kırmızılarmış. :) Seninki karbonlarla çok güzel olmuş. Nasipse benimde sahip olmak istediğim araçlar arasında...

:) teşekkür ediyorum beğenmenize sevindim. İc mekandaki kirmizilar çok fazla bence de oem oldugunda, bu haiyle daha ağırbaşlı duruyor. Allah gönlünüze göre versin insallah.

Kendimi; 320d i satıp fk2 mi alayım Yoksa 2015 ve üzeri güzel executive premium paket bir 520i alıp onumu yazılımlayayım arasındayım :D Sürekli konuyu açıp duruyorum

Kendi şahsi fikrim, 5.20 ye her zaman binersin, yapıştır gitsin şeklindeydi. Belki yardimi olur :D

hayırlı olsun maşallah

Teşekkür ederim Alphan

B-Devi
19-11-2018, 20:52
Ohoooo aldınız başınızı gittiniz be yaaaa. FK2 de ne demek oluyor şimdi :D Hayırlı olsun, Kazasız belasız inşallah.

Rockford
20-11-2018, 12:43
cidden içerdeki kırmızılar ne kadar kaliteyi düşürüyomuş carbonla efsane gözüküyor. mavi içi carbon cok efsane kombinasyon olmuş.
kazasız belasız güzel günlerde kullanın

egemenerenk
21-11-2018, 01:04
Hayırlı olsun Mavi rengi sevmezdim kırmızı koltuklarla uyumsuz oluyor diye taki canlıda görene kadar... Ön camdaki sticker'ımızın hala solmamış olmasına şaşırdım, Mayıs buluşmamızda yapıştırmıştım

21-11-2018, 03:37
Hayırlı olsun Mavi rengi sevmezdim kırmızı koltuklarla uyumsuz oluyor diye taki canlıda görene kadar... Ön camdaki sticker'ımızın hala solmamış olmasına şaşırdım, Mayıs buluşmamızda yapıştırmıştım

:) Genelde garajda duruyordu benden önce de, o yüzdendir herhalde.. Çok teşekkür ederim, inşallah yeni buluşmalarda tanışmak kısmet olur.

cidden içerdeki kırmızılar ne kadar kaliteyi düşürüyomuş carbonla efsane gözüküyor. mavi içi carbon cok efsane kombinasyon olmuş.
kazasız belasız güzel günlerde kullanın

Güzel yorumunuza teşekkür ederim, cümlemize kazasız belasız inşallah :)

Ohoooo aldınız başınızı gittiniz be yaaaa. FK2 de ne demek oluyor şimdi :D Hayırlı olsun, Kazasız belasız inşallah.

Çok sağolun teşekkür ediyorum :)

canozgur106
24-11-2018, 21:01
MaşAllah rengi çok güzel bu kasaya en yakışan renk bence..

25-01-2019, 22:10
Piscocuka özendim ben de güncel çekeyim. Eventuri henüz alamadık ama eksik karbon parçamız mugen vites topuzu ve bebek koltuğumuz geldi =)

https://i.postimg.cc/WzVFYkXJ/91-E32-C28-5-B99-42-C8-9582-DE041-AF7578-C.jpg

https://i.postimg.cc/mDYh9rBZ/C459-FF16-168-F-4022-AFF9-98-B9-BD6-D2-EF2.jpg

https://i.postimg.cc/bwcMCNhf/5924-FE63-78-B1-40-EE-ABD2-010-F193-F3234.jpg

https://i.postimg.cc/59kW3Vyf/286-D773-D-7-DF9-4-A70-8-DB6-43-C779-C54941.jpg

PiscocuK
25-01-2019, 22:13
Masallah masallah devami hizli gelir :)

gsi_club
07-03-2019, 00:04
emrecim aracin hayırlı olsun.gene mavi renkten vazgeçememişsin.

07-03-2019, 21:03
emrecim aracin hayırlı olsun.gene mavi renkten vazgeçememişsin.

Çok teşekkür ederim abi valla ben maviyi bir başka seviyorum bu da mavi denk geldi çok iyi oldu :)=

23-07-2019, 00:16
O zaman bir güncel çekelim...

Satmaktan vazcaydıktan sonra ilk parçamı almış bulunuyorum. Türkiyede ilk defa kullanılan bir ürün. Genellikle tüm araçlarda Eventuri veya Injen mevcut. Alınabilecek en pahalı filtre olduğu için yurt dışında da kullanan çok fazla yok :D Eventuriye kıyasla hava yolu daha uzun ancak Gruppe M in verilerine göre verdiği güç aynı. Üstelik araç dışında scoop bulunmadığı için görüntüyü bozmuyor. Ses tabiki yok, kutu içi KN ile geliyor. Bakalım ufaktan başladım birşeyler eklemeye, gerisi gelecek :)

https://i.postimg.cc/tJmd0JK4/86-A19281-397-F-45-D6-A779-7966-FA922547.jpg

https://i.postimg.cc/J7T5HYsC/A8-CC3-CF8-05-DA-4-BBD-BE92-606-EBDBE5-E49.jpg

https://i.postimg.cc/c4rMR73g/BAC1-C3-D0-EC90-4-EC3-B630-CCD08406-F566.jpg

https://i.postimg.cc/YSkWsQvx/EA7-B339-E-08-A1-4-B36-8921-E4-FA94-A55-A0-D.jpg

TarikS
23-07-2019, 07:14
O zaman bir güncel çekelim...

