PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gebzeden Kaç Arkadaş Üye ???

Pug67
02-09-2009, 22:47
Mrb Arkadaşlar...2 sene Gebze'de ikamet edeceğim...Sizlerden Gebze hakkında biraz bilgi almak istiyorum...Nasıl bir yerdir? Nerelerde takılabilirim?? Nereler yasaklı bölgeler?? vs gibi konular hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var...ben mutlukent'te cıvarında oturacagım...sımdıden yardımlarınız ıcın ck tesekkurler...

Brs_eg
02-09-2009, 22:58
Mrb Arkadaşlar...2 sene Gebze'de ikamet edeceğim...Sizlerden Gebze hakkında biraz bilgi almak istiyorum...Nasıl bir yerdir? Nerelerde takılabilirim?? Nereler yasaklı bölgeler?? vs gibi konular hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var...ben mutlukent'te cıvarında oturacagım...sımdıden yardımlarınız ıcın ck tesekkurler...

Şuan oturdugnz yer neresi orasi onemli gebzeye gidince ne kdr yabancilk cekiceksinz.
Okdugum lise gebzeye yakindi bnmde.

Boost Up
02-09-2009, 23:00
Şuan oturdugnz yer neresi orasi onemli gebzeye gidince ne kdr yabancilk cekiceksinz.
Okdugum lise gebzeye yakindi bnmde.

Abi yeri değil ama Pendikte nerede oturuyorsun? 14 yılım Pendikte geçti de:)

Brs_eg
02-09-2009, 23:00
Abi yeri değil ama Pendikte nerede oturuyorsun? 14 yılım Pendikte geçti de:)

Pen otelin ust tarafindaym ben

Pug67
02-09-2009, 23:02
ben Kdz.Ereğli'de oturuorum suan yanı tamamen yabancısıyım Gebze nin...

sMh
02-09-2009, 23:24
geldiğin yer nasıl bilmiyorumda, gebze yaşanılcak bi yer değil, mutlukentte şehir merkezinden uzakta bi yer, takılabilceğin yerler tuzla,pendik,maltepe sahil :) gebzede ise; eskihisar,bayramoğlu takılabilecegin yerler arasında, birde 4-5 km uzaklıkta e5 üzerinde Mc Donalds var, soruların varsa aklına takılan yardımcı olmaya calısırım ;)

Pug67
03-09-2009, 00:33
geldıgım yer cennet gıbı bı yer walla....bugun ev tuttum gebzeden gerı dondum..pek ıc acıcı gelmedı gebze bana..mc donalds a da gttm ama 5-10 dk oturup sıkıldık....:) tuzla pendık tarafına hıc gecmedm ama

Oğuzhan Ç.
03-09-2009, 02:04
Yazları Darıca Ve Gebzede oluyorum o kadar güzel bir yer değil bayramoğluna gidebilirsin ama orasıda yazları hareketli oluyor diger aylarda çok sessiz bir yer pendikde takılabilirsin oralar daha hareketli gebzede adam akıllı takılcak yer yok gibi .

ibrahim
03-09-2009, 02:13
ben gebzede yaşıyorum 1990senesinden beri hiç bir sosyal faliyeti olmayan mafyanın bol olduğu uyuşturucu trafiğinin en hızlı olduğu bir yerdir gebze yaşanacak gezilecek bir yeri yoktur ancak akşamları mcdanılsda toplanan tuning camiasının gençlerine raslaman mümkündür :) pazarları yarış düzenleriz mekanımız dehset güzeldir herorganizasyonda eğlenceli geçer

Pug67
03-09-2009, 12:12
o zmn aksamları mcdonalds taym ne dıyım :) baya bı dolastk... 3 arac ya gordm ya gormedm... gebzede fazla arac oldugunu sanıyordum... mekanımız derken kasteddıgın yer nere??

seko
03-09-2009, 13:07
Gebze iyidir benimde işyerim tam mutlu kentin karsısında gosb da hatta arkadasın evi kiralıktı mutlukentin onundeki avis bloklarında yardımcı olurdum sana .
evi gerci tutmusun ama is yerine yakınmı bilmiyorum oturmak icin bayramoglu tercih edilebilir gercekten guzel bir yer .
Seneye bizde sezonluk bir yer bakınıyoruz deste bagları adlı bir mevki varmış eger eşimin işide gebze ye 2010 başı taşınırsa çok rahat olur .
Hayırlı olsun ..

