PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : whatsapp mesajları geri getirmek

atituti
27-03-2019, 00:44
Arkadaşlar iyi geceler , whatsappta eski mesajları nasıl geri getirebilirim ? yedekleme yok android kullanıyorum. telefona bir program vs. kurularak çok eski mesajları tekrar telefonumda görebiliyor muyum ?
teşekkürler

Dayı
27-03-2019, 06:50
yedekleme yoksa çok zor hatta bildiğim kadarı ile imkansız. o yüzden google yedeklemeyi açacaksın haftada 1 yedekleyecek.

Utku85
27-03-2019, 09:59
Bilgisayarla aynı mantık aslında eğer üzerine bir bilgi yazılmadıysa geri getirilebilir.
Bunu yapabilen programlar var internetten araştırın.

Not:Bu arada telefonlarınızı satarken mutlaka bir program vasıtasıyla silme işlemini gerçekleştirin.
Yoksa telefonunuzda ki her türlü bilgiyi sattığınız kişi kötü niyetli ise tekrar geri getirebilir.
Ben telefonlarımı satarken veya birine hediye ederken mutlaka bu programı kullanıyorum.
How to Permanently Delete Everything from iPhone 6/5S/5/4S/4 (https://www.safewiper.com/tutorials/delete-everything-on-iphone.html)

tiMachine
27-03-2019, 09:59
Maalesef görülemiyor

Vintage
27-03-2019, 14:49
Bilgisayarla aynı mantık aslında eğer üzerine bir bilgi yazılmadıysa geri getirilebilir.
Bunu yapabilen programlar var internetten araştırın.

Not:Bu arada telefonlarınızı satarken mutlaka bir program vasıtasıyla silme işlemini gerçekleştirin.
Yoksa telefonunuzda ki her türlü bilgiyi sattığınız kişi kötü niyetli ise tekrar geri getirebilir.
Ben telefonlarımı satarken veya birine hediye ederken mutlaka bu programı kullanıyorum.
How to Permanently Delete Everything from iPhone 6/5S/5/4S/4 (https://www.safewiper.com/tutorials/delete-everything-on-iphone.html)

Ya da fabrika ayarlarına geri dönülerek sıfırlayıp o şekilde olur diye düşünüyorum ben öyle yapıyorum.
Yani programdan anlamayanlar felan için basit çözüm

livaneli
27-03-2019, 15:31
Alıntı :
Whatsapp, siz görmeseniz de gece 2'de yedek alıyor.Geçmiş bir zamana ait yedeğinizi geri almak için:

Dosya yöneticisi uygulamasında sdcard/WhatsApp/Databases dosyasını bulun. Eğer verileriniz SD karta kaydedilmemişse, sdcard yerine "dahili" veya "ana yedekleme" dosyası görebilirsiniz.
Geri yüklemek istediğiniz yedekleme dosyasının seçin ve msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt12 olan ismi msgstore.db.crypt12 olarak değiştirin. Eski yedekleme crypt9 veya crypt10 gibi daha eski bir protokol ismine sahip olabilir. Crypt uzantısındaki numarayı değiştirmeyin.
WhatsApp'ı telefonunuzdan kaldırın ve tekrar yükleyin.
Sorulduğunda GERİ YÜKLE'ye dokunun.

Yekta
27-03-2019, 21:38
Alıntı :
Whatsapp, siz görmeseniz de gece 2'de yedek alıyor.Geçmiş bir zamana ait yedeğinizi geri almak için:

Dosya yöneticisi uygulamasında sdcard/WhatsApp/Databases dosyasını bulun. Eğer verileriniz SD karta kaydedilmemişse, sdcard yerine "dahili" veya "ana yedekleme" dosyası görebilirsiniz.
Geri yüklemek istediğiniz yedekleme dosyasının seçin ve msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt12 olan ismi msgstore.db.crypt12 olarak değiştirin. Eski yedekleme crypt9 veya crypt10 gibi daha eski bir protokol ismine sahip olabilir. Crypt uzantısındaki numarayı değiştirmeyin.
WhatsApp'ı telefonunuzdan kaldırın ve tekrar yükleyin.
Sorulduğunda GERİ YÜKLE'ye dokunun.

Bir sefer bu şekilde kurtarmıştım lg telefonda işe yaradı.
Medya dosyaları gelmeyebilir ama konuşmalar geri gelmişti.

Utku85
28-03-2019, 10:56
Ya da fabrika ayarlarına geri dönülerek sıfırlayıp o şekilde olur diye düşünüyorum ben öyle yapıyorum.
Yani programdan anlamayanlar felan için basit çözüm

Sadece fabrika ayarlarına geri döndürmek işe yaramıyor, üstüne mutlaka bilgi yazılmalı eski bilgilerin tamamen silinmesi için.
İyi bir bilgisayarla 64 GB iPhone'u silmek yaklaşık 6-7 saat sürüyor benim söylediğim yöntem ile ama %100 güvenli oluyor.