PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuning Türkiye Mart Sayısı, İki Kapağıyla Zirveye Oynuyor!!!

saner müftüoğlu
24-02-2009, 21:55
http://xs136.xs.to/xs136/09092/kapak_on_74168.jpg
http://xs136.xs.to/xs136/09092/kapak_arka_74434.jpg

2009 yılına sıkı bir giriş yapan Tuning Türkiye, ülkemizin en iddialı araçlarından oluşan zengin içeriğiyle beraber, detaylı anlatımları, fotoğraf kalitesi, teknik sunumları ve siz değerli okuyucularıyla geçtiğimiz ay en çok satılan ikinci büyük dergi oldu. Sektöre her daim öncülük eden Tuning Türkiye’nin Mart sayısı da süprizlerle dolu. Yepyeni konular, merak ettiğiniz detaylar ve tutkunu olduğunuz otomobillerle sizlerin huzuruna çıkmanın gururunu yaşıyor. Kaliteli içeriğinin yanı sıra 3 poster ve Restorex saç dökülmesini önleyen iki adet tester şampuan da dergimizin hediyelerinden.

İŞTE İDDİALI OTOMOBİLLER

BMW 320: Ankara’da doğan bu proje, bugün Türkiye’nin en çok konuşulan araçlarından birisi olma özelliği taşıyor. Swap Center harikası olan bu kusursuz performans abidesi, MSupra’dan sonra ülkemizdeki en hızlı BMW olarak öne çıkıyor. M5 motoru, R32 Skyline yürüyen aksamı ve E30 karoseri projenin ortak noktaları.

BMW 335i: İşte dergimizin ikinci kapak starı. Sound Station Tuning’in BMW konusundaki başarısı bir kez daha kanıtlanıyor. Komple Rıeger kostümü, AC Schnitzer aksesuarları, 20 inç’lik şık Hamann jantları ve geliştirilen motoruyla E92 M3’lere kafa tutmaya hazırlanıyor.

http://xs536.xs.to/xs536/09092/net1374.jpg

CHEVROLET CORVETTE: Amerikan rüyası Chevrolet Corvette C6, kusursuz motor performansıyla öne çıkanlardan. Asfaltı kazıyan C6, AVK Servis’in yapıtaşlarından birisi.

http://xs536.xs.to/xs536/09092/corvette_acilis_copy731.jpg

HONDA CIVIC TYPE R: Türkiye’nin en sıkı Type R’larından birisi İzmir’de objektiflerimize yakalandı. ER Type R olarak ünlenen bu enfes makine, VTEC teknolojisinin atmosferik olarak neler yapabileceğini kanıtlıyor.Shoot My Ride ekibinden Umut Berk Çakar’ın müthiş kareleriyle beraber detaylı anlatımı Mart sayısında sizleri bekliyor.

HONDA CIVIC VTI: B16’ların aşırı beslemeyle coştuğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Modifiye alanında oldukça ilerleyen İzmir, bu kez farklı bir Turbo VTI ile sayfalarımıza konuk oluyor.

http://xs536.xs.to/xs536/09092/net2311.jpg

FIAT PUNTO: Modifiyeli örneklerine pek rastlayamayacağınız bir İtalyan var karşınızda. İtalyan olmasına rağmen Alman tune sitiline sadık kalınarak hazırlanan Punto, 16 inç’lik ofsetli jantları ve pürüzsüz görselliğiyle ilgi çekiyor. Ayrıca 1.3 Multijet motorun artırılan performansı da cabası.

FIAT GRANDE PUNTO: Dergimizin ikinci İtalyanı olan Grande Punto, tamamen Focal’den oluşan üstün müzik sistemiyle yürekleri hoplatıyor. Focal Beryllium’lar kalite performansı bir arada sunarken ayrıca ses kalitesindeki hünerini de sergilemiş oluyor.

http://xs536.xs.to/xs536/09092/net636.jpg

Mart Sayısı Konuları:

• Efsanevi İngiliz MINI’nin başarılarla dolu hikayesi bu ay ki sayımızın dosya konusu oluyor. İlk MINI’den güncel modellere kadar bir çok versiyon, en ince ayrıntısına kadar anlatılıyor. Tasarımındaki o şıklık zaman içerisinde yerini performansa ve kaliteye bırakıyor.

• Otomobilinizin gücüne güç katmak ister misiniz? En basit ve en kolay performans çözümü için açık hava filtre kitlerine sahip olmanız yeterli. Fakat piyasada birçok marka ve modele sahip ürün var. Bunların arasından seçim yapmak için marka, fiyat ve kalite unsurunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu dosya oldukça işinize yarayacak.