Pug67
03-09-2009, 19:17
ben pek bılmıorm neresı nerde....artık dolastıkca ogrenıcez....saolasn bu arada :)

Spawn
03-09-2009, 19:20
benim okulum mutlukentin karşısındaydı. kocaeli gebze kampusu. son sene s13 le gittim geldim okulka, gebze halkı uzay gemisi görmüş gibi bakıyordu.

pek de bi yer yok gebzede , gençliği bi değişik alışık olmadığım tiplerdi. zira ben sadece okula gidip geliyordum ortamını bilmiyorum . gititğim yerler pek istanbullu birisinin yapabileceği yerler değildi ama

Pug67
03-09-2009, 19:31
sölemıcektımde....malesef bende o okuldaym :S ne kadar kotu bı yer yaw....aracla gelıp gıdınce sıkıntı yapıolarmıydı...boyle ne bu havalar cınsınden satasan tıpler falan...

Spawn
03-09-2009, 19:33
yok yok problem olmuyor. arabayı biraz daha kız yurduna doğru tarafa bırak . ben genelde sessiz sakin gelip gittim okula , ortam belli olduğu için sosyalleşmeyi pek seçmedim :) problem de yaşamadım. bu sene de 1 tane dersim var arada gidip gelicem okula siyah s13 görürsen benim :)

Pug67
03-09-2009, 19:35
ınsallah gorurum senı ya :) gorsem bıle mutlu olurum yanı oyle bı yerde....bende pek sosyalesmeyı dusunmuorm ztn..tek tabanca takılcam heralde.... spor ev okul falan :)

Spawn
03-09-2009, 19:39
fena gazcı tayfa da var okulda :) konuştuklarını duyunca soğuyosun orası ayrı konu da :) hani bende böyle dedim çıkarsa arabalara meraklı bi adam iki laflarız diyosum bişey ilmesi önemli dğeil , fakat yok :) conti , kanki , kıyak araba , bende babamın şahiniyle arkasını atttırıyorum gibi tipler genelde :)

Pug67
03-09-2009, 23:17
hehehe :D valla bana patakute adam lazım deıl ..:) kayıda gıttıgımde zaten bı tıp okulun bahcesınde patınaj la falan kalktı gıttı...eyvah dedm yandık yaw...artık hayırlısı...ama aksamları,haftasonları falan toplantı olayı varsa guzel olur

Spawn
03-09-2009, 23:24
darıca sapağında mcdonalds var. ha bu arada yollar berbattı en son ,, hala öyleyse bu sene coiloverla iyice canımı sıkacak çayırova yolları

Pug67
03-09-2009, 23:28
evt gıtım mc donalds a da..sabah gıttım...yollarda pek bıse gormedm ama gercı cayırova neresı onuda bılmıorm :)

Spawn
03-09-2009, 23:31
çayırova okuldan aşşağıya istanbul tafındaki yokuştan indikten sonra yokuş bitince sola dönüyosun o yol direk seni mc e çıkartıyor. içinden geçtiğin köyün adı çayırova

Pug67
03-09-2009, 23:37
anladm...yk orda bozuk yol grmedım ben hıc... gel sen :D kaldırısn arabayı daha olmadı

ibrahim
03-09-2009, 23:40
gebzenin yolları komple sıfır oldu kazınmış biryer bulmak zor eski ve yeni çarşı hariç

Spawn
03-09-2009, 23:51
süper o zaman . bu sene bağri rahat edelim biraz. hele o fenişten yeni mahalleye kadar olan yanyol. köstebek yuvası idi heryer. hatta o yol benim orj amortisörleri pataltan yoldur diye düşünüyorum :)

gsi_club
03-09-2009, 23:57
gebzeden çayirovaya giderken yol kötü belirtmek isterim.eger gazlamak istiyorsaniz genelde gebze tayfasi öyle yapar sekerpinar yolu.arabanin motorunu çatlatirsin :) basmaktan hem sen hemde aracin rahatlamis olur...

DR059
03-09-2009, 23:57
Geçen sene Öss yerleştirmesi sonucu Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nü kazandım. Bölümüm Malzeme bilimi ve mühendisliği + 1 yılda hazırlık yani 5 yıl oralıyım ben de. :)
İlk yılımı Allah'a şükür kazasız belasız atlattım, kaldı 4 senem.

Çayırova'yı ilk gördüğümde gerçekten benim de hayallerim biraz yıkılmıştı. Çünkü McDonalds dışında elle tutulur pek bir yeri yok maalesef. Ben ev işini Gebze yerine biraz daha İstanbul taraflarından tuttum. Şifa mahallesinde Kiptaş konutları var, mahalle pek güven vermese de ilk etapta; sitenin güvenlik kameraları, güvenlik elemanları, büyük duvarları vs gayet güvenli aslında. Eğer araban filan da varsa Kiptaş konutlarında için daha rahat edecektir. Ama sanırım sen Mutlukent tarafından ev tutmuşsun, hayırlısı olsun. İnşallah rahat edersin. :)

En büyük ulaşım nimeti bizim okul içinden de geçen Banliyö hattı, bir de akbil çıkartırsan kendine 55 - 60 dk sonra en hesaplı şekilde Kadıköy'de oluyorsun. Yakında kalkacak şeklinde haberler var ama şimdilik faal banliyö hattı.

