PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bahçeli 7.cadde -JANT LASTIKTEN PARKA CEKME

106arts
18-07-2009, 01:11
arkadaşlar gece su an 2 bahceli 7. caddeden gelıyorum fena şekilde bir trafık ekibi var ve boş araba gecmıyorlar 5-6 polis
1 tane BMW E30 KASA 3.20İ ARAÇTA EGSOZ WARDI ÖNUMUZDE PARKA CEKTIRDILER VE EGSOZ VE FILMDEN CEZA YAZDILAR 2 KIZ 2 ERKEK WARDI ARABADA ORDA KALDILARA
SONRA 1 BMW DAHA CEVIRDILER EGSOZ FALAN YOK 16 İNC BORBET WAR BU JANT LASTIK NE BİÇİM BÖYLE DİYE PARKA CEKMEYE KALKIŞTILAR COCUK YALVAR YAKAR 150TL CİVARINDA Bİ CEZA İLE ORDAN AYRILDI

SONRA BİR BMW DAHA CEVİRDİLER TABİ BU DİĞER BMW Cİ ARKADAS GİBİ SAKIN DEGILDI KACMAYA CALIŞTI CAMA ASILAN POLİS 4-5 METRE SÜRÜKLENDİ YERDE SONRA BIRAKTI 3-4 TAKLA ATTIKTAN SONRA DURABILDI TABİ BMW KACTI
ONDAN SONRA İYİCE KIZDILAR VE ÖNUNE GELEN ARACA YAZMAYA BAŞLADILAR
1 TANE 106 QUIK EHLİYETİ EVDE KALMIŞ ONADA YAZDI COK YALVARDI AMA DINLEMEDI POLLİS
SİSLERİ YANANLAR MÜZİĞİ ACANLAR POLİS HİÇ BİRİNİ BOŞ GECMEDİ
7. CADDEYE GİDEN ARKADASLAR DIKKAT ETSIN ARABADA VUKUAT BİŞİ WARSA

MeRtCaN
18-07-2009, 01:12
eee girilmez caddeye bu aralar fena kasıyorlar valla...

Safak
18-07-2009, 01:12
eee buda iyiymiş...

Berkan
18-07-2009, 01:14
1 hafta kadar kaldım ankarada nerdese hergün 3.caddede cekiciyle biton arac cektiler tunalıda 4-5 cekici arka arkaya geldi 61 milyonu yazıp gitti cektiklerini cekti cekemediklerine cezayı yapıstırdı gitti

mgnPower
18-07-2009, 01:16
cok uykum var aslinda bi kaldirsam kicimida bi gitsem gorsem bide kofte ekmek yerim hem acikmisken....

flexamin
18-07-2009, 01:18
eee kayserinin emniyet müdürü ankara ya geldi ya... nolcak böle olur tabi .. kan kusturcak adam .. yakında ankara da da sokak arasında ceza kesmeye başlarlar kayseride olduğu gibi..

Not: Trafiklerin sokak arasında ve kendi bölgesi dışında ceza kesme hakkı yoktur. Kanunda böle diyor ama malesef tr burası...

gitsin ilk önce onlar beşevlerde ki dilencileri tinercileri gaspcıları yalakasınlar .. hırsızları yakalasınlar...

_Burak_
18-07-2009, 01:20
SONRA 1 BMW DAHA CEVIRDILER EGSOZ FALAN YOK 16 İNC BORBET WAR BU JANT LASTIK NE BİÇİM BÖYLE DİYE PARKA CEKMEYE KALKIŞTILAR COCUK YALVAR YAKAR 150TL CİVARINDA Bİ CEZA İLE ORDAN AYRILDI

o biçim beeğendin mi artık senin diyememiş mi bu çocuk
yok yahu ben bu kadar olduğuna inanmıyorum artık yoksa bana mı denk gelmiyor

(ama olabilirde albeada bir tırrrığım yemeyen polisler şahine kurulunca ( apaçi aracı ya şereflilerde bora golf v.s var ya beni tamirhane çırağı sanıyor şerefliler) gece ilk ışıkta gel koç oluyor ; ilk soru kaç tane içtin ne içmesi a....)

cheers
18-07-2009, 01:21
Ne güzel Ankara be ....

