PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adam Gibi İşini Bilen Tesisatçı Arıyorum!!!

mehzent
23-07-2009, 11:25
Yaşadığım sıkıntılardan sıkıldığımdan dolayı arabamı duzgunce yapıcak ve yapmadığı işleri yapmış gibi göstermeyecek ben bir numarayım diye lafa başlamadan beni dinliyip bana istediklerimi yapıp yapamayacağını soyleyecek elli tane ara kablo veya ceviriçi aldırmadan PS3 ümü çalıştıracak aldırsa bile yok ya bu yanlışmış demiyecek bir tesisatcı arıyorum bu konuda yardımçı olucak arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa sevınırım çünkü motordaki butun kayış seslerını bile kolandan verme basarısı sağlayabilen bir bağlantı istemıyorum!!

M.A.D
23-07-2009, 11:28
istanbul çapında baya tanınmış bi abim var avcılarda sierra ata die bilinir, işinde usta, biraz tuzlu ama kaliteli işler çıkarır...media marketinde ses sistemi onun tarafından yapılmakta... bi ara görüş derim 421-34-15 ATA AK

imhotep
23-07-2009, 11:29
essen sound (zeytinburnu) eren var orada firma sahibi. gidersen benden selam söyle:D

546 02 92-0538 988 10 44-0506 908 00 44

Hüseyin
23-07-2009, 11:30
mehmet ben sana pm atıyorum eğer gidersen beni söyle yada beraber gidelim inanki işinin ehli ve yaptığı arabalar ve işcilikler mükemmel

Eray Yümsel
AY-ER ne oldu lan.

ahmet3425
ben oyle birini tanımıyorum:)

said_
23-07-2009, 11:31
çünkü motordaki butun kayış seslerını bile kolandan verme basarısı sağlayabilen bir bağlantı istemıyorum!!

böyle bir problem bende de var gaza bastıkça elektronik bir ciiv sesi geliyo Cd çaları kapatınca ses gidiyo:soru:

mmustu
23-07-2009, 11:32
kardeşim doğruca osmanın yanına git aktepeye bu işi yapan dükkan açmış kapamış biri olarak söylüyorum :D

Tayfun-E30
23-07-2009, 11:34
istanbul çapında baya tanınmış bi abim var avcılarda sierra ata die bilinir, işinde usta, biraz tuzlu ama kaliteli işler çıkarır...media marketinde ses sistemi onun tarafından yapılmakta... bi ara görüş derim 421-34-15 ATA AK

ata abi dertlere derman olur...

mmustu
23-07-2009, 11:34
birde bizim ayhan lar vardı ama karşıda eray Burayada üye I HANNS team oda profösördür bu konuda

Eray Yümsel
23-07-2009, 11:36
mehmete uzak yaw taa pendiğe gidicek. ona yakın avrupa tarafından biyer daha iyi olur bence

mehzent
23-07-2009, 11:39
Yakın falan takmıyorum ben arabam adam gibi çalsın parazıt almasın ve artık su PS3 um çalışssın yeter bunca zaman yakındıda tesisatcım ne oldu bedavadan reklamlarını yaptık ama sonuç (-)

orhansah
23-07-2009, 11:41
Mehmet, Kenan var şirinevlerde (Hi-Tech). Ona bi uğra istersen.

mehzent
23-07-2009, 11:43
mehmete uzak yaw taa pendiğe gidicek. ona yakın avrupa tarafından biyer daha iyi olur bence

Zaten bi sen cıktın harbı he ruhsatımı sana verdım benım yerıme 1 hafta koşturdun ben değil sen çıkarttın arbayı otoparktan biyerde bir kelimeni duymadım yanımda dolananlardan sen hariç herkezden kazık yedım aes...

|| CaNeR ||
23-07-2009, 11:44
böyle bir problem bende de var gaza bastıkça elektronik bir ciiv sesi geliyo Cd çaları kapatınca ses gidiyo:soru:

Tesisatların kronik problemlerinden , bende çok yaşadım . Sanırım şase alınarak sorun çözülüyor.

