PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazık ya :(

emr_
25-04-2009, 17:47
Motosiklet yarışı faciayla bitti
Elektrik direğine çarpan 22 yaşındaki üniversite öğrencisinin vücudu üç parçaya bölündü

Muğla Uğur Mumcu Bulvarı'nda 3 arkadaş arasında başlayan motosiklet yarışı faciayla sonuçlandı. Elektrik direğine çarpan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi gencin vücudu üç parçaya bölündü.

Muğla Üniversitesi Turizm Otelcilik Meslek Yüksekokulu 2. sınıf öğrencisi Yılmaz Reşat Güneş (22) kendisine ait motosikleti ile birlikte arkadaşlarıyla buluştu. Bir süre kent merkezinde dolaşan Güneş ve arkadaşları daha sonra kent merkezinin dışına çıkarak Muğla-Marmaris Karayolu'na doğru hareket etti.

Motosikletli üç arkadaş daha sonra kent merkezine gelirlerken yolun boş olmasını fırsat bilerek Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde yarış yapmaya başladı. Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde üç arkadaş arasında başlayan motosiklet yarışında Yılmaz Reşat Güneş 10 RD 115 plakalı motosikletinin hakimiyetini kaybetti. Motosikletiyle birlikte orta refüjde bulunan kaldırıma çarpan Güneş, yaklaşık 46 metre ileride refüj arasındaki elektrik direğine çarptı. Çarpmanın etkisi ile vücudu üçe bölünen Güneş hayatını feci şekilde kaybetti.

Güneş'in kullandığı motosiklet ise yaklaşık 400 metre savrularak yol ortasına devrildi. Kazanın ardından olay yerine gelen trafik ekipleri, ceset parçalarının geniş bir alana yayılması nedeniyle yolu kısa süreliğine trafiğe kapadı.

Kazada feci şekilde hayatını kaybeden üniversitelinin motosikletini bir hafta önce satılığa çıkardığı öğrenildi. Genç üniversitelinin motosikletini satarak elde edeceği parayla yaz ayında Amerika'ya gitmeyi planladığı kaydedildi. Ancak Güneş'in arkadaşları ile girdiği yarışta kullandığı motosikletinin hakimiyetini kaybetmesi sonucu feci şekilde hayatını kaybetmesi sonucu bu hayali de yarım kaldı.

CESEDİ 1,5 SAAT ELEKTRİK DİREĞİNİN ALTINDA BEKLEDİ

Üç arkadaş arasında başlayan yarışta feci şekilde hayatını kaybeden Yılmaz Reşat Güneş'in cesedi yaklaşık 1,5 saat boyunca olay yerine savcının gelmesi için elektrik direğinin altında bekletildi. Olay yerine savcının gelmesinin ve incelemenin yapmasının ardından Güneş'in cenazesi Muğla Belediyesi'ne ait cenaze aracı ile alınarak Muğla Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Havaların ısınmasıyla bu tür haberleri daha cok okumaya başladık aman biraz daha dikkat :mad:

Ae86
25-04-2009, 18:13
Allah göstermesin çok yazık yakınlarına sabır versin.

anildogru
25-04-2009, 18:24
abi motor kullanan biri olarak bunları okudukca gazı çeviremiyorum... Biz ne kadar bilinçli olsakta trafikte cani çok geçen köprü çıkışı tır sinyal vermeden şerit değiştirdiği için nerdeyse altına giriyodum..Bıktım valla abuk subuk insanlardan.... O nedenle hizlı kullanıyorum kı arabaların yanından bir an önce çıkıp gideyim diye.... Allah rahmet eylesin... Tüm 2 teker kullanıcılarının da allah yardımcısı olsun...

yasintezcan
25-04-2009, 18:37
ALLAH düşman başına vermesin, çok dikkat etmek lazım:(

TT_BOY
25-04-2009, 19:50
abi motor kullanan biri olarak bunları okudukca gazı çeviremiyorum... Biz ne kadar bilinçli olsakta trafikte cani çok geçen köprü çıkışı tır sinyal vermeden şerit değiştirdiği için nerdeyse altına giriyodum..Bıktım valla abuk subuk insanlardan.... O nedenle hizlı kullanıyorum kı arabaların yanından bir an önce çıkıp gideyim diye.... Allah rahmet eylesin... Tüm 2 teker kullanıcılarının da allah yardımcısı olsun...