Onuralp
18-07-2009, 01:22
7. ile işim olmaz... Ama sağolasın yine de...

cem06
18-07-2009, 01:23
***** butcede acık cok...

VeNoM_35
18-07-2009, 01:24
bizde bodrumda yedik arka arkaya 20 araca yazdılar:o çekmeye de başlamışlardı neyseki bize sıra gelmeden aldık. izmir rahat ama buaralar.

Enes-x
18-07-2009, 01:24
eee kayserinin emniyet müdürü ankara ya geldi ya... nolcak böle olur tabi .. kan kusturcak adam .. yakında ankara da da sokak arasında ceza kesmeye başlarlar kayseride olduğu gibi..

Not: Trafiklerin sokak arasında ve kendi bölgesi dışında ceza kesme hakkı yoktur. Kanunda böle diyor ama malesef tr burası...

gitsin ilk önce onlar beşevlerde ki dilencileri tinercileri gaspcıları yalakasınlar .. hırsızları yakalasınlar...

Neden gaspçıyla tinerciyle uğraşıp milleti huzura kavuştursunlar ki :icon_tup: Janta lastiğe Ceza kesmek daha karlı bi iş..

_Burak_
18-07-2009, 01:27
Neden gaspçıyla tinerciyle uğraşıp milleti huzura kavuştursunlar ki :icon_tup: Janta lastiğe Ceza kesmek daha karlı bi iş..

kazan kaynamasa olmaz mı :)
zaten ben bunların bir seferde kaç kase çorba içtiğini merak ediyorum

flexamin
18-07-2009, 01:29
orası da öle... AÇ kaldı Şerefsizler. ben bu hükümetin var ya.. nese ya töbe töbe. Daha sinirim bozulmadan en iyisi ben yatayım herkese İyi Geceler.

106arts
18-07-2009, 01:29
bide kendı polis aracının jantlarını gösterıyo demır jant bak dıyo orjınal jant böyle olacak dıyo

Enes-x
18-07-2009, 01:31
bide kendı polis aracının jantlarını gösterıyo demır jant bak dıyo orjınal jant böyle olacak dıyo

SONRA BİR BMW DAHA CEVİRDİLER TABİ BU DİĞER BMW Cİ ARKADAS GİBİ SAKIN DEGILDI KACMAYA CALIŞTI CAMA ASILAN POLİS 4-5 METRE SÜRÜKLENDİ YERDE SONRA BIRAKTI 3-4 TAKLA ATTIKTAN SONRA DURABILDI TABİ BMW KACTI

Haketmiş o zaman :D

_Burak_
18-07-2009, 01:32

o gavatamı kalmış o işler
istersem std arcıma 22 jant koyarım yürümezse yürümesin araç kalsın olduğu yerde kime ne

TolgaEsentepe
18-07-2009, 01:32
vala 7 ye zaten girmiyorumda başka yerde bulaşmasınlar :) evden burgere burgerden eve yapan bi insanım ben :) gazlamam etmem :D

106arts
18-07-2009, 01:35
vala 7 ye zaten girmiyorumda başka yerde bulaşmasınlar :) evden burgere burgerden eve yapan bi insanım ben :) gazlamam etmem :D

bu ne ya tolga senın nıckınle baska birisi girdi omu yazdı bunlar gazlamam falan:D:D:D:D

Safak
18-07-2009, 01:36

Eğitici ve öğretici bir harekette bulunmuş...bence gayet şık ve ince bir düşünce olmuş...

Dragger
18-07-2009, 01:37
Valla Ankara polisi hakkında ne söyleseniz inanırım.

OZ jantları almaya geldigimizde gece ceviriip dizel arabaya egsozdan ceza kesmislerdi.

Onların transitleri kadar arabamdan ses cıkmıyordu :D

CasabLanca
18-07-2009, 01:38
caddenin sonuna girmeyin sakın arkadaşlar iş bankasından sonraki sokağa girip hemen ordan tekrar sol yapın, tansaşın önünden geçerken ve şamdanın ordan geçerken tesisat olanlar kapatsın arabası ofsayt olan hiç girmesin. şamdanın ordaki direk arkadan yazıyor, tansaşın ordaki caddenin sonuna anons geçiyor..

