PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da Değişik Aktivite Ne Yapabiliriz?

CasabLanca
17-07-2009, 21:16
İşlerden dolayı yaz tatiline henüz gidemedik arkadaşlarla bunalım modundayız resmen :D bugün düşündükte arkadaşlarla yaptığımız aktiviteler hep aynı :D yarın için yani cumartesi günü için değişik bir aktivite içine girelim dedik ama düşünüyoruz düşünüyoruz aklımıza adam akıllı birşey gelmedi :beuj: örneğin haymana tarafında atv turları varmış duyduğuma göre.. Ankaralı arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum değişik fikir ve önerilere hasretim :D

Onuralp
17-07-2009, 21:28
Vallahi bizde kafayı üşüteceğiz en sonunda. Ankara da hiç bir şey yok yapacak, yarın klasik sinema :D

CasabLanca
17-07-2009, 21:36
aslında bir gecede yeterli çoğunluğu sağlasakta forumdan paintball yapsak :D

cem06
17-07-2009, 21:36
paintbal???
edit aynı anda yazmısız :)

Onuralp
17-07-2009, 21:40

Bu hafta harici her türlü olur...

Eyüp
17-07-2009, 21:46
Ankara o kadar sıkıcımı :)

Bende uni icin ankarayı dusunurken tamda bu baslık tam zamanında oldu:D

CasabLanca
17-07-2009, 21:55

bana göre normalde sıkıcı değilde yazın hala tatile gidememenin vermiş olduğun buhranı yaşıyorum :D
neyse yok mu aktivite önerisi olan ankara sakinleri :soru:

Dookan
17-07-2009, 22:03

senin için 4 yılını tam doldurmasada bi süre gayet ortam yapabilecegin gezıp tozabılecehın ankara aslında cok gusel dıebılecegın bı ton şey var ama...biz bunlardan bıktık usandık....7 24 besevlerde araba denemekten, 7.caddeyi bırakalı, 2 yıl oldu park caddesi umıtkoy den kustuk artık...bu ara dablyu dayım ora da baymak uzere aha şimdi cok gusel bi cuma gecesi evdeyim dam bulamadım...yani nası olacak bilmiorm ben accccccayib sıkılmaya başladım harbiden yapacak bişe söyleyin :D:D aha şu saatte eve geldim mal mal oturuom...hergun fix birbirimize sordugumuz soru...-Akşam napacas la ?

TolgaEsentepe
17-07-2009, 22:13
senin için 4 yılını tam doldurmasada bi süre gayet ortam yapabilecegin gezıp tozabılecehın ankara aslında cok gusel dıebılecegın bı ton şey var ama...biz bunlardan bıktık usandık....7 24 besevlerde araba denemekten, 7.caddeyi bırakalı, 2 yıl oldu park caddesi umıtkoy den kustuk artık...bu ara dablyu dayım ora da baymak uzere aha şimdi cok gusel bi cuma gecesi evdeyim dam bulamadım...yani nası olacak bilmiorm ben accccccayib sıkılmaya başladım harbiden yapacak bişe söyleyin :D:D aha şu saatte eve geldim mal mal oturuom...hergun fix birbirimize sordugumuz soru...-Akşam napacas la ?

en güzel aktivite sanayi valla benim onun dışında hiçbir aktiviteyle ilgili bilgim yok :p

CasabLanca
17-07-2009, 22:26

kısaca özetlemiş doğukan ankara alemini :cool::D

BU®AK
17-07-2009, 22:36

Malesef biz Ankarada yaşamaya mahkum olanlar için Süper açıklama :icon_tup:

mgnPower
17-07-2009, 22:39
paintball olursa hafta sonu katilirim onun disinda klasik sorunlarla basbasa bi dunya masraf cikarabilecegimiz bir dunya borc batagina saplanacagimiz avm'ler bizi bekliyor yolumuzu gozluyor yine.

Chatin
17-07-2009, 22:39
ya ankarada üniversite falan okunmaz.. git istanbulda oku izmirde oku. yani okuyun. ankarada bi nane yok. var diyen yalan söylüyordur. haa eğer sanayii diyorsan en kral yer. git turbola arabanı vay efendim kır sök. deniz apayrı bir dünya üstad.

