PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Veya Yamaha Motorsiklet Bayisinde Tanıdığı Olan

-Murat Özcan-
06-03-2024, 14:04
Herkese selam, Honda Pcx motorumu satmam dolayısı ile Honda Forza 250 veya Yamaha Xmax 250 almak istiyorum lakin piyasa karaborsa. Bildiğimiz şeyleri anlatmaya gerek yok. Zor bir ihtimal de olsa çevresinde eşi dostu olanlar varsa belki sıfır almam da yardımcı olabilirler.

razzmatazz
06-03-2024, 14:29
biz de sıfır cbr 650r arıyoruz honda konusunda yardımcı olabilecek olursa süper olur

-Murat Özcan-
06-03-2024, 15:42
biz de sıfır cbr 650r arıyoruz honda konusunda yardımcı olabilecek olursa süper olur

Valla agacım bu piyasada sıfır bulmak çok zor, hele ki tanıdık olmadan bulmak imkansız..

Rockford
06-03-2024, 15:49
rüşvetsiz şerefiyle satan yok onlarda. sym joymax z aldım geçtim çok da memnunum liste fiyatınada karta 9 a böldüm

-Murat Özcan-
06-03-2024, 15:54
rüşvetsiz şerefiyle satan yok onlarda. sym joymax z aldım geçtim çok da memnunum liste fiyatınada karta 9 a böldüm

Biraz 2.eli canlı olsa zor zamanda satabilsem direk alacağım hocam

207_TR
06-03-2024, 16:09
Honda zor ama Yamaha sorabilirim.

Honda ve Yamaha bayi sahipleri tanıdık ama honda da sonuç almak zor

zOnstyLe
06-03-2024, 16:11
Biraz 2.eli canlı olsa zor zamanda satabilsem direk alacağım hocam

Forza suan 280 290 bandında gidiyor piyasada, bayiden tanıdık bulsanızda o paralara cıkartacaksınız, zamdan once 265'e cıkartıyordu bayiler. 2023 ile 2024 arasında fark yok 260 270 civarına sıfır 23 model denk getireilirsiniz.

Mivec_4G63
06-03-2024, 19:57
Adv 350 almak daha mantıklı değil mi

-Murat Özcan-
06-03-2024, 19:58
Honda zor ama Yamaha sorabilirim.

Honda ve Yamaha bayi sahipleri tanıdık ama honda da sonuç almak zor

Olur hocam sor bakalım 250 Xmax liste fiyatından alabilir miyiz ?

Forza suan 280 290 bandında gidiyor piyasada, bayiden tanıdık bulsanızda o paralara cıkartacaksınız, zamdan once 265'e cıkartıyordu bayiler. 2023 ile 2024 arasında fark yok 260 270 civarına sıfır 23 model denk getireilirsiniz.

241 liste fiyatı diye biliyorum, zammı geldi yine

zOnstyLe
06-03-2024, 20:26
Olur hocam sor bakalım 250 Xmax liste fiyatından alabilir miyiz ?

241 liste fiyatı diye biliyorum, zammı geldi yine

Cantasız 234.000 TL, cantalı 251.250 TL bu fiyatlara veren bayi yok verirsede zaten sıraya yazar sıranın gelmeside minimum 1 sene surer yine piyasa fiyatına denk gelir. 2 gundur doviz cok hareketli buda ya ay ortasına yada yeni ayda biraz daha zam gelecegi anlamına gelir.

_opeth
06-03-2024, 23:54
şehir farketmeksizin tüm bayiileri arayın bence bulursunuz.

delta0o
07-03-2024, 08:21
Bursa bayide geçen ay nmax aldığımızda vardı.Liste fiyatından verilmiyor.

207_TR
07-03-2024, 11:50
sordum, cevap gelsin haber ederim.

207_TR
07-03-2024, 12:22
Yamaha ile görüştüm abi
45 güne motor veririz dedi sıraya girerek

garanti uzatımı ve sisy bar seti yada çanta seti ile veriyorlar.

zOnstyLe
07-03-2024, 12:41
Yamaha ile görüştüm abi

Fiyat ne veriyorlarmıs hocam set olarak ?

makif84
07-03-2024, 12:41

tanıdık birine sordum.Bu motorun gelmeme ihtimali var mış. Ama farklı bir durum olursa bilgi verecek.