Bir de 500T otobüsleri var ulaşım için kullanabileceğin. O da çok kullanışlı; FSM'yi kullanarak karşı tarafa kadar gidiyor.

Verdiğim örnekler hep İstanbul'a nasıl gidilir şeklinde oldu farkındayım. Ama o yakınlarda İstanbul gibi büyük bir şehir varken Gebze'de yapacak pek bir şey kalmıyor.

Haa bir de akşamları ya da geceleri McDonalds'ta YYY type R gibi güzel araçları görebilir ve E5'te arkalarında bıraktıkları senfonileri dinleyebilirsin. :)

İyi geceler.

gsi_club
04-09-2009, 00:02
genelde mc donalds ta cuma veya cumartesi aksamlari saat 10 dan sonra oradalar.hepsi iyi çocuklardir.sen bence oraya git hem onlarla tanismis olursun hemde gazlarsin onlarla.oradan kartala geçer migrosta takilirsiniz.orada da sohbet iyidir.güzel vakitler geçirirsin merak etme...

Pug67
04-09-2009, 00:03
ben orda deılm ama gebze meslek yuksek okulundayım...haftasonları gebzede durcagımı zannetmıorm ama hafta ıcı de bı yere gıtmek mantksz ***** hergun okul var....sekerpınar cayırova falan bunları zamanla ogrenıcem galıba :)

Pug67
04-09-2009, 00:04
yaw gıderım gıtmesınede...aralarını gırıp ben geldımmı dıcem :D

Spawn
04-09-2009, 00:06
öğreneceğin bi onlar zaten hahahaha.. ha bi de yenimahalle. bu arada istanbula gitmek istersen arabanla kesinlikle tem i kullan... belki biraz uzatıyor yolu ama kafan rahat istediğin hızla gidiyosun . bir gün del sol la iken sınavı unutup sonradan aklıma gelmişti. ataşehir den okula 14 dk da gelmiştim :D yarım depoya yakın benzine mal olmuştu bana :)

gsi_club
04-09-2009, 00:08
bence seni kabul ederler.oraya gittigin zaman mavi 106 li bir arkadas var adi alper.onunla kontaga geçersen sana yardimci olurlar.1 hafta önce deseydin bende oralardaydim.tanistirirdik seni arkadaslarla...

DR059
04-09-2009, 00:08
Okullar açıldıktan sonra bir akşam tanışma ya da buluşma benzeri bir şey yapılırsa ben de katılmak isterim aslında. Roll videolarından gördüğüm üyelerle tanışmak isterim. :)

Spawn
04-09-2009, 00:09
bu konuya yazarız , bende okulda olursa eğer sıcak çikolata yaparız mc de :)

ibrahim
04-09-2009, 00:10
beni bul orda :) hepsinin abisiyim ben

gsi_club
04-09-2009, 00:14
halla halla biz seninle denk gelemedik o zaman.kaç hafta üst üste geldik oralara halbuki...

Pug67
04-09-2009, 00:18
tamam oralarda olun o zmn :) hergun mc e gıdermısım ben artk sızı bulacam dıe

gsi_club
04-09-2009, 00:20
cuma veya cumartesi geceleri oralarda oluyor arkadaslar benim bildigim...

Pug67
04-09-2009, 00:23
ıyı oldu ya bu...sevndm

gokhan-M
04-09-2009, 04:20
hoşgeldin namussuzu,bölücüsü,dil-din-ırk ayrımının çok olduğu,haracın,belanın,itin uğursuzun gırla olduğu,3e alıp 5e satmaktan ziyade direk dibine kadar kazıklıyım canı çıksın diyen esnafı,gundi barzo apaçisi bol bol çeşitli türlerinin ve bu türlerinin tunikçiyiz biz deyip mc donald's dan başka yer yokmuş gibi mc kenarında günde 97895798 defa tur atarak çıstak çıstak dolaşıp şekil yapmaya çalıştığı futursuz gençli-yaşlılı güzel ilçeye...görüşmek umuduyla inş. darıcadan bende:icon_tup:...
bu arada gebzede çok abi,abicik,kankii ,babuş ,kanak,hacı v.s çıkar aman deyim dikkat hepsi mezarcı s.kici tipler ki gezbe KEOsu diye bişey var..bikere yapım sorası beni sallamaz diyenlerden fazlaca löönnk diye içlerine dalma ilk dakkadan ziyana uğrama;)
kolay gelsin..!