Dookan
18-07-2009, 01:39
olur böyle safter çolak da ilk geldiginde park halindeki body kitli arabamızı çekmişlerdi ....ama bir an önce geçse iyi olur yoksa bnde ehliyette yok 1 ay kaldı almama beni delecekler bu sefer 2 yıl alamayacam

106arts
18-07-2009, 01:39
ben sökturmeyı dusunuyorum egsozu ya cozuttular iyice zaten ortada 1 tane susturucu war onu sökup sonada orjınal susturucuyu takacam öyle devam edelım olmassa

CasabLanca
18-07-2009, 01:40
olur böyle safter çolak da ilk geldiginde park halindeki body kitli arabamızı çekmişlerdi ....ama bir an önce geçse iyi olur yoksa bnde ehliyette yok 1 ay kaldı almama beni delecekler bu sefer 2 yıl alamayacam

yine bir kovalamacaya mahal verme doğukan muhahaha :D:D

gni_GTI
18-07-2009, 01:42
iyice zindan ettiler bize memleketimizi... dağdan gelmiş bağdakini kovuyor saygıdeğer emniyet müdürümüz

106arts
18-07-2009, 01:43
ya bide warya biz arkadan dolaşıp 7ye yakın bı sokaga cekıyoruz arabaları
abartısız 1 saatten fazla orda durup polisleri izledik
böle son model araclar gelıyor lüks egsoz var fılm war sis acık set acık hiç bakmıyor bile
ama bi peugeot honda yada e30 falan üstüne atlıyor resmen arabanın gidip sorcaktım neden böle herkezi cevıremıyon dıye acayıp sinirlerimi bozdu ya adam son model bmw altında horul horul egsoz sisleri acık hiç kafayı bıle cevırmıyo polis ona dogru

Dragger
18-07-2009, 01:45
böle son model araclar gelıyor lüks egsoz var fılm war sis acık set acık hiç bakmıyor bile
ama bi peugeot honda yada e30 falan üstüne atlıyor resmen arabanın gidip sorcaktım neden böle herkezi cevıremıyon dıye acayıp sinirlerimi bozdu ya adam son model bmw altında horul horul egsoz sisleri acık hiç kafayı bıle cevırmıyo polis ona dogru

O heryerde öyledir.

3 numara zift gibi camlı jeep gecer, sen gecemezsin 2 numara film ile...

Harley motor yeri gögü inleterek gecer, seni egsozdan baglar...

Bu isler malesef böyle...

CasabLanca
18-07-2009, 01:46

çok saygıdeğer bir abimize filmlerden dolayı ceza yazdılar o da o günden sonra sırf kıllık olsun diye polislerin başında bekledi çekicilerden birinin sis farı yanıyordu ceza yazması için diretti :D:D

Safak
18-07-2009, 01:47
Valla Ankara polisi hakkında ne söyleseniz inanırım.

OZ jantları almaya geldigimizde gece ceviriip dizel arabaya egsozdan ceza kesmislerdi.

Onların transitleri kadar arabamdan ses cıkmıyordu :D

Beni de ankara girişinde çevirmişlerdi...Sabahın 3 ü falan...

Ehliyete baktı? Neden Ankaraya geldin Şafak? dedi :)

Cevabı olmayan sorular silsilesi ile 20dk mı aldı, farların az aynıyor ceza yazıcam dedi... Dedim az değil hiç yanmıyor, sigortası attı ve yanımda sigorta yok (e30 vardı o dönem) uzunlarla geldim, bu gördüğünüz parklar...

Tamam o zaman devam et dedi

Asla anlam veremedim başımdan geçen bu garip olaya...

Dragger
18-07-2009, 01:49
Beni de ankara girişinde çevirmişlerdi...Sabahın 3 ü falan...

Ehliyete baktı? Neden Ankaraya geldin Şafak? dedi :)

Cevabı olmayan sorular silsilesi ile 20dk mı aldı, farların az aynıyor ceza yazıcam dedi... Dedim az değil hiç yanmıyor, sigortası attı ve yanımda sigorta yok (e30 vardı o dönem) uzunlarla geldim, bu gördüğünüz parklar...