Motosiklet kullanımı için ülkemiz insanları yeterli bilince sahip değiller , o tır şöförü gibi insanları kastediyorum yanlış anlaşılmasın. Gerçekten büyük cesaret doğrusu :icon_tup:

Allah rahmet etsin ne diyelim :(

batonsi
25-04-2009, 20:01
abi motor kullanan biri olarak bunları okudukca gazı çeviremiyorum... Biz ne kadar bilinçli olsakta trafikte cani çok geçen köprü çıkışı tır sinyal vermeden şerit değiştirdiği için nerdeyse altına giriyodum..Bıktım valla abuk subuk insanlardan.... O nedenle hizlı kullanıyorum kı arabaların yanından bir an önce çıkıp gideyim diye.... Allah rahmet eylesin... Tüm 2 teker kullanıcılarının da allah yardımcısı olsun...tamamen katılıyorum aynen +1

Ertan-R
25-04-2009, 20:05
Allah rahmet eylesin yakınlarının başı sagolsun..

Burak Kasim
25-04-2009, 20:14
Allah rahmet eylesin.

mgnPower
25-04-2009, 20:21
Allah rahmet eylesin. bazi okuz insanlar nedeni ile sattim motorumu ama seytan durtmuyor degil hala ama almamak icin urmadan borca giriyorumki tekrar almayayim ama icimden hep geciyor boyle haberleri okuyuncada vazgeciyorum dengesizim biraz yani..

Cihan
25-04-2009, 20:22
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm gerçekten :(

eeyore
25-04-2009, 20:44
motorda istenildiği kdr bilinç sahibi olunsun bizim şöförlerimiz saygısız.
bizm ark öle kaza geçirdi kaç kere sıkıştıranı ayrı kapışalım diip hyr cvbını duyunca üstüne kran ayrı yazık günah..

onursumer
25-04-2009, 20:52
of çok kotu ya tuylerim diken diken oldu :(

Dragger
25-04-2009, 21:11
Bugun e5te 2 tane racing gazliyordu, benim ziplamaktan gidemedigim yolda nasil oyle gidiyorlardi aklim almadi...

BaDCaT
25-04-2009, 21:14
Bazılarıda var kendi kaşınıyor e5 te gazlanır mı ya mayın tarlası gibi yer !!..Allah rahmet eylesin çok üzücü ve feci bir olay :(

gokhan07
25-04-2009, 21:40
allah rahmet eylesin.

Murat
25-04-2009, 22:32
çok kötü ya.Allah rahmet eylesin.oldum olası motoru hiç sevmem :S

HsN35
25-04-2009, 23:59
Allah rahmet eylesın.

Motoru araçtan saymayan okadar çok kasap varkı yolda .

Alperen-B
26-04-2009, 00:06
allah rahmet eylesin. allah kimsenin basına ölümün böylesini göstermesin :S

D16inside
26-04-2009, 00:47
Allah rahmet eylesin.

XoR
26-04-2009, 00:49
:(:(:(:(:(

s.alican
26-04-2009, 00:51
valla bu haberleri görünce gaz pedalına basmaya korkuyorum daha biraz önce bizde sınırları zorluyorduk allah korusun valla :(

hilalseyhan
26-04-2009, 08:35
Allah rahmet eylesin.Arkadaşlarının ve ailesinin psikolojisini düşünmek bile istemiyorum.

SkY
26-04-2009, 09:34
Allah rahmet eylesin...çok dikkatli gitmek lazım yollarda..

kıller
26-04-2009, 09:38
Allah rahmet eylesin motoru seviyorum ama bunları duydukça daha çok korkuyorum...

bad cat
26-04-2009, 09:47
allah rahmet eylesin çok feci bi ölüm:byebye:

Baran^
26-04-2009, 09:57
Dünde bagdat caddesi sahil yolunda bir motorsiklet kazası oldu yaralanan olduğunu sanmıyorum fakat dün butun gun racing motorlar gruplar halinde gazlıyorlardı yada trafikte aralardan geciyorlardı.Arka tamponuma aynama teyet gecenler önüme kıranlar...Ben şahsen onlara vurmaktan değil onların bana vurmasından korkuyorum cunku basın diliyle ''akılalmaz'' manevralar hareketler yapıyorlar.Dün 1tane aklıbaşında giden motorcu göremedim.Bu kadar bilincsiz söförün olduğu bir trafikte nasıl bu sekilde korkmadan hız yapıyorlar anlamış değilim.Yazık Allah rahmet eğlesin.

dragstar
26-04-2009, 19:36
allah rahmet eylesin çok dikkatli olmak gerekiyor

M.A.D
27-04-2009, 09:28
daha kaza haberi almasak olmazmı :(