• Dizel motorlar konusunda önemli bir isim olan Mehmet Gazihan, teknik deneyim ve bilgi birikimini bu aydan itibaren sizlerle paylaşıyor. Dizel motorların benzinli motorlarla arasındaki farklar, dizel motorun tarihsel anlatımı ve işleyiş şekli detaylı olarak mercek altına alınıyor.

• Time Attack Vol 2’de yaşananları görmediyseniz üzülmenize gerek yok. Kıyasıya yaşanan bu özel güne ait kareler, sonuçlar ve o güne ait bir çok şey bu sayfalarda yer alıyor.

• İnternet tutkunları için NetTune.

• Bilgisayar oyunlarından zevk alan ve bu özel dünyaya ilgi duyanlar için GameTune.

• Teknoloji dünyasından son bombalar ve gelişmeler için Multimedya.

• En güncel ürünlerden oluşan Tuneshop sayfaları.

• Paşaoğlu imzalı soru-cevap sayfaları.

• Tüm serileriyle tuning tutkusuna farklı bir boyut getiren Hızlı ve Öfkeli filmin son versiyonu “The Fast and the Furious 4” heyecan uyandırmaya devam ediyor. Film hakkında detaylı bilgi için Sinema sayfası sizleri bekliyor.

• Ankara’nın önde gelen modifiye adreslerinden birisi olan Swap Center’ı tanımak ister misiniz? Tanıtım köşemizin bu ay ki konuğu Swap Center.

• Kış aylarının belası olan cam buğuları beklemeyle ve silinmeyle geçmez. Bu yüzden sizler için Double UP kış bakım ürünlerini test ettik.

• Model otomobilden hoşlananlar için bulunmaz sayfalar: RC Tune.

• Test sayfalarımızdaysa Volvo S40 2.0D Powershift, VW Golf 6 160 HP TSI DSG, Honda Jazz 1.4 I-VTEC, Ford Fiesta 1.4 TDCI Titanium.

http://xs136.xs.to/xs136/09092/net5260.jpg
http://xs136.xs.to/xs136/09092/net6305.jpg

3 Poster ve 2 adet tester Rextorex şampuan hediyeli Tuning Türkiye dergisi 4.90 TL fiyatıyla 26 ŞUBAT’ta tüm gazete bayilerinde satışa sunuluyor.

http://xs536.xs.to/xs536/09092/net4205.jpg
http://xs536.xs.to/xs536/09092/postert651.jpg
http://www.restorex.tc/img/restorex_banner_5.jpg

Türkiye'nin İlk ve En Çok Satan Modifiye Dergisi...
Tuning Türkiye 2009
www.tuningturkiye.com.tr

trgy
24-02-2009, 21:57
yine cok güzel bir sayı hazırlamışsınız elinize sağlık.buarada balamirin arabayıda tekrar cıkartın baştan sona yenilendi;)

FaBeRgE
24-02-2009, 21:58
Bulldog :D

deniz
24-02-2009, 22:00
yuru be dıracır :D guzel sayı alıcaz efsane arsıve koycaz kardesımızde cıktı : )

saner müftüoğlu
24-02-2009, 22:02
sırada ne efsaneler var :)

ReFiK
24-02-2009, 22:05
Ellerinize sağlık yine iyi bir sayı :)

tool
24-02-2009, 22:06
isim bulurken zorlaniyorsunuz herhalde;
bruiser nerden geldi akliniza :)

FaBeRgE
24-02-2009, 22:09

katılıyorum, type-r için things change hiç yakışmamış bence

yagizs
24-02-2009, 22:10
Yine çok başarılı bir sayı, Ellerinize sağlık...

BLuEBoY
24-02-2009, 22:11
335 posteri ve bulldog için alıcam :D :D

ST
24-02-2009, 22:11
Sayı çok güzel,Bulldog demekki süpriz dediğin buydu abi :D

mmustu
24-02-2009, 22:14
topraaaamın arabasıda burdaymışş :D

Low-Rider
24-02-2009, 22:15
Aştınız abicim siz aştınız mükemmel sayı

Bu sayıda nacizane benimde katkım oldu ufak:)

Eray Yümsel
24-02-2009, 22:17
msky ın duruşu ne asaletli yaw bitiyorum :) 850whp yi yeni örendim nerde ölçüldü çok güzel bi güç çıkarmış maşallah tekrardan

FatihR.
24-02-2009, 22:17
resmleri çekenlerin elleri dert görmesin :)

Renç
24-02-2009, 22:19
Ellerinize Sağlık:icon_tup:

saner müftüoğlu
24-02-2009, 22:20
aksine bulmamız zor oluyor.Arac listesine bakarak gücü hakkında yorum yapılabiliyor. Bir de geleceğimizi düşünerek bu başlıkları atıyoruz :)Sanırım anlamışsındır;)

Shadow_Dancer
24-02-2009, 22:21
Draggerım için 5 tane alacam :) Dergi çok güzel ellerinize saglık

onurdemir
24-02-2009, 22:22
msky ın duruşu ne asaletli yaw bitiyorum :) 850whp yi yeni örendim nerde ölçüldü çok güzel bi güç çıkarmış maşallah tekrardan

Msky'ın whp gücünü İsmail ağabey söyledi. Bu civardadır dedi.