BU®AK
17-07-2009, 22:40
Sanayi abicim ortam feci canlı :D Hem muhabbetler koyu hemde cidden hiç bilmediğin olayları duymak öğrenmek gerçektende güzel oluyor :)

Eyüp
17-07-2009, 22:43
İstanbul olucaktı ama buyuk İhtimal bilkent olucak :)

Onun icin simdiden ufak ufak arastırmaya basladım Ankarayıı:D

SONE-R
17-07-2009, 22:44
akraba ziyaretleri yapın.. büyüklerinizi ziyaret edin.. ;)

CeM öZeR
17-07-2009, 22:45
Sadece Ankara olması şartmı arkadaşlar Gelin Ürgüpte yapalım derim ;):)

TarikS
17-07-2009, 22:46
Ankara dogma buyumeyim sonradan istanbul'a geldim, bir daha donmem bir aksilik cikmazsa.. :)

Eyüp
17-07-2009, 22:52
Ankara dogma buyumeyim sonradan istanbul'a geldim, bir daha donmem bir aksilik cikmazsa.. :)

O kadarmı:)

CasabLanca
17-07-2009, 22:52
Sanayi abicim ortam feci canlı :D Hem muhabbetler koyu hemde cidden hiç bilmediğin olayları duymak öğrenmek gerçektende güzel oluyor :)
sanayide de devamlı aynı muhabbet dönmeye başlayınca bir süre sonra bayıyor :o

bilkentde yapabileceğin farklı aktivite; içeceğini çerezini fındığını fıstığını alıp sampi pidenin olduğu tepede ankaraya karşı alem yapmak olur :D

akraba ziyaretleri yapın.. büyüklerinizi ziyaret edin.. ;)
onlarıda yapıyoruz abi ihmal ettiğimiz şeyler değil ama yarın kendimize vakit ayırmaya karar verdik, vermez olaydık delircez :Deli::D

Sadece Ankara olması şartmı arkadaşlar Gelin Ürgüpte yapalım derim ;):)
tam gelmeye karar vermiştik topluk yaptılar ağa ankarada kaldık

Dookan
17-07-2009, 22:56

tamam bilkent olsun 10 numara olur...bide ev tutarsın bilkentten harbiden canlı ortama dusersın bu zaten net 2 yıl senı goturur yok o kızı eve davet edelim yok su kızların yurdun onunde içelim yalan ruzgarı gibi bi hayat yaşarsın sonra 2 yıl da artık yeter dersin ama tabi bi araba lazım arabasız ankara cekılmez soyleyım sana...

hee bunun dışında varsa mod layacak araban ben bide sanayideyim hafta sonları mesela sabah giyinirim çıkarım herkes bahcelıye tunalıya umıtkoye gıder ben önce bi şaşmaz ordan ivedik ..şaşmaz da önce mete ustanın yanında otururm kaynatırım arkadaşlar gelir butun 106 cılar zaten yok şurdan ses gelıyo burdan böyle oldu :D:D:D sonra 1.bölge az skyline motorlu 200sx e binerim ordan fifti osmanın 200sx e binerim sonra bes service sato gelir az satılmış abiyle kyantırız sonra akşam olur bitane 3.25 var denermısın dookan? denerim abi sonra bnm aks a bişeler olur ertesi gunu de onu yaptırmaya gelirim :D:D:D

kavurmalı yumurtalı tost yerim sanayide bide adana durumcum var harika ötesi gel yediriyim :D

aha ankara bundan ibaret hahahahahahahaha ben bunları yaparken tabi snde evinde ölümüne cope sınavına çalışırsın :D:D

CeM öZeR
17-07-2009, 23:02
Arkadaşlar Ürgüp kaçamağı yapsak Kimler gelir? :D ürgüp'ün meşhur Testi kebabı Ardından Atv'lerle Araziyi toz duman edicez :D Bakarsınız buluşma sonunda küçük bi ekşında olabilir :D

CasabLanca
17-07-2009, 23:04
Arkadaşlar Ürgüp kaçamağı yapsak Kimler gelir? :D ürgüp'ün meşhur Testi kebabı Ardından Atv'lerle Araziyi toz duman edicez :D Bakarsınız buluşma sonunda küçük bi ekşında olabilir :D

çok iyi çokta güzel olur ama 1 veya 2 ağustosda olursa çünkü öncesinde haftasonları herkes draglarda

CeM öZeR
17-07-2009, 23:05
çok iyi çokta güzel olur ama 1 veya 2 ağustosda olursa çünkü öncesinde haftasonları herkes draglarda

evet mesela 2 ağustos pazar günü güzel ama kaç kişinin geliceğine bağlı :cool:

mrtcn
17-07-2009, 23:12
Or-an sitesinde bir ekip otosu bulup peşine takılın. Kapalı bir havada 47 dakika boyunca farkettirmeden arkalarından gidebilirsiniz. Farkederlersede yanınızda polis/komando/asi komando olmak isteyen garip bir arkadaşınız var ise çok daha fazla eğlenebilirsiniz. (örneğin polisin sizi ekip otosuna alıp hepberaber arabanın camlarına ceket asıp sevişenleri rahatsız etmek)

cheers
17-07-2009, 23:13
Çıkın gelın kemere :D

DogukanB
17-07-2009, 23:15
Paraşütle atlama duymuştum ama nerdedir bilemiyorum

Eyüp
17-07-2009, 23:16
Or-an sitesinde bir ekip otosu bulup peşine takılın. Kapalı bir havada 47 dakika boyunca farkettirmeden arkalarından gidebilirsiniz. Farkederlersede yanınızda polis/komando/asi komando olmak isteyen garip bir arkadaşınız var ise çok daha fazla eğlenebilirsiniz. (örneğin polisin sizi ekip otosuna alıp hepberaber arabanın camlarına ceket asıp sevişenleri rahatsız etmek)

