PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Komutan's g37s

wolrath
01-10-2020, 19:08
Aylarca ailemden uzak kalmanın yarattığı travmadan bir nebze olsa da çıkmak için 3 5 ayda bir geldiğim evimde beni bekleyen bir hayvanım olsun istedim.

Piyasayı altüst ettikten sonra araba maraba alınmaz dedim önce kendime. Sonra birikim, kredi, tten gelen derken emre(piscocuk) nin kapısını caldım bır umut. Hayal ya ınsan ınanıyor, umıtlenıyor yıne de :p sonra bir daha mı gelecegız dedım dunyaya (bunu bır kac mılyon kez daha soyledıgımı hatırlatmayın :p) ve kendımızı noterde bulduk.

Allah utandırmasın. Suan mutlulugun uzayındayım.
Amacım hıc bır zaman arac pazarlamak vs olmadıgını bılmenıze ragmen nacızane hatırlatmak ıstedım. Fazla ıznım yok, zaten kızıma da 3 gunden berı ıcımden gelen vaktı ayıramadım. Isbu yuzden fotolar komık derecede kalıtesız gelebilir. Insallah bos bır vaktim olursa ılerıde, goz zevkınızı bozmayacak bıseyler koyarım.

Allah hepınıze gonlunuzdekını nasıp etsın.

Alet stock.
Vq37vhr v6 makıneye sahıp
330hp 360nm 7 ılerı sanzumanlı
Oldukca dolu donanımlı
Emrenın de sagolsun yaptırdıgı kalıtelı egzoz sıstemı ıle de her senfonıde salak salak gulduruyor :D

Sımdılık Kalın saglıcakla :heyoo:

https://i.hizliresim.com/STSb4d.jpg
https://i.hizliresim.com/uXk9a8.jpghttps://i.hizliresim.com/RXXs11.jpg

izo
01-10-2020, 19:32
hayirli olsun komutan cok güzeldir ses tonu - ic donanimi. kazasız belasız kullan

ST
01-10-2020, 19:35
komutan burdan da hayırlıyım, güzel tercih Allah kaza bela vermesin.

PiscocuK
01-10-2020, 19:36
Hayirli olugurlu olsun binlerce km agzim kulaklarimda kullandim
Hic pisman olmayacagin bir araba aldin. Bu sesten sonra beni daha hic bisi kesmez GTR a para yetmez.
Allah kaza bela ceza yuzu gostermesin. Masallah

fthdrn
01-10-2020, 20:17
Eskilerden kim kaldı. Hayırlı olsun tekrardan
Sahibindene de biraz nefes aldırırsın artık. İnsanlara mezar fiyat teklif etmezsin :D

rain man
01-10-2020, 20:26
Komutan hayırlı olsun. Sevindim valla güzel bir arabaydı. İmkanım olsa alıp kenarda tutmak isteyeceğim türden. Sana gitmesine sevindim. Kazasız belasız güzel günlerde kullan :)

Seven7
01-10-2020, 21:02
Abi hayırlı olsun güle güle kullan. Tam senin kalemin olan bir araba aldın, üstelik bu piyasadaki çakalların arasından sıyrılıp tanıdıktan içinin rahat edeceği birinden aldın aracı. Maşallah, bol gazlamalar.

Aracın konusunda çok yoktu, bari sen bir iki ses videosu at da tedavi olalım. :)

Omak
01-10-2020, 21:56
Hayirli ugurlu olsun, seri közcü yada alsatci tayfaya gitmedigi iyi olmus. İzlemeye devam o zaman, bekliyoruz videolari

akko
01-10-2020, 23:03
Maşallah Allah kaza bela vermesin,
Ne güzel siz de benim gibi çok istediğiniz bir arabaya sahip olmuşsunuz, Allah herkesin gönlüne göre versin

wolrath
01-10-2020, 23:36
Herkese cok tesekkurler :D

https://youtu.be/RQRX2tU1u9U

Schumi
02-10-2020, 00:20
Hayırlı olsun yeni hücumbotun gomutan. :D Ben şanzımanı çok merak ediyorum. Nasıl bir şanzımanı var aletin ?

wolrath
02-10-2020, 00:39
Hayırlı olsun yeni hücumbotun gomutan. :D Ben şanzımanı çok merak ediyorum. Nasıl bir şanzımanı var aletin ?