Millete ayıp olmasın biz az yazmış olalım dedi. Yüzlerce araca bindim ama bu kadar keyif aldığım gerçekten yoktu :) :)

Bu arada bu sayıda bir çok kişinin de emeği geçti. Başta Tolga, Özgür ve Berk'e teşekkürler. Kaliteli fotoğraflarıyla bize destekte bulunuyorlar. Ardından araçlarını bizlerle paylaşan Erdem, Yavuz ve Ozan'a da teşekkürler. Hepsi gerçekten birbirinden kaliteli, emek harcanmış araçlar. Son olarak da tüm okuyucularımıza teşekkürler. Geçtiğimiz ay onlarca otomobil dergisi arasında ikinci olmamızı sağladığınız için... :icon_tup:

saner müftüoğlu
24-02-2009, 22:23
Aştınız abicim siz aştınız mükemmel sayı

Bu sayıda nacizane benimde katkım oldu ufak:)

Evet ellerine sağlık. Yavuzun çekimlerinde bütün gün seninle beraber çalıştık. Gün sonu yediğimiz yemek de güzeldi. Kısaca keşke cümbür cemaat yapabilsek bu işleri :):D

Vtec-SEDAN
24-02-2009, 22:23
bulldog güzel olmuş, offset canavarı punto :)

edonun arabayada maşallah ;)

eline sağlık emeği geçenlere :icon_tup:

Eray Yümsel
24-02-2009, 22:24
hayırlı işler onurcum kolay gelsin :)

deniz
24-02-2009, 22:28
Draggerım için 5 tane alacam :) Dergi çok güzel ellerinize saglık

yabancı gelmedı ahahha :D

tool
24-02-2009, 22:29
aksine bulmamız zor oluyor.Arac listesine bakarak gücü hakkında yorum yapılabiliyor. Bir de geleceğimizi düşünerek bu başlıkları atıyoruz :)Sanırım anlamışsındır;)

dedigimi anlamadiniz sanirim;
ben zorlaniyorsunuz dedim, hayatim boyunca bruiser'i sadece filmde gordum; slang sozlugu falanmi var?

saner müftüoğlu
24-02-2009, 22:33
dedigimi anlamadiniz sanirim;
ben zorlaniyorsunuz dedim, hayatim boyunca bruiser'i sadece filmde gordum; slang sozlugu falanmi var?

alıntıda yanlıs yazmısım pardon:) yok zor olmuyor demek ıstemıstım. aynen öyle senın bahsettıgın gıbı. Ben de yazılarımda genelıklle gordugum bazı seyler arasında ıkılem kuruyorum. mesela fılmler guzel ornek. Bunlar etkılenme ıcın yeterlı oluyor :)

mdu
24-02-2009, 23:24
yine çok başarılı bir sayı,ellerinize sağlık

Shadow_Dancer
24-02-2009, 23:28
yabancı gelmedı ahahha :D

Quoted by Deniz Dinçman

aaahhhaha :D

::ZaFeR::
24-02-2009, 23:31
Msupra sayısındaki kadar teferruatlı bir yazı bizi bekliyor anlaşılan :D

edo typer
24-02-2009, 23:39
ellerınıze saglık...aracımı dergıye layık gordugunuz ıcın ayrıyetten tesekkur ederım..basarılarınızın dewamını dılerm..dıger arac sahıplerınede masallah hepsı bırbırınden guzel..ALLAH kaza bela vermesın..

@Lp2
24-02-2009, 23:44
edoo kankaaa hd film ı hakettın artık bro gonderıyorum :D ahhaah herkeze kazasız belasız arkadaslar

Göki,ZD
24-02-2009, 23:48
edoo kankaaa hd film ı hakettın artık bro gonderıyorum :D ahhaah herkeze kazasız belasız arkadaslar

arşiv geri geldimi olm :D

@Lp2
24-02-2009, 23:50
konu dagılmasın ( herkeze yetıcek kadar ) ahhahahah

Dragger
Cok güzel bir sayı, ellerinize emeginize saglık :)

Ben de böyle güzel bir sayıda yer almaktan gurur duydum, layık gördügünüz icin tesekkürler ;)

İsinizin ne kadar zor oldugunu, inanılmaz emek gerektirdigini cekimler sırasında anladım, Allah yardımcınız olsun, basarılarınızın devamını diliyorum :p

Özgür kardesim de tüm cekimlerde yanımızda oldu, eline emegine saglık. ;)

Hakkımızda güzel seyler düsünen, söyleyen tüm arkadaslardan da Allah razı olsun.

