PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Whatsapp Android'den Iphone'a aktarma

Yekta
06-06-2021, 00:48
Kardeşim Samsungdan Iphone'a geçiş yapıyor ama iş ile alakalı whatsapp görüşmeleri var silinmesini istemiyor.
Sohbet geçmişini yeni telefona birebir aktarmak için var mıdır bir yöntem?
Nette arayınca kimi ara programlar çıkıyor, youtube videoları çıkıyor ama programlara güvenemedim, programsız yöntemler de işe yaramıyor.
Sohbetleri google drive'a yedekleyip indirmeyi denedik, iphone görmüyor sadece icloud yedeği arıyor. Maile arşivleyince da sadece text dosyası olarak kalıyor.

pirasa
06-06-2021, 02:33
3. parti programdan başka çare yok

Yekta
06-06-2021, 12:34
3. parti programdan başka çare yok

Peki hangisi? Denediniz mi daha önce güvenilir olan var mı?

tuner faruk
06-06-2021, 13:08
Phone Clone kullanmıştım daha önce eski telefonda olanları birebir aktardım arama kayıtlarına kadar tavsiye ederim.

Schumi
06-06-2021, 23:45
[OFFICIAL] Dr.Fone - iOS/Android WhatsApp Transfer, Backup, and Restore (https://drfone.wondershare.com/whatsapp-transfer-backup-and-restore.html)

Bu programı paralı olarak 2-3 kere kullandım müşterilerim için. Adım adım takip edersen sorunsuz aktarıyor. Hatta WhatsApp Business ayrı normal WhatsApp ayrı aktarıyor.

aslanneron
07-06-2021, 08:01
whatsapp görüşme geçmişini son halini tamamen yedek alıp yeni telefonda whatsapp kurunca (aynı mail adresi ile oturumları açıp) konuşmalarınızı geri getirmek istermisiniz diye bir soru soruyor. bu yollar 2-3 telefondaki whatsapp konuşmalarını bir birine aktardım her seferinde video resim onlara kadar geliyor veriler.

pirasa
07-06-2021, 11:15
whatsapp görüşme geçmişini son halini tamamen yedek alıp yeni telefonda whatsapp kurunca (aynı mail adresi ile oturumları açıp) konuşmalarınızı geri getirmek istermisiniz diye bir soru soruyor. bu yollar 2-3 telefondaki whatsapp konuşmalarını bir birine aktardım her seferinde video resim onlara kadar geliyor veriler.

ios yani iphone işletim sistemi buna izin vermiyor. ios yada iphonedan androide geçiş kolay olmasına rağmen androidden iphone geçişi ancak 3. parti programla yapılabilir. buda bir nevi emulatör ile dosyaları iphone a çeviriyor mantık bu.

Yekta
07-06-2021, 20:53
Phone clone bende kullanmıştım ama androidden androide geçerken kullandım, onda sorun yok.
Whatsapp farklı işletim sistemleri arasındaki geçişte yedeklemeyi kabul etmiyor.

Dr.Fone görmüştüm ama emin olamadım güvenilri mi diye. Deneyelim bakalım. Teşekkürler cevap veren herkese

ardicli2000
08-06-2021, 09:16
Phone clone bende kullanmıştım ama androidden androide geçerken kullandım, onda sorun yok.
Whatsapp farklı işletim sistemleri arasındaki geçişte yedeklemeyi kabul etmiyor.

Dr.Fone görmüştüm ama emin olamadım güvenilri mi diye. Deneyelim bakalım. Teşekkürler cevap veren herkese

Para verip alın. Crack vs işe yaramıyor. Eski sürüm olduğu için ne güncel sürüm whatsapp ı ne de güncel sürüm Android i destekliyor.