PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rav4 İçin yardımınıza ihtiyacım var

Bestsi
15-04-2009, 22:58
Kız kardeşime ufak bir jip almak isityoruz onun aklında suzuki vitara jlx var bugun bende bakarken rav4 buldum o fiyatlara yakın buldugum iki arabanında link ini veriyorum acaba rav 4 u alırken nelere dikkat etmeliyim yada nasıl bir yol izlemeliyim lutfen konuya hakim arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Suzuki

http://www.sahibinden.com/suzuki_vitara4x4-47WQQaXQQ12592521WQQpXQQdisplayitem

Toyota

http://www.sahibinden.com/acil_cok_temiz_toyota_rav_4-41WQQaXQQ13196750WQQpXQQdisplayitem

Silverbullet
15-04-2009, 23:13
Dayımda rav4ün 5kapılısı vardı o kasa hatta sanırsam 2.araba olarak hala duruo cok sorunsuz ve 93 vitaraya göre daha saglam bi araba o donemlerde hala hatrlarım cok ta populerdi oyuncakları bile heryerdeydi ilandaki rav 4 e gdip bakın baktırın derim ben kullanıcı tarafından cıkacak sorunolursa olur kronik olan bi problem duymadım ben sonucta toyota markası,sorun yoksa rengide tipide daha güzel 93 vitaraya gore hyrlısı olsun tabi ,keyifli forumlar.

senna
15-04-2009, 23:14
kullandığımdan söliyim rav4 kullanımı hoş, suzukiyi kullanmadım, bu kasayıda kullanmadım fazla fakat temiz bulunursa iş görebilir fakat benzinli kullanılıcaksa tüketim briaz düşündürebilir açıkçası üzerinde 2lt motor var 4 çekerle beraber biraz fazla yakıt tüketebilri eğer otomobilin temiz geçmişi varsa kazası yada yürüyeninde problemi yoksa gözün kapalı blie alabilirsin bana göre hilux olsun lc rav 4 ciddi sağlam

kwanc
15-04-2009, 23:16
rav4 cok sağlamdır bizde aynısı var 350bin km de:) tıkır tıkır calışıo ama biraz çok yakar:)

CeSaNCeEm
15-04-2009, 23:17
Rav4 ün aynısını biz 3 yıl kullandık daha dorusu 1 sene kullandık kalan 2 yıl satmaya çalıştık :D parçası çok sıkıntılı bi araba özellikle iç kısım ve kaporta olarak motorda bi sıkıntı yok son sahibi olurum ben diosan abi kesinlikle al...

STeaM
15-04-2009, 23:21
LR Freelander 2.0 2003-2006 arası araçları öneririm.
saygılar.

TünayK
15-04-2009, 23:24
ıkısınıde hıc kullanmadıgım ıcın bı yorum yapamıyorum...

hatta halıl abı yarın bulusursak kamera getır, yok yok getırme...

yada "kızım gelırken 3 ekmek al, vazgectım alma"...:D

Brs_eg
15-04-2009, 23:28
halil abicim raw4 bizde war kiz kardeşm we annem kullaniyo..hatta annem 2 arabaya wurup bahce duwarini kirip bahceye uctu bi erik agiciyla durabildi :D hiç bişy olmadi sadece bi camurluk boyandi korumalk wardi tabi jipte :)

neyse kisacasi kasa olarak guzel bizdeki 96 model 2.0 motor bnm tek şikayetim 100km hizdan sora biraz guwensizlik weriyo bana nedense.bizdekinde cift sunroff kelebek camlar fln war.çekiş kontrol için bi dugmesi war basiosn 2 ceker basion 4 ceker fln..tawsiye edebilirm parasina gore guzel bence.

Schumi
15-04-2009, 23:48
halil abicim raw4 bizde war kiz kardeşm we annem kullaniyo..hatta annem 2 arabaya wurup bahce duwarini kirip bahceye uctu bi erik agiciyla durabildi :D hiç bişy olmadi sadece bi camurluk boyandi korumalk wardi tabi jipte :)

neyse kisacasi kasa olarak guzel bizdeki 96 model 2.0 motor bnm tek şikayetim 100km hizdan sora biraz guwensizlik weriyo bana nedense.bizdekinde cift sunroff kelebek camlar fln war.çekiş kontrol için bi dugmesi war basiosn 2 ceker basion 4 ceker fln..tawsiye edebilirm parasina gore guzel bence.

Valideye hürmetlerimizi iletiyoruz. O kadar şeye vurmasına rağmen frenleri tutmadımı hala aracın yoksa frene basmamış mı :D

Brs_eg
15-04-2009, 23:52
yoo frenlerde problem yok.Bizimki fren die gaza basmiş o heyecanla :D o gunden sorada araba kullanmayi birakti :D

onursumer
15-04-2009, 23:55
rav4 çevremde kullananlar vardı hiç kronik bir problemini duymadım suzukiye oranla daha güzel hatları olduğunu düşünüyorum

mechanıcer
15-04-2009, 23:57
sxa10 rav 4 maalesef onermıyorum :D bıras sıkıntılıdır parca ve tuketım oalrak uzerınde 2,0 3sf-e barındırıyor.ıkısınede bakmayın derım dahıatsu terıos falan alın onların her cıvatası toyota en azından ucuz kucuk jeep derdınız ıse :)

Bestsi
17-04-2009, 09:02
Cevap yazan herkese sonsuz teşekkurler suzikiden soguduk dahiatsuyu kardeşim begenmedi landroverde bize pahalı geldi ama bana fikir verdiğiniz iiçin tekrar sonsuz teşekkurler sağolun ;)

ahmetbaha-drs
17-04-2009, 09:11
Mitsubishi Pajero Pinin ve Nissan Terrano'da bakabilirsiniz,fiyat olarak uygunlar..