PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acil yardım!!!

buraek4
12-08-2009, 10:50
arkadaşlar dün annemin hotmail hesabı hacklendi bugün baktım hesabı açmış şerefsiz..düzgün bir şekilde bu hesap annemin hesabı bütün işlerini burdan görüyo şifreyi geri istedim 500 kontör atarsan veririm diyo..kontur istediği numarada elimde şuanda...sitede bu hack işlerinden anlayan arkadaşlar varmı..gizli soruyu hatırlamıdığımızdan ben şireyi geride alamıyorum..ve annemin işlerine çok fazla engel oldu bu şerefsiz...bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

utkuselamoglu
12-08-2009, 10:53
zannedersem bi daha geri alamassınız o account u ama microsoft bu işlen ilgileniyodu mail atıyodun... Öle bişiler hatırlyorum. Bi keresinde bi bayan vardı onun da başına ynısı gelmişti. hatırlıyorum çok sinirlenmişti kötü bir durum..

SOMEONESPECIAL
12-08-2009, 10:57
arkadaşlar dün annemin hotmail hesabı hacklendi bugün baktım hesabı açmış şerefsiz..düzgün bir şekilde bu hesap annemin hesabı bütün işlerini burdan görüyo şifreyi geri istedim 500 kontör atarsan veririm diyo..kontur istediği numarada elimde şuanda...sitede bu hack işlerinden anlayan arkadaşlar varmı..gizli soruyu hatırlamıdığımızdan ben şireyi geride alamıyorum..ve annemin işlerine çok fazla engel oldu bu şerefsiz...bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Şerefsizin verdiği numarayı al bulunduğun ilde çok işlek bi yerdeki WC nin
bir kapısının arkasına "Elimde iki tane Sarışın Rus var 50 TL!" ve numarayı yaz :icon_tup:

Ulan milletin işi gücü yok nelerden menfaat bekliyorlar :ofk:

EfeTopcu
12-08-2009, 11:01
şerefsizin verdiği numarayı al bulunduğun ilde çok işlek bi yerdeki wc nin
bir kapısının arkasına "elimde iki tane sarışın rus var 50 tl!" ve numarayı yaz :icon_tup:

+1905.........!!!

buraek4
12-08-2009, 11:02
zannedersem bi daha geri alamassınız o account u ama microsoft bu işlen ilgileniyodu mail atıyodun... Öle bişiler hatırlyorum. Bi keresinde bi bayan vardı onun da başına ynısı gelmişti. hatırlıyorum çok sinirlenmişti kötü bir durum..

şuan araştırıyorum nette ama daha somut birşey bulamadım..gizli soruyu hatırlasam sorun kalmıcak belkide onuda hatırlamıyorum :(

buraek4
12-08-2009, 11:03
Şerefsizin verdiği numarayı al bulunduğun ilde çok işlek bi yerdeki WC nin
bir kapısının arkasına "Elimde iki tane Sarışın Rus var 50 TL!" ve numarayı yaz :icon_tup:

sorma abi ya olmadı en son numarayı arayıp kimin olduğunu tespit edip savcılığa başvurucam

SekoLive
12-08-2009, 11:05
kardeşim microsoftla mailleş türkiye başkanlığı olması lazım oradan halletmeye çalış ve işin sonuçlandıgında o şerefsizin numrasını bizlerle paylaş ve aramızda vodafone turkcell avea gibi şirketlerde çalısan birisi varsa bu kişinin bilgilerini sana bi türlü atar diye düşünüyorum

geçmiş oLsun ..... :(

SOMEONESPECIAL
12-08-2009, 11:05
sorma abi ya olmadı en son numarayı arayıp kimin olduğunu tespit edip savcılığa başvurucam

Hiç bir şey elde edemezsin savcılık filan...
Kendi hakkını kendin arayacaksın biletini keseceksin...
Bu hale geldik sonunda :icon13:

buraek4
12-08-2009, 11:07
kardeşim microsoftla mailleş türkiye başkanlığı olması lazım oradan halletmeye çalış ve işin sonuçlandıgında o şerefsizin numrasını bizlerle paylaş ve aramızda vodafone turkcell avea gibi şirketlerde çalısan birisi varsa bu kişinin bilgilerini sana bi türlü atar diye düşünüyorum

geçmiş oLsun ..... :(

ozaman benden kontur istediği numarayı yazayım buraya vodafone da çalışan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim...

edit: isteyene pm yoluyla yolla. buraya yazma.