Tamam o zaman devam et dedi

Asla anlam veremedim başımdan geçen bu garip olaya...

Aynı soru bana da soruldu :)

Ankaraya niye geldin, İstanbulda nerede yasıyorsun?

Besiktas subede memur xxx var tanırmısın?

İstanbulda hava nasıl vs gibi sorular :D

Hos besiktas subede görev yapmıs bi memur sayesinde o muhabbet sonrası 110tl ceza 55 kesilmisti :D

Safak
18-07-2009, 01:52
EVET

Bana da Bostancı da şu memuru, Kadıköy de şu amri tanırmısın sorularıda yöneltildi o 20dk içerisinde... Sanırım Ankara da gönlümüzce gezmek için bu sorulara cevap verebilmemiz lazımdı. Sen az cezalı geçmişin, ben yanlış cevap vermedim, bilmediklerimi boş bıraktım :) :)

Murat
18-07-2009, 02:16
söylenen birkaç laftan sonra gö...leri kalkmış belliki.

se®k@n
18-07-2009, 07:11
Ben de bahceli civarlarında saat 3 gibi asayise girdim.. Bu sıralar taktılar yine herhalde..

3rk4n
18-07-2009, 07:22
Sen saçlarını neden dik dik yaptın çekin parka bunu.

fatiii
18-07-2009, 07:43
O heryerde öyledir.

3 numara zift gibi camlı jeep gecer, sen gecemezsin 2 numara film ile...

Harley motor yeri gögü inleterek gecer, seni egsozdan baglar...

Bu isler malesef böyle...

valla benımde motorun egzos bar bar bagarıyor polıslerın yanından gecıyorum kafayı kaldırıp bakmıyolar bile :D:D yazabiliosa arkadan yazsın yollasın ama önce plakayı görebilmek için duvar arkası gösteren sistemden almaları lazım ***** arkadan yazılan cezalara karsı plaka koltugun altında rulo yapılmıs sekilde duruyor :D

gecen baska bi konuda daha yazmıstım bu aralar coook fazla sıkıyolar mod lu araclar ortalıkta fazla gorunmesin derim:icon_tup:

V3li4ht
18-07-2009, 08:04
ya doğrudur ya ben iyi bilirim
adamlar 2006 subaru STİ yi çevirdi önümüzde dio bu egsozu orjinale çevirecen ben şimdi cezanı yazıyorum bi daha yakalarsam parka dedi gözümün önünde bende çocukları hiç tanımadığım halde gittim polisle konuştum polis komşumuz var onu aradım anca öle bıraktılar bilinçsiz polisleri koyuyorlar arabanın orjinaline bile laf ediyolar

SekoLive
18-07-2009, 08:10
mümkünse gitmemek lazım ankaraya :D

yanlız şaka bi yana lafım meclisden dışarı ankarada çok maganda style şöför var.... Ben bir iş dolayısıyla 30 gün Tandoğan dan Yenimahalle ye gittik ve arabada 1 şöför 4 tane gözlemci gidiyorduk sağdan soldan araba geliyo el kol hareketi yapan insanlar var diye uyarıyorduk arabayıo süreni bir günde kızılaya çıkan bir yol var sanırım ulusdan geliyor arkadaşım beni ankarayı gezdiriyor önümüzde bir laguna belirdi sağdan el sola atlayıp gece 11 civarı bom boş yolda arkadaşımda bayan ve sellektör yaptı... Koskoca 3 tane eşşek vardı arabanın içinde adamlar sol şeritte frene bastılar dedim noluyorz tabi arkadaş alışmış bunlardan çok var hep böyle yapıyorlar ve arkadaşım yaklaşık 1.5 sene istanbulda çalıştı hergün kendi aracıyla bakırköy beylikdüzü gidip geliyordu ankaradaki arkadaşlarıda istanbulda arabamı sürülür diye her aradıklarında söylenirlermiş oda direkt istanbulda trafik var ama hiç değilse %90 ı araba sürmeyi bilen insanlar ankarada trafik yok ama araba sürmeyi beceremeyen bir ton insan var.. ve kimseyi inandıramamıştım istanbulda daha rahat arabayı sürdüğümü diye sölenirdi... belki orda ceza yazılan arkadaşlar suçsuz insanlardı, bence ankaranın cidden trafik magandaları yönünden hakkını vericek torpil tanımıcak bi adama ihtiyacı var bu emniyet mdürü bu dediğim tarzda birisimi onuda ilerleyen zamanlarda görücez uzun oldu kusuruma bakmayın...