Aktivite olarak buda yapılmazki:D

CasabLanca
17-07-2009, 23:19

stadın ordaki kule mi acaba :beuj:

TolgaEsentepe
17-07-2009, 23:25
stadın ordaki kule mi acaba :beuj:

eğer oysa o yükseklikten atlamak ne derece mantıklı bilmiyorum :S

DogukanB
17-07-2009, 23:31
50mt civarı diye duymuştum ama sadece duydum orası olabilir.:D

CasabLanca
17-07-2009, 23:32
ordan atlamaya kalksak bile arkadaş atlayamaz boydan ve kilodan kaybediyor orda belli kriterler vardı sanırsam :D:D

mgnPower
18-07-2009, 00:05
boy ve kilo kriterleri var bi kac kere atladim ama su an kilodan dolayi tutmuyor atlattirmiyorlar. bayaa eglenceli ama

Tunacan
18-07-2009, 00:34
ankaralı sıkılmış. yapılanlara bak :D

CasabLanca
18-07-2009, 00:43
ankaralı sıkılmış. yapılanlara bak :D

daha yapacak birşey bulamadık hala fikire açız :D

Tunacan
18-07-2009, 10:32
Havaalanı yolundaki Kara göle gidin.
Yedi göller - abanta a gidin
beypazarı - ayaşa gidin
bir yere gitmek istemiyorsanız alın birr ps3 tüm gün çakılı oyun oynayın. Lanet ankara da başka yapılacak birşey yok maalesef. Ya da tunalı - bahçeli gezin :) kuğulu parkta ördeklere simit atın, ordan kıtıra gidip mzot için biraz. kafa iyi olmaya yakın çıkın, if e falan gidin. ne biliyim yapın işte bişiiler.

Haftaya paintball a bende gelebiliim. Ama şu eskişehir yolundakine gitmeyelim...

can_ank
18-07-2009, 10:42
Gündüz git filistin'de bi mekana otur. Akşam HomeStore'da takıl Ankara'da böle insanlarda mı varmş de :)

CeSaNCeEm
18-07-2009, 10:43
Bence Toplanıp Ankara dışına çıkın :D Sıkılmaktan iyidir...

106arts
18-07-2009, 10:48
PARAŞÜTLE ATLAMAYI BİLİYOMUSUN_?
bunu bazı mekanlarda şifreli olarak soruyolar bilen varmı?:D:D:D:D:D

DogukanB
18-07-2009, 11:23
Ben bilmiyorum, arkadaşlarımdan duymuştum gidelim diye ama yusuf yusuf gitmedik.:D

mrtcn
18-07-2009, 11:37
Gündüz git filistin'de bi mekana otur. Akşam HomeStore'da takıl Ankara'da böle insanlarda mı varmş de :)

aylardır aynı şekilde takılıyorum, trafik polisleri dadandı filistin'e onlarda olmasa güzel.. home store'un terası geceleri çok güzel, salı günleri canlı müzikle dahada güzel :)

tunch
18-07-2009, 13:11
fitness'a veya tenis'e baslayin hem orda capkinlikta yaparsiniz hem oyaliyor hemde saglikli :) o sarmadi at klubu varsa ata binin havuza girin yapin biseyler parasutle atlayana kadar bussuru sey var :D

alp1903
18-07-2009, 13:14
ankarayı köy yaptınız sizde arkadaşlar, tamam istanbul kadar degil ama ben çok güzel eğleniyorum yani.

DogukanB
18-07-2009, 13:23
ankarayı köy yaptınız sizde arkadaşlar, tamam istanbul kadar degil ama ben çok güzel eğleniyorum yani.

Bende, eğlenmesini bilene sanırım.:)

MeJo
18-07-2009, 13:40
yaz ve ***** bu zmnlarda harby sıkıcı hep aynı şeyler

deathofacar
18-07-2009, 13:48

ne güzel söyledin alp :)

|| CaNeR ||
18-07-2009, 14:09
İst, Ankara, İzmir siz buralarda sıkılıyorsanız , iç anadolu tarafına sakın uğramayın :)

Istilldo
18-07-2009, 14:29
ankaranın ... üni fln okuycaksanız gidin izmirde okuyun

CasabLanca
18-07-2009, 16:24
Havaalanı yolundaki Kara göle gidin.
Yedi göller - abanta a gidin
beypazarı - ayaşa gidin
bir yere gitmek istemiyorsanız alın birr ps3 tüm gün çakılı oyun oynayın. Lanet ankara da başka yapılacak birşey yok maalesef. Ya da tunalı - bahçeli gezin :) kuğulu parkta ördeklere simit atın, ordan kıtıra gidip mzot için biraz. kafa iyi olmaya yakın çıkın, if e falan gidin. ne biliyim yapın işte bişiiler.

