PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantep’ten araç alımı hakkında

320Si
02-04-2021, 21:05
Merhaba dostlar ,

Bazılarınız bildiği gibi kullanmakta olduğumuz araç talihsiz bir kaza sonucunda pert oldu . Kaskoyla yaşanan anlaşmazlıklar yeni bitti bir sorun olmazsa hafta içi paramız yatıcak . Bu süre içersinde sahibinde uzun vakitler geçirdik kriterlerimize uygun bir aracı Gaziantep Şehitkamil’de bulduk. Fakat Gaziantep ve özellikle Şehitkamil için güzel yorumlar okumadım . Gaziantepte güzel bir ekspertiz ve antepte yaşayıp arabaya ön inceleme yapabilecek arkaşımız varsa yardımlarını bekliyorum .

volkan_gs
02-04-2021, 21:37
Tuylerim diken diken oldu nedense il-ilce kombinasyonunu okuyunca :)

320Si
02-04-2021, 22:07
Tuylerim diken diken oldu nedense il-ilce kombinasyonunu okuyunca :)

Forumda daha önce il-ilçe kombinasyonu ile büyük bir sıkıntı yaşayan arkadaşın konusu vardı ondandır :)

CloudGrey
02-04-2021, 23:41
araba suriye toplamadır , HİÇ YOKSA KAÇAK MAZOT BENZİNLE binilmiştir...

Ssamet
03-04-2021, 00:33
araba suriye toplamadır , HİÇ YOKSA KAÇAK MAZOT BENZİNLE binilmiştir...

Hocam yıllardır buna şahit olmuş gibi konuşuyosun.Anteplisin herhalde.

Ben komşu il olan Kahramanmaraştayım hocam.Sık sık gidip geliyorum.Son yıllarda yoğun olarak suriye nüfusu arttığı için bu tip olaylar arttı bence.

Ekspertiz önerisi yapamayacağım ama ilanı atarsan buraya belki bir fikrimiz olur.

CloudGrey
03-04-2021, 01:26
Hocam yıllardır buna şahit olmuş gibi konuşuyosun.Anteplisin herhalde.

Ben komşu il olan Kahramanmaraştayım hocam.Sık sık gidip geliyorum.Son yıllarda yoğun olarak suriye nüfusu arttığı için bu tip olaylar arttı bence.

Ekspertiz önerisi yapamayacağım ama ilanı atarsan buraya belki bir fikrimiz olur.

hataylı tanıdık bol

SAYGIN
03-04-2021, 05:55
http://www.techturkey.com/forum/arac_sorgulamalari/240408-ekspertiz_icin_usta_dukkan_sorgulama-2.html