PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsung a70 ekran sorunu

ertantamer
30-10-2019, 18:25
23.10.2019 tarihinde samsung a70 aldım. Telefona bildirim geldi 15.30 da bakıp masanın üstüne koydum saat 17 de tekrar telefonu elime aldığımda ekrana görüntü gelmedi. Kameranın köşesinden az bir ışık süzmesi var onun haricinde görüntü felan yok. Herhangi bir düşme temas felan olmadı. Garanti den değişim iade felan yapabilir miyiz böyle bir durum yaşayan var mı ?

Runo
30-10-2019, 18:48
Garantisi var sonuçta yeni cihaz, düşme darbe yok. Değişimi bilmem ama ilgilenmek zorundalar her türlü

ertantamer
30-10-2019, 20:37
Samsung servis sonuçta kullanıcı hatası diyip geçebilirler asıl böyle bir durumda ne yapabilirim

DOHC
30-10-2019, 20:51
Samsung servis sonuçta kullanıcı hatası diyip geçebilirler asıl böyle bir durumda ne yapabilirim

Önce bir servise git şansını dene bunu yazmadan önce.
Belki evde hard reset yapmayı deneyebilirsin youtube'dan bakarak

Ferhat_V
30-10-2019, 21:23
ilk çıktığında S3 almıştım aynısı başıma geldi.. cihazı nerden aldıysan git anlat derdini önce servise gönderelim diyecekler ama cihaz ölü ise değişim talep edin değişsinler..ben evkurdan almıştım orda açtık cihaz çalışıyor iyi güzel..eve geldim cihaz kapandı gitti..götürdüm servise gidecek ıvır zıvır dediler dedim sıfır cihaz sonra değişim yapalım dediler 3 5 günlük beklemeden sonra başka kutulu cihaz almıştım dene şansını.

CloudGrey
04-11-2019, 10:13
aldığın yerle falan uğraşmıyosun hiç, direk samsung sitesinden ( Bir Samsung Destek Merkezi Bulun | Samsung Destek TR (https://www.samsung.com/tr/support/service-center/) ) aha burdan kendine en yakın servisi bul aleti götür.

sana neyi var diye sorup muhattap bile olmuyolar adamlar öyle artiz.
geçen s3 frontier saatimi götürdüm ya bu arada telden kopuyor diye.
hiç aa maa demediler.
adamlar kolumdan çıkardı saati kasa hariç , pil anakart komple değiştirdi ertesi gün geri verdi :D

bak bunu anlatıyorum ama kimse inanmiyor :D
evde oyun oynuom pcde samsung monitörde 1 tane ölü pixel var yeşil böyle gözüme batıyor.
servisi aradım biliyom ölü pixel pek sallanmaz bi şansımı deneyim dedim.

servis adresimi istedi , 1 saat sonra geldi.

csgoda ranked maçın devre arasında monitörün panelini değiştirip gittiler :D

Yigit-Y
04-11-2019, 10:30
Monitörde çok iyiymiş

5 tane ayrı eksende ölü pixel arıyorlar normalde değişim içindi eskiden

Demekki samsung farklı davranıyor iyiymiş

EfeTopcu
04-11-2019, 12:44
5-6 sene önce babama sıfır note 3 almıştık, aldığımız günden itibaren şebeke gidiyordu sürekli. Aldığımız bayiye götürdüm, o an şebekenin gittiğini şans eseri gösterebildim. Garantiye gönderdik, normalde 30 iş günü içinde geri dönüş yapılması gerekiyordu, 1.5 ay civarı bekledik baktım bişey çıkmayacak samsung genel müdürlüğe ulaştım. Orayı 2 gün boyunca darladıktan sonra :D o kadar süre bekletildikten sonra değişim istemediğimi para iadesi istediğimi belirttim, 3 gün sonra para hesabımdaydı. Yani süreci iyi takip etmeniz, hakkınızı savunmanız gerekiyor. Aksi taktirde sonuç almak çok zor

Bugraaa
04-11-2019, 14:34
Samsung merkezden gönderdiğiniz yere uyarı yaptıklarında herşey çok kolay işliyor :)