PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternet Explorer sorunu

Boost Up
13-08-2009, 14:17
Arkadaşlar sorunum şu, İnternet Explorer da başlangıç sayfam çok abzürt bir site oldu, diyeceksiniz değiştirin, ama sorun şu ki İnternet Seçeneklerinden değiştirmek istediğimde orası kitlenmiş vaziyette, hiç bir türlü ana sayfamı değiştiremiyorum:(

Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürlerimi şimdiden ilettim:)

said_
13-08-2009, 14:19
bu sanırsam bi virüs ten dolayı oluyodu virüs taraması yap veya İE yi yeniden kur bendede ayarlara bastığımda İE yi kapatıyo

nakayama
13-08-2009, 14:19
ad-aware virüs prugramını indireceksin trialde olsa olur bi tarama yaptıracaksın orası otomatik açılır. Bendede oluyor aynısını yapıyorum düzeliyor.

punto_multijet
13-08-2009, 14:21
registera girip arama kısmında o sayfanın ismini yaz. daha sonra cıkan komutları sil ;) ama dikkatli ol yoksa bilgisayar kaput olabilir

Boost Up
13-08-2009, 14:23
registera girip arama kısmında o sayfanın ismini yaz. daha sonra cıkan komutları sil ;) ama dikkatli ol yoksa bilgisayar kaput olabilir

www......com gibi mi yoksa techturkey gibi mi? Yani www yi ekleyerekten mi?

Diesel
13-08-2009, 14:26
combofix adlı programı indirip bi sistemi tarat...

punto_multijet
13-08-2009, 14:30
aradaki domain yazsan yeterli

3rk4n
13-08-2009, 14:32
www.hijackthis.com

cahit
13-08-2009, 14:41
program ekle kaldırdan bi bak "CID" adlı birşey varsa kaldır bende çözüm olmuştu

mdu
13-08-2009, 14:49
Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirin.

yada,

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel
Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştirin.

alıntı.

illegal
13-08-2009, 14:49
bu sanırsam bi virüs ten dolayı oluyodu virüs taraması yap veya İE yi yeniden kur bendede ayarlara bastığımda İE yi kapatıyo

katılıyorum orayı kitleyebilecek tek şey virüstür windows bunu kendine yapmaz bilgisayarını tarattırırsan zaten sorunlu bölge belli olur.

Yiğit Ş.
13-08-2009, 15:17
CCLeaner kullanabilirsin.

Tunacan
13-08-2009, 15:31
Bende bir soru sorayım hazır başlık açılmışken..
Exp da sayfa açtığım zaman hep küçük olarak açılıyor. İlk açıldığında ekranı kaplayan sayfa görüntüsü için ne yapmam gerekli acep?

Boost Up
13-08-2009, 15:33
Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirin.

yada,

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel
Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştirin.

alıntı.

Dedim tam işime yarayacak fakat hkey current config var, gerisi kurtarıyor fakat ınternet explorer a gırdıgımde main yok ahahaha:D