Haftaya paintball a bende gelebiliim. Ama şu eskişehir yolundakine gitmeyelim...
ps3 fln her zamanki aktivite farklı birşey arıyoruz ortam yapmak felan değil mevzu :D paintball olabilseydi güzel olurdu

farklı birşeyler arıyoruz :o

fitness'a veya tenis'e baslayin hem orda capkinlikta yaparsiniz hem oyaliyor hemde saglikli :) o sarmadi at klubu varsa ata binin havuza girin yapin biseyler parasutle atlayana kadar bussuru sey var :D
fitnessada gitmiştik zamanında sırf hatun ayağına :D tenis birgün için fazla masraf çıkarır :D:D

ama bugün en güzel aktiviteyi yaptık 17.00 gibi uyandık :cool: full time sleeping

CGTY
18-07-2009, 23:57
Yapmayın,o kadar da kötü değil Ankara.

Onun kartpostallara şâyan kışı yeter...

Emre D.
19-07-2009, 09:07

yine bilgisayar başında çok oturuyosun mertcann :D:D

Tugral
19-07-2009, 09:14
Bol bol kuru kayısı yiyip bir süre soğuk beton üzerinde bekleyin. Sonra En uzun WC de durana buzlu badem verin :D

İbrahim Erdem
19-07-2009, 09:25
Benim de kafam karıştı şimdi. Ama odtüde büyük ihtimal derslere yetişmekten hocaların ağız kokusunu çekmekten sizin bıktığınız aktiviteler bile bana lüks gelecek.:D

Kaldı ki Konya gibi bi yerde yaşıyorum. İnanın Go kart a gitmekten bıktım artık.

Bu arada. Sanayi olayı için araba almak şart mı??:D

fatiii
19-07-2009, 09:25
Valla siz hayattan sıkılmıssınız paristede olsanız new york tada olsanız sıkılırsınız :D:D

bence ankara gayet güsel ve yeteri kadar eglenceli bi şehir :)

XoR
19-07-2009, 09:36
Masaja gidin :D :D hauahauhauhau

Forumdan bizi götüren Ankaralı arkadaşlar olmuştu isimleri lazım değil :D :D

TYFF
19-07-2009, 10:00
anket yapsak , istanbulmu ankaramı diye :D

MertS
19-07-2009, 10:02
Bursa'a iskender yemeye gidin,Edirne'e ciğer yemeye. :D

Orhan
19-07-2009, 10:18
ankarada aktivite çokk sıkılacak cana yapacak bişey yok toplanın havuza gidin :)

TURBO CİVİC
19-07-2009, 11:30
bende istanbula yerlestim.baktım ankarada ne is var ne eglence var...herkezi istanbula bekleriz:D

utkuselamoglu
19-07-2009, 11:58
aktivite sanayi olabilir ama gece gündüz orda olunca insan sıkılıyor gene...:) Ankara bence arkadaşlar ilen birlikteyken güzel. Muhabbet sohbet yeri ankara....

RCkid
19-07-2009, 12:05
aktivite sanayi olabilir ama gece gündüz orda olunca insan sıkılıyor gene...:) Ankara bence arkadaşlar ilen birlikteyken güzel. Muhabbet sohbet yeri ankara....

gel bi değişiklik yapak sanayiye gidek aktivite olur

Ranthor
19-07-2009, 12:10
lise 2'de odtü metucon (rpg festivali)'a gelmiştik yatılı olarak.sene 2000 yada 99.

Allahım ne kadar sıkıcıydı!

utkuselamoglu
19-07-2009, 12:13
gel bi değişiklik yapak sanayiye gidek aktivite olur

şmdi mi?...

RCkid
19-07-2009, 12:38
şmdi mi?...

değişiklik olurdu kapalı dükkanlar
şaka yapıyom

onun yerine çıkak dolaşak

utkuselamoglu
19-07-2009, 12:48
değişiklik olurdu kapalı dükkanlar
şaka yapıyom

onun yerine çıkak dolaşak
olm nasıl dolaiiıcaz :))) nereyeiii konu bu zaten burdaki ...

Alican
19-07-2009, 21:51
Aynı dertten bende muzdaribim iş güç koşturmaca sadece cumartesi pazar boşum bu hafta kafayı kırdım ve cuma gecesı didime gittim sabahda geri geldim çok yoruldum ama denize girip çıkmaya deydi. :)

Dookan
19-07-2009, 23:46
olm nasıl dolaiiıcaz :))) nereyeiii konu bu zaten burdaki ...