G_TT_I
07-03-2024, 18:32
23 subat ptesi gunu gaziantep motostop resmi dogan trend maazasi ile gts 125 icin anlastik,
Mail order cihazimiz bozuk illa gelin siz gelene kadar, gelince kesin duzelmis olur bekleyin dediler,
29unda pos cihazimiz geldi ama bgn cekemiyoruz yarin bekleriz bilgi geldi,
1inde gittim acelem vardi direk kredi kartini verdim hemen cekin diye uzattim,
Yanliz zam geldi, tamam cok bizey degil,
Liste rakami uzerine 2000tl fark birde bu turuncu renk icin aksesuar zorunlu ama siz secim canta cam olur :):):)

Dogan trend musteri hizmetlerinden gelen bilgi belirli bolgelerde tavsiye edilen rakam ustune abartmadikca fark ve aksesuar paketi zorunlu olabilir bilgisi verdiler.

Ayni maaza 485bin tl olan 946 modelinede 400.000tl fatura kesip, uzerini nasil tahsil etti bilmiyorum.
1inde yok kardesim hepsi plakanlandi diyen bayii’ler ard arda arayak farkli renkler sundular :)
Normalde ay sonunda kadar yeni motor gelmeyecek,
Depo gumrukte hic yok diyorlardi,
1i cumartesi gunu gokten indiler.

Yamaha icinde 15 martta motorlar gelecek, suan alirsaniz 60.000tl fark ile teslim ediyorlar.
Tech max yok,
2023 6000km’de yesil sari jant tech maxim var, hic bir rakama takas vs degerlendirmiyorlar, buyuk ihtimalle ya xmax bollugu olacak verip kurtulacaklar,
Yada az gelecek ayni sistem devam, zaten duz dogru bir beklenti secenegi yok.

Kahn23
07-03-2024, 19:44
23 subat ptesi gunu gaziantep motostop resmi dogan trend maazasi ile gts 125 icin anlastik,
Mail order cihazimiz bozuk illa gelin siz gelene kadar, gelince kesin duzelmis olur bekleyin dediler,
Liste rakami uzerine 2000tl fark birde bu turuncu renk icin aksesuar zorunlu ama siz secim canta cam olur :):):)

Dogan trend musteri hizmetlerinden gelen bilgi belirli bolgelerde tavsiye edilen rakam ustune abartmadikca fark ve aksesuar paketi zorunlu olabilir bilgisi verdiler.

Ayni maaza 485bin tl olan 946 modelinede 400.000tl fatura kesip, uzerini nasil tahsil etti bilmiyorum.
1inde yok kardesim hepsi plakanlandi diyen bayii’ler ard arda arayak farkli renkler sundular :)

Yamaha icinde 15 martta motorlar gelecek, suan alirsaniz 60.000tl fark ile teslim ediyorlar.
Tech max yok,
2023 6000km’de yesil sari jant tech maxim var, hic bir rakama takas vs degerlendirmiyorlar, buyuk ihtimalle ya xmax bollugu olacak verip kurtulacaklar,

Vespa'da zorunlu hiçbişey yok. Sahipleri de tanıdık. Vespa şu an her bayide zırla. İhtiyacın olursa haber et bi şekilde buluruz

-Murat Özcan-
07-03-2024, 20:17
Cantasız 234.000 TL, cantalı 251.250 TL bu fiyatlara veren bayi yok verirsede zaten sıraya yazar sıranın gelmeside minimum 1 sene surer yine piyasa fiyatına denk gelir. 2 gundur doviz cok hareketli buda ya ay ortasına yada yeni ayda biraz daha zam gelecegi anlamına gelir.

Bakalım hocam ya saldırıyoruz her yere..

şehir farketmeksizin tüm bayiileri arayın bence bulursunuz.

Bugün biraz aradım, bazıları şehir dışına vermiyoruz dediler..

Bursa bayide geçen ay nmax aldığımızda vardı.Liste fiyatından verilmiyor.

Nmaxten memnun musunuz

sordum, cevap gelsin haber ederim.

