PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trafikte çarpıp kaçma

muarrem
14-07-2020, 19:33
Arkadaşlar merhaba trafikte sağ şeritte yolumda giderken cepten bir araç hızla gelip sağ tarafımdan vurup kaçtı. Polisleri bekleyip tutanağı tutup karakolda şikayetçi oldum. Araç sahibine ulaştım kendisi aracı oğlunun sürdüğünü ve korkup kaçtığını beyan ediyor ve tutanak düzenleyip sigortadan aracımı yaptırmayı teklif etti. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Aracı yeni almıştım ve kazadan sonrada min. 10k değer kaybım mevcut.

diablopolis
14-07-2020, 19:56
sigortadan yaptırılıp değer kaybı için de başvurabiliyorsunuz ancak 10.000 lira gibi değer kaybı alamayabilirsiniz. aracınız kaskolu değil miydi?

Oznsrl
14-07-2020, 20:10
hocam geçmiş olsun. Tutanağı önce tutup garantiye alın sonra ne yapılır bakarsınız

hakan308
14-07-2020, 20:34
Arkadaşlar merhaba trafikte sağ şeritte yolumda giderken cepten bir araç hızla gelip sağ tarafımdan vurup kaçtı. Polisleri bekleyip tutanağı tutup karakolda şikayetçi oldum. Araç sahibine ulaştım kendisi aracı oğlunun sürdüğünü ve korkup kaçtığını beyan ediyor ve tutanak düzenleyip sigortadan aracımı yaptırmayı teklif etti. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Aracı yeni almıştım ve kazadan sonrada min. 10k değer kaybım mevcut.

Geçmiş olsun, polis tutanak tuttuysa 2 gün sonra cebeci trafikten raporu alıyorsunuz ve karşı tarafın sigortasından aracınızı yaptıyorsunuz. Değer kaybı için de yardımcı olabilirim pm atarsanız