PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İthalat Yapan Firmalar

SCfr
24-02-2021, 18:14
Merhaba Herkese,

Bir forwarder firmasın da satış uzmanı olarak çalışıyorum. Müşterilerimizin ithalat ve ihracat yüklemerini organize ediyoruz. Her satışcı gibi yeni firmaya, daha fazla satış yapmaya ihtiyacım oluyor. Çevreniz de İthalat veya İhracat yapan tanıdıklarınız var ise destek olmak isterim. İthalat yapan firmalara ulaşabileceğim bir site veya mecra var mıdır ?

FatihDemirel
24-02-2021, 19:58
Biz avrupaya ihracat yapıyoruz, bilgileri yazarsanız yüklemelerde iletişime geçelim.

SCfr
24-02-2021, 20:29
Biz avrupaya ihracat yapıyoruz, bilgileri yazarsanız yüklemelerde iletişime geçelim.
Teşekkürler p.m attım sizlere

uluckaban
24-02-2021, 20:37
Almanya'ya ihracat yapıyoruz, İzmir çıkışınız varsa teklif alırız..

SCfr
24-02-2021, 20:43
Almanya'ya ihracat yapıyoruz, İzmir çıkışınız varsa teklif alırız..

Merhaba, Deniz ihracat yapıyorsanız destek olabilirim ama kara için destek veremem maalesef tedarikçimiz yok.

E21hamza
24-02-2021, 21:17
74 Ülkeye aktif olarak ihracat yapıyoruz, bilgilerinizi bana da gönderebilirseniz ilgili birimimize sunabilirim.

SCfr
24-02-2021, 21:54
74 Ülkeye aktif olarak ihracat yapıyoruz, bilgilerinizi bana da gönderebilirseniz ilgili birimimize sunabilirim.

Merhaba, desteğiniz için teşekkürler mail ilettim.

burkaykalyon
25-02-2021, 23:07
Eski bir forwarder çalışanı ve şimdi ihracatçı olarak pm gönderdim. Tüm bilgileri paylaşmaya hazırım. :)

Hayırlı işleriniz olsun.

GökhanAkarsu
26-02-2021, 10:16
merhaba , bende antrepo da çalışıyorum ithalat yüklerinizde ardiye teklifi verebilirim ?

GökhanAkarsu
26-02-2021, 10:19
merhaba elimde almanyadan 2019 yılında yapılmış tüm ithalatcı bilgileri var

akko
26-02-2021, 10:33
Merhaba Herkese,

Bir forwarder firmasın da satış uzmanı olarak çalışıyorum. Müşterilerimizin ithalat ve ihracat yüklemerini organize ediyoruz. Her satışcı gibi yeni firmaya, daha fazla satış yapmaya ihtiyacım oluyor. Çevreniz de İthalat veya İhracat yapan tanıdıklarınız var ise destek olmak isterim. İthalat yapan firmalara ulaşabileceğim bir site veya mecra var mıdır ?

Merhaba,
Özel bir şirkette İhracat Müdürü olarak görev alıyorum.
2 fabrikamız var,
Biri Çerkezköy, diğeri Çorlu' da ve yüklemeler buralardan yapılıyor.
Yaklaşık 52 ülkeye ihracatımız mevcut, İthalat görevlisi farklı kişiler şirkette.
Deniz yüküm çok. Bu sıralar özellikle 40'HC Konteyner bulamıyorum.
Ö.M. olarak mail adresimi iletiyorum, bilgilerinizi bana mail atar mısınız?

orhansah
26-02-2021, 10:35
Gümrükleme işleriniz için de ben destek olabilirim.

Sezgin
26-02-2021, 11:43
merhaba , bende antrepo da çalışıyorum ithalat yüklerinizde ardiye teklifi verebilirim ?

hangi antrepodasın hocam ?

GökhanAkarsu
26-02-2021, 12:30
AS-AV antrepo

GökhanAkarsu
26-02-2021, 12:31
hangi antrepodasın hocam ?

as-av antrepo

ÖmerF.Bayar
26-02-2021, 12:55
Merhaba Herkese,

Bende aynı sektörde firma sahibiyim, müşteri kısmında da değil fakat uyguna araç sağlayabilirim ilgini çekerse :)

SCfr
26-02-2021, 19:50
Bende aynı sektörde firma sahibiyim, müşteri kısmında da değil fakat uyguna araç sağlayabilirim ilgini çekerse :)

Merhaba , Biz ağırlıkta Hava ve Deniz çalışıyoruz ama bazen kara isteyen müşterilerm oluyor mutlaka iletişime geçelim :)

SCfr
26-02-2021, 19:52
Merhaba,
Özel bir şirkette İhracat Müdürü olarak görev alıyorum.
2 fabrikamız var,
Biri Çerkezköy, diğeri Çorlu' da ve yüklemeler buralardan yapılıyor.
Yaklaşık 52 ülkeye ihracatımız mevcut, İthalat görevlisi farklı kişiler şirkette.
Deniz yüküm çok. Bu sıralar özellikle 40'HC Konteyner bulamıyorum.
Ö.M. olarak mail adresimi iletiyorum, bilgilerinizi bana mail atar mısınız?

Merhaba, Destek için teşekkürler sizlere mail attım. Konteyner konusu kan ağlatıyor zaten inanılmaz hem de umarım düzelir durum çünkü bizler de iş yapamıyoruz, neye elimizi atasak ya dolu ya konteyner yok.

uniquel
26-02-2021, 21:14
Merhaba , Biz ağırlıkta Hava ve Deniz çalışıyoruz ama bazen kara isteyen müşterilerm oluyor mutlaka iletişime geçelim :)

Samsun gumrukleme yapabiliyor musunuz?
Avusturalya icin havayolu gonderim sıkıntım var.

akko
26-02-2021, 21:31
Merhaba, Destek için teşekkürler sizlere mail attım. Konteyner konusu kan ağlatıyor zaten inanılmaz hem de umarım düzelir durum çünkü bizler de iş yapamıyoruz, neye elimizi atasak ya dolu ya konteyner yok.

