PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kumaş/Vynl oto döşeme

gokangokan
18-01-2023, 08:49
Merhaba,
Araç koltukları kumaş yanları ise Vinil. Kapı içleri de aynı şekilde.İstanbul'da bu işi ciddi bir şekilde yapan yer var mıdır? Koltuk süngerlerini de değişecek, yeni döşeme kumaşını ben vereceğim, kaplayacak.

mirafiori
18-01-2023, 08:54
Aydemir oto döşeme Gaziosmanpaşa...

PiscocuK
18-01-2023, 09:40
Artcar Cem abi ciddi şekilde yapar.İnstagramda yaptığı işleri görebilirsin ama fiyat konusunda bir şey diyemem

gokangokan
18-01-2023, 10:16
KUmaş desenli olduğu için, döşemeyaparken kaydırmaması gerekiyor. Biraz mükemmeliyetçi bir karakterimvar, düzgün bir iş yapmasını istiyorum. Kumaş döşemede bu işin 1 numarası kimdir veya neresidir?

berkaym
18-01-2023, 10:56
KUmaş desenli olduğu için, döşemeyaparken kaydırmaması gerekiyor. Biraz mükemmeliyetçi bir karakterimvar, düzgün bir iş yapmasını istiyorum. Kumaş döşemede bu işin 1 numarası kimdir veya neresidir?

bunun cevabı yukarda artcar tek adres

gokangokan
18-01-2023, 10:59
Artcar Cem abi ciddi şekilde yapar.İnstagramda yaptığı işleri görebilirsin ama fiyat konusunda bir şey diyemem

Kumaş çalışmıyormuş.

mirafiori
18-01-2023, 11:02

https://www.instagram.com/aydemirotodoseme/

canimrecepcim
18-01-2023, 11:04

Arkadaşım sayesinde tanıştım, ben böyle bir işçilik beklemiyordum gayet de memnun kaldım.
Dışarıdan bakınca dükkan çok iyi bir ambians yaratmıyor belki ama çok düzgün esnaf çocuklar.

Hatta ben geçici olarak bir iş yaptırmıştım, hani güzel olmaz muhtemelen param olunca altın oto döşemeye giderim diye. Aracı teslim aldığımda hiç gerek kalmadığına karar verdim.

Ahmet Saraçoğlu
18-01-2023, 11:16
düşünmeden artcar

gokangokan
18-01-2023, 11:37
düşünmeden artcar

Artcar kumaş çalışmıyor.Telefon açtım, konuştum

Ahmet Saraçoğlu
18-01-2023, 11:57
aa bilmiyordum , suni deri ile 560sel e çok güzel bi işçilik çıkarmışlardı.Altınuç oto döşeme var küçükbakkalköyde , onunla da irtibata geçebilirsiniz.Onunlada vites konsolu , kokpit , kapı içi üstlerinde çalışmıştık onunla da.

gokangokan
18-01-2023, 13:58
aa bilmiyordum , suni deri ile 560sel e çok güzel bi işçilik çıkarmışlardı.Altınuç oto döşeme var küçükbakkalköyde , onunla da irtibata geçebilirsiniz.Onunlada vites konsolu , kokpit , kapı içi üstlerinde çalışmıştık onunla da.

Altınuç da deri çalışıyor. Kumaş çalışmıyor.

gokangokan
18-01-2023, 15:22
Arkadaşım sayesinde tanıştım, ben böyle bir işçilik beklemiyordum gayet de memnun kaldım.
Dışarıdan bakınca dükkan çok iyi bir ambians yaratmıyor belki ama çok düzgün esnaf çocuklar.

Hatta ben geçici olarak bir iş yaptırmıştım, hani güzel olmaz muhtemelen param olunca altın oto döşemeye giderim diye. Aracı teslim aldığımda hiç gerek kalmadığına karar verdim.

Altın oto Döşeme de kumaş döşeme işi yapmıyormuş. Sadece tamir yapıyor.
Anlaşılan kumaş döşeme işi biraz daha zahmetli.

canimrecepcim
18-01-2023, 15:43
Altın oto Döşeme de kumaş döşeme işi yapmıyormuş. Sadece tamir yapıyor.
Anlaşılan kumaş döşeme işi biraz daha zahmetli.

Altın da yapmaz zaten o manada söylemedim.

Kumaşın zahmetinden ziyade hem getirisi az, hem talebi az.
Genelde kumaş döşemeleri hazır kaplamayla komple kaplar geçerler o iş pratiğe döndü bi tık.

KÖROĞLU
18-01-2023, 16:40

Tesadüf yerini gördüm adamın ist da, adam akaretler de. :) Sonra rakamları bir hayal edeyim dedim bendeki sıfırlar yetmedi.

Takip ediyorum ciddi müthiş işler çıkartıyor dükkanı maşallah.

Evrenoz
19-01-2023, 12:18
O işe girmişken deri tavsiye ederim.

Ben eski aracıma da şuanki aracıma da ArtCar'dan yaptırdım. Şuanki aracıma geçen sene bugünlerde yapıldı.
her 2 aracımda da ne deformasyon ne bir sorun, mükemmel iş çıkartıyorlar

gokangokan
19-01-2023, 14:06
Peki, fikrinizi alayım. Döşeme yaptıranlar ne kadar memnun? Orijinalgibi oluyor mu yoksa çabuk deforme mi oluyor

Evrenoz
19-01-2023, 14:24
Tesadüf yerini gördüm adamın ist da, adam akaretler de. :) Sonra rakamları bir hayal edeyim dedim bendeki sıfırlar yetmedi.

Takip ediyorum ciddi müthiş işler çıkartıyor dükkanı maşallah.

Geçen sene ben yaptırırken içerenköydeki x yer ile çok yakın fiyat vermişti. hadi ben tanıdığım diye güzel söylemiştir ama piyasada düzgün iş yapan seviyedekilerin çok üstüne çıkmaz yeri akaretlerde diye

Peki, fikrinizi alayım. Döşeme yaptıranlar ne kadar memnun? Orijinalgibi oluyor mu yoksa çabuk deforme mi oluyor

Civicte 4 yıl kullanmıştım, satarken hala ilk günkü gibiydi. Şuanki Audimde 1 sene oldu, zaten ilk günkü gibi. her 2'si de suni deriydi