PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorola mpx kullanan warmı sitede acaba?

nightkids_han
24-06-2009, 17:08
arkadaşlar mpx serisi 1 tel kullanıyorum bikaç gündür windows felan war ufacık merette kullananlar warsa bilgi paylaşımı yapardık bu topic'den ....

onursumer
24-06-2009, 17:22
bu kapaklı mpxleri eskiden beri severim ama iphone ve omnia kullandıktan sonra wm ye karşı bi soğukluk oluştu :D

nightkids_han
24-06-2009, 17:30
tabiki iphone felan farklı olaylar mpx'ler zamanının iyilerindendi,
bende yeni 1 tane uyguna bulup aldım 0 km :D
enteresan 1 cihaz, boş gibi duruyor ama windows war içinde ,
msn messenger ,internet explorer , wimdows media player felan D:
kullanan warmı şuanda acaba?

kellepaca
24-06-2009, 19:25
Bende vardı, bozulana kadar epey uzun bir süre kullandım. Altyapı olarak güçlü alettir, her türlü yeniliğe açıktır. WM alışkanlık yaptı sonrasında HP iPAQ Voice Messenger (514) aldım. Bence çok eğlenceli aletler. Ben normalde telefondan sıkılırım ama WM olunca sıkıldıkça yeni bişeyler ekleyip eğlenmeye devam ediyorum. MPX orjinalinde WM2003 ile geliyo, tavsiyem hemen 2004 kur. HP'de WM6 var, 2003e göre oldukça geliştirmişler. Ben yapmamıştım ama MPX'e de kurulabiliyor WM6, şiddetle tavsiye ederim.

Bir de MPX'in kronik hastalığı şarj sigortasının atmasıdır. Onu da sigortayı kısa devre ederek veya ettirerek halledebilirsin.

nightkids_han
24-06-2009, 19:28
bende mpx220 var enteresandır mpx200e wm5 , wm6 çıktı ama ,
220'lere çıkmadı 2003 te kaldı öyle ama diğer yönlerden herşeye müdaheleye izin weren 1 telefon kullanımı da güsel

ahmetbaha-drs
24-06-2009, 19:36
MPX200 vardı bendede ilk çıktığı zamanlar almıştım,zamanına göre çok güzel ve zevkli özellikleri olan bi telefondu,kullanışı çok kolaydı+Tasarım ve rengide baya hoş.:)

staskan
25-06-2009, 03:19
bende de mpx200 ve 220 vardı akıllara zarar işler yapabilin özellikleri vardı döneminde ilk günler kullanması çok zor gelen alışınca çok seri kullanılan bi aletti.Severiz wm2003 ü

8.000rpm
25-06-2009, 07:13
çok ama çok fazla özelliği olan bir telefon
özellikle menüleri sesli kullanabilmek , telefon rehberini sesli dolaşabilmek ve "ara" emrini verip gerisini telefona bırakabilmek çok güzel özellikler...
bu özellikleri kullanabilmek için de sesinizi telefona tanıtmak ya da telefon rehberindeki her kişiye ses kaydı girmek zorunda değilsiniz , öyle bir ses analiz yeteneği var...
tabii ingilizce konuşmanı gerekiyor :D
kamerası benim şimdiye kadar gördüğüm en kötü fotoğraf kalitesine sahip , beni hiç tatmin etmemişti...
windows işletim sistemi , hemen herşeyin kurulu olması , herşeye müdahale edebiliyor olmanız çok güzel özellikler
kapaktaki ufak ekran arada bir takılı kalabiliyor
telefon ana ekranında işlem yaparken arada sırada takılıp kalıyor , pili çıkarıp resetlemek gerekiyor
diğer bir örnek olarak mesela , telefon rehberi kendi kendine silinebiliyor ve motorola türkiye buna bir cevap veremiyor
kısacası sıkıntıları olan ama bunların yanında odukça da fazla kabiliyeti olan değişik bir cihaz...
ben iki ay kullanıp satmıştım...