PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Çalınan Range Rover Sport

Dreamcupra
09-04-2019, 13:23
Ekte resimleri görülen 06 EU 9084 plakalı 2013 model Range Rover Sport Autobiography araç Pazar günü Ankara Beysukent civarında eve giren hırsızlar tarafından çalınmıştır. Çevrenizde benzer araç görürseniz biraz daha dikkatli bakarak bana bilgi verebilirsiniz. ( 0536 648 79 89 - Ali Aktaş )

Not: Plaka değişmiş App takılmış olabilir. Dikkat çekebilecek ayrıntı olarak ; Ön ve arka range rover yazıları siyah arka sport yazısı kırmızı. İçi kırmızı-siyah renkli 2013 model Range Rover Sport Autobiography araç Ankara’ da 8- 9 adettir.

image001 — imgbb.com (https://ibb.co/88HYpbq)
2 — imgbb.com (https://ibb.co/gMCwtg1)

bosporuss06
09-04-2019, 14:23
İnşallah bulunur,geçmiş olsun...

Mutu
09-04-2019, 14:25
Geçmiş olsun. Umarım en yakın zamanda ço kzarar görmemiş şekilde bulunur.

VETTE
09-04-2019, 14:31
Geçmiş olsun.inşallah bulunur.

Dreamcupra
09-04-2019, 19:18
Teşekkürler iyi dilekleriniz için inşallah yakın zamanda bulunur.

Mutu
09-04-2019, 22:14
2010 yılında pederin r19 çalınmıştı. Bir eski karayolları tanıdığı vesilesiyle hangi gişeden çıktığını öğrenmöiştik ogs vesilesiyle. Emniyete belirttik bunu, foto da getirin demişlerdi. :) O yüzden devlet tarafından bulunmasını beklemeden kendiniz çabalayın derim. ( arabayı merak eden varsa, giden gittiğiyle kaldı) :)

Ormanci
10-04-2019, 08:33
2010 yılında pederin r19 çalınmıştı. Bir eski karayolları tanıdığı vesilesiyle hangi gişeden çıktığını öğrenmöiştik ogs vesilesiyle. Emniyete belirttik bunu, foto da getirin demişlerdi. :) O yüzden devlet tarafından bulunmasını beklemeden kendiniz çabalayın derim. ( arabayı merak eden varsa, giden gittiğiyle kaldı) :)

Polisin bu hırsızlık vakalarındaki tavrına hastayım. Bul getir, sen getir, foto getir. Eee ben polis olayım o zaman????

Arkadaşın evine hırsız giriyor, Passat ve 2-3 arabanın daha anahtarları da alıp gidiyorlar arabalarla.

"Eşeğin büyüğü ahırda" ama... Corvette C6 duruyor kapalıda, onu bulamıyor ve alamıyorlar haliyle.

Polis geliyor, işte anlatıyorlar arabalar çalındı şu oldu bu oldu...

Bi tanesi soruyor, "Corvette nerede" diye. Hayırdır diyor arkadaş sen Corvette'i nereden biliyorsun sanane lan Corvette'ten, sen tutanağını tut, adam ol hırsızı yakala getir diyor. Memurla önce ağız, sonra itiş kakış şeklinde dalaşmaya dönüyor iş. Alırım seni götürürüm bilmemne... Hadi diyor arkadaş, götür de ben de sana Corvette'i niye sorduğunun hesabını sorayım diyor. Biraz daha "üst" birileri geliyor, arkadaşın da babası geliyor falan, karşılıklı "yapmayın etmeyin"lerle sakinleşiyorlar.

Baya tepem atmıştı diyor arkadaş, eve hırsız girmiş arabalar gitmiş, bana Corvette'i soruyor .......... diyordu.

Başka bir tanıdığın da eski kasa Clio'su çalınıyordu dükkanının önünden, adam kameralardan bilmemnelerden bakıyor ki aşağıdaki fırının sahibi çalmış. Gidiyor hayırdır diyor hacı, benim arabayı almışsın... Atıyorum o zamanın parasıyla 3.000 TL ver vereyim diyor. Bizimki küfredip çıkıyor, polisle geri geleceğim diye. Polise gidiyor, adamlar "anlaşın, arabayı alın bizce" diyor.

Hacı o zaman siz ne işe yarıyorsunuz :)

rebelh
10-04-2019, 08:45
hırsızlığa karşı kasko mutlaka vardır diye düşünüyorum
kasko firması emniyete gerekenleri yaptırır

Dreamcupra
10-04-2019, 09:11

Evet çok şükür ki kasko var inşallah dediğiniz gibi olur.

Ormanci
10-04-2019, 11:10

İşte bu "gereklilik" sinir ediyor insanı. Sigortamız yoksa dımdızlak ortadayız yani :)

kelalper
10-04-2019, 14:03
Benim T4 çalındığında da herifler hiç ilgilenmediler saolsunlar. Geçmiş olsun bulunmaz o haftada 10 araba çalınıyor bu taraflardan dedi. Herifler o kadar rahat. Lan karakol müdürü olucam haftada benim mıntıkamdan 10 araba çalınacak karakolda 1 tane polis oturtmam hepsini devriyeye sürerim bunlar oturmuş çay kahve içiyor. Bi de hesap soruyor evin yeşilyurtta tarabyada ne işin var diye.

ahmetgurlek
11-04-2019, 14:33
çok geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda bulunur. ben de beytepe'de oturuyorum, aklıma yazdım konuyu.

memleketin iyice çivisi çıktı. herkes hırsız, herkes dolandırıcı. bugün bir de fleetcorp'un araçlarını satıyoruz diye bi dolandırıcılık patladı, binlerce tl dolandırmışlar insanları. kimsede hak, hukuk, adalet, ahlak, şeref, haysiyet vs kalmamış. allah sonumuzu hayretsin.

Dreamcupra
11-04-2019, 15:35
çok geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda bulunur. ben de beytepe'de oturuyorum, aklıma yazdım konuyu.

memleketin iyice çivisi çıktı. herkes hırsız, herkes dolandırıcı. bugün bir de fleetcorp'un araçlarını satıyoruz diye bi dolandırıcılık patladı, binlerce tl dolandırmışlar insanları. kimsede hak, hukuk, adalet, ahlak, şeref, haysiyet vs kalmamış. allah sonumuzu hayretsin.

Teşekkür ederim , İnşallah.

mikelazi
11-04-2019, 17:28
motorum çalınmıştı.burdada konusunu açmıştım.polis diyalogları insanı bezdiriyor.

ama 3 gün sonra yine polis bulunmuştu motorumu :)