Pug67
04-09-2009, 11:56
senden allah razı olsun... :) kımse senın kadar acık sozlu olmadı walla...bnmde en cok merak ettıgım seyler bunlardı... söyledklern gıbı bı kac sey duymustum...o yzden burda konu actım...sıteden arkadasım olsun ıstedım...

sMh
04-09-2009, 12:33
hoşgeldin namussuzu,bölücüsü,dil-din-ırk ayrımının çok olduğu,haracın,belanın,itin uğursuzun gırla olduğu,3e alıp 5e satmaktan ziyade direk dibine kadar kazıklıyım canı çıksın diyen esnafı,gundi barzo apaçisi bol bol çeşitli türlerinin ve bu türlerinin tunikçiyiz biz deyip mc donald's dan başka yer yokmuş gibi mc kenarında günde 97895798 defa tur atarak çıstak çıstak dolaşıp şekil yapmaya çalıştığı futursuz gençli-yaşlılı güzel ilçeye...görüşmek umuduyla inş. darıcadan bende:icon_tup:...
bu arada gebzede çok abi,abicik,kankii ,babuş ,kanak,hacı v.s çıkar aman deyim dikkat hepsi mezarcı s.kici tipler ki gezbe KEOsu diye bişey var..bikere yapım sorası beni sallamaz diyenlerden fazlaca löönnk diye içlerine dalma ilk dakkadan ziyana uğrama;)
kolay gelsin..!

pug67,ne zaman acılıyo okul?

Pug67
04-09-2009, 12:37
10unda esyalarımı gtrcem...17sndede sınvm var donmem heralde daha gerı sonra

senna
04-09-2009, 12:42
akşam hava karardıktan sonra çok dışarı çıkma:) tenha yerlerde en azından dünyada suç oranı en fazla ikinci bölgedir gebze

Pug67
04-09-2009, 12:44
:S :S :S o ne demek yaw...sokakta dolasan adama bıseymı yapıolar???

sMh
04-09-2009, 12:47
gasp,darp ws dikkatli ol, yaya olarak cıkma hava kararınca ;)

Pug67
04-09-2009, 12:49
ey allahım nereye dustuk yaw...ugras dur..

gokhan-M
04-09-2009, 13:36
ey allahım nereye dustuk yaw...ugras dur..

allah yardımcın olsun kardeş;)

ibrahim
04-09-2009, 14:02
kolay gelsin..!

sen harbiden işin bokunu çıkarmışsın kötü dediysek okadarda değil biraz yazdıklarına dikkatet tosun

gokhan-M
04-09-2009, 14:05
sen harbiden işin bokunu çıkarmışsın kötü dediysek okadarda değil biraz yazdıklarına dikkatet tosun

neyin bokunu çıkarmışım...nereye dikkat edicekmişim ? bilmeden yazmıyorum dikkat edicek bişey yok ortada gerçek bu kabullen kabullenme.

ibrahim
04-09-2009, 14:10
seni darpmı ettiler seni gaspmı ettiler saçma salak şeyler yazmışsın senle tartışmak istemiyorum uzatma istersen

gokhan-M
04-09-2009, 14:16
seni darpmı ettiler seni gaspmı ettiler saçma salak şeyler yazmışsın senle tartışmak istemiyorum uzatma istersen

ne gasp edildim ne darp edildim..bunları yaşan yakınlarım var fakat...sen kendi yazdıklarını dogrumu buldun ilk yazan sensin zaten mayfaymıs ıvır zıvır bak önce kendi yazdıgını oku nerde ne yazmışın sonra benim postlara atla ve ben yazmadım gasp v.s yi sarıcak başka adam bul hadi..

ibrahim
04-09-2009, 14:18
ben zaten yazdıklarımı biliyorum ama sen baya laf yazmışsın olmaz hani benim demek istediğim o

gokhan-M
04-09-2009, 14:23
ben zaten yazdıklarımı biliyorum ama sen baya laf yazmışsın olmaz hani benim demek istediğim o

sen olmaz dediysen tamam olmaz umarım zaten adam nasıl biyer demiş oluru olmazı söylemedik ona sana şunu yaparlar bunu yaparlar demedik gasp ederlek arabanı yagmalar v.s demiyoruz gebzenin profili belli üstad sen istersen melekler şehri olarak gör şu sitede kime sorsan illaki negatif bişeyini duymuştur gebzenin istersen anket yap bak ve gör..neyse uzatmıcam dedin gibi

Ferhat_V
04-09-2009, 14:52
fabrika bölgesi..hep otoban yol.düzgün bi çarşı yok alışveriş merkezi gibi takılabileceğin bi yer yok tuzla pendik kartala gelirsin en yakın yerler buralar...
zaten herkez herşeyi söylemiş daha bişey kalmamış g.tü kolluycaksın o kadar..:D

Pug67
04-09-2009, 17:45
arkadaslar tartısmaya gerek yk...burda kımse gebze hakkında ıyı bıse solemedı...herkesın yazdıgı msj da bı negatıflık var...artık ısım sansa kaldı ne dıyım... :) kac dk pendık , tuzla , kartal arası gebzeye??