rahmi
18-07-2009, 08:12
kurbanlık koyun gıbıyız her an ceza ve baglanma durumuyla karsı karsıyayız... bir seferinde kaza mahılınden gecıyordum trafık felc olmus minibus yolunda polis hemen cama vurdu bende camı actım kenara al aracı dedi.sonra ruhsatımı aldı vermedi bekle biraz otoparka gidicez dedi... :)

M.A.D
18-07-2009, 08:36
yuhh diorum ya bu gerçekmi ? , sisleri yanana nie ceza kesio, orjinal ışık sonuçta, müzik açık olabilir milleti aşırı rahatsız etmediğim sürece ben yüksek ses müziğe bayılırım... abartmışlar ya oha

serhat306
18-07-2009, 09:08
ya bu ankara nasıl bı memleket anlamadım herkez asabı sınırlı orda zaten...

yusufcan_k
18-07-2009, 09:08
valla benımde motorun egzos bar bar bagarıyor polıslerın yanından gecıyorum kafayı kaldırıp bakmıyolar bile :D:D yazabiliosa arkadan yazsın yollasın ama önce plakayı görebilmek için duvar arkası gösteren sistemden almaları lazım ***** arkadan yazılan cezalara karsı plaka koltugun altında rulo yapılmıs sekilde duruyor :D

gecen baska bi konuda daha yazmıstım bu aralar coook fazla sıkıyolar mod lu araclar ortalıkta fazla gorunmesin derim:icon_tup:

sen plakanı arkaya tak abi ben sana yerini göstereyim :D hiçbir polis yere yatmadıkca göremez ve kimsede sesini cıkartamaz ;) plakan yok diye plakalık niye yok dersende dersin abi orjinaldan böyle geldi ben ellemedim :cool:

bu arada dün caddeye girdik c4 vts ile filtre egzoz 3 numara cam filmi tesisat vs vs gece 3 civarıydı polisler dik dik baktı ama hiçbiri ses cıkartmadı önde özel bir üniversitenin sticker ı var onun icin olabilir belki + sislerde ve farlardada xenon vardı vede acıktı dedigim gibi kimse ses cıkarmadı normal bir sekilde yani sesli sessiz karısımı gectik kimse birşey demedi

BU®AK
18-07-2009, 09:38
4. caddede oturuyorum eskiden kaldırıma rahatlıkla araba parkediyorduk geçen hafta eczacı arkadaşım uyardı abi gece 11 de gelip aracın fotoğrafını çekip arabaya ceza yazdılar diye. 7. cadde daha fena kaldırıma sıfır yanaşmış olan arabalara bile ceza yazıyolardı. Gerçi 7. caddeye arabayla girmiyorum hatta işim olmazsa 7 de bile dolaşmıyorum ama hakikaten son uygulamalar benim bile canımı sıkıyor. Trafik olayı biraz daha abartırsa sonuç pek hayırlı olmayacak...

Rockford
18-07-2009, 09:42
yuhh diorum ya bu gerçekmi ? , sisleri yanana nie ceza kesio, orjinal ışık sonuçta, müzik açık olabilir milleti aşırı rahatsız etmediğim sürece ben yüksek ses müziğe bayılırım... abartmışlar ya oha

ön ve arka sis normal havada kullanılmak ıcın degıl cunku göz alıyolar. sis farından ceza yazılmasını dogru buluyorum şahsen.

