PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor hekimi tavsiyesi

tiMachine
24-08-2019, 23:15
Merhaba dostlar,

Basit sporları yaparken dizimden sorun ( tıkırtı ve ağrı ) yaşamam üzerine ortopedi doktoruna gözüktüm. Sol diz kıkırdağında incelme olduğunu söyledi ve bacak yoğunluğu olan tüm antrenmanları yaklaşık 1 sene yasakladı. Hatta otobüse yetişmek için bile koşma dedi.

Antrenör tanıdıklar ile konuşmam üzerine spor hekimine gitmemin daha uygun olacağını söylediler ancak antrenörlerim başka şehirde yaşadıkları için İstanbul dahilinde spor hekimi tanımıyorlar. Bu nedenle bana bir isim verip spor hekimine yönlendiremediler.

Daha önceden sporla uğraşıp, tendon kas kemik sakatlığı yaşayan oldu mu? Bildiğiniz bir spor hekimi var ise önerirseniz sevinirim.

Sağlıklı forumlar.

Vtec_2
24-08-2019, 23:28
Tavsiye edebilecegim tek kisi Prof. Dr. Burhan Uslu. Muayene ucreti oldukca pahali fakat sporcu sakatliklarinda uzman Basket maci sirasinda dizim dondü ,baglari kopardim. 8 adet vida ve platin sonrasi tekrardan spor yapmaya basladim. Fakat diz eskisi kadar verimli olmuyor.

Fatih
25-08-2019, 21:32
Levent Köstem.
İzmirde yalnız kendisi.

Tunacan
25-08-2019, 21:56
Ankaraya gelebilirseniz;
Prof. Dr. Ali ŞEHİRLİOĞLU (http://www.losante.com.tr/Doktor/Index?id=48)

gemsazr9
25-08-2019, 22:49
Bursa yüksek ihtisas da Banu hanım var . Özelde bulmanız biraz zor .

tiMachine
27-08-2019, 00:44
İstanbulda şans eseri Baltalimanı Kemik Hastalıkları hastanesinde Tolga hocadan randevu buldum arkadaşlar. Bugün muayene oldum, eski mr ve röntgenleri inceledi. Sıkıntının son zamanlarda aldığım kiloların olduğunu söyledi. Teşekkür ederim hepinize