PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 868 mhz garaj kumandası kopyalama hakkında

kukuleta
26-08-2019, 08:20
Merhaba arkadaşlar,

Evlilik arefesindeyim bir ev tuttum ancak kıl ev sahibim garaj kumandası için 200 lira kaparo istedi kaybolur bozulur v.s. diye bende "200 lira ne dışarıda 50-60 liraya yaptırım) dedim. Ancak bir çok yer gezmeme rağmen kopyalamadılar bir çilingir eve geldi elinde 5-6 tane kopyalanabilir cihazla uğraştı ancak olmadı. Lafımı da yemek istemediğimden neler yapılabilir öneriye ihtiyacım var. Bu işi şurası çözer başka yere bakma dediğiniz yer varmıdır? Ev İstanbul Bakırköyde.

DOHC
26-08-2019, 08:27
Kapı ne marka, üzerinde yazar.
O firmayı aradın mı?

sagi
26-08-2019, 08:30
rcpyldz danışın bir bilgisi vardır bu gibi konularda :)

XoR
26-08-2019, 08:37
Merhaba arkadaşlar,

Evlilik arefesindeyim bir ev tuttum ancak kıl ev sahibim garaj kumandası için 200 lira kaparo istedi kaybolur bozulur v.s. diye bende "200 lira ne dışarıda 50-60 liraya yaptırım) dedim. Ancak bir çok yer gezmeme rağmen kopyalamadılar bir çilingir eve geldi elinde 5-6 tane kopyalanabilir cihazla uğraştı ancak olmadı. Lafımı da yemek istemediğimden neler yapılabilir öneriye ihtiyacım var. Bu işi şurası çözer başka yere bakma dediğiniz yer varmıdır? Ev İstanbul Bakırköyde.

Kadıköyde 20 liraya kopyalatmıştım ama sonrasında youtube'da nasıl kopyalandığını izleyince giden 20'ye pişman olmuştum :)

Marka modele göre tabiki değişkenlik gösterir

kukuleta
26-08-2019, 08:38
Kapı ne marka, üzerinde yazar.
O firmayı aradın mı?

Aradım mail istediler mail attım maliyeti nedir diye yönetim iletişime geçsin dediler. Fiyat vermek için yönetim niye iletişime geçecekse. bina yapılırken daire başı 300TL istemişler kumandalara şimdi 400 isterler.

DOHC
26-08-2019, 08:41
Aradım mail istediler mail attım maliyeti nedir diye yönetim iletişime geçsin dediler. Fiyat vermek için yönetim niye iletişime geçecekse. bina yapılırken daire başı 300TL istemişler kumandalara şimdi 400 isterler.

Yönetimden talep istemeleir normal. Yoksa herkes herkesin otopark kumandasını yaptırabilir.
Ev sahibin yönetici değilse yönetici ile konuş derim.
300 TL kumanda değil, kapı ve tertibatı ile beraber daire başına düşen paradır. San şimdi sadece kumanda lazım.

kukuleta
26-08-2019, 08:51
Yönetimden talep istemeleir normal. Yoksa herkes herkesin otopark kumandasını yaptırabilir.
300 TL kumanda değil, kapı ve tertibatı ile beraber daire başına düşen paradır. San şimdi sadece kumanda lazım.

Tekrar mail attım "fiyat verirseniz uygun olursa kopyalama için yöneticiyle iletişime geçeceğim diye" dönüşlerini bekleyeceğim.

sword
26-08-2019, 09:05
50-60tl olması lazım kumanda dahıl.. ama bir komşudan bulup kopyalamak lazım

said_
26-08-2019, 09:12
Cihaz farklıdır belki ama, o kadar pahalı olmaması lazım. ben apartman görevlisinden alıp, mahalledeki anahtarcıda kopyalatttım. hatırlamıyorum kaç paraydı ama uygundu baya.

adı sanı varmı sistemin? öyle süper mükemmel farklı bir şey olmasa gerek. hepsi aşağı yukarı aynı sistemdir.

fuatozkan
26-08-2019, 09:28
Cihaz farklıdır belki ama, o kadar pahalı olmaması lazım. ben apartman görevlisinden alıp, mahalledeki anahtarcıda kopyalatttım. hatırlamıyorum kaç paraydı ama uygundu baya.

adı sanı varmı sistemin? öyle süper mükemmel farklı bir şey olmasa gerek. hepsi aşağı yukarı aynı sistemdir.

kumanda ile beraber 30 tl gibi ücreti oluyo genelde

+soner
26-08-2019, 10:02
Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu oluyor heralde :)

Hasanpaşa'dan Altıyola giden caddede Belediye Binasına gelmeden sağda eski bir anahtarcı var o çözer bu durumu. Son çare orda yaptırabilirsiniz.

kukuleta
26-08-2019, 17:11

cevap geldi kumanda 25euro+kdv servis 100 Euro+kdv :) ne kadar ucuzmuş

kukuleta
26-08-2019, 17:12

Seksiyonel Kapılar - Seksiyonel Kapı - Full Wiev Seksiyonel Kapı - Katlanır Kapılar - (http://www.kapisistemleri.com) web siteleri servis+kumanda 125 Euro + kdv cik miş :)

kukuleta
26-08-2019, 17:12
Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu oluyor heralde :)

Hasanpaşa'dan Altıyola giden caddede Belediye Binasına gelmeden sağda eski bir anahtarcı var o çözer bu durumu. Son çare orda yaptırabilirsiniz.

Haftasonu bulmaya çalışacağım umarım bulabilirim.

DOHC
26-08-2019, 17:16
cevap geldi kumanda 25euro+kdv servis 100 Euro+kdv :) ne kadar ucuzmuş

Firma adı da çok "Seksi".
25 avrupa parası, oranın 25 TL'si yani :)

Burak K.
27-08-2019, 00:58
Kapı ne marka, nasıl bi kapı fotoğraf atabilir misiniz? Bir de beyaz bi alıcısı olması lazım onun içeride, onun da fotoğrafını çekerseniz eğer bildiğim normal kumandalı açılan kapanan kapılardan ise ben size tarif ederim, boş bi kumanda alır kendiniz tanıtırsınız.

said_
27-08-2019, 08:30
Seksiyonel Kapılar - Seksiyonel Kapı - Full Wiev Seksiyonel Kapı - Katlanır Kapılar - (http://www.kapisistemleri.com) web siteleri servis+kumanda 125 Euro + kdv cik miş :)

Mükemmel süper birşey olmasa gerek dedik ama, kataloglardan gördüğüm kadarı ile, öyle heryerdekine benzemiyo, bir Alman firmasının sistemlerini satıyolar.

Günther Tore yazıyormu garajdaki cihazların üstünde sağında solunda?

Bu Almanlar öyle her önüne gelen kopyalamasın diye farklı bir sistem kullanıyor olabilir.

Garajda bir kutu vardır, birde onu görebilirsek belki farklı bir bilgi buluruz ama, internetten aratınca birşey çıkmadı.

Kadyr
27-08-2019, 15:58
Bazı kumandaları sanırım sadece firmaları veriyordu. Ama oda olsun olsun max 100tl

immortalboss
27-08-2019, 16:16
İşinizi görür mü bilmem ama boş kumanda alıp denemenizi bende tavsiye ederim. Şöyle bir video göndereyim.

https://www.youtube.com/watch?v=Hd0Qzs4sFt0