PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : optimum nutrition pro complex

Cem.B
11-09-2009, 18:21
kullanan varmıdır ben daha önce optimum whey gold kullanıordum sanırım bu daha ii bir ürün yağ oranı sıfır zaten 5-6 kilo fazlam var o yüzden whey gold dan daha ii bnm için galiba

herneyse kullanan duyan bilen varsa aydınlatırsa seviinirim

teşekkürler...

BaDCaT
11-09-2009, 22:45
Pro Complex'te casein ve yumurta proteinide mevcut bu proteinlerin özelliği daha uzun sürede kana karışmaları örn:casein 6 saat boyunca vücudu besler..whey protein ise 20-25 dakikada kana karışarak vücudu hızlı bir şekilde besler amacıda antreman sonrası ve sabah kalkınca hemen içmek için..Pro Complex ise 3 çeşit proteini içinde bulundurması şimdi avantajlı mı yoksa dezavantaj mı ona bakalım..1 servingte 60 gram protein var ama Anabolik madde kullanmayan bir insanın bir kerede protein sindirme kapasitesi 40-45 gram maksimum..60 gram proteini bir anda sindirmek zor ve boşuna bir ürün bence yerinde olsam eğer ileri seviyede isen ekstradan casein alman bu sayede öğlen 1 ölçek ve yatmadan önce 1 ölçek alman yeterli olacaktır diğer türlü optimum gold'a devam etmen tavsiyemdir..Eğer Optimum'dan daha iyi ürünler arıyorsan amaç bu ise tavsiyem Ultimate Nutrition IsoCool'dur ama pahalıdır :) veya Syntrax Nectar'da çok güzel bir ürün ama temeli bozmaman daha iyi olur düşüncesindeyim Casein dışarıdan al proteini karışık alma egg proteine gerek yok bence sabah zaten yumurta yiyorsundur :)

Emir_b16a
11-09-2009, 22:47
arkadaşlar spor yaparken yağ yakımını hızlandırıcı yada arttırıcı bi ilaç bilen warmı wücuda zararı olmayan ? biri bilgilendirebilirmi bni bu konuda hiç bi fikrim yok kullanılmasının yandaşıda diilim gerçi ama merak ediorum teşekkürler :)

BaDCaT
11-09-2009, 23:12
arkadaşlar spor yaparken yağ yakımını hızlandırıcı yada arttırıcı bi ilaç bilen warmı wücuda zararı olmayan ? biri bilgilendirebilirmi bni bu konuda hiç bi fikrim yok kullanılmasının yandaşıda diilim gerçi ama merak ediorum teşekkürler :)

En zararsızı yapabileceğin antremandan 30-40 dakika önce bir bardak koyu kahve içebilirsin..caffeine metabolizmayı uyarır ve hızlandırır bu sayede yağ yakımında etkisi olabilir mesela yeşil çay özellikle metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımında etkilidir ama çok işetiyor söyliyim tadınıda sevemedim :)

Emir_b16a
11-09-2009, 23:16
En zararsızı yapabileceğin antremandan 30-40 dakika önce bir bardak koyu kahve içebilirsin..caffeine metabolizmayı uyarır ve hızlandırır bu sayede yağ yakımında etkisi olabilir mesela yeşil çay özellikle metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımında etkilidir ama çok işetiyor söyliyim tadınıda sevemedim :)

yeşil çayı ztn kullanıyorum japonyadan gelen yeşilçayın tadı cidden farklı we güzel ama her zmn bulunmuyo burdakilerde 5 para etmez :) kahweyi pek tawsye etmiolar içinde yağ war diebiliorum :confused:

Cihan
11-09-2009, 23:27
CLA, Carnitine, Creatine (Enerji amaçlı) veya Burner tarzı ürünler kullanabilirsiniz yağ yakımı için.

Optimum Nutrition da kendi alanında iyi bir üründür. Kiloyu sorun etme spor yapmaya devam ettiğin sürece verirsin. Ama yaktığın kalorinin yediğinden fazla olmasına dikkat et. Spor esnasında bile kilo verdiğini hissedebilirsin.

Cem.B
12-09-2009, 00:58
şöyle söyleyim whey goldu 3 senedir kullanıyorum ve psikolojik olarakta artık bi deiğişklik istiyorum öle aman aman fiyat farkı yok whey gold la pro complex arasındao yüzden kullanmak istedim.

bu arada aynı anda 2 ürün kullanmak istemiorum tarzım değl ndeense çok ilaç kullanmayı sevmiorum

Cem.B
12-09-2009, 01:11
CLA, Carnitine, Creatine (Enerji amaçlı) veya Burner tarzı ürünler kullanabilirsiniz yağ yakımı için.

Optimum Nutrition da kendi alanında iyi bir üründür. Kiloyu sorun etme spor yapmaya devam ettiğin sürece verirsin. Ama yaktığın kalorinin yediğinden fazla olmasına dikkat et. Spor esnasında bile kilo verdiğini hissedebilirsin.

işin aslı ben spor yaparken kilo alıyorum o yüzden ufak çaplı bi diyet yapmak istiyorum pro complex kullanmayı o yüzden sordum birazda