Herkesin otomobillerine de masallah, otomobil sahibi olmayan arkadasların da Allah gönlüne göre versin, en kısa zamanda diledikleri herseye nasip olurlar insallah ;)

34 NZM 88

kanka bu m sky çok fena bişey 0 400 de tanımam alayını yalan eder hatta dünyada ilk 5 e girer maşş bravo yapan ustaya :D

tuner faruk
25-02-2009, 00:01
süper bi sayı olmuş yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler:)

tool
25-02-2009, 00:11
kanka bu m sky çok fena bişey 0 400 de tanımam alayını yalan eder hatta dünyada ilk 5 e girer maşş bravo yapan ustaya :D

yavas gel :)

34 NZM 88
25-02-2009, 00:13
yavas gel :)

KANKA bunu zamanla görüp duyucaz izlicez araç benim olmadıgı için bişey demek yanlış olur onun için sorun yok

Eriador
25-02-2009, 00:50
Tr de olsam yavuz abi içn ve msky içn alırdm :)

Berk007
25-02-2009, 01:12
yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkürler.

bütün araç sahiplerine de tebriklerimi iletiyorum. Güzel günlerde keyifle kullansınlar otomobillerini.

mechanıcer
25-02-2009, 01:14
buldog yakısmıs yavuz abı :D

levent
25-02-2009, 01:32
bu sayı kaçmaz ciddi anlamda :D

D16inside
25-02-2009, 02:05
cok güzel bi sayı harbiden kaçmaz.

saner müftüoğlu
25-02-2009, 03:13
bu msky denılen dört tekerleklı icat, her gaza asılışında ön tarafını havaya kaldırıyor. o nasıl yürüyen aksamdır, akslardır :)
belkı sız de gormussunuzdur bir video ızledım. Ankara'da, yine bır E30'la drag yapıyor. Fakat dıger E30, Msky'dan en az 20-25 metre ılerde start alıyor. Msky sonra arkadan roketleyerek geçiyor. Hakikaten helal olsun ama :) İsmail abi bakalım bu sefer hangi arabaya ne motoru takacak :)

desibel
25-02-2009, 07:40
gine çok güzel bi sayı ellerinize sağlık:)

eeyore
25-02-2009, 07:50
para bulimde alimm yaa :) almk lzmm ztnn seriye ekliyorz ailece sewerek okuyoruz :P

by_hayali
25-02-2009, 08:12
ellerinize sağlık alıcaz en kısa zamanda :) Yavuz abi bulldog'ada maşallah :)

RCkid
25-02-2009, 08:16
elinize sağlık Saner, Onur, Savaş abi, Ahmet
çok güzel sayı olmuş

Tugral
25-02-2009, 08:34
alalım bakalım bu dergi güzele benziyor. Birde yavuz nasıl bişeye biniyormus onu görelim hep benim awp ye oturuyor arabasını merak ettim :D

Ranthor
25-02-2009, 08:56
ana kellik şampuanı veriyo!

hemen almam lazım!

Tholl-ga
25-02-2009, 09:04
ana kellik şampuanı veriyo!

hemen almam lazım!

lazım bize bro :)

Ranthor
25-02-2009, 09:09
evet lüle lülle saçlarımız olsa fena mı olur!

CaNeR54
25-02-2009, 09:59
Cok güzel bi sayı gercekten kaçmaz.. :)

16EC813
25-02-2009, 10:00
yine bomba yine süprizlerle dolu bi sayı hemen arşivimize koycaz
bu sayı özellikle saç özürlüler içinse kaçırılmıycak bir fırsant :D

tool
25-02-2009, 10:02
aklı kelden, sampuani dergiden :D

mmustu
25-02-2009, 10:18
ahaaha özgüürrr bu sayıyı kaçırmaa :D

onurdemir
25-02-2009, 10:36
Biliyorum biraz farklı bir duygu bu :) İsmail abinin yanına oturan biri olarak söylüyorum... :D

Buyrun: MSKY Video

http://videos.streetfire.net/video/E30-M5-TURBO-MSKY-e30-m5_636452.htm

saner müftüoğlu
25-02-2009, 11:11
aklı kelden, sampuani dergiden :D

kriz var abi. yakında bulgur, pirinç ve sıvı yağ verecez :D:D:D:D

saner müftüoğlu
25-02-2009, 11:17
yine cok güzel bir sayı hazırlamışsınız elinize sağlık.buarada balamirin arabayıda tekrar cıkartın baştan sona yenilendi;)

merhaba turgay nasılsın?
Balamirin arabası hangisiydi. Kusura bakma dunden berı hatırlamaya calısıyorum ama bulamadım en ıyısı sana sorayım dedım:)

mmustu
25-02-2009, 11:18
ankara siyah jdm eg sanerim bu arada farkınızı bu sayıda yine ortaya koydunuz tebrikler kardeşim.

