PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyali arkadaslar yardim lutfen

olcay_bora
29-08-2020, 22:43
Eşimle ortalama bir haftalik gezi plani yapiyoruz. Antalya dusunduk. Lakin oteller filan bize gore degil. Misal izmir sığacık kaleiçi gibi daha sıcak ortamlarin oldugu ve gezerek zaman gecirebilecek yerler dusunuyoruz. Antalyanin nerelerini tercih edebiliriz fikirlerinizi bekliyorum

coupesi30
30-08-2020, 07:29
Antalya çok sıcak ve corona almış başını gitmiş bu ortamda gelmenizi tavsiye etmem

ek310
31-08-2020, 08:34
Ege deki tatil ortamı ve Antalyadaki tatil kültürü pek birbirine örtüşmüyor. Sizin aradığınız tarza yakın yerler Kaş, Alanya merkez, Antalya kaleiçi, Side gibi yerler var. Ama arabayla heryere giderim yol problem değil diyorsanız o zaman derya deniz seçenek çok.

aRSLaN
01-09-2020, 16:24
Phaselis, Çıralı, Demre(Noel Baba), Finike(çıkışındaki deniz çok güzel ve atıştırmalık olarak mavi yengeç yemenizi öneririm), Kekova, Kaş, Kalkan, Patara, Fethiye(civarı koylar ve Kayaköy turu/Cinbal restoranda yemek), Göcek(mutlaka yat kiralamalısınız, marinada akşam kokteyli), Dalaman(Sarsala Koyu) bu bölge aradığınıza uygun diye düşünüyorum.

olcay_bora
02-09-2020, 10:49
Çok tesekkurler buralari bi arastirayim ben

Batum
02-09-2020, 10:55
olcay_bora kardeş daha yeni geldim antalya'dan birkaç yeri gezdim tavsiyem kumluca tarafında adrasan çok güzel biyer gezilcek yerlerde var özellikle sulu ada turu yapılır.