Eray Yümsel
23-07-2009, 11:44
Zaten bi sen cıktın harbı he ruhsatımı sana verdım benım yerıme 1 hafta koşturdun ben değil sen çıkarttın arbayı otoparktan biyerde bir kelimeni duymadım yanımda dolananlardan sen hariç herkezden kazık yedım aes...

bu ne duygusallık lan :D ağlatıcan benı gel 2 tek atalım stres atarsın :D

mehzent
23-07-2009, 11:46
bu ne duygusallık lan :D ağlatıcan benı gel 2 tek atalım stres atarsın :D

Bilirsin sinirli halimi valla acayıp doluyum kırıcam şimdi gidip butun kapılarını sokup atıcam ıpod la gezicem sonra..

Eray Yümsel
23-07-2009, 11:48
ne gerenk var olm zittir et senı kaybedenler üzülsün ;)

FaBeRgE
23-07-2009, 12:14
Yakın falan takmıyorum ben arabam adam gibi çalsın parazıt almasın ve artık su PS3 um çalışssın yeter bunca zaman yakındıda tesisatcım ne oldu bedavadan reklamlarını yaptık ama sonuç (-)

Biz paspasta ya gazete ya ayakkabı koyarız :D Adam ps3 taşıyor :P

mmustu
23-07-2009, 12:16
mehmetim şirinevler sana yakın git aktepe sound osmanın yanına forumdaki nicki nosman :D çözsünler problemini hafta sonu müsait olursan gel birlikte gidelim.

mehzent
23-07-2009, 12:17
Biz paspasta ya gazete ya ayakkabı koyarız :D Adam ps3 taşıyor :P

Çalıştırmasını bilmedikleir için ole oralarda geziyor arkaya kımseyıde bındırmediğim için hiç açmıyorum bile kapıyı unutuyorum orada :)

mmustu
23-07-2009, 12:17
bu arada erayım topiğim :D biraz sallar atar tutar ama on numara adamdır :hehe:

Eray Yümsel
23-07-2009, 12:18
ulan neyimi gördün be :) hayin muştu

mehzent
23-07-2009, 12:18
mehmetim şirinevler sana yakın git aktepe sound osmanın yanına forumdaki nicki nosman :D çözsünler problemini hafta sonu müsait olursan gel birlikte gidelim.

Osmanı tanıyorum bend eabi aklımda ama onlar sadece satış yapıyor diye biliyorum yinede konusurz bir Osman ile..Sağol abi he birde sende dikkatli ol açıklarım sonra ben sana msnde ekledım zaten acınca konusuruz..

ermaneray
23-07-2009, 12:19
ata nın cep numarasını vereyim sana media markt eray dan aldım de ;)
hemen halletsinler işini
0535 780 1401

mmustu
23-07-2009, 12:19
uvvvvvv ne oldu be hacı merak ettim şimdi ?

Mr.K
23-07-2009, 12:24
la mehzentmisin memetmisin mehmet misin nesin..git sirinevlere aktepe sound maxi-hi fi 2sinden birine hangisini istersen begenirsen icine sinerse yardimci olsunlar..

aktepe sound osman emre kardesler 10numara insanlardir
maxi/hifi tufan abi bora tayfun abi 10 numara insanlardir

2sinden birini sec derim :) ;)

mehzent
23-07-2009, 12:28
la mehzentmisin memetmisin mehmet misin nesin..git sirinevlere aktepe sound maxi-hi fi 2sinden birine hangisini istersen begenirsen icine sinerse yardimci olsunlar..

aktepe sound osman emre kardesler 10numara insanlardir
maxi/hifi tufan abi bora tayfun abi 10 numara insanlardir

2sinden birini sec derim :) ;)

Sen git ordaki bmx inle uğraş :D burda yardımcı olan arkadaşalr var sağolsunlar :)

ahahahah

Mr.K
23-07-2009, 12:31
Sen git ordaki bmx inle uğraş :D burda yardımcı olan arkadaşalr var sağolsunlar :)

ahahahah

dusunupte iyilik yapanda ,yazanda kabahat n halin varsa gor HIH ! kocakari seni:ofk:

onurdemir
23-07-2009, 12:41
essen sound (zeytinburnu) eren var orada firma sahibi. gidersen benden selam söyle:D

546 02 92-0538 988 10 44-0506 908 00 44

Gidersen pitbullarada dikkat et. :D Ben etmedim de :D

yusufcan_k
23-07-2009, 12:50
dusunupte iyilik yapanda ,yazanda kabahat n halin varsa gor HIH ! kocakari seni:ofk:

ne o triplerdeiz :D onur abi menepoza falan mı girdin xD xd xd :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

imhotep
23-07-2009, 12:53

daha kendi arabasını cıkartamadı muahhaa:D

imhotep
23-07-2009, 12:55
Gidersen pitbullarada dikkat et. :D Ben etmedim de :D

pitbull mu almıslar..bundan sonra hiç işim olmaz:D

Tunç
23-07-2009, 12:58
exciting sound samatya önder abi var adam işi biliyo :)

pesimist206
23-07-2009, 13:57
mehmet abı ıstersen bır extreme sound u ara gorus KaaN abı vs cok ıyı tanır kendısını yaptıgı ışler gayet basarılı ...