imhotep
25-02-2009, 11:25
ahaaha özgüürrr bu sayıyı kaçırmaa :D

saçmı var olm ben şampuan neyime :D

Low-Rider
25-02-2009, 11:39
Bu promosyon olmamş ama bizim işimize yaramıyor:D

JJmusti
25-02-2009, 13:05
cok guzel bı sayı olmus ellerınıze saglık;) promosyon gercektende ıyıymıs:)

yasintezcan
25-02-2009, 13:10
yine güsel bi çalışma olmuş:)

dragstar
25-02-2009, 17:52
güzel görünüyor büyük ihtimalle alırım dergiyi

edo typer
25-02-2009, 18:22
aracım ılk defa dergıye cıkıyo,bana onceden sorsalardı aman be nolcak 2 dakkada foto cekıyolar bı sayfa duzenı ver baskıya derdım ama gercek yuzu ole deılmıs..fotograflar ıcın 007 berk ın ne kdr ugrastıgını gordum aklım gıttı;) sonra yazı kısmına en az o kdr ugrasıldıgını anladım,bazı yerlerı teyıt etmek ıcın onur aradı..sayfa tasarım konusunda mımarlık okudugum ıcın harcanan zmna az cok asınayım(en cok zmnı ve emegı o kısım alır ve gercekten herkesın basarılı bı sekılde yapamıyacagı bı ıs sonucta tasarım) dergı baskıya gıder ornek alınır duzeltme yapılır ve basılır...sonucta hazırlayan kısılerın emegı ve begenısıyle ortaya cıkan bı urun..hıc bısey vermemek yerıne verılen kucuk bı hedıyeye bu kdr sert elestırı yapmak,bu urun ıcın bu kdr ugrasıp belkıde bugune kdr en begendıgı sayı ıcın bole olması hazırlayanları uzmesı normaldır..(en begendıklerı sayı dıorum cunku,hergun uzerıne bıseyler koymak zorundalar,her ıs dalında bu boledır..kendınızı gelıstıremezsenız bırakın o ısı gozuyle bakarım ben..)

bu dergı baya yol aldı bence...neden dersenız..mekanıkerlıgı ıle unlu savas ustaya zaman ayırtıp yazı yazması ıcın ıkna etmısleer,gene tuner olarak trnın en ıılerınden bırı oz yazı yazıyor,gecen ıskender ustanın yazısını okudum..bu kdr pozıtıf sey ıcın tebrık etmeyen ınsanların,elestırılerı yanlıs anlasılır;)

tekrardan tebrık ederım..sampuanı kullanmasam bıle kullanan arkıma verırım..;)

Boost Up
25-02-2009, 19:12
Yavuz abi-Erdem abi, her ikinizede hatırlı olsun :)

saner müftüoğlu
25-02-2009, 23:15
aracım ılk defa dergıye cıkıyo,bana onceden sorsalardı aman be nolcak 2 dakkada foto cekıyolar bı sayfa duzenı ver baskıya derdım ama gercek yuzu ole deılmıs..fotograflar ıcın 007 berk ın ne kdr ugrastıgını gordum aklım gıttı;) sonra yazı kısmına en az o kdr ugrasıldıgını anladım,bazı yerlerı teyıt etmek ıcın onur aradı..sayfa tasarım konusunda mımarlık okudugum ıcın harcanan zmna az cok asınayım(en cok zmnı ve emegı o kısım alır ve gercekten herkesın basarılı bı sekılde yapamıyacagı bı ıs sonucta tasarım) dergı baskıya gıder ornek alınır duzeltme yapılır ve basılır...sonucta hazırlayan kısılerın emegı ve begenısıyle ortaya cıkan bı urun..hıc bısey vermemek yerıne verılen kucuk bı hedıyeye bu kdr sert elestırı yapmak,bu urun ıcın bu kdr ugrasıp belkıde bugune kdr en begendıgı sayı ıcın bole olması hazırlayanları uzmesı normaldır..(en begendıklerı sayı dıorum cunku,hergun uzerıne bıseyler koymak zorundalar,her ıs dalında bu boledır..kendınızı gelıstıremezsenız bırakın o ısı gozuyle bakarım ben..)

