PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Allah Akıl versin

Serencebey
09-02-2009, 00:28
Bu arkadası tanıyan eden var ise;

Ivedi Sekılde tedavi olması gerektigini düşünüyorum.
Yaptıgı hareketler ıle baskasının canına zarar vermeyı gectım, Bu arkadas kazadan sag cıkamayacagı ıcın karsı tarafın basını yakacaktır. Arkadasın cektıgı vıdeodan Bursa'da oldugunu anladım. Tanıyan bilen eden var ise yaptıgının ne oldugunu ona lutfen anlatsın...

http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=1024816338809&ref=nfVideo

M_PROJECT
09-02-2009, 00:31
o diilde calan parcanin adi neyddi ya :D

Serencebey
09-02-2009, 00:31
Benassi Bros - Love is Gonna save Us

Dragger
09-02-2009, 00:32
Valla acıkcası söylenebilecek cok sey yok.

Ghostrider videolarını izleyip, süper müthis dedigimiz icin bu videoda Allah belasını versin falan demek etik degil :)

Yorumsuz bırakıyorum ben :)

Eriador
09-02-2009, 00:32
kendini turk ghost rider zannediyordur .. yazık vallahi Allah akıl fikir versin ...

emresener
09-02-2009, 00:33
hahahha Rahatsız harbi adam ya.. E5te bi dunya kuryeye kufur ediorum bunu görsem dokunur devam ederim hak edene yapıcaksın ;)

Serencebey
09-02-2009, 00:34
O ghost riderda ölmedimi

Utku
09-02-2009, 00:35
Özellikle köprü yolunda seyrim bunun gibiler yüzünden sürekli aynaları kesmekle geçiyo.çok değil 2 hafta önce solumdan giriyodu bitanesi.Tamam moturun var anladık geç aradan trafiğe kalma ama biraz yavaş ve dikkatli;)

Sefa_vts
09-02-2009, 00:36
Bursa nın yolları güzel ama :)

mechanıcer
09-02-2009, 00:37
ulan nedıceksın sona yolda carpsak bole seyler yaparken buna geberecek bızım basımız yanacak:ofk::ofk::ofk::ofk:

egdeniz
09-02-2009, 00:37
bunlar ölmeyi bayılmakla karıştırıyolar heralde,
sonra motorcuları şöle kıstırdılar böle kıstırdılar diye motorcu camiasında saçma sapan konuşmalar oluşuyo Hak EDİYOLAR....

stlegal
09-02-2009, 00:38
o kadarda iyi motor kullanamıyo bu herif daha taytay ..içimizdeki diğer motorcular seyredince bana hak vericektir...

teggy
09-02-2009, 00:39
ulan nedıceksın sona yolda carpsak bole seyler yaparken buna geberecek bızım basımız yanacak:ofk::ofk::ofk::ofk:

bunu emniyet kemeri takmayanlara da söylemek lazım :)

videonun sonundaki geçişler daha gerilimli olmuş, birinin aynasına vurup inse bir güzel dövseler hoş olurmuş...

mcy
09-02-2009, 00:43
racinge binen adamdan bahsediyorsunuz beyler :) lütfen yani ne bekliyordunuz ki.

Shadow_Dancer
09-02-2009, 00:46
Racing kullandım, ama tutupta böyle saçma sapan şeyler yapmadım kimsenin canına kastetmedim.. ARabayla kaza yapmakla racing arasında daglar kadar fark bunu da herkes bilir... Gidersin bi sahil beldesinde güzel yollarda tadını çıkartarak kullanırsın ama böyle şehir içinde yapılacak iş degil... Serenceminde dedigi gibi Allah akıl fikir versin...

mcy
09-02-2009, 00:48
Racing kullandım, ama tutupta böyle saçma sapan şeyler yapmadım kimsenin canına kastetmedim.. ARabayla kaza yapmakla racing arasında daglar kadar fark bunu da herkes bilir... Gidersin bi sahil beldesinde güzel yollarda tadını çıkartarak kullanırsın ama böyle şehir içinde yapılacak iş degil... Serenceminde dedigi gibi Allah akıl fikir versin...

benim fikrimce racing sahilde turlamak için değildir :)

edit: bu adamın yaptığını savunmuyorum ve doğru bulmuyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın.