Brs_eg
04-09-2009, 17:56
Liseyi cayirovada okudum.cevremnde gebze yeni mahalleli arkdasmlarm cok fardi.cok acaip tiplerlede arkdaslk ettim.cok ii dostlarmda oldu hala gorustugm.Okul cikişi silahta ceken oldu yeni mahallede gece ateş edenede oldu :) Malesf ortalama olarak bence biraz riskli bi yer.ama dedigm gibi cokta dost edinmiştim zmninda herkez kotu olcak die bişy yok.
Sen kendi işine bak okuluna git gel sonucta nolablir.ama genede tawsiyem altinda araba varsa evi tuzladan tutman kira olarak cok bi fark olcagini sanmiorm kafan rahat olur.

Pug67
04-09-2009, 19:06
tuttum evı falan ya...dedgıım gıbı artık Allah'a emanetim..ben ve arabam...alarm falan taktrmayı dusunuorm kapsamlı bıse...bıde branda alıcam ortcem ustunu napaym

gokhan-M
04-09-2009, 19:17
tuttum evı falan ya...dedgıım gıbı artık Allah'a emanetim..ben ve arabam...alarm falan taktrmayı dusunuorm kapsamlı bıse...bıde branda alıcam ortcem ustunu napaym

nerden tuttun bilmiyorum ama bütün önlemlerini al tabi:icon_tup: tartışmaya gerek yok evet haklısın ama at gözlüğü takmayada gerek yoktu..bak istersen kanalları kurcala gebzede yine olay oldu kanallara taşındı polis taraf tuttu kavaganın birinde böyle biyer işte gebze polisi bile polis olamıyor bazen..amacım gercek olan bu demek.iyi insanlarda çıkıyor hep kötü çıkıcak değil ya bak bizler varız:rolleyes:

Pug67
04-09-2009, 19:22
mutlukent cıvarından tuttum nasıl ıyımı oralar..sakın bı yer gıbı gozukuordu

gokhan-M
04-09-2009, 19:41
zaten gebzede oturulabilicek güzel yerlerden biri insanları elittir..meslek olsun dış görnüş davranış hoşgörü bakımından tabi gundisiz olmaz ama rahatsız etmez..mutlu kent mi huzur kent mi? tepeye yakın olan yerleşim yeri huzur kent..

Pug67
04-09-2009, 19:45
huzur kent o zmn..mutlu kent bıraz daha asagıda kalıo heralde

TolgaEsentepe
04-09-2009, 19:46
şehir dışında okumak zor. hele böyle biraz sorunlu bölgelere gidiyorsan. bende aynı dertten yakınıyodum geçen sene bu zamanlar :) egsozunu bağırtmassan müziğini fazla açmassan evinden okula okulundan evine gelir bide mahalledeki yaşlı genç farketmez bayanlara bakmassan hiçbişey olmaz :D en azından bana birşey olmadı :)

gokhan-M
04-09-2009, 19:49
pug67 iyisin yakınsın ev okul arası evinden okuluna okulundan evine..istersen 20dk maltepe bostancı daha kesmedi daha ileriye gidersin tam terside olur tabi izmit v.s gibi

Pug67
04-09-2009, 19:50
yk abaza deglm ya :D muzık zaten acamam aracımda 2 tane kolon var kapılarda sevmıorm sıstem ısını...ama egsozum malesef...

sMh
04-09-2009, 19:55
zaten gebzede oturulabilicek güzel yerlerden biri insanları elittir..meslek olsun dış görnüş davranış hoşgörü bakımından tabi gundisiz olmaz ama rahatsız etmez..mutlu kent mi huzur kent mi? tepeye yakın olan yerleşim yeri huzur kent..

hemende elit yaptı insanları :) şaka bi yanada bildigim kadarı ile o taraflarda daha cok memur kesim oturuyo, zaten mah. mah. ayrılıyo kötü yerler ;)

tuzla10,pendik14,kartal20,maltepe25 km, gebzeye yaklaşık uzaklıklarıda böyle ;)