M U R A T
23-07-2009, 14:17
bahçelievler de veysel koç iyidir

Berkan
23-07-2009, 14:26

pioner ataydı sierra ata olmuş demek :D

M.A.D
23-07-2009, 14:28
pioner ataydı sierra ata olmuş demek :D

evet önceden pioneer dı :D:D artık sierra :D

XoR
23-07-2009, 14:30
Mehmet Wmc Volkan çocukluk arkadaşım.Şuanda Istanbulgarage ile ortak yeni bir yer açtılar dilersen yardımcı olurum sana.Yerleri Yenibosnada

serhat306
23-07-2009, 14:32
abı okcuya getır dıycem ama cok fıyat cekerler...

miniks
23-07-2009, 14:38
kardeşim tam olarak problemlerin nedir istersen güsel misait bir garajın varsa komple sökeriz eski bilgilerimizi ortaya cıkartarak beabercene sanada hiç para harcatmadan yapmaya çalışırız

imhotep
23-07-2009, 14:39
mehmet bu teklife hayır denmez...

mmustu
23-07-2009, 14:41
teklif on numara bakıyim valla on numara :D

kv661
23-07-2009, 14:48

Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Bu tesisat işi olmadımı acayip can sıkar. Seni anlayabiliyorum.

Yolun Ankara'ya düşüp de yaptırırım dersem Ankara'da bir tane yere gönderirim seni. O da PowerBass'tır. Bilal istedeiğini istediğin şekilde yapacaktır.

Ha benim için yol asla problem değil daha da uzağa giderim dersen; seni göndereceğim tek yer ve Türkiye'de tek adam vardır ki O da Murat.

Türkiye'nin ekonomi politikası yüzünden dükkanını kapatıp temelli olarak Muğla'nın Ortaca ilçesine taşınmıştır. İşini orada icra etmektedir. Şayet tam olsun güzel olsun uzun ömürlü olsun ve asla başımı ağrıtmasın diyorsan gideceğin tek insan o'dur.

Seçim senin! İstanbul'u hiç bilmediğimden orada bir yönledirme yapamayacağım ama eminim ki İstanbul'da çok çok iyi oto görüntü ve müzik tesisatı ile ilgilenen ustalar mevcuttur. Sen biraz lakayığına denk gelmişsin

kv661
23-07-2009, 14:52

RCL kabloların eksi uçlarına Şase verdiğin zaman sesin azalması hatta yok olması gerekir.

Gitmiyorsa ses halen daha ya ana ünitenin Pre-Amp'ı ya çekilen ceryan kablosu dandik ya da anfinin RCL girişlerinde bacakları kırılmıştır.

said_
23-07-2009, 14:54
RCL kabloların eksi uçlarına Şase verdiğin zaman sesin azalması hatta yok olması gerekir.

Gitmiyorsa ses halen daha ya ana ünitenin Pre-Amp'ı ya çekilen ceryan kablosu dandik ya da anfinin RCL girişlerinde bacakları kırılmıştır.

Teşekkürler cevap için :)

ahmetbaha-drs
23-07-2009, 14:58
bahçelievler de veysel koç iyidir
+10..T-Reg'in full görüntü sisteminin montajını Voice Veysel usta yapmıştı çok memnun kaldık baya özenli ve temiz çalışıyor kendisi.+Oradayken yaptığı bir kaç aracıda dinleme fırsatım olmuştu gerçekten sadece kaliteli müzik dinlemek için yapılmış olduğu belliydi.Osman&Emre Aktepe ve ya Veysel ustayı tavsiye ederim.:icon_tup:

kv661
23-07-2009, 14:59
Teşekkürler cevap için :)

bir de kalitesiz RCL kablosundan ya da çekilen RCL kablosunda ki ufacık bir kesikten de yapabilir.