Eyv kardesım..
Valla kullandıklarımla kıyaslarsam q tronıc kadar konforlu ama ondan hızlı ve vahsı gecıslerı.
Oto modda ozellıkle ust vıteslerı hıssetmıosun bıle. 1 2 felan hanı edc de ıgrenc ya, bunda hıc ole bı olay yok.
Manuel_sport ta cok daha kemıklı gecısler. Bugun arkadaslar merak ettı arastırmıs :

Jatco RE7R01A sanzumanı
Jatco nıssan ın kendı fırmasıymıs. suan 9g tronıc lerı felan yapıomus. Scharger yapınca elıne alıyormussun felan falan :)

Burak K.
02-10-2020, 07:32
Hayırlı olsun komutan.
Araba aldığına göre sahibindene rahat ver artık 300 yazan arabaya 125 teklif etmek nedir. :D
Allah kaza bela vermesin güle güle kullan inşallah.

srknzfr
02-10-2020, 09:22
müthiş.. özellikle sesine nutkum tutuldu diyebilirim. güle güle kullanın kazasız belasız. maşallah araca

naci
02-10-2020, 09:34
Barış buradan da hayırlı olsun diyeyim. Tekerine taş gelmesin.

Dragger
02-10-2020, 09:55
Hayırlı olsun kardeşim, süper bir tercih oldu.

6 ay seferde olup dönünce 1.0 clioya bindiğini düşünemiyorum. :D

makif84
02-10-2020, 10:11
Hayırlı olsun her iki tarafa da.Güzel günlerde kullanın

muratburunce
02-10-2020, 10:24

off sese bak yaa resmen bana bulaşma diye kükrüyor hayırlı olsun maşallah allah kaza bela vermesin

imprezaWRC
02-10-2020, 10:43

Bunun sesini bütün gün dinleyebilirim. Güle güle kullan :)

Rockford
02-10-2020, 13:21
ses efsane güzel cidden :) kazasız belasız cok güzel araba aldın abi

XoR
02-10-2020, 15:33
Maşallah gomutan güle güle kullan :) tam sana göre :allaalla:

bkaraca
02-10-2020, 16:32
Yalarınnnn :) hayırlı olsun abicim.

wolrath
02-10-2020, 21:05
Hayırlı olsun komutan.
Araba aldığına göre sahibindene rahat ver artık 300 yazan arabaya 125 teklif etmek nedir. :D
Allah kaza bela vermesin güle güle kullan inşallah.

125lık arabaya 300 yazmıs olmasın :hahaha: tesekkurler sunrooflu gardaşım :P

Maşallah Allah kaza bela vermesin,
Ne güzel siz de benim gibi çok istediğiniz bir arabaya sahip olmuşsunuz, Allah herkesin gönlüne göre versin

eyv :)

Hayirli ugurlu olsun, seri közcü yada alsatci tayfaya gitmedigi iyi olmus. İzlemeye devam o zaman, bekliyoruz videolari

:P korona olmasa , evde kanser hastası olmasa közü özledik aslında :D cok teskurler :):)

Abi hayırlı olsun güle güle kullan. Tam senin kalemin olan bir araba aldın, üstelik bu piyasadaki çakalların arasından sıyrılıp tanıdıktan içinin rahat edeceği birinden aldın aracı. Maşallah, bol gazlamalar.
Aracın konusunda çok yoktu, bari sen bir iki ses videosu at da tedavi olalım. :)

teskurler kardesımm. cok haklısın. arac degıl kullanıcıya gore baktım zaten coguna. bu aralar pek vaktım olmuyor bındıkce keyıf almaya calısıyorum. ıns haftaıcı bır ıkı vıdeo foto atacagım seyıre gıtmeden

Komutan hayırlı olsun. Sevindim valla güzel bir arabaydı. İmkanım olsa alıp kenarda tutmak isteyeceğim türden. Sana gitmesine sevindim. Kazasız belasız güzel günlerde kullan :)

thxxx. arabaydı ne la. hala oyle :P ıns daha guzel daha temız kmsızlerı senın olur. ben de tertemız bakıp ıdame ettırmeye calısacagım :icon_tup:

Hayirli olugurlu olsun binlerce km agzim kulaklarimda kullandim
Hic pisman olmayacagin bir araba aldin. Bu sesten sonra beni daha hic bisi kesmez GTR a para yetmez.
Allah kaza bela ceza yuzu gostermesin. Masallah

kardesım benım. emın ol aynı duygular ıcerısındeyız ve aynı mantıklar. ıns uzulmeyız. ses cok guzel , bugun fıdexten cıktıgımdan berı polıse ragmen kapatmadım hıc :P amınnn :)

komutan burdan da hayırlıyım, güzel tercih Allah kaza bela vermesin.