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :d:d:d:d:d:d

Dolaştıysanız da söyleyim bi besevlerın ordan bahcelıye dooru cıkmışsınızdır ordan bı umıtkoye dooru en fazla seyirde falan oturmuşsunuzdur ordan geri ev :D:D:D işte klasik ankara

CasabLanca
19-07-2009, 23:51
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :d:d:d:d:d:d

Dolaştıysanız da söyleyim bi besevlerın ordan bahcelıye dooru cıkmışsınızdır ordan bı umıtkoye dooru en fazla seyirde falan oturmuşsunuzdur ordan geri ev :D:D:D işte klasik ankara

kanka harbiden ankara senide sıkmış :D dün araba burgerda değil bulvar üstündeydi şaşırdım ;) 2 106 arka arkaya durunca harbiden sürüngen olduğunu o zaman anladım :D:D

kv661
20-07-2009, 00:05

+150000 şiddetle katılıorum

gni_GTI
20-07-2009, 00:11
bekar olnalar evlensin evli olanlar çocuk yapsın :D Ankara'da maalesef başka bişey yok

mgnPower
20-07-2009, 01:41
bekar olnalar evlensin evli olanlar çocuk yapsın :D Ankara'da maalesef başka bişey yok

ankarada olup evli ve cocuklu olanlar ne yapsin peki ?

gni_GTI
20-07-2009, 01:53
herşeyide devletten beklemeyin canım :)

Mikrop_Ali
20-07-2009, 01:56
bi çocuk daha yapsın;)

mgnPower
20-07-2009, 02:09
yok daha neler oldu olacak uc tane yapalim basbakan belki memura zam verir 3 cocuk istegi olursa. ;D

emre.aksu
20-07-2009, 02:24
gecen park caddesinde bundan vardı
http://www.superreplicas.org/images/FerrariCalifornia.jpg

CasabLanca
20-07-2009, 02:36
hoppalaaaaaaaaa

Tunacan
20-07-2009, 07:46
aha size eğlence işte :D
bende gördüm bu aleti. quick china nın önünde duruyordu.

Park caddesinde kalite ne kadar düştü yav. Kızarkadaşımla yemeğe gittik. 22.30 gibi çıktık mekandan. Biz çıkarken içeriye göğüs dekolteli kolyeli kaşları alınmış, kadından bozma 5-6 oğlan giriyordu içeriye. İkimiz birbirimize baktık ve oradan koşarak uzaklaştık :D Bu arada park caddesinde deynekçilere arabayı vermemeniz arabanızın selameti yönünden hayırlı olacaktır :D aynı gece şahit oldum da... :D

Alican
20-07-2009, 07:48
Park caddesi = 7.cadde
İlk zamanlar iyiydi ama artık tadı kalmadı

Tunacan
20-07-2009, 07:51
Eve yakın diye gidiyordum artık töbe.
Bu arada kız arkadaşınızla gidelecek yer öyle azki...

CasabLanca
20-07-2009, 12:01
hakkaten park caddesindeki değnekçi olayı geçen benimde canımı sıktı çözüm bulmak lazım sülük gibi yapıştı :D

emre.aksu
20-07-2009, 20:03
bi arada bundan vardıda artık gözükmüyo
http://www.ssip.net/upload/bentley-gt-front-1_9.jpg

DogukanB
20-07-2009, 20:34
Ferrari Tuğberkde duruyordu. R8' in yerinde.:)

Dookan
21-07-2009, 01:10
Eve yakın diye gidiyordum artık töbe.
Bu arada kız arkadaşınızla gidelecek yer öyle azki...

umıtkoy de seyir in o ana yolunda yani nası anlatsam :D

ilerde yeşim magaza falan var bankalar falan böyle villa tarzı yerler karşısında cakeland mı ne var...o villaların arasına gırıyosun 3.ara sanırsam kaju dıye bı mekan var alt katında fılm ızleyebılıosun tabı loca fiyatı 15 ytl bi film :D....bnm yeni mekan ora 2kişi sinema hem ucuza gelıyo hmde rahat rahat otur karanlık kımse yok ....karşısındada alkol alıncak bi bar gibi bi yer var orada gusel tam erkek arkadaşlarınla gıdılebılecek yerler 2 haftada oraya gıderım sonrası Allah kerim :D:D

TünayK
21-07-2009, 01:14
aha size eğlence işte :D
bende gördüm bu aleti. quick china nın önünde duruyordu.

Park caddesinde kalite ne kadar düştü yav. Kızarkadaşımla yemeğe gittik. 22.30 gibi çıktık mekandan. Biz çıkarken içeriye göğüs dekolteli kolyeli kaşları alınmış, kadından bozma 5-6 oğlan giriyordu içeriye. İkimiz birbirimize baktık ve oradan koşarak uzaklaştık :D Bu arada park caddesinde deynekçilere arabayı vermemeniz arabanızın selameti yönünden hayırlı olacaktır :D aynı gece şahit oldum da... :D

topun oldugu yerde kalıte vardır onlar ne yıyecegını bılır;) :D:D

park caddesı ıyıdır hemen pok atmayın...7. cadde portfoyuylede alakası yoktur,karsılastıran arkadaslar hangı acıdan bakmıslar merak ettım...

kv661
21-07-2009, 01:23
MoganPark'ı deneyin bir de.

