PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çevre Yolu Batıkent Kavşağında 3 Ceset Bulundu

CasabLanca
06-03-2009, 22:17
Kuzey Çevre Yolu'nda, başlarından birer kurşunla vurularak öldürülmüş bulunan 3 kişinin kimlikleri tespit edildi.
Kuzey Çevre Yolu Batıkent girişinde öğle saatlerinde 40 yaşlarında bir kadın ile 15 yaşlarında bir kız çocuğu ve 10 yaşlarında erkek çocuğun cesetlerinin bulunmasının ardından soruşturma başlatan jandarma ekipleri, öldürülen kişilerin kimliklerini tespit etti.

Cesedi bulunan kadının Nuray Okkalı, kız çocuğunun lise birinci sınıf öğrencisi Şeyma Okkalı ve erkek çocuğunun ilkokul öğrencisi Osman Yusuf Okkalı olduğu belirlendi.

Jandarma ekiplerinin araştırmasında Nuray Okkalı'nın eşi Murat Okkalı'nın da geçen yıl Ramazan ayının ilk günü Karşıyaka Mezarlığı civarında öldürüldüğü ortaya çıktı.

Ulus Otobüsçüler ve Dolmuşlar Derneği Başkanı olduğu öğrenilen Murat Okkalı'nın öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişinin Sincan Cezaevi'nde olduğu belirtildi.

Olay yerinde elde edilen deliller ışığında soruşturmayı derinleştiren jandarma ekipleri, olayın faili olmasından şüphelendikleri bir kişinin evine de baskın düzenleyerek arama yaptı.

Olayla ilgili şuana kadar bir gözaltı olmadığını kaydeden jandarma yetkilileri, soruşturmanın çok yönlü sürdüğünü ifade etti.

Akşam haberi duydum içim bi tuhaf oldu. Öldürülen ailenin komşusu yakın bir tanıdığımız kendisi mevzunun alacak verecek olduğunu söyledi. Bu nasıl bir alacaktır ki 2 tane çocuk ve bir kadın acımadan öldürülüyor!!

onursumer
06-03-2009, 22:32
haberlerde izledim bence alacak verecek durumuna hiç benzemiyor

nasıl bir alacak için 3 kişi oldurulebilirki ve ellerine negeçer ?

FatihR.
06-03-2009, 22:42
nasıl bi iştir bu ya insanın kanı donuyo yemin ederim...

SerdaR A.
06-03-2009, 22:50
alacak verecek mevzusu olsa ne ister o küçücük çocuklardan ya dünya ne hale geldi milletimiz şaşırdı gözü dönmüş artık küçük çoçuğa nasıl kıyılır.

Selim.Y
07-03-2009, 08:23
valla ulkenın gelecegınde hiç umıtlı degılım acıkcası bır genc olarak..... oldurmeler,ıntıharlar,dolandırmalar vsvsvsv.... bıryerde patlayacagız ama hadı hayırlısı !

PROMINENT
07-03-2009, 13:08
benim anlamadığım küçücük çocuğun alacak verecekle alakası ne..
para bu ya para..
ne olursa olsun değermi?
ne geçti eline tahsilmi edicek şimdi cezevinde yatarken..

Absinthé
07-03-2009, 13:28
Millet sapıtmış

M_PROJECT
10-03-2009, 01:50
az once tvde izledim yuzu sansurlenmis sanik adliye cikisinda birseyler diyordu . kafami cevirmemle tanimam bir oldu . yakalanan sanik eskiden arkadasimdi . saka gibi geldi bi an , ariza bir adamdi ama bole bisi yapacak kadar degildi .yada biz bilmiyormusuz . isin asli yakin bir arkadasimin arkadasi idi . mali durumlarida kotu degil di ama nasil bole bisi yapmis sok oldum .

MR.TurboALİ
10-03-2009, 05:59
ya millet yutuyo hapları sıkıyo insanlara yok böyle bişey ya para için cocuğun kafasına sıkılırmı ya yazık insanlar şaşırdı iğice... gerekcenin nedenini kesin bi sonuca ulaşıldıktan sonra öğrensek.. kim bilir sebep para değilde nedir... daha ucuz sebep bile olabilir...