PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ege Bölgesi Tatil Önerileri

Emre İlbi
05-02-2019, 13:24
Herkese selamlar,

yaz tatili için yer aramaktayım, normalde ailecek tatile giderdik (5 Yetişkin) ancak bu yıl kuzenlerde gelmek istediler, bu sebeple en az 8 kişi oldu sayımız, ben villa yada müstakil yazlık düşünüyordum, konumu da önemli değildi, çünkü sabahtan akşama sahilde güneşlenip, denize giren sonrada akşam eğlence hayatına akan biri değilim, benim tatil anlayışım, çevredeki güzel yerleri gez, akşamda genelde oturup kafa dinle şeklindedir,

Ancak kuzenler benim gibi değil, haliyle sahile yakın yer olsun istiyorlar, en fazla 10 dk yürüyüş mesafesinde olsun istiyorlar, bu yüzden ev bulma noktasında sorun yaşıyorum, kapasiteye uygun olup, sahile yakın olan yerlere de bayağı yüksek paralar isteniliyor, onun için rotayı apartlara çevirdik, 2 oda tutarız diye düşünüyoruz,

Sizden ricam daha önceden gittiğiniz, memnun kaldığınız yerler var mı? yada o bölgede apart işleten birileride olur, Fethiye hariç yardımlarınızı bekliyorum :)

kalipson
05-02-2019, 13:30
Marmaris derim. Biraz daha asagi indikce fiyatlar artar. Hem de lineer olarak artar. Marmaris her kafadan ziyaretciyi tatmin edebilecek seviyede bi yer benim gorusume gore.

Emre İlbi
05-02-2019, 15:00
Marmaris derim. Biraz daha asagi indikce fiyatlar artar. Hem de lineer olarak artar. Marmaris her kafadan ziyaretciyi tatmin edebilecek seviyede bi yer benim gorusume gore.

Abi bizimde ilk seçeneğimiz Marmaris, ancak hiç apartta kalmadım, bu sebeple bilgim sıfır, şu şu apart iyidir, yada şu aparttan uzak durun tarzı önerilere ihtiyacım var :)

rebelh
05-02-2019, 15:04
didim akbük derim
normalde beachlere bir çok yerde giriş ücreti ödersiniz
akbük henüz tam olarak keşfedilmiş bir yer değil
ve beachler çok uygun giriş ücreti yok
kokoreç hamburger vs 10 lira bira 16 lira
5 kişi yedik 3 tanede bira içtik 2 de çocuk vardı 2-3 yaşlarında çok rahat ettik
denizi güzel evler sahile yakın sakin küçük bir yer didime 15 dk falan

slowmotion
05-02-2019, 15:09
Kuşadası davutlar, marmaris tarafları, sarıgerme tarafları önerimdir. buralarada bakabilirsiniz

tequila818
05-02-2019, 15:10
Selamlar,

Lüks beklentiniz yoksa Gökova'da her zaman kaldığım yeri önerebilirim.

Tomsan Apart – Huzurun Adresi (http://tomsanapart.com/)

Dursen Teyze 0541 243 58 17

Anıl'dan aldım numaranızı dersen tanır ve yardımcı olmuş.

picasso
05-02-2019, 15:12
selimiye,datça

Wromm
05-02-2019, 16:09
Akyaka olabilir o bölgede.

Bu yaz her şey dahil otellerde fiyatlar uçunca çocukta nasıl olsa büyüdü düşüncesi ile bende oda kahvaltı otellere bakıyorum.

Emre İlbi
05-02-2019, 19:16
Selamlar,

Lüks beklentiniz yoksa Gökova'da her zaman kaldığım yeri önerebilirim.

Tomsan Apart – Huzurun Adresi (http://tomsanapart.com/)

Dursen Teyze 0541 243 58 17

Anıl'dan aldım numaranızı dersen tanır ve yardımcı olmuş.

Abi selamlar, tam olarak böyle önerilere ihtiyacım vardı, lüks beklentimiz kesinlikle yok, temiz, huzurlu bir ortam arıyoruz, fotolardan gayet güzel görünüyor, haftasonu arayacağım :)

onursumer
05-02-2019, 19:22
düşünülen süre nedir hangi tarih aralığında

son 3 yıldır bodrumda yazlık kiralıyoruz bizde , düşündüğünüz rakam nedir ?

Emre İlbi
05-02-2019, 19:36
düşünülen süre nedir hangi tarih aralığında

son 3 yıldır bodrumda yazlık kiralıyoruz bizde , düşündüğünüz rakam nedir ?