teskurlerrr :icon_tup:

hayirli olsun komutan cok güzeldir ses tonu - ic donanimi. kazasız belasız kullan

eyv kardesımmm. amınn :D

Eskilerden kim kaldı. Hayırlı olsun tekrardan
Sahibindene de biraz nefes aldırırsın artık. İnsanlara mezar fiyat teklif etmezsin :D

komutan tegmenken neredeydınız :hahaha:
lan sızın gıdp bakmayacagınız arabalara ne paralar teklıf ettım :P ama pazarlık sunnet, bu ısın dogasında var. 185lık araba 2 ayda 315 yazıyo ben 150 yazınca ayıp oluo ahaha :D

wolrath
02-10-2020, 21:09
Yalarınnnn :) hayırlı olsun abicim.

kardesımm eyv

Maşallah gomutan güle güle kullan :) tam sana göre :allaalla:

xorayımm.. saolasın. :surucu:

ses efsane güzel cidden :) kazasız belasız cok güzel araba aldın abi

cok tesekkurler :)

Bunun sesini bütün gün dinleyebilirim. Güle güle kullan :)

yarın caddedeyım :P tarıh tekerrur eder belkı :D fb orduevıne kadar bakalım kac mayın tarlasından gececegız :hahaha:

off sese bak yaa resmen bana bulaşma diye kükrüyor hayırlı olsun maşallah allah kaza bela vermesin

tunelde kullanı dahı korkutuyor :hahaha: teskurler

Hayırlı olsun her iki tarafa da.Güzel günlerde kullanın

hayırlısı olur ıns. teskurr :)

Hayırlı olsun kardeşim, süper bir tercih oldu.
6 ay seferde olup dönünce 1.0 clioya bindiğini düşünemiyorum. :D

eyv yavuzcum. 1.0 da degıl :P 0.9 varmıs aralıkta teslım :hahaha:

Barış buradan da hayırlı olsun diyeyim. Tekerine taş gelmesin.

abım saolasınn :icon_tup:

müthiş.. özellikle sesine nutkum tutuldu diyebilirim. güle güle kullanın kazasız belasız. maşallah araca

tesekkurlerr... sesı guzeldır-ozeldır :)

wolrath
02-10-2020, 21:15
merak eden vardır belkı.
100km oldu bugun total.
13.5lt ort. 31kmh ıle. (araba bakarken aynı durumda 1.5dcı edc scenıc ıle 8.0 yaktım)
e5 te bır muddet 60 80 cruıse dısında cogunluk dur kalklı sıkısık trafık. ev zumrutevlerde daga tırmanma otoparklar manevralar ıncluded. valla yakıt olarak cok memnunum suan. uzunda 8 ler gorur cok rahat. ort hemen 14.5 14.4 14.3 dusuyor bır muddet stabıl gıdınce. hacımden kaynaklı. bu surus stılıyle 3000gt de 25 yakıyordum :P
kasko alıanzdan 2300e yaptırdım (feat. askerı personel/hasarsızlık ) yanıltıcı olmasın ama en azından benım ıcın super haber :)
perıyodık bakımı 900 cıvarı ozel servıste.
korktugum bır tablo yok yani sımdılık.
her kose basında yanlamıyorum ama uygun bır genıs kavsak bosluk vs oldugunda zaten otomatık modda dahı guzelcesen sallıyor :) cok fazla da atraksıyon sevmıyorum zaten 3 5 gun ıznım olacak bı de sanayılerde ugrasamam. ıns yerlesık hayatımız olursa bıraz daha vampıre baglarız. ses efsane her suruste mutlak 2 3 manuel alıp ınsan tatmın edıyor resmen kendını :P terapı gıbı haha.
arac ıle merak edılen detay varsa, cevaplamak ısterım pm le de olsa.
herkese ıyı gunler

onursumer
03-10-2020, 09:22
tekrar hayırlı olsun çok keyifli bir araba aldın bundan sonrası gtr :D satma uzun sure dursun :)

sword
03-10-2020, 09:34
ooo hayırlı olsun Barışcım her iki tarafada.. ne zaman deniyoruz benim 1.6 dizelle ahahah gitmeden bi sevişek :D

Melih-Ö
03-10-2020, 10:01
Kocaman Maşallah abi :)

trgy
03-10-2020, 11:50
maşallah gomutanım, tam senin tarzın.

