PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Projesi : Stil

Buğra A.
22-07-2009, 00:07
Yaklaşık 3-4 gündür kafamda bir video prodüksiyon projesi var.Konu tabi ki herkesin yakından ilgilendiği modifiyeli özel araçlar :) Evet,elimde sadece 1 kamera ve 1 tripod var.Sinematik görüntü alabileceğim bir cihazım yok (35mm gibi).Fakat aklımda İzmir'de ki özel araçları yakından ilgilendiren (ki ben bunlara sanat eseri diyorum :)) bir proje var.

Neden İzmir? -Çok güzel mekanlar var.Ayrıca çok güzel araçlara sahip olduklarını düşünüyorum.

Şahsıma ait bir proje olduğu için kimseden hiçbir ücret talebim yok.Tek problemim,İzmir'e özel bir proje olmasından dolayı kalacak bir yerimin olmaması :) Bu konuda bana kimler yardımcı olabilir?Projeye bir tür katkı gibi düşünün.Bir nevi yatacak yer sponsoru :)

En fazla 3 gün süreceğini düşündüğüm proje de var olmak isteyenler kimler?Tabi ufak bir ön eleme olacak eğer yeterli katılım sağlanırsa.Seçilen araçlarla ufak bir kompozisyon oluşturulacak.Var olan senaryo üzerinden bir konuya dahil edilecek.Bu bir film,dizi ya da belgesel değildir.Bu sadece İzmir'in de içerisinde bulunduğu bir tanıtım videosu olacaktır.Tabi tamamiyle otomobil üzerine kurulmuş bir tema olacak :)

Ayrıca,bu projeye zor da olsa sponsor kurumlar arıyorum (basın da dahil).Bir kriz ortamında bulunduğumuzun farkındayım :) Herkesin yardımına ihtiyacım var.Çünkü gerçekten özel ve güzel bir video yaratmak istiyorum.

Görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

emr_
22-07-2009, 00:10
Allah yardımcın olsun okul zamanı olsa hertürlü yer bulurduk sana .... :(

merttepe
22-07-2009, 00:31
Buğra ne zaman başlıcan bellimi?

Buğra A.
22-07-2009, 00:32
Allah yardımcın olsun okul zamanı olsa hertürlü yer bulurduk sana .... :(

O kadar vaktim yok :) Teşekkür ederim.

Buğra ne zaman başlıcan bellimi?

Ne kadar kısa sürede olursa.

Vectra Power
22-07-2009, 00:38
Hayırlısı İnş. Güzel Proje :) ama izmirde olamayacağım için yardım edemicem üzgünüm :(

HsN35
22-07-2009, 00:50
İzmirdeyiz ama aracımız yok :( böyle bir talihsizlik bizimkisi.

Baris
22-07-2009, 03:56
buğra bana veya cem e ulaşman yeterli kardeşim başımızın üstünde yerin var.

Ae86
22-07-2009, 07:37
Buğra izmire gel kalıcak yer düşünme keşke levinleri projeye dahil edebilsek.....

KVC S3
22-07-2009, 07:52
SRKSHOP olarak sponsorluk konusunda çalışmalarımız olabilir. Bana ulaşırsan nasıl yardımcı olabileceğim konusunda detaylı görüşmüş olabiliriz Buğracım..

MSN: srk@srkshop.com
GSM: 0.532.485 25 99

Buğra A.
22-07-2009, 09:00
Hayırlısı İnş. Güzel Proje :) ama izmirde olamayacağım için yardım edemicem üzgünüm :(

Teşekkür ederim.Bir daha ki ne kısmet inşallah :)

İzmirdeyiz ama aracımız yok :( böyle bir talihsizlik bizimkisi.

Olsun.Araçsız da desteğe ihtiyacımız var.Seyirci olsun,fikir yönünden olsun :)

buğra bana veya cem e ulaşman yeterli kardeşim başımızın üstünde yerin var.

Cem ile konuştum dün gece.Allah razı olsun,konuyu okuduktan hemen sonra özel mesaj göndermiş zaten.Bekliyorum haberlerini,bakalım.

Buğra izmire gel kalıcak yer düşünme keşke levinleri projeye dahil edebilsek.....

Teşekkür ederim.Levin'ler için bambaşka bir proje yapabiliriz.Nasılsa çok seviyorum :)

SRKSHOP olarak sponsorluk konusunda çalışmalarımız olabilir. Bana ulaşırsan nasıl yardımcı olabileceğim konusunda detaylı görüşmüş olabiliriz Buğracım..

MSN: srk@srkshop.com
GSM: 0.532.485 25 99

Teşekkür ederim.MSN'i ekliyorum.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

ulasstoprak
22-07-2009, 09:59
Bugra kalacak yeri dert etme ;Sececegin günler çok önemli onuda belirtirsen buradaki ayarlamaları yaprız..