Usta'ya götürüp baktırman lazım :D

ahmet3425
23-07-2009, 15:02
extreme garaj fulya Gavurk bey gercek profosyoneller istediğini alacagından eminim mehmet...

aynı zamanda FOCAL ve AUDİOSON un distributorlugunu yapıyorlar...

S.celik
23-07-2009, 15:34
Alibeyköy silahtarağada SÖNMEZ sound war Jbl DD konusunda mükemmel iş yapıyor...Gidincede anlarsınız zaten kaliteyi

EkReM
23-07-2009, 18:00
woice müzik sistemleri
VEYSEL KOÇ
0 212 643 33 33
0532 283 92 41
genelde SQ çalışır ama müşteri isteğine göre SPL,de yapar.öncelikle git bi görüş.yaptırıp yaptırmaman kesinlikle önemli değil.yaptığı çalışmaları bir gör.müzik kulağı inanılmaz iyidir.yaptığı bir çok aracı dinledim.öne kapılarda kullandığı hoparlörü işlemci sayesinde torpido üstüne sahne oluşturuyor.şiddetle tavsiye ederim :)
SAYGILAR

Dragger
23-07-2009, 18:12
Sat tesisatı turbo yapalım :D

egeturbo
23-07-2009, 18:19
Yaşadığım sıkıntılardan sıkıldığımdan dolayı arabamı duzgunce yapıcak ve yapmadığı işleri yapmış gibi göstermeyecek ben bir numarayım diye lafa başlamadan beni dinliyip bana istediklerimi yapıp yapamayacağını soyleyecek elli tane ara kablo veya ceviriçi aldırmadan PS3 ümü çalıştıracak aldırsa bile yok ya bu yanlışmış demiyecek bir tesisatcı arıyorum bu konuda yardımçı olucak arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa sevınırım çünkü motordaki butun kayış seslerını bile kolandan verme basarısı sağlayabilen bir bağlantı istemıyorum!!

abi kayış sesine benzeyen bi problemim vardı.İzmirde 14 tane müzik sistemi yapan yere gittim.Artık dedim müzik sistemi bize harammış İzmirde Arzum Dizaynın sahibi Bertan var CNR 2009 dan hatırlarsınız kırmızı Anadol on un müzik sistemini yapan Müsic Center Oktay abi var o problemi 15 liraya çözdü.Zaten müzik sistemim toplasan 1000 liraydı 500 lira masraf yapmıştım.Ama gözün azcık karaysa İzmirdeki Oktay abiyi tavsiye ederim.İstanbulda Asya hifi vardı orayıda tavsiye ederim.

onursumer
23-07-2009, 18:36
şirinevlerde emre ve osman aktepe yardımcı olabilir veya maxi hifi tufan,tayfun abi iyidir orda borayı bulsan selamımızı soylesen yeter zaten ;)

miniks
23-07-2009, 18:55
iyide her tesisatlı aracta buji degştirseniz aracınız hemen parazit yapar bunu engelliyemessiniz mesela

herkes burda ustaları sayar sevdigi iş yaptırdıgı sorununu çözdügü
ama ozaman kafalar cok karışır

:)

Melih-Ö
23-07-2009, 18:55
Bahçelievler Woice Veysel Abi. Gerçekten işçiliği çok iyidir, ince ve titiz çalışır tavsiye ederim. Kullandığı kablolar falan hep kaliteli ve bağlama aparatlarını böyle düğüm gibi yapamayıp bir aparatla yapıyor, müşterimizin aracına teyp taktırdım babamın arkadaşı olur, orda izledim çok temiz işçilik var.

Melih-Ö
23-07-2009, 19:00
avcılarda montajı yaptırdım amfi elektriğini iç aydınlatmadan almışlar teyp kapalıyken kapıyı kapatınca bum diye bas vuruyo :)

Hüseyin
23-07-2009, 19:23
avcılarda montajı yaptırdım amfi elektriğini iç aydınlatmadan almışlar teyp kapalıyken kapıyı kapatınca bum diye bas vuruyo :)

avcılarda kime yaptırdın ? yada hangi ustaymıs o şekilde aydınlatmadan elektrik alan merak ettim :)

Melih-Ö
23-07-2009, 19:24
isim vermiyim şimdi burada :)

grkm
23-07-2009, 19:24
Mehmet, Kenan var şirinevlerde (Hi-Tech). Ona bi uğra istersen.