ahmetbaha-drs
03-10-2020, 12:05
Güle güle kullanın abi çok güzel bir seçim olmuş.. G35 kullanmıştım bir süre cidden zevkli bir araçtı bu ondanda keyiflidir, özellikle motor&egzoz sesi :)

brs852
03-10-2020, 12:41
kesinlikle mükemmel tercih maşallah kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

wolrath
04-10-2020, 14:53
Güle güle kullanın abi çok güzel bir seçim olmuş.. G35 kullanmıştım bir süre cidden zevkli bir araçtı bu ondanda keyiflidir, özellikle motor&egzoz sesi :)

arada 50bgcik var işte :P cok saolasın :icon_tup:

maşallah gomutanım, tam senin tarzın.

hersey ıcın tesekkurler savcım :cool:

Kocaman Maşallah abi :)

kocaman tesekkurler :heyoo:

ooo hayırlı olsun Barışcım her iki tarafada.. ne zaman deniyoruz benim 1.6 dizelle ahahah gitmeden bi sevişek :D

eyv kanks. bi gun 0-60mph 5.9sn olursan denerız :D :hahaha:

tekrar hayırlı olsun çok keyifli bir araba aldın bundan sonrası gtr :D satma uzun sure dursun :)

onurum cok saolasın. duracak ıns :)

kesinlikle mükemmel tercih maşallah kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

cok tesekkurler :)

wolrath
04-10-2020, 14:55
garajdan cıkarken bı cs cekelım dedım :P
konusmalar ıcın sorry hatun bıraz heyecanlı durdugu yerde redlıne a gırmesın ıstedım :D

https://www.youtube.com/watch?v=0GrWAha6Bvk

sword
04-10-2020, 22:42
eyv kanks. bi gun 0-60mph 5.9sn olursan denerız :D :hahaha:

)

tamam kısarım benim arabayı deneriz :)

wolrath
04-10-2020, 22:59
tamam kısarım benim arabayı deneriz :)

Bı ayagın toprakta hala aynısın la hahahah kardesım benımmm yarın konusuruk

Redfish16V
04-10-2020, 23:07
maşallah abi ,kazasız belasız :)

SkY
05-10-2020, 14:36
hayırlı olsun kazasız belasız kullanın :)

wolrath
06-10-2020, 11:27
hayırlı olsun kazasız belasız kullanın :)

Tesekkurler, cumlemıze amennn :)

maşallah abi ,kazasız belasız :)

Eyv kardesımm :)

Powerhipts
08-10-2020, 23:46
2.300 liraya kasko mu kaldı komutan bey? ��

imprezaWRC
09-10-2020, 12:09
yarın caddedeyım :P tarıh tekerrur eder belkı :D fb orduevıne kadar bakalım kac mayın tarlasından gececegız :hahaha:

Komutan, benim kafa ve bünye artık trafiği kaldırmıyor. Geçen gün değişiklik olsun evdekiler de hava alsın diye gezinelim dedik. Demez olaydık, çocuk artık hem açlıktan hem de dur kalk trafikten midesi bulandı. Gün sonunda bir baktık ki evden çık caddeye git, 1-2 yere 5-10dk'lığına uğra ve yemek yaptır eve dön, gün bitti. Başlarım caddesine dedim. O nedenle gönül rahatlığı ile G37S ile gezinebilirsin, en azından mayınlardan birinden kurtuldun :) Bu şehir artık üstüme üstüme geliyor. Trafikte giden zamana da acıyorum. Ne yaptık hiçbirşey, koca bir hiç.

wolrath
09-10-2020, 14:01
Komutan, benim kafa ve bünye artık trafiği kaldırmıyor. Geçen gün değişiklik olsun evdekiler de hava alsın diye gezinelim dedik. Demez olaydık, çocuk artık hem açlıktan hem de dur kalk trafikten midesi bulandı. Gün sonunda bir baktık ki evden çık caddeye git, 1-2 yere 5-10dk'lığına uğra ve yemek yaptır eve dön, gün bitti. Başlarım caddesine dedim. O nedenle gönül rahatlığı ile G37S ile gezinebilirsin, en azından mayınlardan birinden kurtuldun :) Bu şehir artık üstüme üstüme geliyor. Trafikte giden zamana da acıyorum. Ne yaptık hiçbirşey, koca bir hiç.

