PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mcgayver TNT'de Tekrar Yayına girdi ....

ef186
07-07-2009, 00:21
Arkadaşlar Mcgayver'ı nekadarınız bilir yada sever bilemiyorum ama haberi olmayanlar için yazmak istedim benim sevidiğim seri dizilerden biridir hatta birçok filmin ilham kaynağıdır orneğin italyan işi ( italianjob ) ...O senelerde eski minilerle (3 adet Aynı renklerde ) bina metro ne buldularsa polisten kaçıp dalmışlardır vs..vs...

izlememiş olanlarada tavsiye ederim 80 li yılların imkanlarıyla yaratıcılığını konuşturan bir adamdır filmin başrolü.

TNT de Haftaiçi Her Gün Saat 00:30 Da .....

XoR
07-07-2009, 00:22
Efsane McGayver :D kibrit çöpünden 14'lü yapan insan :D ama illa bir yere sıkışıp kalması lazım :D

ef186
07-07-2009, 00:23
Efsane McGayver :D kibrit çöpünden 14'lü yapan insan :D ama illa bir yere sıkışıp kalması lazım :D

kanka sıkışmadan olmaz Bazen düşünüyorumda kesin ya anası ya babası kesin Türk :D

Tuner
07-07-2009, 00:23
vayyy ben bayılırdım ama izliyemem gibi keşke filmini yapsalar seri halinde tutar bence

Tuner
07-07-2009, 00:26
kanka sıkışmadan olmaz Bazen düşünüyorumda kesin ya anası ya babası kesin Türk :D

bence hepsi kendiside Türk gerçek adıda Cüneyt Arkın :D

Evrenoz
Yumurtayla delik radyatörü tamir etmişti bi keresinde :)

XoR

Kızan'a benziyo zaten saçlar gözler falan :D kesin Edirneli :D

vayyy ben bayılırdım ama izliyemem gibi keşke filmini yapsalar seri halinde tutar bence

Nette vardır kesin arattır moruk :)

XoR
07-07-2009, 00:27

mantıklı ama at içeri pişsin tıkasın delikleri :D

Evrenoz
07-07-2009, 00:29

Küçükken hadi lan demiştim de büyüdüğümde mantıklı olabilir diye düşünmüştüm :)

Tuner
07-07-2009, 00:37
Nette vardır kesin arattır moruk :)

bugün değil ama listeye ekledim bakıcam kanka

emr_
07-07-2009, 00:40
Tnt de güzel film diziler cıkıyo buda onlara dahil oldu ...

BlackEmperor
07-07-2009, 02:22
evet tamda bu konuyu açmayı düşüyodum. Geçen bi bölümüne denk geldim ama ne yalan söyliyim çocukken izlediğim o heyecanı bulamadım. oyunculuk çok basit geldi :o

Tuner
07-07-2009, 02:27
evet tamda bu konuyu açmayı düşüyodum. Geçen bi bölümüne denk geldim ama ne yalan söyliyim çocukken izlediğim o heyecanı bulamadım. oyunculuk çok basit geldi :o

o zamanın teknolojisi ile şuanki bir değil ama olur o kadar.

Adamlar yüzüklerin efendisini çekmek için yıllarca beklemişler.

ef186
07-07-2009, 02:29

Küçükken hadi lan demiştim de büyüdüğümde mantıklı olabilir diye düşünmüştüm :)

bigün ciddi manada radyatörü gözden cıkartıcak kadar yolda kalırsanız yumurta akı o olayı çözer ve gerçek bir geçiçi çözümdür .

aklınızın bi köşesine yazıla ...

tabi bizde arabayla çöl vb yerler geçilmediğinden ihtiyac duyulmaz pek ama olurya kalırsanız yolda radyatoru cope atıyım ama ılk tamirciye gidiyim derseniz başarılı bir yontemdir .

ef186
07-07-2009, 02:31

eee şimdi izleyince görevimiz tehlikenin eski bölümlerini hadi leynn diyorum ama ozamn için aklımızı alıyodu maskeler falan :D

mcgayveri izleyince yarı yarıya hadi len diyorum aksine biçok abzürt formül vb şeyi gooogle gibi bi kaynakta araştırınca bakıp yuhhhh adamlar o senelerde bukadar ciddi konularla alakalı nasıl bi film çekmiş diyorum ....

Tuner
07-07-2009, 02:33
eee şimdi izleyince görevimiz tehlikenin eski bölümlerini hadi leynn diyorum ama ozamn için aklımızı alıyodu maskeler falan :D

mcgayveri izleyince yarı yarıya hadi len diyorum aksine biçok abzürt formül vb şeyi gooogle gibi bi kaynakta araştırınca bakıp yuhhhh adamlar o senelerde bukadar ciddi konularla alakalı nasıl bi film çekmiş diyorum ....

anlatmaya çalıştığı bu aslında mantaldan bile adam öldürücek silah yapıla bilinir ama işi bilmek lazım ;)

BlackEmperor
07-07-2009, 03:17

iyide ben "oyunculuk çok basit geldi" dedim niye sardın ki bana :D cins fikirler hala cins fikir şuan için bile

R.I.P
07-07-2009, 09:52
cnbce + tnt seviyoruz bilgilendirme içinde ayrıca teşekkür ederim

SkY
07-07-2009, 10:10
çok güzel dizidir az izlemedik zamanında..:)

Sinan'S2k
07-07-2009, 10:19
Arkadaşlar Mcgayver'ı nekadarınız bilir yada sever bilemiyorum ama haberi olmayanlar için yazmak istedim benim sevidiğim seri dizilerden biridir hatta birçok filmin ilham kaynağıdır orneğin italyan işi ( italianjob ) ...O senelerde eski minilerle (3 adet Aynı renklerde ) bina metro ne buldularsa polisten kaçıp dalmışlardır vs..vs...

izlememiş olanlarada tavsiye ederim 80 li yılların imkanlarıyla yaratıcılığını konuşturan bir adamdır filmin başrolü.

TNT de Haftaiçi Her Gün Saat 00:30 Da .....

Buğra sölediğin çok iyi oldu nostalji yaparım arada sırada :)

nime
07-07-2009, 10:45
Vay çakıdan katana yapan adam :)

Serhat Y.
07-07-2009, 10:50
sakız sigara ve yangın dedektöründen su fıskiyelerini açma klişesini yaratan insan. tnt kabloluda dimi arkadaşlar

Day Walker
07-07-2009, 10:52
saati geçe koymuşlar :D

nime
07-07-2009, 11:00
sakız sigara ve yangın dedektöründen su fıskiyelerini açma klişesini yaratan insan. tnt kabloluda dimi arkadaşlar

bende kablo tv var TNT de var :)

Serhat Y.
07-07-2009, 11:12
digiturk te yok sanırım. hiç denk gelmedim çünkü

SONE-R
07-07-2009, 11:14
keşke "The Beauty and The Beast" i de yeniden yayınlasalar...

http://www.crazyabouttv.com/Images/beautyandbeast.jpg

onurdemir
07-07-2009, 22:23
Çamaşır suyundan bomba üreten bir insandı :) Bildiğin Verneli birşeyle karıştırıp patlayıcı elde ediyordu. :D Geri dönmesine sevindim. Yakalayabilirsem izleyim. Sağol Buğracım ;)