Henüz bozulmadı diye hatırlıyorum :D

CliOkaN
21-07-2009, 01:56
araba deneyin :D

Alican
21-07-2009, 08:16
topun oldugu yerde kalıte vardır onlar ne yıyecegını bılır;) :D:D

park caddesı ıyıdır hemen pok atmayın...7. cadde portfoyuylede alakası yoktur,karsılastıran arkadaslar hangı acıdan bakmıslar merak ettım...

Tek karşılaştıran benim :D

İlk zamanki kalitesi ve şimdiki kalitesi arasında çok fark var

TünayK
21-07-2009, 12:37
Tek karşılaştıran benim :D

İlk zamanki kalitesi ve şimdiki kalitesi arasında çok fark var

ıllakı apacı gelcektır orayada ama cok oturamazlar zaten;)

Mikrop_Ali
22-07-2009, 14:29
gelin dikmene okulun bahçesinde bira içelim bundan daha güzel bişey varmı?

yusufcan_k
22-07-2009, 14:30
gelin dikmene okulun bahçesinde bira içelim bundan daha güzel bişey varmı?

en güzel aktivite :D olmadı bizim burda terkedilmiş bi otel var bütün ankara ayaklarının altında... oraya cıkalım xD

Istilldo
22-07-2009, 15:30
8 sayfadan anladığımız kadarıyla bi numara yok kimsede

Mikrop_Ali
22-07-2009, 17:13
bu akşam trt'nin ordayım(göle doğru inen yol üzerinde oluruz büyük ihtimal - göremezseniz tel verdim haberleşiriz) mangal yakıcaz arkadaşlarla gelmek isteyen olursa beklerim.. beyaz e30 gören gelsin 06 R 7770
0537 296 79 68
gidiş 20:00 dönüş belli olmaz sabaha kadar yolu var

Mikrop_Ali
22-07-2009, 19:11
mekanda bir değişiklik oldu mogandayız balıkta

ALPER-VNS
22-07-2009, 22:20
ıllakı apacı gelcektır orayada ama cok oturamazlar zaten;)

ben geçen gece çağlarla tekini gördüm sen hesabet :hahaha::hahaha:

ankara o kadar mı kötü diyenlere de ewet o kadar kötü.. filistinmiş bilmemneymiş işim olmaz 3 5 tane kokoş süslenicek ona bakıcaksın diye bütün abazalar orda.. homestoreun önüne bi bakın allahaşkına 6 masa warsa 6sında da full erkek oturuyo duymuşlar kızlar geliyo diye :D ayrıca o kızları da iyi biliyorum okulda yüzüne bakmadığın kız bi bakıyosun afet olmuş allalla nası oluyo demiceksin işte :beuj::heyoo:

TünayK
22-07-2009, 22:23
ben geçen gece çağlarla tekini gördüm sen hesabet :hahaha::hahaha:

ankara o kadar mı kötü diyenlere de ewet o kadar kötü.. filistinmiş bilmemneymiş işim olmaz 3 5 tane kokoş süslenicek ona bakıcaksın diye bütün abazalar orda.. homestoreun önüne bi bakın allahaşkına 6 masa warsa 6sında da full erkek oturuyo duymuşlar kızlar geliyo diye :D ayrıca o kızları da iyi biliyorum okulda yüzüne bakmadığın kız bi bakıyosun afet olmuş allalla nası oluyo demiceksin işte :beuj::heyoo:

hadı ya nasıl olur??? jandarma onların gırısını yasaklamıstı...yasal testesteron sınırın ustunde oldukları ıcın:D kacak gırmıslerdır arkadakı tepeden dogru ustlerı tozlu muydu?

ALPER-VNS
22-07-2009, 22:28
haha bende diyorum niye dağılmışlar üst baş rezil toz toprak :D

Istilldo
22-07-2009, 22:43
bi gittik alperin yanında 3tane hatun hepside manken :D

ALPER-VNS
22-07-2009, 22:57
sizi sordular sonra olum :) bize bakmaz oldular :D

CasabLanca
06-03-2010, 15:02
yarım sene sonra kendi konumu hortlatacağım çünkü çok canım sıkıldı :D
bu akşam krediler yatıyor o parayı yemek istiyorum sabaha kadar ahahah :D ama ne yapacağımı bilemedim var mı fikri olan :D

Mr.K
06-03-2010, 16:56
kapan bi otel odasina takil kafana gore:D

agirmi oldu:D hahahahahahhahahahaah

CasabLanca
06-03-2010, 18:21
kapan bi otel odasina takil kafana gore:D

agirmi oldu:D hahahahahahhahahahaah

yanımda kim olacak :icon_wack:D

SekoLive
06-03-2010, 18:22
yanımda kim olacak :icon_wack:D

şahin K olur herhalde onur gelemicene göre :D

CasabLanca
06-03-2010, 18:27
şahin K olur herhalde onur gelemicene göre :D

onu sen al :heyoo:

