PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tukcell'in iphone kampanyası

s.alican
29-07-2009, 11:07
Arkadaşlar turkcell'in bi kampanyası varmış.önden 299 tl verip aylıkta 105 tl olarak 12 ay boyuncaydı sanırım ödeyerek iphone sahibi olunabiliyormuş.aylıkta trkcell lilerle 5000 dk diger operatrlerlede 500 dk bedava.internet paketi hediye felan fıstık...belki daha öncedende varmıştır ama ben yeni duydum:D.alan eden bilen varmı aceb?.bnm faturalı daha kısa zaman olduğu için babamın faturalıyla alıcam.illa onun hattı takılma gibi bişeymi olucak nasıl olucak yardımcı olurmusunuz?

Kaan
29-07-2009, 11:09
bedava dakkaları kullanabilmek içni hangi hat üstüne aldıysan o hat ile kullanman gerekli.
İnternet paketi ise iphonu kontratlı alırsan yine o hatta tanımlanıyor.eğer kontratlı almazsan hangi turkcell hattı takarsan o hatta 100MB tanımlanır.

s.alican
29-07-2009, 11:12
şimdi aldığımız hat başka tlf kullansa ben iphone kullansam olmuyomu yani :(...fatura fazlamı gelir nasıl olur?

Evrenoz
29-07-2009, 11:20
Yeni iphone'u beklemekte fayda var. Yeni versiyonu çıkan ürünün eski versiyonu ucuzlar. ;)

onursumer
29-07-2009, 11:23
şimdi aldığımız hat başka tlf kullansa ben iphone kullansam olmuyomu yani :(...fatura fazlamı gelir nasıl olur?

olur ama dakika ve internet pakedi senin hattına değil telefonu aldığın hatta yüklenir ;)

ayrıyetten kendin kullanmak için hattına internet vs açtırman lazım gereksiz masraf :)

ki dedikleri gibi yenisi çıkıcağından eskilerinin fiyatı düşücek :)

sportinger
29-07-2009, 11:26
kesinlik le benim telefon çalındı almadım. yeni si geliyo agustosta türkcell daha anlaşma yapmamış ama kaptırmaz piyasayı diye düşünüyorum...

Ahmet Saraçoğlu
29-07-2009, 11:26
arkadaşlar belli bi ücret karşılığı aynı hatta (hatta sadece bi numaraya:) )sınırsız görüşme ve belli bi mesaj sayısını(türkseldeki 35 kontöre 2000-3000 mesaj gibi) tek hatta yapmak mümkünmü?*
avea öğretmen ve türkselde 35 kntöre paket sms ikilisini kullanıyorum çifthatlı samsungta..ama çifthatlı tel olayından sıkıldım.İphone ve türevlerinede heves edemiyorum bundan dolayı

onursumer
29-07-2009, 11:29
arkadaşlar belli bi ücret karşılığı aynı hatta (hatta sadece bi numaraya:) )sınırsız görüşme ve belli bi mesaj sayısını(türkseldeki 35 kontöre 2000-3000 mesaj gibi) tek hatta yapmak mümkünmü?*
avea öğretmen ve türkselde 35 kntöre paket sms ikilisini kullanıyorum çifthatlı samsungta..ama çifthatlı tel olayından sıkıldım.İphone ve türevlerinede heves edemiyorum bundan dolayı

1 numara ile aynı anda birkaç tarifeden yararlanılaibliyordu sanırım hem dakika paketi hemde ayrı olarak sms paketi alabiliyor olman lazım yanlış hatırlamıyorsam

çift hatta en ideali çift telefon ben uzun suredir o şekilde kullanıyorum çift simkartlı telefonları hiç sevmiyorum :D

R.I.P
29-07-2009, 11:29
turkcell kamu tarifesi vardı(avea hattınızı taşımanız gerekiyor) heryöne 1200dk olması lazım 35liraya.

BoraRS
29-07-2009, 11:45
iPhone tarifesinden 12 ayın içerisinde herhangi bir ayda ayrılırsan kalan ayların taksidini toplam olarak tek seferde faturana yansıtıp senden alıyorlar.

Dikkatli olun ;)

Eworen
29-07-2009, 11:52
bende böyle paketle almıştım çıktığı zaman değil çıktığı gün :)
kesinlikle paket şeklinde almayın çok ciddi pahalıya geliyor şu an kampanya üstüne kampanya yapıyor bütün operatörler ama paket süresince ayrılma şansınız olmadığı için hiç bir kampanyadan yararlanamıyorsunuz
şiddetle tavsiye etmem bi kullanıcı olarak uygun bi yerden kredi kartına bilmem kaç taksitle alın..

mgnPower
29-07-2009, 12:04
bu konuyu daha once actim ve bayaa tartisildiydi gerekli tum bilgileri bulabilirsin konuda

buyrun buda linki :)

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=33191