Emir_b16a
09-02-2009, 00:48
kapı açmak lazım buna :D

mcy
09-02-2009, 00:49
kapı açmak lazım buna :D

:D sinek spec

Göki,ZD
09-02-2009, 00:52
kusura bakmayında bu o.ç nun önde gideni.7sene önce bi motorlu böle aradan geçmeye çalışırken çarpıştı o yüzden motorcuları hiç sevmem. ozellıkle o kuryecılerı hıc sevmem

Shadow_Dancer
09-02-2009, 00:53
benim fikrimce racing sahilde turlamak için değildir :)

edit: bu adamın yaptığını savunmuyorum ve doğru bulmuyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın.

Bende sahilde turlamantan bahsetmedim ki zaten :) kaldı ki adamın yanlış yaptıgı konusunda hem fikiriz

Emir_b16a
09-02-2009, 00:54
:D sinek spec

süper man şekli en aşa 100 m uçururum :D

bide naaptın len kapıma die döwerim :D

mcy
09-02-2009, 01:02
süper man şekli en aşa 100 m uçururum :D

bide naaptın len kapıma die döwerim :D

karaköyde yaptık ama o kadar ucmadı :D ayağa kalkıp kolunu bacağını salladı baktı birşeyi yok bindi motoruna :D robocop gibi şerefsizler :D

ama ben sana inanıyorum kanka 100m kanaktakmadan uçurursun :D arıza team forever :D

JJmusti
09-02-2009, 01:05
yıne bu racıng motorlar gelıyorum dıyor kuryecıler tam bir tehlıke pat aradan cıkıwerıyorlar.

mrtngn
09-02-2009, 01:06
evet bursa burası...gerizekalıya bisey demicem yanii...tam kapı acmalık yani lavuk..hemde tam öle biyerde gidiyor

su testisi su yolunda kırılır ;)

tabi umarım bu arada baskalarına zarar vermez..baskasının canını yakmaz...

edit:
Bursa nın yolları güzel ama :)

güzel falan oldugu yok...bu dingil hızlı gittiği için gözükmüyor tam..yama üzerine yama berbat bi durum yani :):)

TünayK
09-02-2009, 02:36
1 adam bence duzgun kullanamıyor vıtes gecıslerı cok kotu
2 paso sarıyor makıne:)
3 bırakın ölsün

MR.TurboALİ
09-02-2009, 02:47
cok iyi olduğu söylenemez daha niceleri var ama yaptığına yorum yapmıcak cesaretini taktir ediyorum ama kendini düşünmüyorsa bence karşı tarafı düşünmeli ona 1 cm bi hareketle hata yapam bi araba dokunsa ne kendi sağa kalır ne arkadakiler mutlu olur nede carpan insan düzelir yani tmm kabul trafikte zevki farklı bende şahsen tersten son gaz kapatıyorum makaslara giriyorum ama ne olursa olsun herkesii pistlere davet ediyorum herkese kazasız belasız sürüşler...

sLp
09-02-2009, 02:50
aynadan kesicen, tam geçerken arkadan dokundurucan.. yerde bi zımparalansın dötü aklı başına gelir :)

CallMeInsane
09-02-2009, 05:11

Ghostrider videolarını izleyip, süper müthis dedigimiz icin bu videoda Allah belasını versin falan demek etik degil :)

abi oyle diyosunda ghost rider dedigin set ortamında cekilip ceşitli animasyon ve bilgisayar efektlerizle desteklenir

bu arkadaşın yaptıgı kendisinn ve cevresindekilerin hayatını riske atmak

Hyjal
09-02-2009, 05:29
bu biraz fazla yaşamış.nerde bizim metrobüs tellerine vurduran minibüsçümüz ? böyle adamlara neden cevapsız kalıyo bu minibüsçüler ?

