PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bodykit Far-Stop Toptancısı

sboz
21-03-2024, 12:11
Selamlar arkadaşlar,

Son 2-3 yıldır,yeni araçların body ve far-stop dönüşümlerini sıkça görüyoruz.Örneğin F30 M Technic,Golf R Dönüşüm ya da Range rover Autubiograpy vs. uzar gider.
Bu parçaların toptancılığını yapan tek bir yermi var?Kendi işimi kurma arefesindeyim o sebeple araştırmasını yapıyorum.Gördüğüm kadarıyla body kitler hem taiwan,çin hemde yerli üretim mevcut.Hatta yerli üretimi taiwan diye satma durumları bile var.Aydınlatma ürünleri içinde geçerli bunların ithalatını yapan firmalar nereler acaba?

Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

sweap07
21-03-2024, 13:13
Bende bunu merak ediyordum acikcasi takipteyim

-Murat Özcan-
21-03-2024, 13:15
Takipteyiz.

Alican
21-03-2024, 19:43
Merhaba şuan için ufakdan palazlanan her firma çinden konteyner getirmeye başladı.
0505 554 ondokuz ondokuz
ararsanız yönlendirme yaparım.

Fakat şunu unutmayın birçok web sayfasında gördüğünüz fiyatlarla toptancıların fiyatları yakın. Dersenizki ben ciddi para ayırmak istiyorum ozaman fiyatlar aşşağ iner.

sboz
21-03-2024, 22:37
Fiyatların yakın olmasının sebebi,söz konusu sayfaların kendilerinin ithalat yapmasımı peki?Yarın gün içerisinde ararım sizi.Ciddi meblağdan kasıt ne kadardır ortalama.

zQrba
22-03-2024, 20:34
Yazılımını yaptığım bi site var. Kendisi ithal ediyor bodykit vs parçalarını. Tuning dükkanlarına satıyor. Yani toptancı aslında. Sahibi Türk ama Çinde yaşıyor. Türkiye, Amerika, Dubai gibi ülkelere gönderiyor. İncelemek istersen;

www.e-factorytr.com ve www.e-factoryae.com siteler. Sitede olmayan bodykiti getirtmişti benim için.

Taiwan dediklerini de Çin malı dememek için Taiwan diyorlar demişti :D