Tamam hocam

Yamaha ile görüştüm abi

İlla bir şey kakalayacaklar vazgeçmediler şu işlerden..

tanıdık birine sordum.Bu motorun gelmeme ihtimali var mış. Ama farklı bir durum olursa bilgi verecek.

Tech max yok,

Para cepte bekliyoruz, ama kestiremiyorum ne olacağını. İnşalllah bol gelir herkes alabilir

Vespa'da zorunlu hiçbişey yok. Sahipleri de tanıdık. Vespa şu an her bayide zırla. İhtiyacın olursa haber et bi şekilde buluruz

Benim bir arkadaşım aldı çok memnun bıktı bunların durumlarından

G_TT_I
07-03-2024, 22:24

istedigim gts 125 super sport sadece gaziantep moto stop bayiisinde vardi,
Subat ayi icerisinde 239.700tl rakamdan zorunlu olarak sadece direk nakit odeme ile hesabi kapatmam gerektigini, kart ile satmayacagini soyledi.

1inden sonra 244.900 olan rakam uzerine cam/paspas/ yada canta 1 tane benim sececegim aksesuar zorunlu alirsam kredi karti ile satis yapiyor.
Dogan trendden gelen donusde zaten bu yonde, bolgeye gore tavsiye edilen fiyatin ustunde bayiinin belirleyecegi kosullarda satis olabilecegi. Mugla bayiide bu motor icin sadece nakit ile satabilecegini soyledi.

Zam gelmeden once arda satis muduru 1 adet samsunda buldu, bayiiyi aradigimda bizde 125 yok diyerek 300 satmak istediler.
Suan yeni zamli liste fiyatindan siyah ve beyaz buldum ama istedigim renk degiller. Ozellikle siyahi kesin almayacagim.

Gts 300, 125 supertech, primaverada kesinlikle boyle durumlar yok hatta bunlari sorunca ilgi alaka artiyor, ustune cazip teklifte geliyor.
istnbul ici bayiilerde dalavere yok, en azindan yok diyerek konuyu kapatiyorlar.
turuncu gts 125 supersport varsa, yuk olmayacaksa, gorustugun zaman denk gelirse sorabilirsen,
Bende motoru bulup almadiysam telefonda odemesini bekletmeden yapabilirim.

Moto stoptaki diger sorun, bayiinin tum araclarini tasiyan firma ile konustum 4-5.000tl istanbul teslim nakliyeye fiyat verdi, baska firmalarda direk 5000tl diyor.
Maaza sahibi emre, ayni nakliye firmasi ile 8.500tl gibi ucretle ekstra 3500tl
ekleyerek istanbula gonderebiliriz bilgisi verdi.
Haksiz kazanacagi fark toplamda 5000tl gibi 240.000tl lik scooterde zorla 5bin tl eklemek su kesinlikle zorunluluk yok guvenini bozmaya degmez. Cam canta koyup 50bin dese anlarimda bukadar ufakcilik gereksiz.
Adanadan antepe git gel zaten 2000tl uzeri yakit harcadim, hakki olan yeni listeden verse gene alirdim ** birde tabi tavir sikintisida var renk icin fark verilirdi ama tavir cok sikinti. Bende bu rakam aliyorsan al nakit oduyosan ode, isine gelirse ben boyle satiyoruma getirilmez.

Xmax icin garanti uzatma olmazsa olmaz zaten liste fiyatina ekleyip 5 yil garanti deseler bile
Olur, 15 martta sanki herkes liste rakamindan alabilecek gibi bilgi veriyorlar ama sanirim onlar bile bekleyip gorelim modunda.

delta0o
08-03-2024, 07:23
Nmax şehir içinde yakıt ve pratiklik olarak xmax ten daha iyi.

razzmatazz
08-03-2024, 08:17

Teşekkürler abi bizde benzer bilgi almıştık bursa bayisinden. Mart sonuna kadar gelmez ise sıfıra yakın ikinci el alıp devam edeceğiz artık.

-Murat Özcan-
08-03-2024, 15:24
istedigim gts 125 super sport sadece gaziantep moto stop bayiisinde vardi,
Subat ayi icerisinde 239.700tl rakamdan zorunlu olarak sadece direk nakit odeme ile hesabi kapatmam gerektigini, kart ile satmayacagini soyledi.