bu dergı baya yol aldı bence...neden dersenız..mekanıkerlıgı ıle unlu savas ustaya zaman ayırtıp yazı yazması ıcın ıkna etmısleer,gene tuner olarak trnın en ıılerınden bırı oz yazı yazıyor,gecen ıskender ustanın yazısını okudum..bu kdr pozıtıf sey ıcın tebrık etmeyen ınsanların,elestırılerı yanlıs anlasılır;)

tekrardan tebrık ederım..sampuanı kullanmasam bıle kullanan arkıma verırım..;)

Teşekkürler Erdemcim... Böyle düşünmeniz gerçekten bir sonraki sayılar için bize daha çok heyecan katıyor. Zaten heyecan ve istek olmazsa o işten hayır beklemek doğru olmaz. Tabi ki bu hazırlık aşaması aslında çok zor. Ve bahsettiğin gibi zaman gerektiren şeyler. Fakat her meslek dalı gibi bu iş de hem zevkli hem cok zor hem de streslidir. Üniversite yıllarımda da aynı şekilde dergi hazırlıklarıyla uğraşırdım ama profesyonel anlamda bu kadar zor ama bır o kadar eğlenceli olacağını düşünemiştim. Okuyucuların da tabi ki beğenip beğenmediği yerler, kısımlar veya araçlar olacaktır. Buna saygım sonsuz. Ayrıca eleştiri her insana çeki düzen verir. Bize yapılan eleştiri altında herhangi bir kötülük unsuru yoksa kapımız sonuna kadar eleştiriye açıktır. Bahsi geçen konuda tamamen yanlış anlaşılma olmuştu. Yani eleştiri yapan da haklıdır yeri geldiğinde yaptığı işi savunan da. Yani şu an için problem kalmadı.
Senin için de söylemek gerekirse, hem Berk'in çekimleri çok harikaydı hem de aracının güzelliği bir o kadar etkileyiciydi. Bu sebeple uzun da sürse emek de harcansa sonuc olarak hem senın ıcın hem bızım hem de Berk için unutulmaz bir anı oldu...:) Tekrar teşekkür ederim bizleri kırmadığın için.

Berk007
25-02-2009, 23:31
Teşekkürler Erdemcim... Böyle düşünmeniz gerçekten bir sonraki sayılar için bize daha çok heyecan katıyor. Zaten heyecan ve istek olmazsa o işten hayır beklemek doğru olmaz. Tabi ki bu hazırlık aşaması aslında çok zor. Ve bahsettiğin gibi zaman gerektiren şeyler. Fakat her meslek dalı gibi bu iş de hem zevkli hem cok zor hem de streslidir. Üniversite yıllarımda da aynı şekilde dergi hazırlıklarıyla uğraşırdım ama profesyonel anlamda bu kadar zor ama bır o kadar eğlenceli olacağını düşünemiştim. Okuyucuların da tabi ki beğenip beğenmediği yerler, kısımlar veya araçlar olacaktır. Buna saygım sonsuz. Ayrıca eleştiri her insana çeki düzen verir. Bize yapılan eleştiri altında herhangi bir kötülük unsuru yoksa kapımız sonuna kadar eleştiriye açıktır. Bahsi geçen konuda tamamen yanlış anlaşılma olmuştu. Yani eleştiri yapan da haklıdır yeri geldiğinde yaptığı işi savunan da. Yani şu an için problem kalmadı.
Senin için de söylemek gerekirse, hem Berk'in çekimleri çok harikaydı hem de aracının güzelliği bir o kadar etkileyiciydi. Bu sebeple uzun da sürse emek de harcansa sonuc olarak hem senın ıcın hem bızım hem de Berk için unutulmaz bir anı oldu...:) Tekrar teşekkür ederim bizleri kırmadığın için.Askerden sonra inşallah hatıra defteri gibi olacak dergi :) sizinle beraber tabii ki ;)

trgy
26-02-2009, 07:43
dergiyi bugun aldım içerik olarak cok güzel hazırlanmış oyun ve multimedia sayfaları yenilik olarak güzel olmuş;)

Eray Yümsel
26-02-2009, 07:57

yürü be nazmi :D e30cu oldunya hemen ilk 5 e girmeler falanlar filanlar zuhauhau :D

trgy
26-02-2009, 07:59
buarada özgün dergiyi bıraktımı?

onurdemir
26-02-2009, 09:34
buarada özgün dergiyi bıraktımı?

