PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park sensörü buzzer sesi hk.

Seneca
03-10-2022, 20:50
Merhaba,

Aracımda eski sahibinin taktığı park sensörü var. Fakat sesi kamyonetlerde olanlar gibi dışarıdan geliyor ve çok komik oluyor. Sol arka stop kısmına sıkıştırmışlar kabloların girdiği modülü. Buzzer kısmına giren soketi çıkarttım. Bu sesi araç içi hoparlörden sadece kendimin duyacağı şekilde ayarlamanın yolu var mıdır? Yoksa galiba yeni park sensörü almak gerekecek anladığım kadarıyla.

loiz
04-10-2022, 08:44
Merhaba,

Aracımda eski sahibinin taktığı park sensörü var. Fakat sesi kamyonetlerde olanlar gibi dışarıdan geliyor ve çok komik oluyor. Sol arka stop kısmına sıkıştırmışlar kabloların girdiği modülü. Buzzer kısmına giren soketi çıkarttım. Bu sesi araç içi hoparlörden sadece kendimin duyacağı şekilde ayarlamanın yolu var mıdır? Yoksa galiba yeni park sensörü almak gerekecek anladığım kadarıyla.

Modül değişimi ve içeri alınacak bir buzzerla çözüleceğini düşünüyorum.

said_
04-10-2022, 09:17
en kolay yolu şu olabilir, buzzer dediğiniz şey minik hoparlör gibi birşey ise, aracın içinde uygun bir yere alınabilir, aracın kendi ses sistemine vermek kolay olmayabilir.

bluestain
04-10-2022, 23:07
Kendi buzzer ini içeri almalısın, İzmitte isen yardımcı olurum

Seneca
15-10-2022, 22:40
Kendi buzzer ini içeri almalısın, İzmitte isen yardımcı olurum

Merhaba hocam, evet izmitteyim. Nasıl ulaşabilirim size yeriniz var mıdır?

bluestain
17-10-2022, 00:01
Mesaj attım tel no ararsan yardımcı olmaya çalışırım

EREN34
17-10-2022, 06:40
Mesaj attım tel no ararsan yardımcı olmaya çalışırım

Selamlar,

Ben de İzmit'teyim. Farklı ve gene böyle gıldır gıcık bir elektrik işim var. Alet edavat mekan varsa bana dm atar mısın?

bluestain
17-10-2022, 07:45
Mesaj attım