PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 97 vti

Magnvus
05-10-2021, 16:25
Merhabalar,

Bu başlığı başka nereye açarım bilemedim o yüzden hatalıysam lütfen kusura bakmayın.

Yaklaşık 6 sene sahibi olduğum Gümüş Gri 97 HB Honda Civic VTI'ı arıyorum :)

Yurt dışına çıkarken satmak zorunda kaldığım 34 YH 154 plakalı aracın daha sonra plaka değiştirdiğini ve Ümraniye'de taksi şoförlüğü yapan bir arkadaşın alıp motor büyütme, turbo ekleme gibi işlemler yaptığını duydum. Plakanın 34 ERS veya 34 ERD olarak değişmiş olma ihtimalinide hatırlar gibiyim.

Eski ruhsat ve sigorta belgelerini bulamadığım içinde şase sorgulaması yapamıyorum.

Biliyorum, eski VTI'dan eser kalmamış , muhtemelen bitmiş, perte dahi çıkmış olabilir.

Ancak yinede bilgisi olan varsa mutlaka bilmek isterim. İnsanın ilk göz ağrı başka oluyormuş.

Teşekkürler.

Sti_Ozan
05-10-2021, 21:18
Sohbet bölümüne açarsanız sanırım daha iyi yardımcı olabilirler hocam :) umarım bulursunuz aracınızı

Magnvus
05-10-2021, 22:04
Tamam cok tesekkur ederim.

Rica etsem moderator arkadaslardan biri konuyu silebilirse cok sevinirim.

K.Kaan
09-11-2021, 13:22
Araç sizdeyken Acıbadem"demiydi? Uzun yıllar komşuluk yaptık bu araç ile satıldığında ben bile üzülmüştüm ama görmüştüm sonrasında bir kaç kere bende. Kozmetik eksiklikleri falan giderilmiş gayet güzel görünüyordu.

Emre Ekrem
11-11-2021, 08:28
34ERS hatırlıyorum, sanırım Ümraniye'de Ersan isimli bir arkadaştaydı. OmeR-FE forumdan bulursanız yardımcı olabilir.