kesinlikle tavsiye ederim Mehmet , garajındaki araçlardan ne tür arabalarla çalıştığını görürsünn zaten :icon_tup:

mehmet abı ıstersen bır extreme sound u ara gorus KaaN abı vs cok ıyı tanır kendısını yaptıgı ışler gayet basarılı ...

aynı şekilde özhan ve cem ikiliside bu işi çok iyi götürüyor :icon_tup:

Hüseyin
23-07-2009, 19:27
isim vermiyim şimdi burada :)

özelden isim verebilirmisin :)Benim arkdasımında orda dükkanı varda :D

Melih-Ö
23-07-2009, 19:28
tamam veriyorum :)

Hüseyin
23-07-2009, 19:30
tamam veriyorum :)

Yok asla öle bi iş yapmazlar zamanında ferrari porshe gibi araçlarla çok uğraştılar o yüzden mükkemmel işcilikleri var (OTTO HİFİ Mürsel Keleş) 591 53 21

Melih-Ö
23-07-2009, 19:30
orayıda biliyorum benim arkadaşımda var Sefa kırmızı 306 :)

Evrenoz
23-07-2009, 19:32

Birşey yaptıracağım zaman Nautilus karşısında bulunan Acousticte yaptırıyorum. Gerek kendi aracımdaki işçilikler, gerek geçmiş referansları son derece üst seviyede.

Hüseyin
23-07-2009, 19:33
senin bahsettiğin yeride biliyorum işciliğide ne yazzıki o şekilde biraz ama hala oranın ismini verenler var her neyse kimseyi kötülememek lazım :) (sefaya selamlaR )

onursumer
23-07-2009, 20:02
Birşey yaptıracağım zaman Nautilus karşısında bulunan Acousticte yaptırıyorum. Gerek kendi aracımdaki işçilikler, gerek geçmiş referansları son derece üst seviyede.

evet kesinlikle orayıda tavsiye ederim civic hb yi sıfır daha parktan teslim aldım oraya goturdum mid,anfi,bass kapasitor herşeyimi orda çok güzel bir şekilde orjinal sisteme taktılar sonradan gittim bi anfi bi mid daha taktırdım hala daha kullanıyoruz 2 sene oldu herşeyiyle sorunsuz ;)

BU®AK
23-07-2009, 21:13
Ankara'da olsanız hertürlü desteği verirdim :) Ben tesisatcı değilim ama okadar çok buişin içindeyimki nedir ne değildir herşeyi öğrendik tesisatcı abiler sayesinde :D

Enes-x
23-07-2009, 21:26

Ferrarim olsa hiç düşünmeden anahtarlarını bırakacağım tek yer..Profosyonellik ve titizlik hat safhada ama fiyatları çok astronomik..2 sene önce bi araçtan indash, tek bas ,tek anfi söküp diğer araca montaj yaptırmıştık.450 ytl ödenmişti..

dragon07
23-07-2009, 21:26
en güzeli 1 bas 2 mid 2 amfi birde ps3 :D motor sesiyle ilgili olarak sunu söyleyim kabloların izalasyonu iyi yapılmazsa aracın kendi şase kablolarına yakın olursa felanda ses geliyor diye biliyorum :) antalyada olsan ışık car audio derdim :D

mehzent
23-07-2009, 21:33
kardeşim tam olarak problemlerin nedir istersen güsel misait bir garajın varsa komple sökeriz eski bilgilerimizi ortaya cıkartarak beabercene sanada hiç para harcatmadan yapmaya çalışırız

Abi çok sağol teklifin için benım uygun bir garajım var dert değil orada komple sokebilirz aracı su anki problemim teyıbımı açtığımda tavan lambam yanıyordu daha sonra 'adını tam bilmiyorum bobınlerın oradakı bir kablo herlade' kopmuş onu yapalım olcak dedıler ama 15 gun yatırdıalr arabayı benımde canım sıkıldı aldım arabayı ama parazıtı zaten hıc cozemedıler 3 gun kesılıp yenıden başlıyordu sıkıntılarım bunlar yanı birde arka bagajdakı bır kaç oturma yeri..

mehzent
23-07-2009, 21:35
Herkeze tesekkurler ılgınız için hepsini not alıyorum tek tek değerlendiricem..