Pug67
04-09-2009, 19:58
ıyımıs uzak deılmıs.... :) buna sevındım gercekten

gokhan-M
04-09-2009, 20:00
hemende elit yaptı insanları :) şaka bi yanada bildigim kadarı ile o taraflarda daha cok memur kesim oturuyo, zaten mah. mah. ayrılıyo kötü yerler ;)

tuzla10,pendik14,kartal20,maltepe25 km, gebzeye yaklaşık uzaklıklarıda böyle
;)

tabi olum elit tanıdklarım oldugu için dedim doktor savcı öretmen v.s gibi:D en azından meslek olmasada görüntü davranış insanlık yeterli bence..hem hatunlarıda iyi PUG67 bakma sen saglamdırlar yeter orası sana:D:D

Pug67
04-09-2009, 20:07
:D tmm o zaman

Ferhat_V
04-09-2009, 22:36
arkadaslar tartısmaya gerek yk...burda kımse gebze hakkında ıyı bıse solemedı...herkesın yazdıgı msj da bı negatıflık var...artık ısım sansa kaldı ne dıyım... :) kac dk pendık , tuzla , kartal arası gebzeye??

tuzla10,pendik14,kartal20,maltepe25 km, gebzeye yaklaşık uzaklıklarıda böyle ;)

aynen bu kadar ister e5 den ister sahilden gel pendikten sonrası rahat..kartal mc e geliyo bazen 41 plakalar gelirsin onlarla birlikte çok fazla uzak değil..

Pug67
04-09-2009, 22:55
mc dedıgınız bu gebzeye yakın olan degılmı yol kenarında ufak petrolun ynnda

Ferhat_V
04-09-2009, 22:58
mc dedıgınız bu gebzeye yakın olan degılmı yol kenarında ufak petrolun ynnda

yok kartal mc den bahsediyorum ben..geniş bi otopark var cumartesi geceleri buluşmalar oluyor..

diğer arkadaşların bahsettiği mc ise köprünün üstündeki mc zannedersem

Pug67
04-09-2009, 23:00
yk ben koprunun ustundekını demıorm...koprunun ustundekı zaten otobandakı deılmı yaw..ben e-5 dekınden bahsedıorm..petrolun ynnda ??ora degılmı...petrol var dıe hatırlıorm ynnda ama

hakan type-r
04-09-2009, 23:40
yk ben koprunun ustundekını demıorm...koprunun ustundekı zaten otobandakı deılmı yaw..ben e-5 dekınden bahsedıorm..petrolun ynnda ??ora degılmı...petrol var dıe hatırlıorm ynnda ama

evet kardesim e-5 üzerinde çayırovada.yanlış hatırlamıyosun bp var yanında.

gokhan-M
05-09-2009, 01:13

PUG67 kardeşim senin söylediğin gebze çayırova-mc olauyor birebir evet bp var yanında bi nevi açık otobüs terminalide denebilir:)köprü üstü yad altı değil birebir e-5 ankara yönü.. diger arkadaşın söylediği kartal-mc sahilde..:icon_tup:

Pug67
05-09-2009, 02:04
pekı gebzdekı arkadasların toplandıgı yer... cayırovadakı mc mı?

Safak
05-09-2009, 02:22
Arabanın üzerine branda örtücem demişsin, öyle birşey yapma...

Daha çok dikkat çeker, hırısız, kapkaçcısı niyeti bozmadıysa, banko sende bozar... Bu böyle kapalıysa altında kıyak birşey vardır dedirtme...

Alarm muhakkak taktır, "teyip bırakma üzerinde", gizli kontak yaptır birde...
Ne yerinden gitsin, ne de hırsız için kıymetli birşey olsun...

gokhan_vti
05-09-2009, 02:24
ben 23 senedir çayırovadayım hani arkadaşlar yazıyolar sonuçta doğup büyüdüğüm yer savunmak istiyorum ama gerçektende elle tutulur bi yanı yok ne gebzenin ne çayırovanın nede beylikbağının. ama şekerpınar iyidirr.. pek sıkıntı olmaz çayırovaya yolun düşer muhakkak hakan kuafor var uğra istersen biz oraya traş oluruz aramızda iki defa motor yiyen 306 gti sahibide var biraz tecrubelerini paylaşır seninle :)

Pug67
06-09-2009, 16:23
safak e30 saolasın bılgler ıcın :) gkhan vtı ugrarım o taraflara bs zamanımda :) tras olabılcegım yerıde buldum yanı...heryere tras olamam derdımı anlatamam :)

gokhan-M
06-09-2009, 19:42
ben 23 senedir çayırovadayım hani arkadaşlar yazıyolar sonuçta doğup büyüdüğüm yer savunmak istiyorum ama gerçektende elle tutulur bi yanı yok ne gebzenin ne çayırovanın nede beylikbağının. ama şekerpınar iyidirr.. pek sıkıntı olmaz çayırovaya yolun düşer muhakkak hakan kuafor var uğra istersen biz oraya traş oluruz aramızda iki defa motor yiyen 306 gti sahibide var biraz tecrubelerini paylaşır seninle :)

slm polyana:D

Pug67
06-09-2009, 20:29
:D haha nıe?

