PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : renault megane 1 coupe kullanan yada bilen ( Ümraniye ve çevresi )

imate
10-11-2019, 21:49
Arkadaşlar ilandaki araca bugun baktım. Forumdaki arkadaşları tenzih ederek söylüyorum. Sanayi esnafına pek güven olmuyor. Yalanın biri bin para... Arabadan pek anlamıyorum.. Araç kasa olarak, hafif vernik atmaları olsada düzgün çıktı. Mekanik olarak aracın bazı sorunları bulunuyor. Aracın hidrolik direksiyonu olduğu yerde çok sert dönüyor. Ehliyet kemeri lambası yanmıyor. Sanruff çalışmıyor ( yeni motoru yanında verecekler. ). Radyatörde su deposunda az su olduğunu farkettim. Arkadaş suyu var dedi. Baktı harbiden suyu bitmiş diye belirtti. borularda su kaçağı var. Lpg salyangoz kısmında hafif oksitlenmeler olduğunu gördüm... Bu araçtan mekanik olarak anlayan yardımcı olabilecek birileri mevcutmudur. İnanın araba aramaktan yoruldum...
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hatasiz-boyasiz-degisensiz-tramersiz-754345292/detay

Grimlord
10-11-2019, 22:50
Bu yaş araçlarda kaportadan çok mekanik daha önemli, boya değişen takıntısı olmaması lazım bence.
Aracın gösterge paneli haşat olmuş, sunroof çoğunda arıza yapar, şuan ortalama 500 liradan aşağı tamir etmezler onu. Saydığınız masraflar da epey tutar. Bence bu araçtan vazgeçmelisiniz, istenilen fiyatta bu kondisyonda bir araca göre fazla. Clio sportlara da bakın derim,arkası coupeden daha geniştir.

skyhigh
11-11-2019, 08:17
gösterge paneli nasıl o hale gelmiş hayret verici megane 1 cabriom vardı clisportumda vardı araç bence o parayı haketmiyor

Kubilay
11-11-2019, 10:39
Bu araçtan kullanıyorum mayıstan beri, konusu http://www.techturkey.com/forum/otomobilleriniz/236870-megane_1_coupe_dynamique_34_cag_501_a.html

Dediğinin direksiyon problemi bende de vardı, konuda detayları vardı 800 lira gibi bi paraya mal oldu. Sunroof problem bunlarda ama genelde motordan değil ayaklardan problem çıkar, motoru verseler de hallolacak mı bilmem baktırmak lazım. Ucuza mal olmaz ama sunroofu perçinli vs. pek bakmak istemiyor sunroofcular. Boya değişen yok demiş ilginç geldi genelde hepsi güneşten yanar bunun kaput ızgaraları da sedana ait. Emniyet kemeri lambası kemer tokası yanında kablosu var bende hem o temassızdı hem de o ampul patlaktı ampulu değiştirdim kabloyla oynadım yandı belki benimki gibi basittir. Motor mekanik çok anlamıyorum açıkçası.