sanki tek racing motor kendinde var :)

cenk
09-02-2009, 07:47
evet kuryeciler, paketçilerde tehlikeli sürüyo

The Jackal*
09-02-2009, 08:28
kusura bakmayında bu o.ç nun önde gideni.7sene önce bi motorlu böle aradan geçmeye çalışırken çarpıştı o yüzden motorcuları hiç sevmem. ozellıkle o kuryecılerı hıc sevmem

Annesinin suçu dogurmak mı da orspu ? Veya şahsen tanıyomusun annesini ? Unutmayın, cennet anaların ayakları altındadır.
Ayrıca bırakın motorcuyu yakın zamanda patlar biyere ölür gider.. Ve birde fransada bi elaman var ona özenmiş bu, bu da onun gibi sardırıyo makasa girerken filan, ama o makasa tek tekerde girebiliyor :D

desibel
09-02-2009, 08:33
valla bence iyi motor kullanmıyo vitesler füzgün değil motoru yatırıyo gaz veriyo arka kayıyo :D bu adam motor kullanmayı iyi bilmiyo bizim adem abi var zx12 mi ne öle bi motoru var bikaç videosu vardı telde demekki onları izleseler kalp krizi geçirirler:D

Çetindemir
09-02-2009, 08:54
Ya arkadaşlar herkesin bir deli zamanı oldu kimisi trafikte gazladı kimisi sokakarasında ilk hevesini almaya çalıştı ama artık herkes bilinçleniyor ve bu tip otomobil kullanıcılarına ceza geliyor.Artık bir çok etkinliğe katılıp pistlerde gazını atıyor bu iyi bir şey olmaya başladı denilebilir.Peki bu kuryeler yada böyle motosiklet sürücüleri cezaya mağruz kalıyormu? ya da denetlenemiyormu anlamadım yani aynalarına çok dikkat etmek zorundasın adamı göremiyorsun ki! yani bi dokunsan ölücek yada başka arbaanın altında kalıcak ee sonuç suçlu sensin adamı öldürdün!! çok acı ve çok gereksiz ayrıcada sorumsuzluğun büyük örneği...

Fır@t
09-02-2009, 09:02
bence bızım cogu rollıng vıdeomuzdan daha az tehlıke arz edıyo...en azından cevreye...

+ zero gravıty cam nedenıyle cısımler bıraz daha kucuk gozukuyo...goz yanılgısı mevcut...goruldugu gıbı sılme sıfır gecmıyo yanı...erdınc'de bunu ıyı kullanmıs...
saygılar :)

McS_R53
09-02-2009, 09:07
dominos pizzacılar gibi adam

Tunacan
09-02-2009, 09:22
ben feysbuk kullanmıyorum dolaysıyle vidyoyuya göremiyorum. Başka link varmıdır acep izlenebilecek? merak ettim :)

emir_hks
09-02-2009, 10:05
garajdan fomaraya doğruk sıkışık trafikte yukarı giderken keşke ordaki dolmuşçulardan birinin aracına hafif dokunsaydı ortalık karışırdı valla :)

aca-R
09-02-2009, 14:24
bu videonun aynısı vardı adam motoruda degıstrımıs heralde çok sakat işler yapıolar dolu bursada böleleri hele o pizzacılar yokmu :ofk:

garajdan fomaraya doğruk sıkışık trafikte yukarı giderken keşke ordaki dolmuşçulardan birinin aracına hafif dokunsaydı ortalık karışırdı valla :)Bence haydarı yerdi :hahaha:

KORAY
09-02-2009, 15:09
Ersin oLmasın bu :D

YavuzNaz
09-02-2009, 15:56
pire için yorgan yakmayın arkadaşlar her motorcu bir değil gerizekalı bir embesil yüzünden trafikteki motorculara karşı tutumunuz dikkatınız değişmesin şahsım adına bende motor kullanıyorum sadece güzel havalarda haftasonlarıda olsa az bucuk kullanıyorum ve gözlemlediğim bişi var motor kullananları taciz eden otomobil sürücüsü sayısı ile bu konudaki video içinde gecen motorcu tipler arasında dünya kadar fark var trafikte kaç motoru bu şekilde görüyosunuz oysa ben günde ortalama 150km yol yaparım ve her yola çıktığımda e5 olsun diğer yollar olsun bişi yaptığını sanan en sağ en sol direk kıran kendini sürücü sanan tiplerin sayısı oldukca fazla çok fazla kusura bakmayın kendi görüşlerimi dile getirdim bunları tasvip etmesemde..

maxpower
09-02-2009, 16:00
bence en çok sinir bozan kısmı sonlara doğru tarfşk durmuşken aralardan geçmesi

böle bi durumda benim arabama sürtse kavga çıkarırım

vtecburhan
09-02-2009, 16:13
valla motorcular kızıyorlar yolda saygı gösterilmiyor bize diye ama şu hareketleri izledikten sonra neden saygı gösterilmedigi baariz belli oluyor kanımca

Eray Yümsel
09-02-2009, 18:52
bu ne yaa 3 günlük racing çiyim ben bile geçerim bunu :D

M U R A T
09-02-2009, 19:11
bence buda yeni racing makineye binmiş gerçekten çok hızlı olan arkadaşlarım var bu çok acemi onların yanında..

mustafa-u
09-02-2009, 19:14
valla motorcular kızıyorlar yolda saygı gösterilmiyor bize diye ama şu hareketleri izledikten sonra neden saygı gösterilmedigi baariz belli oluyor kanımca

5 parmağın 5 de birmi acaba....

nasıl otomobil kullananlar motorcular için düşünüyorlarsa aynı şekilde motorcularda otomobil kullananlar için aynı şeyleri düşünüyorlar...

not: bu videodaki arkadaşın yaptıklarını hiçbirşekilde onaylamıyor motorcu grubuna katmıyorum bile..:ofk::ofk:

Ahmetfikri
09-02-2009, 19:30
ister motorcu olsun ister otomobil yolda kendinden başkasını tehlikeye atan biri beni böyle geçtikten sonra kaza yaparsa ve ölmediyse vay haline:ofk::ofk:

emir
09-02-2009, 19:32
dengesiz bir insan

CasabLanca
09-02-2009, 19:32
aralardan toz olarak geçti :D

coolvtec
09-02-2009, 19:34
makasçı motor, Allaha emanet...

yusufcan_k
09-02-2009, 19:52
racinge binen adamdan bahsediyorsunuz beyler :) lütfen yani ne bekliyordunuz ki.

DEDİĞİNİ TAM OLARAK ANLAYAMADIM HER RACİNGE BİNENİ AYNI MI ZANNEDİYORSUN BENDE BİNİYORUM RACİNG E NOLMUŞ YANİ YAŞIM 17 13 YAŞIMDAN BERİ KULLANIYORUM VİDEOLARIMIDA KOYDUM AMA HİÇ KÖTÜ YORUM GELMEDİ GENEL OLARAK KONUŞMAYALIM LÜTFEN.. :icon_tup:

1 adam bence duzgun kullanamıyor vıtes gecıslerı cok kotu
2 paso sarıyor makıne:)
3 bırakın ölsün

BİRAZ ACEMİLİK VAR EVET TÜNAY ABİ =) BIRAKTA SARSIN ALTINDAKİ R1 =))

cok iyi olduğu söylenemez daha niceleri var ama yaptığına yorum yapmıcak cesaretini taktir ediyorum ama kendini düşünmüyorsa bence karşı tarafı düşünmeli ona 1 cm bi hareketle hata yapam bi araba dokunsa ne kendi sağa kalır ne arkadakiler mutlu olur nede carpan insan düzelir yani tmm kabul trafikte zevki farklı bende şahsen tersten son gaz kapatıyorum makaslara giriyorum ama ne olursa olsun herkesii pistlere davet ediyorum herkese kazasız belasız sürüşler...