Hayır bırakmadı :) Teknik bir aksaklıktan dolayı bu ay DR.ECU'nun yazısı yayınlanamadı. Cevabını Özgün verebilir :D:D:hahaha:

Fır@t
26-02-2009, 11:36
masallah kanka...yıne bomba bı sayı bızlerı beklıyo...sırf ER ıcın alırım :)

ice
26-02-2009, 11:55
Maşallah saner çok güzel olmuş:icon_tup:

edo typer
26-02-2009, 12:04
masallah kanka...yıne bomba bı sayı bızlerı beklıyo...sırf ER ıcın alırım :)

saol kardesım;)

daha alamadım dergıyı,burası dag bası dergı gelmemıs,trn sehre ıncem o zmn alcam nasıpse:D

saner müftüoğlu
26-02-2009, 13:49
Maşallah saner çok güzel olmuş:icon_tup:

saol cüneytim eksık olma....İnşallah her sayımız aynı sekılde dolu dolu olur ;)
bekleyıp görelim :)

Kaan
26-02-2009, 16:11
Ne ER mi çıkmış ben almıyorum ehuehuehuh :D maşallah maşalahhh :icon_tup:

ice
27-02-2009, 09:13
saol cüneytim eksık olma....İnşallah her sayımız aynı sekılde dolu dolu olur ;)
bekleyıp görelim :)

İnşallah birader

TarikS
28-02-2009, 21:24
Emegi gecenlre cok tesekkurler, yine cok guzel bir sayi hazirlanmis.. Msky'i MSupra ile vermeniz hos olmus.. :)

swapcenter
28-02-2009, 22:18

teşekkür ederim elimizden gelen bu:)

tuner faruk
28-02-2009, 22:22
dün aldım gerçekten çok güzel bi sayı olmuş emeği geçen herkese teşekkürler:)

iso335
28-02-2009, 22:25
bu msky denılen dört tekerleklı icat, her gaza asılışında ön tarafını havaya kaldırıyor. o nasıl yürüyen aksamdır, akslardır :)
belkı sız de gormussunuzdur bir video ızledım. Ankara'da, yine bır E30'la drag yapıyor. Fakat dıger E30, Msky'dan en az 20-25 metre ılerde start alıyor. Msky sonra arkadan roketleyerek geçiyor. Hakikaten helal olsun ama :) İsmail abi bakalım bu sefer hangi arabaya ne motoru takacak :) arkadaşım her direk arası 50 metre

iso335
28-02-2009, 22:31
emegi geçen her arkadaşıma teşekkür ederim msky ve msupranın bu dergiyle ölüm süzleşmesi çok hoşuma gitti

Mustafa Birsesli
28-02-2009, 22:34
arkadaşım her direk arası 50 metre

ismail abi o video çok heyecanlandırdı benı darısı başımıza

iso335
28-02-2009, 22:36
ismail abi o video çok heyecanlandırdı benı darısı başımıza
darısı bütün arabayla uraşanların başına
kimsenin emekleri boşa gitmesin inşallah

mmustu
28-02-2009, 22:38
arkadaşım her direk arası 50 metre

abi saner 20-25 direk diyecekti dili sürşmüş :D

em!R
28-02-2009, 22:44
emeğine sağlık.. çok başarılı olmuş bence...

saner müftüoğlu
01-03-2009, 00:36
abi saner 20-25 direk diyecekti dili sürşmüş :D

mustafa her direk arası 2 km olsa ne olacak. Önü resmen şaha kalkıyor. :)) bir daha ki çekim için THY'den uçak mı kiralasak :D:D

eeyore
01-03-2009, 11:06
sanerim dün aldım dergiyi baktm şöyle inceleyemedim ama elinize sağlık..

Boost Up
01-03-2009, 11:08
Çok harika sayı olmuş, her türden araba var, swaplısı-atmosferiği-yakışıklılığı.. Tekrardan ellerinize sağlık..

edo typer
01-03-2009, 18:54
dergıyı sonunda alıp okudum:D gercekten cok guzel bı sayı olmus elınıze saglık..dergıde aracları cıkan arkadaslara tebrıkler hepsı bırbırınden guzel..kazasız belasız..

gökh@n_gr
01-03-2009, 21:00
büyük bi hevesle gittim aldım dergiyi bi açtım şampuan patlamış heryer yapış yapış ıslanmış bidaha böyle bi promosyon yapmazsanız sevinirim

onurdemir
01-03-2009, 21:03
büyük bi hevesle gittim aldım dergiyi bi açtım şampuan patlamış heryer yapış yapış ıslanmış bidaha böyle bi promosyon yapmazsanız sevinirim

Gökhan selam. Promosyonlarda malesef böyle şeyler gerçekleşebiliyor. Dergiler dağıtıma gönderildiğinde üst üste olduğu için bazen böyle şeyler oluyor. Özelden adresin, sabit telefon numaran ve tam isim soyadını gönderebilirsen yeni dergini ücretsiz olarak adresine teslim gönderebilirim.

gökh@n_gr
01-03-2009, 21:18
Gökhan selam. Promosyonlarda malesef böyle şeyler gerçekleşebiliyor. Dergiler dağıtıma gönderildiğinde üst üste olduğu için bazen böyle şeyler oluyor. Özelden adresin, sabit telefon numaran ve tam isim soyadını gönderebilirsen yeni dergini ücretsiz olarak adresine teslim gönderebilirim.