Onuralp
18-07-2009, 10:10
sen plakanı arkaya tak abi ben sana yerini göstereyim :D hiçbir polis yere yatmadıkca göremez ve kimsede sesini cıkartamaz ;) plakan yok diye plakalık niye yok dersende dersin abi orjinaldan böyle geldi ben ellemedim :cool:

bu arada dün caddeye girdik c4 vts ile filtre egzoz 3 numara cam filmi tesisat vs vs gece 3 civarıydı polisler dik dik baktı ama hiçbiri ses cıkartmadı önde özel bir üniversitenin sticker ı var onun icin olabilir belki + sislerde ve farlardada xenon vardı vede acıktı dedigim gibi kimse ses cıkarmadı normal bir sekilde yani sesli sessiz karısımı gectik kimse birşey demedi

Şanslıymışsınız sadece bence bakmazlar sticker'a falan. ;)

Onuralp
18-07-2009, 10:11
ön ve arka sis normal havada kullanılmak ıcın degıl cunku göz alıyolar. sis farından ceza yazılmasını dogru buluyorum şahsen.

Hele arka sis'i yakanlar için özellikle...

Bir de ön sis'lerine xenon takanlar...

fatiii
18-07-2009, 10:47

onlarla ugrasacagıma yolda dustu taktırmaya gidiodum tamda derim :D:D

gecen sabah konya yolunda aştiyi gecınce tam koprunun orda polısler oluyor bende
aştini onunde biraz yapıstırmıstım sesi duycak olucakki gozleri beni arıyodu :D

bende en soldaydım el kol hareketi duduk falan yaptı ama ben duymaz gormez tavırlarla devam ettim :D:D

lucky Jackal
18-07-2009, 11:08
walla geçen gün benimde başıma geldi bir arkadaşımla önlü arkalı gidiyorduk kangoo nun arka camlara film yaptırmıştı mal taşıyor falan gece hırsızlar içine bakınca görmesin diye.bende de film var bana geç dedi onu durdurdu filmden ceza yazdı.çifte standart ve terbiyesizlikten başka bir şey değil yapılanlar.
müdür yeni ya çiçek gibi yaptım ankara'yı diye yaranıcak kendisini atayanlara. 1 ay sonra geçer gider hepsi,eski tas eski hamam devam edilir arkadaşlar.

cess
18-07-2009, 11:14
böle son model araclar gelıyor lüks egsoz var fılm war sis acık set acık hiç bakmıyor bileama bi peugeot honda yada e30 falan üstüne atlıyor resmen arabanın gidip sorcaktım neden böle herkezi cevıremıyon dıye acayıp sinirlerimi bozdu ya adam son model bmw altında horul horul egsoz sisleri acık hiç kafayı bıle cevırmıyo polis ona dogru

Aynen öle..
dün bitane gallardo geçiodu caddeden ne önde nede arkada plakası vardı..saatte 9 buçuk civarı..elinde makbuz ceza kesen memur aval aval baktı sadece..
Ankara geneli böyle bu aralar heryerde çekici,ceza kesen polisler..

hakan type-r
18-07-2009, 11:19
TÜV'de cam filmi hafif kusur olarak bile kağıda işlenmezken polis amcalarımız ceza yazabiliyor,araclarımızın orjinal parçalarına .ok atıp ceza kesebiliyorlar vs vs daha niceleri...

ah yurdum polisi ahhh :(

Burak İ
18-07-2009, 11:26
Ben nasıl egzermişim beyefendiler mesai yaparken olmazmış bu sebepten bağlanıyordum ... Sırf mesleğini pisliğe kullanmaya yemşn etmiş bir memur yüzünden açıkça söyledi bunu diğer memurlar bıraksana hiç bir şey yok derken o yokkkkk ..... bırakmam biz gezemiyoruz oda gezmesin canlı duydum ;) sonuç paşa paşa aldım arabamı. O kadar cahillerki.

TYFF
18-07-2009, 11:49
sanırsam tansaşın orda bekleyen polısler bunlar he, ?
kımı zaman göz yumuyorlar , kimi zaman affetmiyorlar ...