İŞTE YORUM BUDUR HERKESİ PİSTLERE DAVET EDİYORUZ.. :heyoo: :icon_tup:

Ya arkadaşlar herkesin bir deli zamanı oldu kimisi trafikte gazladı kimisi sokakarasında ilk hevesini almaya çalıştı ama artık herkes bilinçleniyor ve bu tip otomobil kullanıcılarına ceza geliyor.Artık bir çok etkinliğe katılıp pistlerde gazını atıyor bu iyi bir şey olmaya başladı denilebilir.Peki bu kuryeler yada böyle motosiklet sürücüleri cezaya mağruz kalıyormu? ya da denetlenemiyormu anlamadım yani aynalarına çok dikkat etmek zorundasın adamı göremiyorsun ki! yani bi dokunsan ölücek yada başka arbaanın altında kalıcak ee sonuç suçlu sensin adamı öldürdün!! çok acı ve çok gereksiz ayrıcada sorumsuzluğun büyük örneği...

MOTORCULAR EMİN OLUN Kİ ARABALARDAN DAHA FAZLA CEZA YİYORLAR HAA ŞÖYLE BİR DURUM VAR PLAKAYA YAZIP ADRESE TESLİM YPAIYOLAR DURDURUPTA YAZMIYORLAR GENELDE YANİ EN AZINDAN BENİM İCİN ÖYLE BU ARADA YEDİGİM CEZALARIN HADDİ HESABI YOK

pire için yorgan yakmayın arkadaşlar her motorcu bir değil gerizekalı bir embesil yüzünden trafikteki motorculara karşı tutumunuz dikkatınız değişmesin şahsım adına bende motor kullanıyorum sadece güzel havalarda haftasonlarıda olsa az bucuk kullanıyorum ve gözlemlediğim bişi var motor kullananları taciz eden otomobil sürücüsü sayısı ile bu konudaki video içinde gecen motorcu tipler arasında dünya kadar fark var trafikte kaç motoru bu şekilde görüyosunuz oysa ben günde ortalama 150km yol yaparım ve her yola çıktığımda e5 olsun diğer yollar olsun bişi yaptığını sanan en sağ en sol direk kıran kendini sürücü sanan tiplerin sayısı oldukca fazla çok fazla kusura bakmayın kendi görüşlerimi dile getirdim bunları tasvip etmesemde..

ARTIK BUNUN ÜSTÜNE YORUMA GEREK YOK BENCE :icon_tup:

bu ne yaa 3 günlük racing çiyim ben bile geçerim bunu :D

AĞAMSIN PAŞAMSIN =) 1000RR la patlarsın :D 3 günde ama onuda düşün eray abi :lol:

haklısın bende anlamıyorum bizim milleti tr dışında oldu mu her halikarda saglam yorumlar alır tr de olunca o***** cocugu vs vs bi sürü yorum alır....:icon13::icon13:

bunlar ölmeyi bayılmakla karıştırıyolar heralde,
sonra motorcuları şöle kıstırdılar böle kıstırdılar diye motorcu camiasında saçma sapan konuşmalar oluşuyo Hak EDİYOLAR....

herkes aynı şekilde düşünmez yani aynı hareketleri bende yapıyorum ama ölmek ayrı bayılmak ayrı bunlarıda bilirim haa hep mi biz sucluyuz motorcular olarak hayır gecen gün ankaradakiler bilirler protokol yolunda yagmurlu havada arkadan vurdu lavugun teki canımı zor kurtardım motordan atladım ??? buna ne diyeceksiniz adam kırmızı ışıga yetişecem diye önündekini sallamıyo bile korna caldı yagmurlu havada bassam bi dert basmasam bi dert sonra bodoslama girdi noldu olan motora oldu adama oldu...

YORUM YAPARKEN LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKATLİ DÜŞÜNÜN VE YAZIN HERKES AYNI ŞEKİLDE DEĞİLDİR...