SekoLive
06-03-2010, 18:28
onu sen al :heyoo:

eray kızma be kardeşim :D

CasabLanca
06-03-2010, 18:31
Mavi bulut güneşli yarınlar
Dağları beyaz gelinlik içinde
Geçmişten geleceğe taşıyacak
İstiyorum fikirlerden bir ülke :D:D

kısaca fikir bekliyorum :icon_wack

Boost Up
06-03-2010, 18:33
e30 turbola:D

erkin006
06-03-2010, 18:39
masaj paklar seni:)

CGTY
06-03-2010, 18:52
Sonu mutlu sonla biten masaj salonu ayarladım ara beni casab

tekoo
06-03-2010, 20:11
yarım sene sonra kendi konumu hortlatacağım çünkü çok canım sıkıldı :D
bu akşam krediler yatıyor o parayı yemek istiyorum sabaha kadar ahahah :D ama ne yapacağımı bilemedim var mı fikri olan :D

hortlattığın iyi oldu çokta güzel oldu :D gözümden kaçmış okumamıştım hakkımda yazılanları bu bi savaş demektir tünay ve alper :)

CasabLanca
07-03-2010, 03:06

Sonu mutlu sonla biten masaj salonu ayarladım ara beni casab

hep geç kalıyorum gopda bir mekan var gece kapanıyor havuzlu felan :D alper bilir belki onların pastaneye yakın :hahaha:

GKS
07-03-2010, 09:52
ben gitmiştim ankaraya çok sıkıcı bi yer yapılıcak aktivite flnda yok ancak yemek fln yenebilir aktivite olarak :=)

elastico
15-11-2010, 11:49
arkadaşlar sıkılan varsa gelsin takılsın bizle, hafta sonu akşam çinçinde ateş yakıyoruz varilin içinde tavuk falan, çokda güzel oluyor, espiri gırgır şamata alkol eşliğinde , tadından yenmez valla. ankarada yapacak çok şey var bütçelere göre tabi.

MeRtCaN
15-11-2010, 12:01
arkadaşlar sıkılan varsa gelsin takılsın bizle, hafta sonu akşam çinçinde ateş yakıyoruz varilin içinde tavuk falan, çokda güzel oluyor, espiri gırgır şamata alkol eşliğinde , tadından yenmez valla. ankarada yapacak çok şey var bütçelere göre tabi.

Tavukları kendınızmı yakalayıp ayıklıyorsunuz?

CasabLanca
15-11-2010, 12:06

o ye on numara. gerçekten freestyle bir aktivite :icon_tup:
aylar sonra konuyu hortlattığın kadar ilgi değer bir aktivite :cool:

MeRtCaN
15-11-2010, 12:16
ERAY bizde takılalım çinçine
gidelim tavuk yiyelim
ama köri soslu olsun
hatta barbeküda yapalım lezzeti daha guzl oluyor
ama mekan kesinlikle çinçin olsun

elastico
15-11-2010, 12:29
eee heryerde ateş yakılmaz, herkesde gece çinçine giremez :)
mertcan gel akşam özellikle seni götürecem, tavuklar nasıl yakalanıyor yakından gör :)

Onuralp
15-11-2010, 12:44
hep geç kalıyorum gopda bir mekan var gece kapanıyor havuzlu felan :D alper bilir belki onların pastaneye yakın :hahaha:

O havuz bizi bile gebe bırakır. :D

MeRtCaN
15-11-2010, 12:48
eee heryerde ateş yakılmaz, herkesde gece çinçine giremez :)
mertcan gel akşam özellikle seni götürecem, tavuklar nasıl yakalanıyor yakından gör :)

ben girerim çinçine merak etme sen rahat ol :icon_tup:

sen bi derdin varsa burası
yeri değil.

erkin006
15-11-2010, 12:52

benim teklifim hala geçerli:D

xawuz
15-11-2010, 12:56

öğrenci adam sıkılırmı yaa bilkent diosun bide öğrenci ortamı heryerde canlıdır.tabi aktifsen biraz.

CasabLanca
15-11-2010, 13:48
ERAY bizde takılalım çinçine
gidelim tavuk yiyelim
ama köri soslu olsun
hatta barbeküda yapalım lezzeti daha guzl oluyor
ama mekan kesinlikle çinçin olsun
bana her yol paris bilemedin çinçin reisssssssssss :cool: cCc :D

O havuz bizi bile gebe bırakır. :D
gebe bırakır derken :confused::D

benim teklifim hala geçerli:D
teklif derken başkanım :soru:

TolgaEsentepe
15-11-2010, 20:44
chivas ı kap eray hadi bakalım çin çin :D pardon sana kapyy şeftali :D