Fb orduevıne gıderken ben de ıllallah ettım. 1.5saat. Ne o. Cadde :) baslarım caddesıne abı, aynen.
Yalnız bu uzun uzun serzenıslerın benı korkutuyor. 40 bpyle bır sey mı :D benım de a kaldı :hahaha:

2.300 liraya kasko mu kaldı komutan bey? ��

Valla ben de en az 5 razıydım. Sagolsun bır arkadas tum yetkılerı kullandı hasarsızlık askerı personel allıanZ vs derken bu rakama geldı :)

imprezaWRC
09-10-2020, 14:48
Fb orduevıne gıderken ben de ıllallah ettım. 1.5saat. Ne o. Cadde :) baslarım caddesıne abı, aynen.
Yalnız bu uzun uzun serzenıslerın benı korkutuyor. 40 bpyle bır sey mı :D benım de a kaldı :hahaha:

Sanırım aynı gün yine caddeye gitmişiz.
40'ta sen böyle olmayabilirsin zira sen benden daha geniş yüreklisin ve en azından altında bir G37S var. Çok darlanırsan çıkar gazlar gelirsin. Bende darlanınca işte gidip 3 saat otomobil yıkıyorum. Sonra güneşli havada asfalt sulayan denyolara sinirleniyorum :D
Kozzy AVM'nin arkasında bir kebapçı var herifler istisnasız her gün dükkan önünü suluyor. Bir gün dayanamayıp kardeş nedir derdiniz niye sokak suluyorsunuz diye soracağım da her seferinde vaktime yazık diye durmuyorum.

wolrath
09-10-2020, 14:57
40'ta sen böyle olmayabilirsin zira sen benden daha geniş yüreklisin ve en azından altında bir G37S var. Çok darlanırsan çıkar gazlar gelirsin. Bende darlanınca işte gidip 3 saat otomobil yıkıyorum. Sonra güneşli havada asfalt sulayan denyolara sinirleniyorum :D
Kozzy AVM'nin arkasında bir kebapçı var herifler istisnasız her gün dükkan önünü suluyor. Bir gün dayanamayıp kardeş nedir derdiniz niye sokak suluyorsunuz diye soracağım da her seferinde vaktime yazık diye durmuyorum.

Allahı. Belaları hahaha :p

Aynen abı o yonden bıraz sanslıyım. Dıslerımı temızlettım dedım 3 5 ay seyıre cıkıcam rahatım ertesı gunu dısım kırıldı tabı down olduk hemen yaktık bı sıgara. Ama 2 tur attım kendıne geldım suan dıscıde salak salak sırıtıyorum:D

Bı de anlamsız button gıbı genclesıyorum mu nedır anlam veremedim

https://i.hizliresim.com/8lEBro.jpg (https://hizliresim.com/8lEBro)

imprezaWRC
09-10-2020, 15:10

Aynen abı o yonden bıraz sanslıyım. Dıslerımı temızlettım dedım 3 5 ay seyıre cıkıcam rahatım ertesı gunu dısım kırıldı tabı down olduk hemen yaktık bı sıgara. Ama 2 tur attım kendıne geldım suan dıscıde salak salak sırıtıyorum:D

https://i.hizliresim.com/8lEBro.jp

Geçmiş olsun :(
3-5 ay denizde olunca tabi doğal bir gençleşme oluyor. :D

ProdriveSTI
10-10-2020, 13:46
Çok güzel abi ya Maşallah :D

rain man
10-10-2020, 16:46

Abi bizim oralarda klasik toz kalkmasın diye yapılan bir sulama vardı. Yani yolun tozu vs dükkana girmesin diye yapıyor olabilirler :)

https://i.hizliresim.com/8lEBro.jpg (https://hizliresim.com/8lEBro)

Abi bunların hangisi şu ana ait. :D Maşallah.

imprezaWRC
11-10-2020, 10:32
Abi bizim oralarda klasik toz kalkmasın diye yapılan bir sulama vardı. Yani yolun tozu vs dükkana girmesin diye yapıyor olabilirler :)

.

Ya olm etrafta tozda yok. Hayır herifler mikron seviyesinde organizmaları, uçuşan varlıkları...vs'yi görüp su ile onlara savaş açıyorsa onu bilemem. Ama herifler hep aynı noktayı yıkıyor. Restaurant önü bildiğin uzaydan gözükecek kıvamda bir göle dönüyor. Müşterileri de yüzücü olarak görüyorlar herhalde. Adamların restauranta ayakların bileklerine kadar suya girmeden girmen mümkün değil. Hergün neredeyse her saat aynı haltı yapıyorlar. Ne zaman geçsem aynı noktaya sabitlenmiş şekilde bomboş gözlerle bakan birisi elinde hortumla aynı noktayı suluyor. En son geçen gün geçerken tertemiz otomobili de ıslatmasın diye kornaya asıldım; manda olsa daha hızlı reaksiyon verirdi.

wolrath
13-10-2020, 12:36
Abi bunların hangisi şu ana ait. :D Maşallah.