gokhan-M
06-09-2009, 20:39
abi arkadaş doğup büyüdüğü yeri değil ilçeyi komple savunmuş ve heryer iyiymiş o yüzden söyle dedim benim kullanıcı bilgilerinde yazan ist/eskişehir yanıltmış sanırım arkdaşı:D eğer iyiyse diyorum bana neden gebzeyi bilen insanları iyi yönleri varsa bunları bilmiyorda daha çok kötü yönleri ile tanınıyo bunu anlatamıyorum ki:)
neyse saygı göstermek lazım ama realist olamakta lazım...birde yok bıranda yok retina okuyuculu kontak parmak izi okuyulu kapı kolu yok ıvır zıvır geç bunları abi senin kalıcan yerde ne araçlar duruyor gitmiş görmüşündür ve sürekli devriye gezer mutlukentte bekçiler var apartmanlarda geceden sabaha kadar kontrol edilir..haa 5 evler-beylikbağı-yeni mahalle-gaziler(sizin okulun az aşasındaki mahalle gebze yönüne doru)-dilovası bu gibi yerleri ve buraları desen tamam yaptır o dedin güvenlik sistemlerini babuş:) alarm v.s şart tabi en güvenli yer bile olsa bundan bahsetmiyorum

Pug67
06-09-2009, 20:49
ya olacaga care yok......bnm alarmlı arabamdanda caldılar teyp vs...alarm sesı bıle duymadım

gokhan-M
06-09-2009, 20:51
ne diyim ozaman arabanı koynuna al uyu:) tabiki olucaksa durmucaksa durmaz zaten Allah korusun kimseye göstermesin aman diyim:icon_tup:

Pug67
06-09-2009, 20:57
bende onu dıorm olucaksa olur artık napalım....ben sırf bunun ıcın konu acmadım...sıteden arkadaslar varmı gebzede....oturur ara sıra shbet muhbbt ederz dıe actm konuyu..

gokhan-M
06-09-2009, 21:37
var var üstad yok değil gırla:)bura kesmezse anadolu yakası TT adamı kaynıyo zaten hani olmadı orası keser ki ora keser:D

Pug67
07-09-2009, 23:32
ee ykmu baska gebzeden arkadas??

SeRKaN
08-09-2009, 00:11
war war burdayiz :)

Pug67
08-09-2009, 00:23
nabıonz nasılsınz :)

SeRKaN
08-09-2009, 00:27
saol dostum takiliyoruz oyle sen??

Pug67
08-09-2009, 00:31
bende öle gun sayıorz ıste.bu hafta esyalarımı tasıcam oraya...gebzenın neresınde oturuosn

SeRKaN
08-09-2009, 00:32
daricada oturuyorum.yorumlari okudum ctesi gunleri aksam mc e gel 9 gibi biz orda oluruz genelde tanisirz

Pug67
08-09-2009, 00:35
oke gelırım :)

gokhan-M
08-09-2009, 00:57
var pug baya auto team var gebze tuningcilerin web sitesi genelde orda takılıyolar sanırım oranın üyelerinin bi kısmı arada giriyor sanırım bu siteyede.yoksa fizibilite yapsak 20+ var tahminimce gebzeden ve hergün üye sayısı artıyor:) sürekli takılan takılmaya çalışan arkadaş sayısını tam bilmiyorum oda 10 falandır..cumartesi takıl sen arkadaşlara iyi eglenceler kısmet olursa görüşürüz hep beraber:)

Pug67
08-09-2009, 01:52
ınsallah :) tanırsnz ztn hemen avare avare dolasrm oralarda heralde

gokhan-M
08-09-2009, 02:14
ınsallah :) tanırsnz ztn hemen avare avare dolasrm oralarda heralde

yok yok snn takılıcan yada sana takılıcak adam cok:D hatta dicen ki bırakın paçamı ulaan..
sen mutlukentten partner yapmaya bak:D (postları okuyan ne abazan herifmiş diyecek:confused:)

Pug67
08-09-2009, 12:56
gebze kpss de doğu görevi olarak gozukuomus :D abı varmı böle bıse ya.... yanı bı ogretmen gebzeye atansa dogu gorevı yapmıs oluomus ...... bırınden duydum :D

Spawn
08-09-2009, 13:10
ders kayıtlarını yaptırdın mı ? bu hafta gelmeyi düşnüyorum bende okula nasıl kalabalık mı ?