CasabLanca
15-11-2010, 21:11
chivas ı kap eray hadi bakalım çin çin :D pardon sana kapyy şeftali :D

niğde gazozu akar :icon_tup:

alp1903
16-11-2010, 21:29
Mertcan eve geldim 1 1.5 saat önce bktım yok burger tarafında herhalde kimse:)

ogunozcan
16-11-2010, 21:36
walla ya bı bulusma falan ayarlasak

CasabLanca
16-11-2010, 21:40
bugün akşama kadar can sıkıntısından patladım bayram bayram napsam heryer kapalı diyordum araba filtreden tüm yağı boşaltmış :D en güzel aktivite oldu sanayide bayramın 1. günü akşam yedek parçacı aradım o yeeeeeeeeeeee

oğuzk
16-11-2010, 22:10
bugün akşama kadar can sıkıntısından patladım bayram bayram napsam heryer kapalı diyordum araba filtreden tüm yağı boşaltmış :D en güzel aktivite oldu sanayide bayramın 1. günü akşam yedek parçacı aradım o yeeeeeeeeeeee

3. 4. gün bişiler yapta gidelim :D

CasabLanca
16-11-2010, 22:11
beyler bayramın 3. günü için bir fikrim var..
KARUM'A GİDEK Mİ LAAAA?

CGTY
16-11-2010, 22:16
Bırak karumu şu benim kaportacı dövmeye gidelim mi la

CasabLanca
16-11-2010, 22:22
kap anahtarı gidioz hazırda hafifletilmiş yanlayalım az bebekler bebeğiyle

Selman
16-11-2010, 22:24
ne aktivitesi moruk o kadar dergi aldın otur oku onları ahaha:D:D

CasabLanca
16-11-2010, 22:26
ne aktivitesi moruk o kadar dergi aldın otur oku onları ahaha:D:D

dergileri ben almadım kanka içinde mi kaldı nedir :D yar olmadı bana :heyoo:

OmerRS
16-11-2010, 22:29
Seğmenlerde çekirdek çitle.

Selman
16-11-2010, 22:29
yok la içimde kalmadıda nereye gitti:D:D

oğuzk
16-11-2010, 22:30
Photo day yapalım :D

CasabLanca
16-11-2010, 22:32
yok la içimde kalmadıda nereye gitti:D:D
başka bir arkadaş almış :D ismini kamuoyundan saklıyormuş

yaparız yaparız ama önce bana yağ filtresi bulun :hahaha:

benim aklıma bir fikir geldi beyler bu konuda çok ciddiyim.. cumartesi günü bahçelide loca kiralayıp küçük sırları izleyelim mi :soru::D:D

CGTY
16-11-2010, 22:32

aha işte o olur bak panpa kim çekicek

benim aklıma bir fikir geldi beyler bu konuda çok ciddiyim.. cumartesi günü bahçelide loca kiralayıp küçük sırları izleyelim mi :soru::D:D

Güzel fikiiiiir :icon_tup:

oğuzk
16-11-2010, 22:35
başka bir arkadaş almış :D ismini kamuoyundan saklıyormuş

yaparız yaparız ama önce bana yağ filtresi bulun :hahaha:

Ön safa otururum ama :D

aha işte o olur bak panpa kim çekicek

Güzel fikiiiiir :icon_tup:

Bilmiyorum valla ivedikteki detailing garage da yıkatıp foto çekimi süper olur.:)

BurakCengizhanoğlu
16-11-2010, 22:36
beytepeye gelin 0 çizin :D

CasabLanca
17-11-2010, 21:33
ankara uyuyor mu :D

MeRtCaN
17-11-2010, 21:40
ankara uyuyor mu :D

Bugun enka daydık
uyumadık
rolling yaptık
:icon_tup:

Onurkk06
17-11-2010, 22:31

arkadaşlar bizim forum ankaranın oraya paintball açılmış düşünürseniz forumca gidelim bi gün

CasabLanca
18-11-2010, 00:13
Bugun enka daydık
uyumadık
rolling yaptık
:icon_tup:

çinçine gitmiyor muyuz :cool:

CGTY
18-11-2010, 17:01
Akşama West Side akar beyler. :slomo:

Batıkent´teyiz, gelmek isteyen olursa : 0532 344 22 46

oğuzk
18-11-2010, 17:03
Akşama West Side akar beyler. :slomo:

Batıkent´teyiz, gelmek isteyen olursa : 0532 344 22 46

Hadi çık olm misafir gelmeden geliyim bende :D

Butikek mi cumhur mu ?

Emre06
18-11-2010, 17:06
Bu cumartesi beşevler Bp 21:00 ' da toplanılacak ordanda kafamıza göre roll enka bulvar v.s

fasterhan
18-11-2010, 20:39
Bu cumartesi beşevler Bp 21:00 ' da toplanılacak ordanda kafamıza göre roll enka bulvar v.s

yanlış görmediysem bugün önünden geçtim beşevler bp kapalıydı... (yenileniyormış)

Emre06
18-11-2010, 22:03
yanlış görmediysem bugün önünden geçtim beşevler bp kapalıydı... (yenileniyormış)

Yok bugün oırdan geçmedim yuvadaydık bugün