PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ATV (All Terrain Vehicle)

TarikS
01-10-2009, 21:07
Yozgat'taki koyumuzde kullanmak uzere ATV ariyoruz.. Max 3 bin liraya dusunuyoruz, her turlu arazide 2 cekerler is gorur dendigini gordum genellikle, o yuzden 4 ceker olmasina gerek yok sanirim.. :soru:

Parca sorunu yasamayacagimiz bir marka olmasi gerek.. Bildigim bir Kanuni var parcasi cok olan, baska ne marka tercih edebiliriz?

Dagda, karda, toprakta,camurda kullanilacak, 2 kisiyi her kosulda cok rahat cekmesi icin 150cc'lik bir makina yeterli olur mu?

Ayrica satan varsa da ilgilenebilirim.

yavuz364
01-10-2009, 21:14
bizde birtane kanuni var 2.250 ye satıyoruz, parça sorunu pek yok ama çok iyi birşey olduğunu da söyleyemem, kırık yerleri var :) 2.el kanuniyi sağlam bulabilceğini de hiç sanmıyorum çünkü birçok yeri mühendislik hatası yüzünden oldu.. arkadan itiş olduğu için güzel drift yapılıyo..

dragonflydesing
01-10-2009, 21:15
arkadaşım kanuni atv 150 kullanıyor çok memun ama sanırsam benzin göstergesi yok onun kullandığında ? sahibindende çok iyi seçenekler var şahsen ben kendim için buggy düşünüyorum iki kişilik ve 250cc ve çok iyi arka savuruyo,bence buggy'de iyi bi seçenek kullanman için.

elpadre
01-10-2009, 21:16
benım tavsıyem polarıs ama yada kawasaki bunların fıyatları bıraz yuksektır kanunı cabuk bozulan makına ve hemen tursusu cıkıyor

Onuralp
01-10-2009, 21:55
Polaris tek geçerim. Tarık eğer biraz da abartırsan Kawasaki 700'lük var ama 11.000€'du galiba :D, bir de plaka çıkmıyor. :D

KFX 700, tüh üretimi kalkmış :p.

M_PROJECT
01-10-2009, 21:57
biraz arastirmsitim bende bunu ve genel gorus sanirim bu isin babasi polaris , kanunu kicini kaldirmiyo diyorlar zor , engelli kosullarda . nekadar dogru bilemem. polarislerde pahali sanirisam .

onursumer
01-10-2009, 22:10
150 likten aşağı almamak lazım kanuni dışında piyasaya gene çin malı ama daha kaliteli gorunen atv ler girdi markalarını bilmiyorum

4500tl civarlarında mondial satıcılarında falan gormuştum yedek parça vs sorunu kesin yoktur ve kanuniden daha başarılı duruyordu

kanuni çok çabuk dağılıyor atlamaya zıplamaya hele hiç dayanmıyor

şimdi bende birtanede mini 80cc var paramparça oldu :D borudan şase yapıp kartign misali yapmayı düşünüyorum :D

umr
01-10-2009, 23:12
Apachi var Tarık:D

http://www.apachi.com.tr/

TarikS
01-10-2009, 23:15
bunun 2. eli de dusunulebilir tabi de parca bulunur mu ki bu markayi hic bilmiyorum.. lazim oldugunda kayseri'de bile bulunabilmesi lazim, olagandisi parcalarda buradan gonderecegiz zaten o kesin de..

bi taraflarinin gicirdamasi, plastiklerin sokulmesi falan cok sorun degil, kymco scooter var su an 2 senedir falan kullaniliyor, halen is gorur vaziyette oyle cok abartili arazi sartlarinda kullanilmiyor zaten.. ama gerektiginde de cikmasi icin guclu olmasini istedim :)

onursumer
01-10-2009, 23:38
evet bahsettiğim motor aphaci :D 200cc

http://www.apachi.com.tr/atv200.html

mondial satan yerde gormuştum parça sorunu yoktur sanırım sormak lazım

dragonflydesing
02-10-2009, 17:11
bunun 2. eli de dusunulebilir tabi de parca bulunur mu ki bu markayi hic bilmiyorum.. lazim oldugunda kayseri'de bile bulunabilmesi lazim, olagandisi parcalarda buradan gonderecegiz zaten o kesin de..

bi taraflarinin gicirdamasi, plastiklerin sokulmesi falan cok sorun degil, kymco scooter var su an 2 senedir falan kullaniliyor, halen is gorur vaziyette oyle cok abartili arazi sartlarinda kullanilmiyor zaten.. ama gerektiginde de cikmasi icin guclu olmasini istedim :)

kymco'ya yeterli para verebilirsen mxu150 modeli çok sağlam ve çok hoş kanuni gibi dağılmayan bi atv,2. el olarak alcaksan onlardan 5.000-6.000TL lazım sana

-ER-
02-10-2009, 17:16
Tarık sana en güzel bi yahudi sözü bence uygula
'ucuz alacak kadar zengin değilim'
Şimdi ucuz die alacaksın kanuniyi sonra habire bi yerleri arızalanacak tırt yani :)

cabriolet
02-10-2009, 17:19
düz vites işinizi görürse ben apachi atv 200 satıyorum son 3500tl daha 30kmde :)