PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pos Bakım Yazılım Ücreti

Rec.O
20-10-2020, 09:00
Herkese merhaba, aramızda illaki bankacı pos işleri ile uğraşan vardır. Şöyle bir problemim var yazarkasa pos kullanıyorum iş bankasının pos u bağlı yazar kasaya, Daha öncesinden 2 iş yerim için toplamda 130 tl gibi bir ücret kesiliyordu pos bedeli. 2-3 Aydır 130 tl + pos bakım ücreti adı alında totalde hepsi 290 tl gibi bir ücret kesiliyor bankayı aradım ilkinde, yazar kasa kesiyor dediler yazar kasa servisini aradım banka kesiyor diyor. Ben buna bir anlam veremedim varmı bu konuda bir bilgisi olan başına gelen? Bankayı tekrar aradım ağzımdan gelen gitti. Şu pandemi döneminde zaten her çekilen karttan %1,11 kesinti yapıyorlar, üzerine pos ücreti, üzerine birde bu cıktı.

Tayfun-E30
20-10-2020, 10:48
Demin is bankasindan ciktim bir yazarkasa pos iki sabit pos var, pandemide cekmedigimiz aylari falan cektik dediler yemis gibi yaptim

cnzdmr
20-10-2020, 12:30
En net bilgiyi bankanız verir. detaylı açıklama talep edin neyin ücretiymiş bu kestikleri

Rec.O
20-10-2020, 12:36
Demin is bankasindan ciktim bir yazarkasa pos iki sabit pos var, pandemide cekmedigimiz aylari falan cektik dediler yemis gibi yaptim

Dogru pandemide cekmediğini cektiler Sonradan zaten ama adamlar bide bu şekil bişey bulmuş alttan alttan götürüyorlar.

En net bilgiyi bankanız verir. detaylı açıklama talep edin neyin ücretiymiş bu kestikleri

Net bilgi istedim tekrar bakalım döneceklermi. hepsi aynı 1 sene güzel 1 seneden zonra abidik gubidik şeylere para kesiyorlar.

ChuckBartowsKi
20-10-2020, 13:32
iş bankası normal pos cihazı kullanıyorum her ay belli bir haraç kesiyorlar ne olduğunu sorduğmda saçma sapan cevaplar 50 tl + 48 tl +2.50+2.30+1.71 kesmiş mesela bu ay.

sadece mail order için devam ediyorum en stabil sistemi ve oranı iş bankası veriyor.

Arda_7
20-10-2020, 14:19
Bankacıyım çalıştığım banka yazarkasa pos için musterilerden pos başına 65 tl alıyor. Bunun dışında her herhangi bir ücret yansıtmıyoruz. Bu tutarın içinde yazarkasa firmasına ödediğimiz yazılım ucreti var.

_opeth
20-10-2020, 14:45
bilgisayar destekli otomasyon var ise onunla iletişimi (GMP3 TSM) için ücret ödüyor olabilir misiniz?

ruudvan
20-10-2020, 22:57
bu aralar poslarda bir dalga var bende anlamadım.%10 gibi komisyon çekiyor bendende.

Rec.O
21-10-2020, 08:52
bilgisayar destekli otomasyon var ise onunla iletişimi (GMP3 TSM) için ücret ödüyor olabilir misiniz?

Yok sadece normal yazarkasa pos var. Bilgisayar destekli otomasyon yok.

bu aralar poslarda bir dalga var bende anlamadım.%10 gibi komisyon çekiyor bendende.

tuttuğunu seviyorlar sağolsunlar.

yyk
21-10-2020, 10:32
Merhabalar konu ile ilgili olabilir diye düşünerek enpara ' nın pos cihazları ile ilgili kampanyasını reklamda görmüştüm, bir araştırabilirseniz belki avantajı olur

_opeth
21-10-2020, 11:47
bu arada %1.11 komisyon iyiymiş. bundan 5 sene öncesinde Garanti'nin 2.10 filandı ki Akbank'tan 0.99 almıştım.

Şube yerine telefon bankacılığından daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz belki

2jz
26-10-2020, 21:37
Merhabalar konu ile ilgili olabilir diye düşünerek enpara ' nın pos cihazları ile ilgili kampanyasını reklamda görmüştüm, bir araştırabilirseniz belki avantajı olur

Keşke sanalpos'u olsa. Bıktım İyzico'dan...

S.Özeren
26-10-2020, 22:01
Cok eskiden pos cihazi teknisyeniydim , Koc sistem de
Biz servis ucretini bize banka ödüyordu sistem o şekildeydi.

Biz hasar durumu vs olunca kayit,da foto ekliyorduk o ucretlerde kullaniciya yansiyordu.

EREN34
26-10-2020, 22:03

Biz hasar durumu vs olunca kayit,da foto ekliyorduk o ucretlerde kullaniciya yansiyordu.

Seninle yollarımız zamanında kesişmiş olabilir :)
YTL geçiş döneminde sahada mıydın?

Rec.O
27-10-2020, 08:53

Finansbanka bağlı yanlıs hatırlamıyorsam aman uzak dursun :)

bu arada %1.11 komisyon iyiymiş. bundan 5 sene öncesinde Garanti'nin 2.10 filandı ki Akbank'tan 0.99 almıştım.

Şube yerine telefon bankacılığından daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz belki

Hasar vs gibi bi durum yok pandemi döneminde alınmayan ücretleri az az kesiyorlarmış sözde. Ziraat veya halk bank a geçiş yapmayı planlıyorum bugun gidip bilgi alacağım

S.Özeren
27-10-2020, 13:57
Seninle yollarımız zamanında kesişmiş olabilir :)
YTL geçiş döneminde sahada mıydın?

Valla yanlis hatirlamiyorsam 2013 falandi
Sen daha eskisin sanirim
Bizim basimizda Bilgin bey falan vardi

EREN34
27-10-2020, 14:26
Valla yanlis hatirlamiyorsam 2013 falandi
Sen daha eskisin sanirim
Bizim basimizda Bilgin bey falan vardi

Aynen. Biz YTL canımızı ortaya koyup ortada bir şey olmayınca topluca bir arazi olmuştuk :)