utkuselamoglu
12-08-2009, 11:07

eğer iyi tanıdıkların varsa tabi bence savcılık olsun başka türlü olsun tespit edebilirler... o zaman çok daha iyi olur tabi... ama yoksa bencede ben olsam bende uğraşmazdım savcılıklan....

buraek4
12-08-2009, 11:08

walla ulaşabilirsem çok güzel kesicem biletini sıkıntılı günler yaşıyoruz zaten...o ifade den sonra bir daha millete yan gözle bakamıcak hale gelir

onursumer
12-08-2009, 14:37
şikayetçi olunabiliyor bu tarz şeylerde ama birsuru ıvırı zıvırı var vazgeçiyorsun oğrenince

microsoft la iletişime geçebilirsin ve tanıdığında varsa opretorden numara hakkında herşeyi oğrenebilirsin ;)

KA®ANLIK
12-08-2009, 14:53
Microsoft a bir e-mail atman yeterli bu konu için. birkaç gün içinde sana geri döneceklerinden emin olabilirsin;

internette buldum bir taslak; buyur...

passport@css.one.microsoft.com adresine “my account has broken down” başlıklı bir e-mail atmak.Ve e-maile şunları yazmak;

Dear Sir Madam
I have been having problem with my hotmail address.
When I try to access to my account after “Buraya Hacklenen tarihi yazınız”
I found out my password and the secret question have
been changed.When I sent you a request about new
password the informations also were not match the ones
I remember and the ones you recorded.
I also have seen someone is using my mesenger and
chating with others on behalf of me.My phone bills
credit card extres information come to this account
and this person gives my phone numbers the other
people.

thanks your answer.

My name is “İsminiz”
Sign in “E-mail adresiniz”
My birthday “Doğum tarihiniz”
Country “Ülke”
State “Şehir”
Zip or postal code “Posta Kodunuz”
Successfull sign “En son bağlandığınız tarih”
Approximate date of account registration “Ne zamandır bu e-mail adresinizi kullandığınız”

List as many former passwords you used with this account as far back as
you can remember “Kullandığınız şifreler”
List as many of your Folders as you can remember “mailde sakladığınız dosyalar veya klasörler varmıydı varsa hatırladıklarınız”

My internet service provider is “internet servis sağlayıcınızın adı”

I would like you to solve this problem.Could you
change the password and send me new one so this can
not use my account. If this is not possibble could you
cancel my account.
Thank you in advance , sincerely..

Garanti veremekle birlikte bu e-maili attıktan sonra e-mail adresinizin yeni şifresi en geç 1 güne kadar size gönderilir..

absinth
12-08-2009, 14:57
Microsoft a bir e-mail atman yeterli bu konu için. birkaç gün içinde sana geri döneceklerinden emin olabilirsin;

internette buldum bir taslak; buyur...

passport@css.one.microsoft.com adresine “my account has broken down” başlıklı bir e-mail atmak.Ve e-maile şunları yazmak;

Dear Sir Madam
I have been having problem with my hotmail address.
When I try to access to my account after “Buraya Hacklenen tarihi yazınız”
I found out my password and the secret question have
been changed.When I sent you a request about new
password the informations also were not match the ones
I remember and the ones you recorded.
I also have seen someone is using my mesenger and
chating with others on behalf of me.My phone bills
credit card extres information come to this account
and this person gives my phone numbers the other
people.

thanks your answer.

My name is “İsminiz”
Sign in “E-mail adresiniz”
My birthday “Doğum tarihiniz”
Country “Ülke”
State “Şehir”
Zip or postal code “Posta Kodunuz”
Successfull sign “En son bağlandığınız tarih”
Approximate date of account registration “Ne zamandır bu e-mail adresinizi kullandığınız”

List as many former passwords you used with this account as far back as
you can remember “Kullandığınız şifreler”
List as many of your Folders as you can remember “mailde sakladığınız dosyalar veya klasörler varmıydı varsa hatırladıklarınız”

My internet service provider is “internet servis sağlayıcınızın adı”

I would like you to solve this problem.Could you
change the password and send me new one so this can
not use my account. If this is not possibble could you
cancel my account.
Thank you in advance , sincerely..

Garanti veremekle birlikte bu e-maili attıktan sonra e-mail adresinizin yeni şifresi en geç 1 güne kadar size gönderilir..

Bu İşlem En Sağlamı Denenmiş Onaylanmış Bir Çözüm Arkadaşım