PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yediemin'den araç çıkartmak

olcay_bora
11-05-2019, 16:09
S.a. herkese hayirli ramazanlar bugun bi kaza gecirdim arac yurumuyor polis yediemine cekti. Ama ben kaza sonrasi tutanak doldurmadim. Ptesi gunu avukatim ilgilenecek. Ben aracimi yedieminden ne zaman cikartabilirim? Polis bilgi vermiyor.

denizhandinc
11-05-2019, 18:24
S.a. herkese hayirli ramazanlar bugun bi kaza gecirdim arac yurumuyor polis yediemine cekti. Ama ben kaza sonrasi tutanak doldurmadim. Ptesi gunu avukatim ilgilenecek. Ben aracimi yedieminden ne zaman cikartabilirim? Polis bilgi vermiyor.

yedieminden cıkartırken asgari ücret ödemezsin inş

İbrahim33
11-05-2019, 18:32
öncelikle geçmiş olsun. trafik şube müdürlüğüne gidip evrak alacaksın o evrakla birlikte çıkarabilirsin. yedi emine de çekici ve otopark ücreti ödersin. tahmini 300 - 400 liran gider. kamu malına falan zarar verildi mi ? eğer verildiyse belediyenin avukatları onun için dava açar.

AhmetKadir
11-05-2019, 21:01
Neden otoparka cekildi. Ona gore de degisir isler

olcay_bora
11-05-2019, 21:30
Ilgilendiginiz icin tesekkur ederim. Kamu malina zarar vermedim. Benim arac yureyebilecek vaziyette olmadigi icin olay yerinde kaldi poliste cekmis yediemine. Tutanak islemleri bittikten sonra mi cikartabilcem o zmn?

AhmetKadir
11-05-2019, 21:37
Ilgilendiginiz icin tesekkur ederim. Kamu malina zarar vermedim. Benim arac yureyebilecek vaziyette olmadigi icin olay yerinde kaldi poliste cekmis yediemine. Tutanak islemleri bittikten sonra mi cikartabilcem o zmn?

Polis cekerken siz nicin olay yerinde değildiniz. Polis in çekici hizmeti yok bildigim kadariyla:D

olcay_bora
11-05-2019, 22:56
Yol tamamen kapanmisti benim aracimda kiz arkadasim vardi yaralandi firlayip on cama carpinca bende kendi imkanimla onu hastaneye goturdum o yuzden pokisi beklemeden olay yerini birakmak zorunda kaldim

İbrahim33
11-05-2019, 23:01
sürücü firar yazar , genelde alkollü olup kaçanlar öyle oluyor :D 200 küsür lira trafik cezası olur.

olcay_bora
12-05-2019, 21:10
Peki yedieminden ruhsat sahibi mi gidip araci cikartabilio yoksa ruhsatla bizim elemani yollasam odemeyi yapsa alip cikabilir mi

İbrahim33
12-05-2019, 21:14
ruhsat sahibi olarak ruhsatla birlikte önce trafik şube müdürlüğüne gideceksiniz. trafik cezanız kesilecek. araç yedi eminden çıkarılabilir diye kağıt verecekler. onunla aracını çıkarabilirsin. geçmiş olsun tekrardan.

Berkan
12-05-2019, 21:21
Bir 10sene once avcilar e5te kaza yapmistim bende arkadan sarhos vurdu falan polis geldi. Ana yol oldugu icinde cekici geldi biguzel kaldirdi 15 20dk icinde cekti yediemine sabahta kaskonun cekicisini oraya yonlendirdim bende pesinden gittim cekici parasini odeyip ciktim gittim ekstra bisey odememistik. Tabi okadar senede değiştiysr bilemem :)

olcay_bora
12-05-2019, 21:50
Aynen eskiden oyleydi ama ibrahim son proseduru soylemis neler degismis kaza yapmayali illa ugrastiracaklar neyse bilgileriniz icin cok tesekkur ederim herkese