PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DTS bağlantılı müzik sistemi yardımı

punto_multijet
05-10-2009, 09:23
gecenlerde en sonunda kararımı verip WD media player satın aldım oldukcada memnunum. ancak soyle bir sorunla karsılastım. filmlerde eger ses codec dts ise bu sesi stereo jack cıkısından veya hdmi cıkısından alamıyorum sadece optical cıkıstan alabiliyormusuz. dogal olarak şimdi bu sorunumu cozecek bir ses sitemi almam gerekiyor. tavsiyeleriniz nelerdir? ses sisteminin gücü önemli değil sadece ses alayım yeterli

oxygen
05-10-2009, 09:44
Anladığım kadarıyla film izlemek için bir sistem arıyorsun tavsiyem Logitech z5500..Filmlerde aradığın kaliteyi fazlasıyla alabilirsin hatta birçok home cinema sistemindende daha keyifli ama aynı kaliteyi müzik dinlerken alamayabilirsin daha doğrusu alırsın ama benim gibi takıntılıysan sistemin kuvveti bazı mid sesleri net olarak almanı zorlaştırıyor..Ama DVD izlerken inanılmaz bir keyif alırsın.

punto_multijet
05-10-2009, 09:46
anladım ama fiyat olarak z5500 yuksek diye hatırlıyoum. benim istedigim dtsi cozsun 2 tıngırdasın yeterli

onursumer
05-10-2009, 14:00
of aynı sorunu bende yaşıyorum

laptopumda hdmi çıkış var normalde tek kablo ile sesi alabilmem gerekirken

izlediğim filmin ses codecine gore laptopun farklı çıkışını kullanmam gerekiyor ve sinir oluyorum...