Özelden yazdım abi :)

Vintage
06-02-2019, 12:46
"Karaburun" keşfedilmeyi bekleyen geleceğin Bodrum'u ,Alaçatı'sı
reklam metni gibi oldu ama

16EC813
06-02-2019, 13:02
Abi bizimde ilk seçeneğimiz Marmaris, ancak hiç apartta kalmadım, bu sebeple bilgim sıfır, şu şu apart iyidir, yada şu aparttan uzak durun tarzı önerilere ihtiyacım var :)

marmaris içmelere küçük oglumun okulu sebabiyle bir iki sefer gidip bikaç günlüğüne kallma fırsantım oldu bi apartta ,gayet güzeldi ve çevresinde de güzel yerler var mesela selimiye ye gittik günü birlik çok güzel çok hoşuma gitti benim ayrıca içmelerinde plajı filan çok hoşuma gitti halk plajıda var paralı olanlarda var ama ben kuma yatıp yanmak istediğim için halk plajını tercih ettim ,salaş speç :D

MeRtCaN
06-02-2019, 14:28
didim akbük derim
normalde beachlere bir çok yerde giriş ücreti ödersiniz
akbük henüz tam olarak keşfedilmiş bir yer değil
ve beachler çok uygun giriş ücreti yok
kokoreç hamburger vs 10 lira bira 16 lira
5 kişi yedik 3 tanede bira içtik 2 de çocuk vardı 2-3 yaşlarında çok rahat ettik
denizi güzel evler sahile yakın sakin küçük bir yer didime 15 dk falan

Eğlence sıfır
Akbuk + 45 yaş ustu ıcın ıdealdır

hayatının 15 yılını akbuk de gecırmıs bırı olarak soyluyorum bunu :D

Marmarıs bence ıdeal sızın ıcın eglencesı ıyıdır denızı de fena degıldır

marmarıs ıcınde bır suru apart var sahıl e de cok yakın ve uygun

rebelh
06-02-2019, 14:39
Eğlence sıfır
Akbuk + 45 yaş ustu ıcın ıdealdır

hayatının 15 yılını akbuk de gecırmıs bırı olarak soyluyorum bunu :D

Marmarıs bence ıdeal sızın ıcın eglencesı ıyıdır denızı de fena degıldır

marmarıs ıcınde bır suru apart var sahıl e de cok yakın ve uygun

abi didime yakın eğlenmek isteyen didime gitsin :D

Emre İlbi
07-02-2019, 11:31
"Karaburun" keşfedilmeyi bekleyen geleceğin Bodrum'u ,Alaçatı'sı
reklam metni gibi oldu ama

Bayağı araştırdım, tam bizim aileye göre bir bölge, ancak kuzenler plaj istiyor :( inşallah yalnız olduğumuz zaman gideriz, çünkü hayran kaldım fotolara :)

mkerim
07-02-2019, 11:52
marmariste bir kaç yer önereceğim. hepsinde kalmışlığım var.

Soğut Doğan Pansiyon / Huzurlu bir tatil icin Koy Pansiyonu (https://www.sogutdoganpansiyon.com/)
burası tam kafa dinlemelik. çevrede güzel yemek yenilecek yerler var.

Aqua Hotel Icmeler Marmaris (http://www.hotelaqua.com/)
eşsiz bir yer
wrc zamanı toyota kalıyor. hani merak varsa

Hotel Selen Marmaris - Selen Hotel Marmaris (http://www.selenhotelmarmaris.com/tr/)
şehrin göbeğinde ekonomik ve temiz

axcel
07-02-2019, 13:57
marmaris civarında kafa dinlemelik yer istiyorsan
söğüt ve selimiye
datça da palamutbükü veya mesudiye
gökoava da akyakayı öneririm

ama akşamları mekanlara (bar cafe vs)gitmek isterseniz bunlar marmarise mesafelidir..marmaris içerisinde irili ufaklı birçok otel bulabilirsiniz kesenize göre..hem sakin hemde marmarise yakın olsun dersenizde içmeleri öneririm..şimdiden iyi tatiller..

etc
07-02-2019, 14:12
Tatil yaz sonuna doğru planlanırsa Marmaris'te Dünya Ralli Şampiyonası da izlenebilir. Geçtiğimiz yaz o şekilde yapmıştım, çok keyifliydi.

Not: WRC takvimine göre sezonun 11. yarışı olarak 12-15 Eylül 2019 tarihlerinde yine Marmaris ve çevresinde koşulacak.

Erdem K.
07-02-2019, 14:16
ben de Selimiye'yi öneririm ...

Emre İlbi
08-02-2019, 13:53
marmariste bir kaç yer önereceğim. hepsinde kalmışlığım var.

Soğut Doğan Pansiyon / Huzurlu bir tatil icin Koy Pansiyonu (https://www.sogutdoganpansiyon.com/)
burası tam kafa dinlemelik. çevrede güzel yemek yenilecek yerler var.