GuNeS
22-07-2009, 15:47
güzel bi proje olacağından eminim yönetmenim (:

Mustafa Birsesli
22-07-2009, 17:46
buğra ulaşım vs elimizden ne gelirse yardımcı oluruz kardeşş ;) detaylı konuşalım msn de

nicomedia
22-07-2009, 18:23
izmirin araçları ve bugranın camerası... mükemmel bir eser çıkacak ortaya eminim

Buğra A.
22-07-2009, 20:26
Bugra kalacak yeri dert etme ;Sececegin günler çok önemli onuda belirtirsen buradaki ayarlamaları yaprız..

Teşekkür ederim :) Proje kesinleştiği zaman günlerde belirgin olacak.

güzel bi proje olacağından eminim yönetmenim (:

Teşekkür ederim yavrum benim.Gel senide götüreyim :) Bongo bongo yaparız :D

buğra ulaşım vs elimizden ne gelirse yardımcı oluruz kardeşş ;) detaylı konuşalım msn de

Teşekkür ederim.Konuşalım en kısa zamanda :)

izmirin araçları ve bugranın camerası... mükemmel bir eser çıkacak ortaya eminim

Teşekkür ederim,inşallah.

buraek4
22-07-2009, 22:11
aracım projede yer alıcak durumda değil ama organizasyonda seve seve yer alırım..yakın zamanda inş belli olur tarihler

baretta
22-07-2009, 22:17
Buğra , senin için uygun olursa İzmir değil ama Nazilli'de ev var , İzmir'e 2 saat,otobüs bileti de 15 TL sanırım...

Uygunsa senin için, hemen evin anahtarını verebilirim , kimse kalmıyor boş şu an.

Msn : anlkrky@hotmail.com
Cep : 0532 593 93 27

-ER-
22-07-2009, 22:50
Hadi hayırlısı olsun yönetmenim :)
Çok iyi bir iş çıkartacağına eminim :)

DaRkNeSs-
23-07-2009, 04:07
buğra özel mesaj attım
kalcak yer konusunu dert etme evim yaz sonuna kadar müsait :)
hatta asistanın falan varsa onları da getir :D
buğra yıldırım organizeyşın a sorabilirsin hakkımda referans verir :D:D
ha bu arada seninki kadar kaliteli değil ama jumbonun kamerası da fena değil,konuyu görünce o da yazar zaten,2. bi kamera olarak.. ;)

ulasstoprak
23-07-2009, 10:10
aslında 14-15 agustos eg squad buluşmasına denk gelirse bence süper olur...

gökan
23-07-2009, 10:50
hadı bakalım beklıyoruz:)

coolvtec
23-07-2009, 11:44
harika proje buğra, zaman belli olunca önceden haber verebilirsen iyi olur , lipim biraz dağıldı onu falan yaptırırım... merakla bekliyoruz...

gokhan035
24-07-2009, 01:20
Ulen Buğra İzmir e geliyosun yatacak yer diyosun :) hasta ediyosun adamı :) çık gel istediğin zaman ben burdayım, her türlü misafir ederiz ayıpsın ;) Projen harika. Hatırlıyosan cadde de benzin de otururken konuşmuştuk kameranı aldığın ilk gündü, artık izmir e de gelir izmir in Honda larını çekersin demiştim :) nasip bu zamanaymış. bekliyoruz...

Buğra A.
24-07-2009, 01:28
aracım projede yer alıcak durumda değil ama organizasyonda seve seve yer alırım..yakın zamanda inş belli olur tarihler

Proje de yer alman beni mutlu eder :)

Buğra , senin için uygun olursa İzmir değil ama Nazilli'de ev var , İzmir'e 2 saat,otobüs bileti de 15 TL sanırım...
Uygunsa senin için, hemen evin anahtarını verebilirim , kimse kalmıyor boş şu an.

Çok teşekkür ederim fakat ev işini hallettim sayılır :)

Hadi hayırlısı olsun yönetmenim :)
Çok iyi bir iş çıkartacağına eminim :)

Teşekkür ederim Erel :) İnşallah.

buğra özel mesaj attım
kalcak yer konusunu dert etme evim yaz sonuna kadar müsait :)
hatta asistanın falan varsa onları da getir :D
buğra yıldırım organizeyşın a sorabilirsin hakkımda referans verir :D:D
ha bu arada seninki kadar kaliteli değil ama jumbonun kamerası da fena değil,konuyu görünce o da yazar zaten,2. bi kamera olarak.. ;)

Teşekkür ederim abicim ya.Vallahi çok utandırdın beni bugün arayarak :) İnan hiç aklıma gelmemiştin,kusuruma bakma :(

Ali'ye zaten ihtiyacım olacak.Kamera arkası şart ;)

aslında 14-15 agustos eg squad buluşmasına denk gelirse bence süper olur...