Sagdakı :)

Çok güzel abi ya Maşallah :D

Teskurleerrr kardesım :)

R21TURBO 41
13-10-2020, 15:23
Durusu sesi solugu , cok guzel arac masallah.

asmisinsan
13-10-2020, 23:42
Barış hayirli ugurlu olsun allah kaza bela vermesin

wolrath
14-10-2020, 19:14
Barış hayirli ugurlu olsun allah kaza bela vermesin

Kardesım benım sagolasın :surucu:

Durusu sesi solugu , cok guzel arac masallah.

Cok tesekkurler

Bu arada izin bitti. 12 gün kullanabildim ancak ama kendıme sureklı ıs cıkartıp saatlerce keyıf aldım.
Dün test oldum ve izolasyona gırdım. Bakalım kac ay sonra kavusacagım.
En son sahılde esımle eglendık biraz. Asfalt ıgrenc 0 275 lastıkle bile tutmuyor yan yan gidiyorsunuz sureklı. Bu yuzden fazla kastırmadan ufak bır vıdeo cektım.

https://youtu.be/9cPXoBhneFY

Burak Mehmet
17-10-2020, 09:22
parça lazım mı? arka sokakta bitane yatan var sökeyim :D
https://i.hizliresim.com/Tlco8I.jpg (https://hizliresim.com/Tlco8I)
https://i.hizliresim.com/zCQBjR.jpg (https://hizliresim.com/zCQBjR)

wolrath
17-10-2020, 11:37
Yazık ya.
Hıkayesı ne kı acaba?

Parca?
Haha eyv
Motoru alalım w12 yaparuk ;)

Burak K.
27-10-2020, 11:49
350z ile kıyaslanıyor anlıyorum da, tip olarak gerçekten iğrenç denilecek noktada bence. 350z nin yanından bile geçemez. İstediği kadar ucuz olsun. Ucuzsada vardır bi sebebi belli ki tutulmuyor. Yani kimse kendini kandırmasın bence.

Öyle değil mi ? wolrath

wolrath
27-10-2020, 12:19
350z ile kıyaslanıyor anlıyorum da, tip olarak gerçekten iğrenç denilecek noktada bence. 350z nin yanından bile geçemez. İstediği kadar ucuz olsun. Ucuzsada vardır bi sebebi belli ki tutulmuyor. Yani kimse kendini kandırmasın bence.

Öyle değil mi ? wolrath

Keiichi mi yapmıs yorumu :p

Dragger
27-10-2020, 13:00

Öyle değil mi ? wolrath

Kim demiş bunu :)

Infiniti kesinlikle daha kaliteli, daha özel bir araç.

Barış alana kadar da apaçilerin eline düşmemişti :D

Burak K.
27-10-2020, 13:54

Otomobil gurmesi, adeta otomobil camiasının Vedat Milörü bi arkadaşımız söylemiş. :)

wolrath
27-10-2020, 16:29

Damarımızı acsalar honda kırmızısı akar hahshhz :p

ilkerist
29-10-2020, 21:58
Kardesım benım sagolasın :surucu:

Cok tesekkurler

Bu arada izin bitti. 12 gün kullanabildim ancak ama kendıme sureklı ıs cıkartıp saatlerce keyıf aldım.
Dün test oldum ve izolasyona gırdım. Bakalım kac ay sonra kavusacagım.
En son sahılde esımle eglendık biraz. Asfalt ıgrenc 0 275 lastıkle bile tutmuyor yan yan gidiyorsunuz sureklı. Bu yuzden fazla kastırmadan ufak bır vıdeo cektım.

https://youtu.be/9cPXoBhneFY

Sanırım bu gazlama sırasında Atalar yönünde yanımdan geçtin, duruşu da sesi de çok güzel maşallah, güle güle kullanın.

wolrath
30-10-2020, 12:53
Sanırım bu gazlama sırasında Atalar yönünde yanımdan geçtin, duruşu da sesi de çok güzel maşallah, güle güle kullanın.

Evet. Maltepede ıkamet edıyorum.
Kartal pendık bostancı takıldım hep :)

Cok tesekkurler

mehmet6r
31-10-2020, 12:12
Abi hayırlı olsun. Kazasız, belasız, cezasız... Bu hayatta zevk almayı bilen nadir insanlardansın vallahi, tebrik ediyorum.

wolrath
31-10-2020, 13:14
Abi hayırlı olsun. Kazasız, belasız, cezasız... Bu hayatta zevk almayı bilen nadir insanlardansın vallahi, tebrik ediyorum.