Aqua Hotel Icmeler Marmaris (http://www.hotelaqua.com/)
eşsiz bir yer
wrc zamanı toyota kalıyor. hani merak varsa

Hotel Selen Marmaris - Selen Hotel Marmaris (http://www.selenhotelmarmaris.com/tr/)
şehrin göbeğinde ekonomik ve temiz

Abi öneriler için teşekkür ederim, otel, pansiyon tarzı yerler değilde, apart, kiralık mülk türevleri aramaktayım, özellikle Marmaris için apart bakıyorum

Emre İlbi
05-03-2019, 20:08
Herkese merhabalar,

Uzun arayışlar, telefon görüşmeleri sonucu, bugün Bodrum'da site içi bir yazlık ile arayışı noktalamış bulunmaktayım, bu süreçte daha uygun fiyatlara apartlar buldum ancak büyük bir çoğu bakımsız ve eşyaları eskiydi, iyi durumdakiler de konum olarak bize hitap etmedi, onun dışında şahıstan kiralık yazlık/villa vb. olanlar vardı, güvenemedim, biraz daha fazla ödeyip kurumsal kimliği olan bir yer olsun istedim, yorum yapan herkese teşekkür ediyorum :)

Arda_7
05-03-2019, 20:29
Herkese merhabalar,

Uzun arayışlar, telefon görüşmeleri sonucu, bugün Bodrum'da site içi bir yazlık ile arayışı noktalamış bulunmaktayım, bu süreçte daha uygun fiyatlara apartlar buldum ancak büyük bir çoğu bakımsız ve eşyaları eskiydi, iyi durumdakiler de konum olarak bize hitap etmedi, onun dışında şahıstan kiralık yazlık/villa vb. olanlar vardı, güvenemedim, biraz daha fazla ödeyip kurumsal kimliği olan bir yer olsun istedim, yorum yapan herkese teşekkür ediyorum :)

Hocam nereyi kiraladin söylesen de bizde faydalansak

Emre İlbi
06-03-2019, 09:17
Hocam nereyi kiraladin söylesen de bizde faydalansak

Selamlar, elbette ki :)

Flamingo Country Club sitenin adı, internetten çok yorum okudum, gece hayatını sevenler pek memnun kalmamış, eğlence mekanlarına uzak olduğunu, arabanız yoksa sorun yaşayacağınızı vs. yazmışlar, ancak bizim gibi ailecek gidenler çok memnun kalmış, sessiz, sakin, Bodrum'un gürültüsünden uzak, izole bir yer olduğunu söylemişler, hatta bazıları tam kafa dinlemek yer olarak nitelendirmiş,

Gece hayatı ile alakası olmayan bizim için güzel bir yer gibi gözüküyor, ayrıca araba ile gideceğimiz için, Marmaris ve Bodrum sahillerine uzaklığı önem arz etmiyor, umarım memnun kalırız :)

Anıl E.
21-03-2019, 13:10
Temmuz ortası gibi çeşme'de olacağım eşimle ,yani kalacağımız yer çeşme'de otel falan değil..

Hem çevresinde gezip görülecek,hem de denize girilecek yerlerin tavsiyesini alabilirim. Sabit çeşme'de kalmak istemiyoruz,mesela sabah çıkıp akşam tekrar geleceğimiz şekilde olabilir.Kalacağımız yer alaçatıya çok yakın.

tequila818
21-03-2019, 15:23
Temmuz ortası gibi çeşme'de olacağım eşimle ,yani kalacağımız yer çeşme'de otel falan değil..

Hem çevresinde gezip görülecek,hem de denize girilecek yerlerin tavsiyesini alabilirim. Sabit çeşme'de kalmak istemiyoruz,mesela sabah çıkıp akşam tekrar geleceğimiz şekilde olabilir.Kalacağımız yer alaçatıya çok yakın.

Anıl selam,

Denize girmek için altınkum Dharma Beach çok ideal. Sadece gitmeden önce lodos olup olmadığını kontrol edin. Lodos varsa gitmeyin dalgalı olur. Giriş 40-50 TL gibi bir şey. İçeride fiyatlar da pahalı değil.

Dharma Beach Club - Altınkum - Dharma Beach Club Yorumları - TripAdvisor (https://www.tripadvisor.com.tr/Attraction_Review-g298002-d12634035-Reviews-Dharma_Beach_Club-Altinkum_Izmir_Province_Turkish_Aegean_Coast.html)

Anıl E.
21-03-2019, 16:18
Anıl selam,

Denize girmek için altınkum Dharma Beach çok ideal. Sadece gitmeden önce lodos olup olmadığını kontrol edin. Lodos varsa gitmeyin dalgalı olur. Giriş 40-50 TL gibi bir şey. İçeride fiyatlar da pahalı değil.

Dharma Beach Club - Altınkum - Dharma Beach Club Yorumları - TripAdvisor (https://www.tripadvisor.com.tr/Attraction_Review-g298002-d12634035-Reviews-Dharma_Beach_Club-Altinkum_Izmir_Province_Turkish_Aegean_Coast.html)

abi selam,tamam aklımda olsun. Araç anahtarını telefonu falan bırakacağımız emanet yeri var mı ? ben biraz pimpirikliyim :D

Kadyr
22-03-2019, 15:45
Bende Anıl'a katılıyorum iki kişi gidince değerli eşyaları saklamak sorun oluyor.
Bende tavsiye alabilirim iatanbuldan araba ile çok uzak olmayan Ayvalık olur çeşme Kuşadası gibi eşim ile gidilebilecek bölgeler önerebilir misiniz? Gece eğlencesi yok bizde. Denizi sahili güzel olsun yeterli.

Anıl E.
23-03-2019, 08:30
help help s.o.s

yok mu egeciler :D