Satmaktan vazcaydıktan sonra ilk parçamı almış bulunuyorum. Türkiyede ilk defa kullanılan bir ürün. Genellikle tüm araçlarda Eventuri veya Injen mevcut. Alınabilecek en pahalı filtre olduğu için yurt dışında da kullanan çok fazla yok :D Eventuriye kıyasla hava yolu daha uzun ancak Gruppe M in verilerine göre verdiği güç aynı. Üstelik araç dışında scoop bulunmadığı için görüntüyü bozmuyor. Ses tabiki yok, kutu içi KN ile geliyor. Bakalım ufaktan başladım birşeyler eklemeye, gerisi gelecek :)
]

E olm o zaman niye aldın ya la? :D Huylu huyundan vazgeçmiyor he :D kesene bereket brocum

PiscocuK
23-07-2019, 08:26
Ben şuradan bir ekran görüntüsü alayım .::EmrE::.
Demek eventuri görüntüyü bozuyor :) sene bittin biliyorsun dimi

Maşallah yeniden hayırlı olsun çok klas ve kalite duruyor

23-07-2019, 13:55
E olm o zaman niye aldın ya la? :D Huylu huyundan vazgeçmiyor he :D kesene bereket brocum

Beni bilirsin herkeste olanı sevmem ondan , bir de bana daha profesyonel geliyor gruppe m in görüntüsü falan:D sagol canikom

:D teşekkür ederim hacımm eventuri de güzelama cam önündeki scoop u pek sevemedim ilk gördüğümden beri hihi

ahmet3425
23-07-2019, 14:29
fitre olayı cok iyi olmus, arac tekrar satılıksa dusunelim :D

enesy
23-07-2019, 17:36

Unique olsun , çok para harcayalım , ama aslında aynımış gibi olsun.

La bu adam değişir mi bu saatten sonra :)

Smartla takasa gircektik üstüne para veremedi , fark kapansın diye parça takıyor :)))

Ahmet.S
23-07-2019, 17:37
Görselliği çok güzel performansını bilmem.

gsi_club
27-07-2019, 23:45
Emrecim Kasimin son haftasinda Essenmotorshow var.sen bi köln ucusu yaparsin.o fuara da gidip istedigin parcalari alirsin.birde fuar olduğu için %30 gibi bi indirimide var.hbrin olsun aklinin bir kenarinda dursun.geçen sene çok modifiye parçaları vardı fk2 nin hatta ve hatta fk8 bile vardı.

30-07-2019, 21:27
Emrecim Kasimin son haftasinda Essenmotorshow var.sen bi köln ucusu yaparsin.o fuara da gidip istedigin parcalari alirsin.birde fuar olduğu için %30 gibi bi indirimide var.hbrin olsun aklinin bir kenarinda dursun.geçen sene çok modifiye parçaları vardı fk2 nin hatta ve hatta fk8 bile vardı.

Sen gideceksen beraber bir organizasyon yapalım abi valla güzel olur çok

30-07-2019, 21:32

Teşekkür ederim bir EN TypeR olamasak da yakkaşmaya çalışıyoruz :D

fitre olayı cok iyi olmus, arac tekrar satılıksa dusunelim :D

Şimdilik değil belki sonra :) çok teşekkür ederim hacı

Görselliği çok güzel performansını bilmem.

Teşekkür ederim, performans olarak hemen hemen hepsi aynı zaten

GC8 GT
30-07-2019, 22:40
Puff felaket bi makina.
özledim benimkini.
Hayatımda tecrübe edindigim en iyi frenlere ve yol tutuşa sahipti.
isteklere, tepkilere milisaniyelik reaksiyonlar.
Maşallah.

dahan
31-07-2019, 07:49
maşallahı var at gibi... böyle bir motora binmek herkese nasip olmaz....

güle güle kullan

PiscocuK
31-07-2019, 07:53
Teşekkür ederim bir EN TypeR olamasak da yakkaşmaya çalışıyoruz :D

Hepsinin özelliği ayrı.Hepimize kazasız belasız sürüşler

31-07-2019, 18:34
Puff felaket bi makina.
özledim benimkini.
Hayatımda tecrübe edindigim en iyi frenlere ve yol tutuşa sahipti.
isteklere, tepkilere milisaniyelik reaksiyonlar.
Maşallah.

Şahsen benim de tecrübe ettiğim en güçlü, en reaktif araç. Sürücü ne isterse onu yapıyor otomobil, gerçek bir hothatch yapmış Honda.

maşallahı var at gibi... böyle bir motora binmek herkese nasip olmaz....

güle güle kullan

Amin,sizlere çok daha iyileri nasip olsun inşallah. Teşekkür ederim.

16EC813
01-08-2019, 07:59
Şahsen benim de tecrübe ettiğim en güçlü, en reaktif araç. Sürücü ne isterse onu yapıyor otomobil, gerçek bir hothatch yapmış Honda.

Amin,sizlere çok daha iyileri nasip olsun inşallah. Teşekkür ederim.

biz honda hayat onda derken şaka yapmıyoduk :D emekli oldugumda kısa süreliğine de olsa binmek istediğim bi araç
tekrardan kazasız belasız

gsi_club
08-08-2019, 12:33
Sen gideceksen beraber bir organizasyon yapalım abi valla güzel olur çok

ben biliyorsun emrecim her sene gidiyorum.gün yaklaşınca sana haber veririm ona göre bir plan yapalim