Hüseyin
23-07-2009, 21:37
Abi çok sağol teklifin için benım uygun bir garajım var dert değil orada komple sokebilirz aracı su anki problemim teyıbımı açtığımda tavan lambam yanıyordu daha sonra 'adını tam bilmiyorum bobınlerın oradakı bir kablo herlade' kopmuş onu yapalım olcak dedıler ama 15 gun yatırdıalr arabayı benımde canım sıkıldı aldım arabayı ama parazıtı zaten hıc cozemedıler 3 gun kesılıp yenıden başlıyordu sıkıntılarım bunlar yanı birde arka bagajdakı bır kaç oturma yeri..

bende yarımcı olmaya çalışırım sen sıkma canını suana kadar en çok bahsedilen arzalardan bahsediyorsun ve yapılmayacak gibi değil

Melih-Ö
23-07-2009, 21:39
Woice gerçekten çok iyi hem sana yakın hemde denemedende fayda var.

Aynı şekilde Extreme Sound Özhan abininde işçiliği çok iyi

mehzent
23-07-2009, 21:44
yarın bir Özhan nın yanına uğrıycam onunla konusıyım..

Evrenoz
23-07-2009, 21:48
Ferrarim olsa hiç düşünmeden anahtarlarını bırakacağım tek yer..Profosyonellik ve titizlik hat safhada ama fiyatları çok astronomik..2 sene önce bi araçtan indash, tek bas ,tek anfi söküp diğer araca montaj yaptırmıştık.450 ytl ödenmişti..

Enteresan, ben aracımı tamamen ordan yaptırdım. O kadar astronomik bir ücret ödemedim. Piyasanın çok az üzerindeydi.

2 takım comp, 2 ayrı amfi, 1 kapasitör, 1 double, 1 sub

gibi bi işlem yaptırmıştım.

Schumi
23-07-2009, 22:45
SpeedSound Erdoğan bey.

onurdemir
24-07-2009, 00:44
pitbull mu almıslar..bundan sonra hiç işim olmaz:D

Almışlar mı? :D Adamların hayatı Pitbull olmuş. Çekim yapıcaz, flash patlamıyordum. Bu ne lan tripodun ayağını indiriyorum yanımda hırlayan bir canavar hahaha :D Saner diyo, bu seni de benide yer valla diye.

Mehmetcim cumartesi daha yakından konuşuruz bu problemini. ;):icon_tup:

saner müftüoğlu
24-07-2009, 00:46
bahcelıevlerde dırek Woıce veysel abi, yada Özhan abi. İkisinden baska bı yere gıtme...Essen sound da o bölgedeki en ıyılerden. Ayrıca Ay-ER de tesısat konusunda artık 10 numara ısımlerden. SQ ısteyen veya ust duzey ıscılık ıcın Woıce. SPL konusunda da AY-ER öne çıkan ısımler :=)

saner müftüoğlu
24-07-2009, 00:47
Almışlar mı? :D Adamların hayatı Pitbull olmuş. Çekim yapıcaz, flash patlamıyordum. Bu ne lan tripodun ayağını indiriyorum yanımda hırlayan bir canavar hahaha :D Saner diyo, bu seni de benide yer valla diye.
:
Ya hayvanın ustunden gecmısız haberımız yok. Keza bı farkedıp tırssak, o kokudan anında ıkımızı de mıdye dolma nıyetıne yıyecek :D

Melih-Ö
24-07-2009, 13:55
ben bugün veysel abinin yanındaydım benim çarşamba pazarı olan kablolarımı toparladı biraz :) senide söyledim bekleriz dedi :)

mehzent
24-07-2009, 14:44
bahcelıevlerde dırek Woıce veysel abi, yada Özhan abi. İkisinden baska bı yere gıtme...Essen sound da o bölgedeki en ıyılerden. Ayrıca Ay-ER de tesısat konusunda artık 10 numara ısımlerden. SQ ısteyen veya ust duzey ıscılık ıcın Woıce. SPL konusunda da AY-ER öne çıkan ısımler :=)

:) Gel Saner benim arabayı sana veriyim sen götür bir de o zman tekrar konuşalım ;)

Şimdi Özhan abinin yanından geldim zaten konuşması bile iç rahatlatıcı Pazartesi verıcem ona gerkenlerı yapıcak..;)