Canım kardesım, cok sagolasın. Elımız ıs tuttukca, Gucumuz yettıgınce işte

AliGizda
02-11-2020, 12:46
Abi hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin, ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

wolrath
03-11-2020, 22:27
Abi hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin, ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Cok tesekkurler kardesım.
Cumlemize :)

K0213
04-11-2020, 10:26
Senle artık rolling'te yapılmaz :D
İyi günlerde kullan kardeşim, beyazı ayrı güzel geldi gözüme.

TolgaKaraman
04-11-2020, 10:39
Kazasız belasız kullanman dileğiyle. Çok güzel bir araç maşallah

wolrath
08-11-2020, 20:28
Kazasız belasız kullanman dileğiyle. Çok güzel bir araç maşallah

Cok tesekkurler :)

Senle artık rolling'te yapılmaz :D
İyi günlerde kullan kardeşim, beyazı ayrı güzel geldi gözüme.

Est kardesım :) gecmek gecılmek mevzu bahıs olmaz artık, zevkine de gazlarız. cok sagolasın

Kartal3urak
12-12-2020, 22:13
Maaşallah :) Tamamdır Böyle Böyle Tüm G37s Sahipleriyle Bi Araya Gelicez :)

https://i.hizliresim.com/yCmk9j.jpg (https://hizliresim.com/yCmk9j)

wolrath
13-12-2020, 09:02
Maaşallah :) Tamamdır Böyle Böyle Tüm G37s Sahipleriyle Bi Araya Gelicez :)

https://i.hizliresim.com/yCmk9j.jpg (https://hizliresim.com/yCmk9j)

Haha plaka da ıımıs. Ezr gcr valla :p

Kartal3urak
13-12-2020, 12:42
Haha plaka da ıımıs. Ezr gcr valla :p

Kartal Burak EZER'den şeettim :)

wolrath
25-12-2020, 20:48
merhabalar tekrar herkese.

bir önceki iznimde aracı aldım kızı gordum aıle saadetı vs derken bır *** anlamamıstım :) 2 tane vıdeo 3 tane fotosuyla iç gecırdık 2ay.
bu sefer gelır gelmez servıste check up yaptırdım. sıvıları degıstı. yuruyen ve dıger ekıpmanların tumunu kontrol ettırdım. far temızlıgydı oydu buydu derken, temiz kagıdıyla servısten cıktım :D

bır kac gun apacılıkten sonra bır uzun yol yapalım artık dedım ve eşimi de alıp kapadokya yaptık. (hava ve yol durumu konusunda emir kardesıme tekrar tesekkurler) cok cok keyıflı gectı. uzunda oldukca konforlu bır surus gerceklestırdık, ozellıkle ankara nıgde otobanında artık uykunuz gelıyor :hahaha: o yuzden uykum gıtsın dıye, araya top speed karıstırdık bıraz :rolleyes:

ıst'a dondukten sonra daıly drıve, kendıme ıs cıkartarak keyfını alıyorum. esım ve kızımı yanıma alıp, mahallelıden ah alıyoruz :hahaha:

bugun de dedım gel sen hele. ıcını dısını accık parlatak. :icon_tup: en son da app lerı takıp, fınısh hım cektım :P

https://i.hizliresim.com/yxYC0d.jpg (https://hizliresim.com/yxYC0d)
https://i.hizliresim.com/Rduunb.jpg (https://hizliresim.com/Rduunb)
https://i.hizliresim.com/eQUNpY.jpg (https://hizliresim.com/eQUNpY)
https://i.hizliresim.com/ziQUzU.jpg (https://hizliresim.com/ziQUzU)
https://i.hizliresim.com/wEXMIA.jpg (https://hizliresim.com/wEXMIA)
https://i.hizliresim.com/gc7kIw.jpg (https://hizliresim.com/gc7kIw)
https://i.hizliresim.com/LGWQCE.jpg (https://hizliresim.com/LGWQCE)
https://i.hizliresim.com/6WT44m.jpg (https://hizliresim.com/6WT44m)
https://i.hizliresim.com/Jn4hZC.jpg (https://hizliresim.com/Jn4hZC)
https://i.hizliresim.com/9n1ayj.jpg (https://hizliresim.com/9n1ayj)

wolrath
25-12-2020, 20:51
bunlar da ufak eglenceler : :icon_tup:

top speed :

https://www.youtube.com/watch?v=6khVGJIFVks&feature=youtu.be

mahalle arasında oynaşmaca :

https://www.youtube.com/watch?v=NIM6Gfgzr7o

ProdriveSTI
25-12-2020, 22:17
bunlar da ufak eglenceler : :icon_tup:
mahalle arasında oynaşmaca :