1inden sonra 244.900 olan rakam uzerine cam/paspas/ yada canta 1 tane benim sececegim aksesuar zorunlu alirsam kredi karti ile satis yapiyor.
Dogan trendden gelen donusde zaten bu yonde, bolgeye gore tavsiye edilen fiyatin ustunde bayiinin belirleyecegi kosullarda satis olabilecegi. Mugla bayiide bu motor icin sadece nakit ile satabilecegini soyledi.

Zam gelmeden once arda satis muduru 1 adet samsunda buldu, bayiiyi aradigimda bizde 125 yok diyerek 300 satmak istediler.
Suan yeni zamli liste fiyatindan siyah ve beyaz buldum ama istedigim renk degiller. Ozellikle siyahi kesin almayacagim.

Gts 300, 125 supertech, primaverada kesinlikle boyle durumlar yok hatta bunlari sorunca ilgi alaka artiyor, ustune cazip teklifte geliyor.
istnbul ici bayiilerde dalavere yok, en azindan yok diyerek konuyu kapatiyorlar.
turuncu gts 125 supersport varsa, yuk olmayacaksa, gorustugun zaman denk gelirse sorabilirsen,
Bende motoru bulup almadiysam telefonda odemesini bekletmeden yapabilirim.

Moto stoptaki diger sorun, bayiinin tum araclarini tasiyan firma ile konustum 4-5.000tl istanbul teslim nakliyeye fiyat verdi, baska firmalarda direk 5000tl diyor.
Maaza sahibi emre, ayni nakliye firmasi ile 8.500tl gibi ucretle ekstra 3500tl
ekleyerek istanbula gonderebiliriz bilgisi verdi.
Haksiz kazanacagi fark toplamda 5000tl gibi 240.000tl lik scooterde zorla 5bin tl eklemek su kesinlikle zorunluluk yok guvenini bozmaya degmez. Cam canta koyup 50bin dese anlarimda bukadar ufakcilik gereksiz.
Adanadan antepe git gel zaten 2000tl uzeri yakit harcadim, hakki olan yeni listeden verse gene alirdim ** birde tabi tavir sikintisida var renk icin fark verilirdi ama tavir cok sikinti. Bende bu rakam aliyorsan al nakit oduyosan ode, isine gelirse ben boyle satiyoruma getirilmez.

Xmax icin garanti uzatma olmazsa olmaz zaten liste fiyatina ekleyip 5 yil garanti deseler bile
Olur, 15 martta sanki herkes liste rakamindan alabilecek gibi bilgi veriyorlar ama sanirim onlar bile bekleyip gorelim modunda.

Para cepte bekliyoruz hocam bakalım artık ney nasıl olacak bakacağız..

anamur
10-03-2024, 10:45
ne lazım motor abiler

-Murat Özcan-
10-03-2024, 13:52
ne lazım motor abiler

Bana Forza veya Xmax sıfır arıyorum liste fiyatına..

anamur
10-03-2024, 14:37
liste fiyatına veren yok
nmax 155 2024 195
nmax 125 2024 185 örnek vermek gerekirse bayi çıkışı

-Murat Özcan-
10-03-2024, 18:16
liste fiyatına veren yok
nmax 155 2024 195
nmax 125 2024 185 örnek vermek gerekirse bayi çıkışı

Ancak tanıdığın olursa öyle alabilirsin bu ülkede

koraycano
11-03-2024, 08:44

Bu motoru bende sıfır arıyorum ama maalesef gelmeyebilirmiş.( DRD - Konşuk(tanıdık) - Pazarbaşı ) Onu bekleyene kadar CB hornet 750 ye yazıldım ay sonu gelmesini bekliyorum..

-Murat Özcan-
11-03-2024, 10:16
Bu motoru bende sıfır arıyorum ama maalesef gelmeyebilirmiş.( DRD - Konşuk(tanıdık) - Pazarbaşı ) Onu bekleyene kadar CB hornet 750 ye yazıldım ay sonu gelmesini bekliyorum..

Tanıdık varsa Forza için bana da yardımcı olur musun ?