PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34va40876

Cimmeria
15-08-2009, 15:45
bu plakaya sahip aracin sahibine nasil ulasabiliriz? park halinde arabamin on tamponuna carprazdan takip plakaliga kadar kirmis on tamponumu be kacmis. sokaktaki esnaf plakayi almis by adami nasil bulurum yardimi olabilecek kimse varmi?

Serencebey
15-08-2009, 15:46
orada polise zabıt tutturcaksın. Aracıma vurdu kactı dıye. Plakayı verıceksın 2 tanede esnaftan sahıt gosterıceksın gerısıne karısmıcaksın :)

m.kaan46
15-08-2009, 15:47
polise plakayı verince buluyorlar diye biliyordum.bizdede bir kere olmuştu.ondan biliyorum.

y@sin
15-08-2009, 15:47
plakada rakamlar fazla ama ?

Geçmiş olsun bu arada..

m.kaan46
15-08-2009, 15:48
aynen fazla baya.

emr_
15-08-2009, 16:09
orada polise zabıt tutturcaksın. Aracıma vurdu kactı dıye. Plakayı verıceksın 2 tanede esnaftan sahıt gosterıceksın gerısıne karısmıcaksın :)

Aynen..Bizim aracada gece taşıma şirketinin aracı vurmuş almışlar plakayı adam paşa paşa geldi ayagımıza ...hemde cevirmede yakalayıp getirirler :)

ef186
16-08-2009, 01:03
bu plakaya sahip aracin sahibine nasil ulasabiliriz? park halinde arabamin on tamponuna carprazdan takip plakaliga kadar kirmis on tamponumu be kacmis. sokaktaki esnaf plakayi almis by adami nasil bulurum yardimi olabilecek kimse varmi?

Serencebey burakçımın dediğini yapıcaksın ama önce tavsiyem doğru plakayı bulman .

Burda rakamsal olarak fazla var çeştli kombinasyonları deneyerek marka model ve renkten trafik.gov.tr den sana carpan aracın plakasını belirleyerek işe başlamalısın gibi geldi ...

Diesel
16-08-2009, 01:53
tolga geçmiş olsun daha öncede otoparkçılar dert olmuştu başına...

kırılan tampon benden aldığın tamponmuydu ?

Cimmeria
16-08-2009, 19:19
sagolun arkadaslar. polisle konustum plakayi aceleden yanlis yazmisim yarin dilekce veriyorum suc duyurusu icin. bir kac gune bilirkisi bakicak tampona sonra yaptiracagim. kasko delinmesin sigorta karsilasin diye Boyle yap dedi nobetci savci.
kemal saolasin evet senden aldigim tampondu bu:)

elpadre
16-08-2009, 19:49
gecmıs olsunn mıllet vurup kacıyor ınsallah amacına ulasırsınn

Tunç
16-08-2009, 19:51
bi sigorta acentesindende ögrenebirisn

sinan-s
16-08-2009, 20:09
Geçmiş olsun..Maalesef kaçan yaptığıyla kalıyor..

yaşar
16-08-2009, 20:17
Geçmiş olsun..Maalesef kaçan yaptığıyla kalıyor..

İstisnalar hariç .

B.Battal
16-08-2009, 23:01
evet malesef yaptıgıyla kalıyor tabi inat etmediysen. başımdan yakın zamanda gecen
benzer bir olay oldu hatta ben aracımın içinde park halinde otururken karşıdan gelen bir
bayan sürücü çok yakın geliyordu aynaya vurdu vuracak derken "pat!" sesiyle aynam
kapandı üzerine birde çamurluğuma geçirdi hanımefendi ve hiç birşey olmamış gibi devam
etti plakasını rengini aracın modelini tabiki hemen yazdım bi kağıda ve aracı oynatmadan
yakındaki semt karakoluna gittim biz bakmıyoruz ilçe emniyet müdürlüğüne git dedi
orayada gittim ve memurun söylediği şey şuydu "bakırköyde trafik mahkemesi var,
gideceksin dava acıcaksın vuran araç bulunacak haklı çıkarsan hasarını öderler" fakat
dava açma bedeli komik bir rakamdı 600 tl gibi bişey olması lazım yanlış hatırlamıyorsam
bilenler düzeltir illaki, gelgelelim aracımdaki hasar 200 lirayı geçmiyeceginden allahından
bul dedim ve adalet sistemimize küfrederek evimin yolunu tuttum.. bilgine .

Cimmeria
17-08-2009, 07:30
valla açıkçası ön tampon çok büyük bir masraf değil alır yeni bir tampon boyatır takarım ama benim delirdiğim adamın tamponu yara yırta takıp sonrada kaçıp gitmesi.

anlamadığım trafik sigortası var be ada kaskon yoksa o karşılıyor zaten niye kaçıyorsun ? ne şerefsiz ne vicdansız adamlar var ya sanki biz parayı sokakta bulup alıyoruz bu arabaları...

benimkisi inada bindi vericem mahkemeye bakalım ne olucak