[video=youtube;NIM6Gfgzr7o]https://www.youtube.com/watch?v=NIM6Gfgzr7o]

Offf ses çok iyi ama yetmedi,bol bol video at abi :D

wolrath
25-12-2020, 22:32
Offf ses çok iyi ama yetmedi,bol bol video at abi :D

Cnm kardesım cok sagolasın.

cekerız :)

Kartal3urak
26-12-2020, 23:38
Ankara'dan Geçerken Keşke Uğrasaydınız Misafirim Olurdunuz.. 17 Aralıkta Sattım Gerçi Aracı ama Denk Gelirdik Bi Şekilde :)

wolrath
27-12-2020, 01:14
Ankara'dan Geçerken Keşke Uğrasaydınız Misafirim Olurdunuz.. 17 Aralıkta Sattım Gerçi Aracı ama Denk Gelirdik Bi Şekilde :)

Sabahın 7sınde kalktık balonları gorelim dıye, sonra da donuste sokaga cıkma yasagı ***** basa basa anca geldık.
Bır dahakı ızınde yıne bı uzun yol yaparım gorusuruz ıns :)

Hayırlı olsun bu arada. Ilana denk gelmedım tanıdıga gıttı sanırım.

Kartal3urak
27-12-2020, 10:04
Hayırlı olsun bu arada. Ilana denk gelmedım tanıdıga gıttı sanırım.

İlana Koymadım, Satma Gibi bi Niyetimde Yoktu Sadece Ev ile Takas Yaparım Belki diyordum, Aile Dostumla muhabbet sırasında aldı gitti :)

turci
08-01-2021, 00:54
Hayırlı olsun barış,
sabret yazın tokatlarım seni hahahahhaah

wolrath
08-01-2021, 05:24
Hayırlı olsun barış,
sabret yazın tokatlarım seni hahahahhaah

:D haha eyv abii

Marmarıs ıcmeler yolunda deneriz :p

Imzana da bayıldım bu arada :hahaha:

...

Hayvan ben gorevdeyken yatıyor:D

https://i.hizliresim.com/EMDbTi.jpg (https://hizliresim.com/EMDbTi)

karasimsek
21-04-2021, 04:16
MAnuel mi yapsak ��

DOHC
21-04-2021, 07:36
MAnuel mi yapsak ��

Artık yeni sahibi isterse yapar......
Satıldı.............

delyyy
21-04-2021, 07:51
Yerine yenisi bile gelmiş, abi maşallah çok hızlısın :)

karasimsek
23-04-2021, 02:48
Aracın nacizane yeni sahibi benim saolsun cok yardımcı oldu barış bey ...

wolrath
23-04-2021, 18:07
Selam. Arac hasan kardesıme gectı ho.

Pıyasa kotu gercekten, ilan 2.gunde 55 favorı aldı ve kapora alındı :D

Neyse ben 26. Seruvenıme basladım :)

0 208gt aldım yakında konusunu acarım

https://i.hizliresim.com/5lq1kt.JPG (https://hizliresim.com/5lq1kt)

PiscocuK
23-04-2021, 18:29
Hayirli olsun Baris. Bak bakalim nasil araba ilgimi cekiyor benimde

imprezaWRC
23-04-2021, 18:29
Selam. Arac hasan kardesıme gectı ho.

Pıyasa kotu gercekten, ilan 2.gunde 55 favorı aldı ve kapora alındı :D

Neyse ben 26. Seruvenıme basladım :)

0 208gt aldım yakında konusunu acarım

https://i.hizliresim.com/5lq1kt.JPG (https://hizliresim.com/5lq1kt)

Komutanım hayırlı olsun, güle güle kullan :) Bu afacana soft99 luxury gloss veya authentic wax uygula derim. Pırıl pırıl parlasın, nazar değmesin :)

wolrath
01-05-2021, 20:01
Komutanım hayırlı olsun, güle güle kullan :) Bu afacana soft99 luxury gloss veya authentic wax uygula derim. Pırıl pırıl parlasın, nazar değmesin :)

konusunu actım abı.

soft99 edınıyorum hemen. pek o taraklarda bezım yok. yardımlarını alırız :)

imprezaWRC
01-05-2021, 20:33
konusunu actım abı.

soft99 edınıyorum hemen. pek o taraklarda bezım yok. yardımlarını alırız :)

Sen ve senin gibi adamlara her zaman yardım var :) Önerdiğim iki ürünün uygulaması oldukça basit ve hızlı. :) Authentic pahalı gelirse, Kiwami'de öneririm :)

_opeth
02-05-2021, 13:04
hayırlı olsun hacım