ilginiz için teşekkür ederim:icon_tup:

saner müftüoğlu
02-03-2009, 00:00
beğenen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum...

gökh@n_gr
03-03-2009, 14:51
hatalı çıkan dergimin yenisi adresime ulaştı ve içinden çıkan sürprizde beni çok şaşırttı:)
çok teşşekkür ederim tuning türkiye ailesi hem değişim için hemde hediyeniz için..
başarılarınızın devamını diliyorum:icon_tup:

deniz
03-03-2009, 16:40
onur kardesım ugramıssın tesekkurler ama ben yoktum dukkanda : (
dergı harıka olmus ellerınize kollarınıza saglık basarılarınızın devamını dılerım : )

onurdemir
03-03-2009, 16:51
hatalı çıkan dergimin yenisi adresime ulaştı ve içinden çıkan sürprizde beni çok şaşırttı:)
çok teşşekkür ederim tuning türkiye ailesi hem değişim için hemde hediyeniz için..
başarılarınızın devamını diliyorum:icon_tup:

Anlayışlı olduğun için biz teşekkür ederiz Gökhancım. :icon_tup: Hediyeleri de beğendiğine sevindik.

onur kardesım ugramıssın tesekkurler ama ben yoktum dukkanda : (
dergı harıka olmus ellerınize kollarınıza saglık basarılarınızın devamını dılerım : )

Sağol Denizcim. Yakın zamanda tekrar gelicem çayını içmeye :D

FT106
03-03-2009, 16:55
Bugün almak nasüp oldu.Yine kusursuz bir dergi.Elinize yüreğinize sağlık :)

deniz
03-03-2009, 16:57

beklıyorum kardesım benım : ) her zaman : )

Dragger
03-03-2009, 20:59

Cepten de aradık acmadın yogun adam :)

Deniz dergiyi alamadım diyordu, rotbalanscıdan bi döndük dergi gelmis :D

opeldostlar
03-03-2009, 21:02
Süper süper

onurdemir
03-03-2009, 21:32
Cepten de aradık acmadın yogun adam :)

Deniz dergiyi alamadım diyordu, rotbalanscıdan bi döndük dergi gelmis :D

Kanka bugün ayıptır söylemesi öğlene kadar uyumuşum :) Gecelere kadar göz yoruyoruz CS de biliyorsun :D Bu arada dönüş yapmayı unuttum bugün. Yarın arıcam seni...

cenk
03-03-2009, 21:38
mart sayısı yeni çıktı zirveye oynuyo süper bişi bende 2 gün önce almıştım çok güzel bi sayı olmuş

OkTaY
03-03-2009, 22:00
bu sayı yine zirvede desene o zaman :)

Dragger
03-03-2009, 22:09
Kanka bugün ayıptır söylemesi öğlene kadar uyumuşum :) Gecelere kadar göz yoruyoruz CS de biliyorsun :D Bu arada dönüş yapmayı unuttum bugün. Yarın arıcam seni...

Nasıl uyuyordun, sanayiye gelmissin ya cakal :D

Ben sanayideydim rotbalanscıda denizle...

onurdemir
04-03-2009, 09:04
Nasıl uyuyordun, sanayiye gelmissin ya cakal :D

Ben sanayideydim rotbalanscıda denizle...

Kanka sen Türkiye saatiyle yaşamıyorsun sanırım :D:D Ben Pazartesi günü sanayiye gelmiştim. Sen beni dün aradın :D

saner müftüoğlu
04-03-2009, 10:43
biz de onur nerde diyoruz :)

McS_R53
04-03-2009, 10:49
hahahahahaha

saner müftüoğlu
04-03-2009, 11:00
:) :) valla ya

ha_SaaaN
04-03-2009, 11:23
izmirden arabalar görmek gercekten cok hos artık bzde varız bu işde diyebiliyoruz :)

ellerinize sağlık süper bir dergi her ay olduğu gibi gene aldım ;)

Dragger
04-03-2009, 12:08
Kanka sen Türkiye saatiyle yaşamıyorsun sanırım :D:D Ben Pazartesi günü sanayiye gelmiştim. Sen beni dün aradın :D

Deniz dergiyi dün görünce, dün geldin anladım ben :D

VM5590
04-03-2009, 12:26
Benimde dün okuma şansın oldu ,çok güzel olmuş elinize sağlık .. arabalarda fenalarda :)

deniz
04-03-2009, 19:17
Deniz dergiyi dün görünce, dün geldin anladım ben :D

ahahahhah ortalık karıstı :D:D:D
kanka ben erken kacmıstım pazartesı onur o zaman gelmıs ben dergıyı gec gordum :D