PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ford Fiesta

Emre Abdik
14-08-2009, 13:50
Arkadaşlar yeni ford fiestalar hakkında biraz bilgi toplamak istiyorum. 1.4 Otomatik Titanium+Lansman Paket... Sizde veya çevrenizde bu araca sahip olan vardır. Şikayet ve memnuniyet durumunu öğrenmek istedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Keyifli Forumlar

mgnPower
14-08-2009, 14:48
lancer almadan once arastirmisdim ben gereksiz pahalli bulmustum birde ford arabasi benzinde emsallerine gore biraz daha fazla yaktigi soyleniyordu. dizeli icin eski fiesta var bizde her ise kosturuyoruz arabayi ahim sahim bi sorununu gormedim. lakin kasa guzel olmasina ragmen gereksiz sekilde pahali ve bizim ihtiyacimiza gore bayaa kucuk kalmisdi. lancer'i ise hem donanimsal artilarindan dolayi hemde japon olmasindan oturu tercih ettik.

Emre Abdik
14-08-2009, 15:40
lancer almadan once arastirmisdim ben gereksiz pahalli bulmustum birde ford arabasi benzinde emsallerine gore biraz daha fazla yaktigi soyleniyordu. dizeli icin eski fiesta var bizde her ise kosturuyoruz arabayi ahim sahim bi sorununu gormedim. lakin kasa guzel olmasina ragmen gereksiz sekilde pahali ve bizim ihtiyacimiza gore bayaa kucuk kalmisdi. lancer'i ise hem donanimsal artilarindan dolayi hemde japon olmasindan oturu tercih ettik.

Öncelikle teşekkür ederim detaylı açıklamanız için. Bana da biraz pahalı geldi ama bayan kullanacak. O tipini beğenince bişeyde söleyemedim açıkçası ;) :) motorunda bi sıkıntı olmasın ve güvenlik açısında iyi olsun yeterli benim için

mgnPower
14-08-2009, 15:51
biz erkeklerin basina ne geliyorsa bayanlar yuzunden geliyor zaten :D hayirli olsun diyelim o zaman :D

Cimmeria
14-08-2009, 15:51
1.2si çok yakıyor teste geldiğinde bakmıştık...

içi falan çok güzel çok modern, alabiliyorsanız dizelini alın derim

Emre Abdik
14-08-2009, 15:57
biz erkeklerin basina ne geliyorsa bayanlar yuzunden geliyor zaten :D hayirli olsun diyelim o zaman :D

aynen aynen başımızı yediler :D

Emre Abdik
14-08-2009, 15:58
1.2si çok yakıyor teste geldiğinde bakmıştık...

içi falan çok güzel çok modern, alabiliyorsanız dizelini alın derim

yok 1.2 deil 1.4 araç otomatik olacağı için dizel alamıyoruz dizelde otomatik seçeneği yok iç ve dış dizayn çok iyi gerçekten