Maalesef, her yüküm en az 1 hafta gecikmeli şuan. Hatta 1 hafta geciktiğinde seviniyorum genelde en az 10-15 gün sonraya konteyner bulabiliyoruz.

emreogut
27-02-2021, 19:19
Merhabalar,
Madem konu açılmış :) Hava ve Karayolu yükleriniz için bende yardımcı olabilirim. (özellikle ithalat yüklemeleri için)
(Deniz yolu yüklemeleri için yönlendirme yapabilirim)

**
Konuyu açan arkadaşıma da hayırlı işler dilerim.

ByKazim
01-03-2021, 21:39
Merhaba,
Hava, Kara ve Denizyolu ile ilgili yardımcı olabilirim.
İthalat ve ihracat.
Avrupa'nın her destinasyonuna araç garantimiz var.
Teminatlı araç, reefer konteyner, express havayolu vb. hizmetlerimiz var.

Herkese hayırlı işler dilerim.

Merto
03-03-2021, 08:21
Merhaba,

İstanbul, Kocaeli bölgelerinde yerleşik ofislerimizde butik gümrükleme hizmeti vermekteyiz. Yardımcı olabileceğimiz konu varsa pm.

Merto
03-03-2021, 08:25
Merhaba,

İstanbul, Kocaeli bölgelerinde yerleşik ofislerimizde butik gümrükleme hizmeti vermekteyiz. Yardımcı olabileceğimiz konu varsa pm.

ayrıca dış ticaret sektöründeki güncel haberlere internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Gumruk Haberler – Şahin Gumruk Muşavirliği Ltd. Şti. (http://sahingumruk.com/haberler/)

Boost Up
03-03-2021, 08:55
Merhabalar,

Bizlerde ihracat yapıyoruz. Almanya-Türkiye çalışan varsa fiyat almak isteriz. DM den ulaşabilirsiniz:).

Ek olarak, filtre kullanımınızdada yardımcı olabilirim:D.

Reklamlar bitti:D

Kekuti*
03-03-2021, 09:09
İtalya Taşımacılık yapan firma sahibiyim. c2'ye kayıtlıyız.
İtalya özelinde Marmara bölgesi yüklemeleri veya teslimatları için destek olurum.

selamlar,

Sti_Ozan
03-03-2021, 09:13
İthalat - İhracat - Proje yüklemeleri konusunda her bölge için teklif iletebilirim. Özellikle orta doğu bölgesi için fiyatlarımız oldukça rekabetçi. İyi çalışmalar herkese.

GökhanAkarsu
04-03-2021, 16:28
İtalya Taşımacılık yapan firma sahibiyim. c2'ye kayıtlıyız.
İtalya özelinde Marmara bölgesi yüklemeleri veya teslimatları için destek olurum.

selamlar,

Merhaba ,

elimde italyaya ihracat ve ithalat yapan firma bilgileri mevcut bilgilerinize.

Kekuti*
04-03-2021, 16:58
Muhtemelen beyannameler mevcuttur. Ücret karşılığı değil, dostluk amacıyla bile olsa etik bulmadığımı belirtmek isterim.

GökhanAkarsu
04-03-2021, 17:03
Muhtemelen beyannameler mevcuttur. Ücret karşılığı değil, dostluk amacıyla bile olsa etik bulmadığımı belirtmek isterim.

beyannameler yok, firma bilgileri mevcut. teşekkür ederim.

ozaman pazarlama departmanları kapansın tüm firmalarda .

CND
05-03-2021, 11:38
KVVK kapsamında sorun yaşamamak için dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Met
21-09-2022, 05:43
Konuyu bi hortlatayım,

İzmir ve çevre iller için kara nakliyesinde yardımcı olabilirim.
Aktif olarak İzmir’de konteyner nakliyesi yapıyoruz, ekipmanımız açık yük için de uygundur.

twin
25-09-2022, 20:45
aktif olarak fransa belçika hollanda almanya hattında çalışan lojistik şirketim mevcut ftl yüklemelerde yardımcı olabilirim teşekkürler.

SCfr
25-09-2022, 21:38
aktif olarak fransa belçika hollanda almanya hattında çalışan lojistik şirketim mevcut ftl yüklemelerde yardımcı olabilirim teşekkürler.

Merhaba , özmal araçlar ile mi ?

Sti_Ozan
26-09-2022, 07:50

Hocam pm den bilgi alabilirsem sevinirim, Bizde forwarderız bazen bu hatta tedarikçi ihtiyacımız oluyor.

twin
26-09-2022, 08:31
Merhaba , özmal araçlar ile mi ?

merhaba evet hepsi 2021-2022 model özmal araçlarımız

SCfr
26-09-2022, 17:48
Mail paylaşabilir misiniz özelden bizim ekip ile paylaşırım sorarlar size de

twin
26-09-2022, 18:05

merhaba posta kutunuz dolu

twin
01-10-2022, 08:17

merhaba mesajda bahsettiğiniz mail gelmedi bilgilerinize mesaj kutunuz dolu olduğu için buradan yazıyorum

basektr
09-01-2023, 11:13
Merhaba,

Gebze bölgesinde konteynerden konteynere aktarma işlemi için gümrüklü antrepoya ihtiyacımız var. Yardımcı olabilecekler ulaşabilirse çok sevinirim.