BoRa_200SX
09-02-2009, 19:55
yusuf çoşmuşşş :D :D

yusufcan_k
09-02-2009, 19:57
biz her sezon pistlere gidip lisans icin vs vs para bayılıp yarışıyorsak pist yarışı olsun drag olsun illaki kendi egomuzu tatmin etmek icin yapıyoruz bunu ben burda yapılanları savunmuyorum yanlış anlaşılmasın ama yukardada belirttigi gibi dr.sck´isimli üyenin yazdıgı gibi pistlerde görmek istiyoruz ama gelen yok nerdeyse

yusufcan_k
09-02-2009, 19:58
yusuf çoşmuşşş :D :D

sagoll bro^m :D reklam olacak ama :D abant su dogal tutkunuz içe içe böyle oldum

BoRa_200SX
09-02-2009, 20:05
sen uslu kullan motorlu taşıtların her çeşitinde abartanlar oluyor saçmalıyanlarda herkes kendinden sorumludur tabi tehlikeye atıyorsa diğerlerinden de...seni böyle görürsem bittin haberin olsun :D

yusufcan_k
09-02-2009, 20:08
benim motorum perte cıktı abi :D ne görmesi :D kuyrugu 180 derece geri döndü egzozda 90 derece :D hazırolda beklio :D patladım motorla =) niye hic piyasada yokum sanıyosuun sen:D

CasabLanca
09-02-2009, 20:09
benim motorum perte cıktı abi :D ne görmesi :D kuyrugu 180 derece geri döndü egzozda 90 derece :D hazırolda beklio :D patladım motorla =) niye hic piyasada yokum sanıyosuun sen:D

motor cin çarpmışa dönmüş ağa o resimden anlaşıldığı kadarıyla :D

yusufcan_k
09-02-2009, 20:18
motor cin çarpmışa dönmüş ağa o resimden anlaşıldığı kadarıyla :D

orayı karıstırma abi :D cin degildi galiba :D

onursumer
10-02-2009, 02:01
onaylanıcak bir durumu yok ama R1 ne sarıyo be :) izlerken kanım kaynadı bi an :D

emr_
10-02-2009, 09:29
Videoları kaldırmış heral acmadı :)

serhat306
10-02-2009, 09:34
adam ne yapıyorkı ne guzel vıdeo ıste ne var bunda anlamadım...

Jem89
10-02-2009, 09:41
adam ne yapıyorkı ne guzel vıdeo ıste ne var bunda anlamadım...

Yaş 31 mi gerçekten ? :eek:

barutçu
10-02-2009, 10:00
Şov amaçlı bir video olmuş, en son trafik sıkışana kadar olan kısmında sağ şeride geçse hiç kendini o kadar kasmasına gerek bile yok.
En sonkide daha öncedende denildiği gibi cam yanılmasıda var.
Neyse denildiği gibi allah akıl fikir versin...

serhat306
10-02-2009, 10:05
Yaş 31 mi gerçekten ? :eek:

:D:D:D:D:D:heyoo:

yılancı
14-02-2009, 10:47
bu adam kaza yapsa kendınden başkasına zarar vermez bence.ama bukadar cok eleştrıde hoş olmamış.ben bursada yaşıyorum bende uygun yol buldummu hız yaparım. yollarda görüyorumkı bır cok hız yapan arkadaş var.mesela youtube da bır mını cooper vıdeosu vardı ıstanbulda tem de çekılmış herhalde ona kımse böyle yorumlar yazmamıştı. neden acaba

Serencebey
14-02-2009, 10:55
Sizin orda gordugunuz hız yapmak, bizimki insanlari tehlikeye atmak. Bu hareketlerı yapan degil motorsiklet bisikleti koy aynı tepkiyi alırsın.

yaşar
14-02-2009, 16:23
ne diyeyim ALLAH akıl fikir ihsan eylesin :(

Low-Rider
14-02-2009, 21:02
ya serence boşver kanka

bu video yurtdışı videosu olsaydı buraya yazanların %99u helal olsun bee ne gitmiş bee dicekti

MeRtCaN
14-02-2009, 21:14
kendini ghost sanmıs bence bu..