Sana bir şey dediğim yok yanlış anlama sakın..:icon_tup:

saner müftüoğlu
24-07-2009, 15:05
:) Gel Saner benim arabayı sana veriyim sen götür bir de o zman tekrar konuşalım ;)
Şimdi Özhan abinin yanından geldim zaten konuşması bile iç rahatlatıcı Pazartesi verıcem ona gerkenlerı yapıcak..;)

o kadarını bılemıyorum Mehmetcım;) ben yanlış anlamadım rıca. ama az cok tahmın ettım;)

Dragger
24-07-2009, 15:12
Ahahaha adam bin pisman olmus, sen orayı tavsiye ediyorsun Saner alemsin :D

grkm
24-07-2009, 15:52

haber ver beraber gidelim , benimde ufak bir işim vardı hem özhan abide :)

Kaan bm 7679
24-07-2009, 16:01

Sana bir şey dediğim yok yanlış anlama sakın..:icon_tup:emın ol kanka rahat edersın artık ıcınden gelenı butun sıkıntılarını söyle ıllakı ufak tefek aksılıkler yıne olacaktır ama tekrar tekrar gıdebılırsın bazısı onceden yaptıgı ıs ıcın pek ılgılenmez ama özhan abıde olmaz oyle seyler ;)

mehzent
24-07-2009, 16:15
Ahahaha adam bin pisman olmus, sen orayı tavsiye ediyorsun Saner alemsin :D

ahahahha dragger smile '' ;) '' değişmiş bakıyorum nedeni ne acaba :)

haber ver beraber gidelim , benimde ufak bir işim vardı hem özhan abide :)

Gel işteyim ben birazdan gidicem tekrar beraber gidelim olmazsa..

emın ol kanka rahat edersın artık ıcınden gelenı butun sıkıntılarını söyle ıllakı ufak tefek aksılıkler yıne olacaktır ama tekrar tekrar gıdebılırsın bazısı onceden yaptıgı ıs ıcın pek ılgılenmez ama özhan abıde olmaz oyle seyler ;)

Pazartesi beraber gidicez zaten ben senın adına coktan plan yaptım bielel hehe :)

atilatilgan
24-07-2009, 19:31

Aynen benim tavsiyem de Acoustic olacaktır Mehmet ;)

mehzent
11-08-2009, 09:50
Araba su an Özhan da valla adamlar sokup bana gosterdıkçe sok oluyorum ellı tane ek var kabolarımda o araba nasıl anmamış tutşmamış hayret edilir...

Gerçi safety car olduğumda pistte tutuşmuştuda şukur orda mudahele etmiştık hemen...Aracına tesısat yaptırmak ısteyenlere tavsıyem olsun sakın kablolarını gozlerıyle gormeden kabınlerı falan oturtturmasınlar dun akşam hatta bızımkılerle hep beraber gorduk bagajı sok olduar bunlar nasıl kablolar diye...

onursumer
11-08-2009, 09:58
aynen oyle kablolar bi felaket sürekli yama bayağı elektrik bandı kullanmışlar :D

3rk4n
11-08-2009, 10:10
Mehmet süprizlerle dolusun. Geçmiş olsun allah korumuş.

Buğra A.
11-08-2009, 10:11
Geçmiş olsun Mehmet.Üzüldüm valla bu kadar çok sıkıntı yaşamana.Göz var göz ;)

SekoLive
11-08-2009, 10:13
Araba su an Özhan da valla adamlar sokup bana gosterdıkçe sok oluyorum ellı tane ek var kabolarımda o araba nasıl anmamış tutşmamış hayret edilir...

Gerçi safety car olduğumda pistte tutuşmuştuda şukur orda mudahele etmiştık hemen...Aracına tesısat yaptırmak ısteyenlere tavsıyem olsun sakın kablolarını gozlerıyle gormeden kabınlerı falan oturtturmasınlar dun akşam hatta bızımkılerle hep beraber gorduk bagajı sok olduar bunlar nasıl kablolar diye...

Birilerine sadaka ver o kadar yamalı kabloyla başına bişi gelmedi diye hatırlarsanız geçenlerde başbakanlık korumalarının bir aracı elektirik tesisatı yüzünden edirnedeyanmıstı Senin arabadada bi o kadar tesisat var . Elektirik işi çok sakat vallahi en tırstığım şeydir... :confused:

Aradıgın ustayı bulmanda sevindirici ... :icon_tup:

mehzent
11-08-2009, 10:28
Mehmet süprizlerle dolusun. Geçmiş olsun allah korumuş.

valla aynen dediğin gibi ne zman ne yasayacağım belı değil:) sağolasın..