Pug67
09-09-2009, 00:11
yk persembe gıdıcem...bısey yaptrmadm daha

Pug67
09-09-2009, 00:17
gebzede fıtness ıcın onerebılcegınız bır spor salonu varmı?? kalıtelı bı yer olursa ıı olur..apacılerın takıldıgı mekan olmasn... bır de yıne mutlu kent tarafına yakın olursa ıı olur

aLperTunga
13-09-2009, 23:21
valla herkes kafasına göre yorumlar yapmış..heryerin iyisi kötüsü vardır gebzeninde aynen öyle sonucta toplama bi memleket..her türlü insanın olması çok normal sonucta metropolleşen bi şehir gebze ve sanayi devi bi ilçe..dolasıyısıya bunun getirmiş oldugu bazı olumsuzluklar var çünkü insanlar köylerini tarlalarını bırakıp gebzeye geliyorlar..bunların arasında dediğim gibi iyiside var kötüsüde..boşuna sacma sapan yorumlara gerek yok bence.ben 89 yılında geldim gebzeye ve o zamandan beride ne gasp edildim ne darp edildim vs vs.. insan kendini bildikten sonra takıldıgı cevreye dikkat ettikten sonra,veya girip cıktıgı mekanlara özen gösterdikten sonra hiç biyerde hiç kimse bişey yapmaz o insana.sonuçta burası bi metropol burayı anadoludaki bi ilçeyle karıştırmasın kimse anadoluda bi şahirde sabahlara kadar dışarda gezsen bi tane bile gaspcı,tinerci veya ballyci cıkmaz karşına ama bu tarz şehirlerden onu beklemek yanlış.Eger bu tarz bi yerde yaşanacaksa bu tarz şeyleri göze alacaksın..o nedenlede bu tip olayları yaşamamak için kendine dikkat edeceksin,kendini bileceksin...

gokhan_vti
13-09-2009, 23:33
valla herkes kafasına göre yorumlar yapmış..heryerin iyisi kötüsü vardır gebzeninde aynen öyle sonucta toplama bi memleket..her türlü insanın olması çok normal sonucta metropolleşen bi şehir gebze ve sanayi devi bi ilçe..dolasıyısıya bunun getirmiş oldugu bazı olumsuzluklar var çünkü insanlar köylerini tarlalarını bırakıp gebzeye geliyorlar..bunların arasında dediğim gibi iyiside var kötüsüde..boşuna sacma sapan yorumlara gerek yok bence.ben 89 yılında geldim gebzeye ve o zamandan beride ne gasp edildim ne darp edildim vs vs.. insan kendini bildikten sonra takıldıgı cevreye dikkat ettikten sonra,veya girip cıktıgı mekanlara özen gösterdikten sonra hiç biyerde hiç kimse bişey yapmaz o insana.sonuçta burası bi metropol burayı anadoludaki bi ilçeyle karıştırmasın kimse anadoluda bi şahirde sabahlara kadar dışarda gezsen bi tane bile gaspcı,tinerci veya ballyci cıkmaz karşına ama bu tarz şehirlerden onu beklemek yanlış.Eger bu tarz bi yerde yaşanacaksa bu tarz şeyleri göze alacaksın..o nedenlede bu tip olayları yaşamamak için kendine dikkat edeceksin,kendini bileceksin...

kesinlikle katılıyorum.takıldığın insanlara dikkat edersen fazla ortam peşinde koşmassan hiç bişey olmaz merak etme.gokhan_M polyanna cılık yapmıyorum post umu iyi oku savunmak istiyorum ama elle tutulur bi yanı yok demişim.fitness için mutlukentte yetiş hocanın salonu var güzel bi salon orayı tavsiye edebilirm..

GökhanÖzkan
21-11-2009, 15:37
olum sen naptın yaa:D:D gebzede yerler lan seni:D
şaka bı yana kanka her yerın ıyısı waar kotusu war:D
ereglıdekı gıbı olursa garantı sewerler:D:D:D
sabah bı kalk araba takozda:D

B!Rtan
22-11-2009, 13:17
gebze basık arabayla uğraman gereken en sn yer olmalı. düz yolları yok denecek kadar az. heryer çukur. arabanı rahatça koyabilceğin hiç bir yer yok heryer izpark. insanları bi acaip. iş yerim gebzede hergün ordayım :)

Shekil
26-11-2009, 15:06
Arkadaslar bende yorumlarınızı okudum 25 senedir Gebzedeyim bu zamana kadar Ne Gasp nede Dayak yememişimdir..
Gebzenin insaları genelde saat 8 den sonra disariya cıkmazlar cıksalar bile arabasi olan kisilerde Gendelde Mc e Ve pendik tuzla Civarina giderler..Gebzemiz Güzeldir.. Genelde aracı olan arkadaslar mc de bulusurlar saat 9 dan sonra gazlamalar , hız yapmalar vs.