DeNNis
14-02-2009, 21:43
bu video yurtdışı videosu olsaydı buraya yazanların %99u helal olsun bee ne gitmiş bee dicekti

doğru demişsin, yurtdışı olmasına da gerek yok, çevrede tanınan biri veya bir arkadaşımız olduğunda tepki helal olsun yönüne değişiyor, çoğumuzun rolling videosu var, bazı arkadaşların trafikte drift veya toz alıcak şekilde makas görüntüleride var.

Tayfun-E30
14-02-2009, 23:07
adam bişey yapmamışki...

Serencebey
14-02-2009, 23:18
ya serence boşver kanka

bro yok be yurtdısında bu hareketı yapsınlar herkes aynısını soyler emınım.

soylemese bıle neden bızım ınsanlarımıza bunu soyluyorlar aslında cok basıt. Yedıremıyorlar, bızım ınsanımızın hayatının bu kadar ucuz olmasını yedıremıor ınsanlar. Yurtdısındakı ölse kımse bakmaz ama bı turk motorcu olse herkesın içi bi cız eder. Ondan onlara helal olsun bızımkılere napıor bu manyak dıyolar bana gore...

orhan_guney
14-02-2009, 23:29
kardeşim onu bunu bilmem adam cekmiş helal olsun boşverın ınsanların canını tehlıkıye atıyor dıyorusnuz. adam kendısındne baskasını atamaz tehlıkıye anca arabayı cızer. tekrar helal olsun benım hoşuma gıtdı araba osla herkez helal olsun derdi.

orhan_guney
14-02-2009, 23:33
bide şu kafama takıldı video nun başında başladı fılan dıyorlar sanırım bunlar zamana karşı gaz basıyorlar doğrumu ben pek anlamam motorlardan.

ondertopcu
15-02-2009, 20:09
Okadar çok abartmışsınızki görende birşey var sanıcak adam düz yolda basmış az trafiktede oynamış kimin hayatını tehlikeye atmış anlamadım. En fazla ayna kırar o trafikte. Kimse yanlış anlamasın o adam arkadaşım falanda değil ama sonuçta racinge biniyo bundan daha beter videolar var hemde e-5 te.
Herkes biliyo arkadaşlar neyin ne olduğunu burdaki herkeste trafikte oynuyor, gerek makas, gerek rolling, gerekse drag. Kusura bakmayın gerçek bundan ibaret..!

emr_
16-02-2009, 00:52
Cok dengesiz ....Yakında patlar ..işallah günahsız birinin canını yakmaz.

_FaRuK_
16-02-2009, 10:36
tehlıkee li bı sıkmaa olmuss ama genede helal olsunn ıyı yurumusss:)

se_RC_an
16-02-2009, 11:33
hiç gerek yok böyle şeylere aslında zaten trafikte o hareketleri yaparken arkasından bi ton küfür eden olmuştur.

Oytun
16-02-2009, 14:41
hahahha Rahatsız harbi adam ya.. E5te bi dunya kuryeye kufur ediorum bunu görsem dokunur devam ederim hak edene yapıcaksın ;)

katilmisin?

Oytun
16-02-2009, 14:44

genelleme yapmak hoş değil racinge binenlerin cogu boyle ama keyfi için binenler trafik içerisinde dikkatli ve düzgün gidip pistte istediğini yapanlar var ki az değil sayıları...

Eray Yümsel
16-02-2009, 19:35
yeni bir racing çi doğuyo :D

deniz
16-02-2009, 20:05
valla bende racing kullandım A2 de var su andada 150 cc kullanıyorum : ) adama ıyı degıl ne var demıssınız daha ne olsun be :D o sonlarda aralardan gecmek hıc kolay degıl ozellıkle vıteslıde : ) yaptıgına dogru demıyom he aman sarmayın :D