İçlerinde seçtiğim bir EG var zaten ;)

hadı bakalım beklıyoruz:)

:)

Buğra A.
24-07-2009, 01:29
Ulen Buğra İzmir e geliyosun yatacak yer diyosun :) hasta ediyosun adamı :) çık gel istediğin zaman ben burdayım, her türlü misafir ederiz ayıpsın ;) Projen harika. Hatırlıyosan cadde de benzin de otururken konuşmuştuk kameranı aldığın ilk gündü, artık izmir e de gelir izmir in Honda larını çekersin demiştim :) nasip bu zamanaymış. bekliyoruz...

Çok teşekkür ederim Gökhan.Valla dün gibi hatırlıyorum :) Güzel bir akşam geçirmiştik beraber.Teklifin için ayrıca teşekkürler :) Fakat daha önce davranan birisi var :D Onda kalırım eğer gelirsem.Şu sponsorun cevabını bekliyorum.Eğer gelirsem bir süprizim de olacak çekeceğim araçlara.Ne?Birisi 35mm mi dedi :)

gokhan035
24-07-2009, 01:44
Tamam Buğra cım kapım her zaman açık sana kardeşim biliyosun. izmir e geliyosan 35 mm getiriceksin tabi, her şey 35 e göre olmalı :D harika videolar çıkıcak eminim... sen tarihi belirle de yaz buraya sonra ;)

Ercan_35
24-07-2009, 02:03
güzel bi aktivite olur inşallah bende varım +1

soneR
24-07-2009, 11:13
buğra böle bi başlıga gerek yok bi alo demene bakar kardşim ;)

beklioruz.. süper proje basın medya konusunda elimden gelen yardımı gösteririm..

nikox
24-07-2009, 13:50
buğra kalıcak yeri bulmuşsun çekim zamanı tarih konusunda benide haberdar edersen sevinirim

ulasstoprak
24-07-2009, 13:50
Tarih önemli tarih ona göre arabayı basıcam ... :D

JumboAli
24-07-2009, 16:18
bıdk topıcıgı yenı gordum abı yanlıs anlasılma olmasın ızmıre gelıpte bızden baska yerde kalırsan vururum senı :)

Mutlaka beklıoruz abı gelıorum demen yeter.

Bonus : 1-10 agustos ev komple boş :D Kafamıza gore :D

Melih-Ö
24-07-2009, 16:19
izmirde olsaydık keşke kolay gelsin :)

Buğra A.
27-07-2009, 01:40
Tamam Buğra cım kapım her zaman açık sana kardeşim biliyosun. izmir e geliyosan 35 mm getiriceksin tabi, her şey 35 e göre olmalı :D harika videolar çıkıcak eminim... sen tarihi belirle de yaz buraya sonra ;)

Saolasın,mahçup ettin beni :)

güzel bi aktivite olur inşallah bende varım +1

Desteğin için teşekkür ederim.

buğra böle bi başlıga gerek yok bi alo demene bakar kardşim ;)
beklioruz.. süper proje basın medya konusunda elimden gelen yardımı gösteririm..

Çok teşekkür ederim.Fotoğraf konusunda yardımına ihtiyacım olacak :)

buğra kalıcak yeri bulmuşsun çekim zamanı tarih konusunda benide haberdar edersen sevinirim

Yazdım ;)

Tarih önemli tarih ona göre arabayı basıcam ... :D

:D

bıdk topıcıgı yenı gordum abı yanlıs anlasılma olmasın ızmıre gelıpte bızden baska yerde kalırsan vururum senı :)
Mutlaka beklıoruz abı gelıorum demen yeter.
Bonus : 1-10 agustos ev komple boş :D Kafamıza gore :D

Saol canım benim.Projem de seni de kameranla mutlaka bekliyorum.

izmirde olsaydık keşke kolay gelsin :)

İstanbul'da ki proje de inşallah :D

Buğra A.
27-07-2009, 01:42
Arkadaşlar,proje de ki son durum;tarih sanıyorum ki biraz ileriye doğru gidiyor.Çünkü sponsorluk için görüştüğüm bir kaç yerden haber bekliyorum.Orada manevi desteğe ihtiyacım vardı ve desteklerinden ötürü herkese teşekkür ediyorum.

Maddi destek için bir sponsora ihtiyacım var malumunuz.Eğer onu da halledebilirsem en kısa zamanda yanınızdayım.Kaliteli ve gerçekten farklı bir şey olmasını istediğim için bir maddi destek söz konusu.Çünkü,sadece ekipmanlara yatıralacak o kadar para :)

EMG
27-07-2009, 01:46
Başarılı olmama gibi bi ihtimali olmadığı için izleyip tebrik etmeyi bekleyelim:)

Erk@n
27-07-2009, 02:15
Kardeşim kalacağın yerlerde aksamalar olursa bir açık kapıda bizim ev var.Misafir etmekten memnun olurum..Tabi evdeki köpeğimizden rahatsız olmazsan..