PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nurburgring de Kar Lastikli Station BMW ile Hotlap

997TT
16-09-2019, 19:14
Franfurt fuarı dolayısıyla duzgun araba bulamadım. Bır cok sacma araba vardı ve Bmw 340i yi gorunce atladım ama araba station ve "kar lastıklı" cıktı :(
Ben yınde 340 olması sebebıyle yenı modeldır yada en azından spor pakettır vs dıye heveslenırken,araba eskı model ve boş paket cıktı:soru:
Ben de işin yıne ıyı tarafından bakarak,farklı bır deneyım tecrube olur dıye kendımı avuttum ama acayıp bır sey...
Bıldıgın ıslakta yuruyor gıbısın,hele ısındıktan sonra evde kımse yok:heyoo:
Buyrun tur vıdeosu. Buarada bu ilk çıkısım,o gun baskasıda olAmadı zaten :)

YouTube (https://youtu.be/TcsXhI5yEcY)

react1ve
16-09-2019, 21:34
Abi gayet keyifli olmus iyi ki cıkmıssın herseye ragmen bence.. =)

darkred
17-09-2019, 08:38
Korku gerilim tadında olmuş, dönecekmi diye bekliyorsun izlerken :D

Trafiksiz ne güzel bir tur denk gelmiş aslında keşke daha iyi bir otomobil bulma imkanı olsaymış.

Video için teşekkürler. İzlerken keyif aldım.

997TT
17-09-2019, 09:10
Korku gerilim tadında olmuş, dönecekmi diye bekliyorsun izlerken :D

Trafiksiz ne güzel bir tur denk gelmiş aslında keşke daha iyi bir otomobil bulma imkanı olsaymış.

Video için teşekkürler. İzlerken keyif aldım.
Sag koltugumda Barıs var,aynı yorumu turdan sonra kendısı yaptı. barisy
Yaklasık 20 yıldır gıttıgım yer. Sadece gırmıs olmak ıcın attım turu. Dtm e gıtmısken gırmemek olmazdı.

Yarbay
17-09-2019, 09:35
5dkda bir ara araba dönmeyecek sandım, heleki barış beyin tlf açması bomba olmuş :)
video için teşekkürler çok eğlenceliydi

997TT
17-09-2019, 16:05
5dkda bir ara araba dönmeyecek sandım, heleki barış beyin tlf açması bomba olmuş :)
video için teşekkürler çok eğlenceliydi

Bu kadar kotu beklemıyordum :)
Aslında yol tutuş zaafiyeti eklıyordum,ona gore kullansam bu kadar zorlanmazdım. İşin keyfı orada. ***** Ring de kacıs alanı sadece 2-3 vırajda var,gerısı barıyerlere dip dibe. Heyecanı da bu verıyor aslında. Yıllardır gıdıyor olmasam,bu denlı risk almazdım zaten. Bızde keyıf aldık,hatta Barış gecmıs olsun dedı turun sonunda ;)

barisy
19-09-2019, 00:52
Golf kritikti 1.50 civarı. Aynaya bakmadı hiç. Geri kalanda yine iyi zorladın, 8.42 şartlar göz önüne alındığında kötü değil. Sadece video değil , içeride yanda da dönüp dönmeyeceği anlaşılmıyor.

997TT
19-09-2019, 09:32
Bir daha boyke birsey yapmam, çünkü arabada yol tutusla alakali ne paket ne baska birsey var. Uzerine birde 55 yanak kar lastigi :)