PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bebek kamerası hk.

burcinkarabacak
10-04-2020, 06:58
Arkadaşlar merhaba,

Doğacak bebeğimiz için bebek kamerası almayı düşünüyorum. Alan kullanan memnun kalanlar yardımcı olursa sevinirim.

1 - Xiaomi Dafang
2 - Xiaomi 360 Home Security

Ben bu ikisi arasında kaldım. Haricen fikirlerinizi de dikkate alırım.

Saygılarımla

Kadyr
10-04-2020, 07:00
Öncelikle sağlıkla gelsin inşallah. Kamerayı ne için alacaksınız. Uyurken izlemek için mi

burcinkarabacak
10-04-2020, 07:17
Öncelikle sağlıkla gelsin inşallah. Kamerayı ne için alacaksınız. Uyurken izlemek için mi

teşekkürler :) anne evde olacak günlük kullanacak. uyurken ve de ilerde dışarda iken işe gittiğinde

Kadyr
10-04-2020, 07:45
teşekkürler :) anne evde olacak günlük kullanacak. uyurken ve de ilerde dışarda iken işe gittiğinde

6 aylık bebeğimiz var. Sadece nadiren telsizi kullandık. Kameralı vs hiç aramadık. Çünkü çocuk gündüz az uyuyor yarım saat max 2 saat. Uyanınca da sesini duyuruyor. Uyurken merak edip hep bakıyorsun nasıl yatmış bir bakayım özledim gibi:). He bakıcı vs olacak ise zaten o zaman ip kamera ile izlemek gerekebilir. Onun dışında çok ihtiyaç duyulan bir şey olduğunu düşünmüyorum. Çocuk olunca her şeyi alası geliyor insanın. Bunlara dikkat edin:)

Coco06
10-04-2020, 08:03
Mi 360 kullanıyorum. Birden fazla kullanıcı tanımlanması, kamera çözünürlüğü, gece çekimi vs çok iyi tavsiye ederim.

arasgur
10-04-2020, 10:39
Öncelikle hayırlı olsun sağlıklı bir şekilde gelsin :)
bizim evde 2 farklı marka toplamda 3 kamera var, 1 tanesi bebek mağazalarında satılanlardandı ve çok memnun değildik.

Sonra 2 tane yi dome 360 aldık ( xiaominin kamerası )

Gerçekten çok memnunuz, ses ve hareket sensoru var en ufak bi ses veya hareket olunca tel e bildirim geliyo. ( ilk gün havada uçan minnacık bir toz parçasından dolayı bildirim gelince hassasiyeti en düşüğe getirdik :) )app arayüzü kolay, wifi bağlaması kolay. Birde şu satıcıdan almıştım, 1 tanesi hatalı çıktı anında değiştirdiler..

You have been blocked (https://www.hepsiburada.com/xiaomi-yi-dome-kamera-360-derece-donebilen-gece-goruslu-ip-kamera-hd-1080p-beyaz-p-HBV00000CFCOS?magaza=Herigo&is_retargeting=true&shortlink=99fb695&c=Affiliate&af_ad=Xiaomi%20Yi%20Dome%20Kamera&pid=Sosyal%20Medya&af_adset=gulizuzer&af_force_deeplink=true)

burcinkarabacak
10-04-2020, 15:22
evet dome benimde hoşuma gitti Aliexpress de 300 liraya geliyor tr de 319 a bulunabiliyor. sanırım tercihim bu yönde olacak

saygılarımla

207_TR
11-04-2020, 19:31
İp camera tavsiye ederim.

Ucuz bir ürün iş görecektir.

enesy
11-04-2020, 20:08
Motorola MBP36S kullanıyoruz. Tavsiye üzerine aldım , çok kişiye tavsiye edip aldırdım.

burcinkarabacak
17-04-2020, 14:59
Motorola MBP36S kullanıyoruz. Tavsiye üzerine aldım , çok kişiye tavsiye edip aldırdım.

çok pahalı üstat bu. 4 tane xiaomi alınır bu paraya ama tavsiyen için teşekkür ederim

saygılar

Evrenoz
17-04-2020, 15:05
Motorola MBP854 kullanıyorum. Bunu seçerken en önemli kıstasım hem ebeveyn el ünitesinin olması hem de ev dışında ike cep telefonundan izlenebilmesi idi.
Memnun kaldım, üzerine 1 adet daha sadece MBP85 kamera aldım. Onu da mutfağa koydum. Evde yokken hem bebek odasını hem de mutfağı telefondan izleyebiliyorum.

Salon için ise TP-Link NC450 aldım. bundan da inanılmaz memnunum. Tek olumsuz yanı, ebeveyn el ünitesinin olmaması. Bunu da telefonumdan rahatlıkla izleyebiliyorum.

Ancak bugünki aklım olsa 1 adet MBP854, 1 adet MBP85, 1 adet TPLink HNC450 alacağıma eve komple kamera sistemi kurdurur. Tüm kameraları aynı uygulamadan izler, tüm kamera görüntülerini tek ekrandan takip edebilirdim. Ama onda da ebeveyn ünitesi olmaması sıkıntı olurdu. Zira geceleri ufaklık odasında uyurken, ebevyn ünitesi devamlı açık başucumuzda duruyor. Gündüz uykularında da ev içinde neredeysek üniteyi yanımıza getiriyoruz. Bu eğey önemli ve kritik bir konu.

SAYGIN
18-04-2020, 11:57
motorola mbp854 bende de var.el ünitesi olması kullanışlı ,gerektiği zaman wifi olmadan çalışması güzel ama malesef 720p görüntü..

.::EmrE::.
18-04-2020, 12:00
Bu sektörde Motorola lider durumda. Motorola MBP36S kullanmaktayız. Özellikle en ufak sesleri bile algılıyor olan mikrofonu, karşılıklı konuşma imkanı ve kızılötesi kamerası gerçekten iyi.

2jz
18-04-2020, 14:05
Ofiste Xiaomi Yi dome 360 kullanıyorum.

Mi Home uygulamasının ömür boyu güncelleme alacağını düşününce yazılımsal olarak öne geçiyor diğer modellerden. Görüntüden çok memnunum. Zifiri karanlıkta bile görüntü iyi.

Yğksek ayarlarda hareket sensörü odadaki sinekte bile çalışıyor. Ofis güvenliği için en düşük ayarlar bile yeterli geliyor. Bebekte kullananlar genelde ortalama hassasiyette güzrl performans alıyor.