EfeTopcu
18-07-2009, 11:53
arkadaslar siz şanslısınız 1-2 gün böyle oluyor . Kayseride günlük halimiz bu :(

mannerboy
18-07-2009, 12:04
bu işlerin sonu biyere bağlanmalı topluca tüm yurtta imza kampanyasımı başlatsak :) bizim düzcede tek cadde var başka yerden şehir içine giriş yok zaten şehrin içide tek cadde burdada acayıp sıkı tutuyolar işleri yani arabaya binmek bile mesele oldu

MeJo
18-07-2009, 12:11
bu trafik polisleri yapılı arabaları kendine yediremiyo zamannda binemediler kıskanıyo şerefsizler artk devir değişti hala eski kafadalar.. ( gerçi bazen cok cok iyi niyetli polislerde cıkıyo ) yada kendi cocuklarında yok cahiller ezikliğinden dolayı ceza park rüşvet akıllarına gelen her uygulamayı yapabiliyorlar..
ben 06 yılında civic sport umu ilk aldıım hafta orj egzoz a başlık taktırdım bu egzoz ötüyo diye parka çektiler (egzozda ses hiç yoktu) gel buyur sövme bunlara..!
yapılı arabası olan 7. caddeye girmesin bence

Chatin
18-07-2009, 12:27
bu yedirememe olayı doğru bu arada benimde camlar filmli diye havalimanındaki polis benim arabama takamıyorken sen nasıl takarsın diye arabayı çektirecekti de kendisine insanca yaklaşınca park cezasıyla yırtmıştım. ama çekiciyi çağırmıştı inanın sonra devam et dedi çekiciye. yani niye bende yok sendede olmasın diye bir yaklaşım içindeler bilmiyorum ama durum bu.

tabi niye sizde desert eagle var bizde yok diye şikayet edemiyoruz biz:)

ZaZy
18-07-2009, 12:30
***** butcede acık cok...

+1905..... :icon_tup: :icon_tup: :icon_tup:

Utku
18-07-2009, 15:16
bu şerefsizler egolarını bu şekilde tatmin ediyolar işte

Dookan
18-07-2009, 15:23
yine bir kovalamacaya mahal verme doğukan muhahaha :D:D

hahahahahahahahahha inş öyle bişe olmas bu sefer sivasa kadar kaçarım vlla :D

SekoLive
18-07-2009, 15:25
hahahahahahahahahha inş öyle bişe olmas bu sefer sivasa kadar kaçarım vlla :D

oraya kadar kaçarsan bizim köye uğra ;)

Yiğit Ş.
18-07-2009, 15:27
subarunun orj kanadına laf edip bağlayan. servisten adam getirip orj olduğunu kanıtladıkları halde çıkarmayan polis biliyorum :D kamil kaynıo ortalık

mrtcn
18-07-2009, 15:37
subarunun orj kanadına laf edip bağlayan. servisten adam getirip orj olduğunu kanıtladıkları halde çıkarmayan polis biliyorum :D kamil kaynıo ortalık

bana bunu yapmalarını çok istiyorum.. beni uğraştırıp açacağım davalar ile çok güzel uğraşacaklar ve beni çok eğlendirecekler..

Omak
18-07-2009, 15:38
İzmirin Gözünü Seveyim...

CasabLanca
18-07-2009, 16:20
7. caddenin altındaki azerbeycan caddesinden geçen giderken gece tesisatı açmıştım bangır bangır demir demirkan - kahpe çalıyordu birden ara sokaktan karanlığın içinden polis önüme bir atladı resmen dumur oldum hayatım boyunca polisin bile geçmediği bir sokaktan polis atlamıştı önüme:D:D bana hemen sağa çek dedi hemen yanaşırken baktım polis bana doğru yürüyor aynadan özür gibi bir hareket yaptım elimle sonra vınnnn :D 1 ay felan caddede arabayla fln turlanmaz

106arts
18-07-2009, 16:59
arabayı çekiciye yukleme şekilleri feci ya
halbukı öyle bi hak yok ben kesınlıkle cektırmem cekıcıyle kendım gotururum bi durum warsa
arkadaslar cekıcıye yukletmek zorunda degılsınız aracınızı öyle bir yasa yok cekıcıler özel firmalardır para ödemek zorunda degılsınız kendınız kullanarak parka goturun aracınızı kesınlıkle hakkınızı yedırmeyın