Geçmiş olsun Mehmet.Üzüldüm valla bu kadar çok sıkıntı yaşamana.Göz var göz ;)

sen cek ole vıdeo sonra göz var göz de :)

Birilerine sadaka ver o kadar yamalı kabloyla başına bişi gelmedi diye hatırlarsanız geçenlerde başbakanlık korumalarının bir aracı elektirik tesisatı yüzünden edirnedeyanmıstı Senin arabadada bi o kadar tesisat var . Elektirik işi çok sakat vallahi en tırstığım şeydir... :confused:

Aradıgın ustayı bulmanda sevindirici ... :icon_tup:

sureklı yaparım unutmadığım surece sağolasın sende..;)

mmustu
11-08-2009, 10:29
sürekli yaparmış akşam 2 bira ısmarla o zaman :D

_FaRuK_
11-08-2009, 10:29
valla mehmet o ek kablolar nasıl tutusmamıs hayretttt

elpadre
11-08-2009, 10:40
oncelıkle gecmıs olsun mehmet ben zamanında özhanada ıs yaptırdım golfumuu asırı bır sekılde yukledık menmun kaldım astra gtc vardı onuda veysele yaptırdım onuda cıddıı bır sekılde yukledık aracıı guzel ıscılıkler cıkarttılar hatta zamanında ankaraya yarısmaya bıle gıttık

mehzent
11-08-2009, 10:42
sürekli yaparmış akşam 2 bira ısmarla o zaman :D

ahuauha gel cumartesıden kalma vişne suları verıyım :)

valla mehmet o ek kablolar nasıl tutusmamıs hayretttt

valla ulu acık yazmak ıstemıyorum bundan once arabamı kımın yaptığınıda herkez bııyor, kı araba boya ıcın komple sokulduğunde eskı kabloları kullanmayalım dıe konusmuştuk ne kadar kablo parası verdığımı ben bılırım ama akşam gordunuz kapı otomatığı kablosu gıbıydı butun kablolar hepsi ek ve her ekte başka renk elektrık bantı var fantezı apmışlar bırraz...

imhotep
11-08-2009, 10:45
yiite gitseydin ii tesisat doserdi:D

mmustu
11-08-2009, 10:46
benim suzukinin işlerinide özhan lar yapmıştı özellikle yüklü sistemlerde ek diye bişi olamaz yangını falan bırak parazit yapar ve dediğin gibi o kabloların ne anasının dini para olduğunu bi satan bide alan bilir :D

mehzent
11-08-2009, 10:46
yiite gitseydin ii tesisat doserdi:D

bunlardan ıyı yapıcağı kesın ama o kotu yapsa bıle kızamam ben ona :p

GuNeS
11-08-2009, 12:22
şirin evler tarafında vural elektronik abdullah (apo) işini gayet iyi yapan bir usta 5-6 senedir giderim başkalarınıda yönlendiririm daha şikayet etmedim edenide görmedim...

düşünürsen pm atarım adresini telini..

mehzent
11-08-2009, 12:26
şirin evler tarafında vural elektronik abdullah (apo) işini gayet iyi yapan bir usta 5-6 senedir giderim başkalarınıda yönlendiririm daha şikayet etmedim edenide görmedim...

düşünürsen pm atarım adresini telini..

sağolasın ama araba zaten Özhan da su an bugun yarın bıter..

mrtngn
11-08-2009, 12:34
Çok geçmiş olsun yaa..Gercekten ciddi dikkat edilmesi gereken bi husus..Ufacık bi kıvılcım çıtlamasına bakar..

Allah korumuş..İnşallah istedginiz gibi olur icinize siner;)

mehzent
14-08-2009, 21:56
Bugun arabayı Özhan abiden teslim aldım bitmiş araba vallahi montajın ne kadar onemlı olduğunu analdım benım arabam bugune kadar hıc calmamış ses gayet net ve derınden cıkıyor bu sorunuda cozmuş oldum yanı sonunda, ılgılenen yardımcı olmaya çalışan herkeze tesekkurler...

Siz siz olun iş bilen ustalarla çalışın...

senna
14-08-2009, 22:14
gerginlik olmasn lütfen