PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : C2 VTS için egzos

cAxcAn
07-11-2006, 19:04
arkadaşlar c2 vts ye uyacak sesi güzel ne takabiliriz orta susturucu iptal kat duruyo sebring taktım banamısın demedi sizce ne taksak olur bide arabanın boruları standar 32 lik bunları 51 yapsak ne gibi değişiklik olur sağolunn....

Cem.B
07-11-2006, 20:12
42 lik olmasın orjinalleri

grkm
07-11-2006, 20:54
Can öncelikle forumumuza ho$geldin .

Aracına gelince evet biraz sesli :) Nasıl bir $ey istiyorsun tam olarak ? Daha sessiz olmasını mı yoksa max performans mı elde etmek istiyorsun ?

okan_mat
07-11-2006, 21:06
arkadaşlar c2 vts ye uyacak sesi güzel ne takabiliriz orta susturucu iptal kat duruyo sebring taktım banamısın demedi sizce ne taksak olur bide arabanın boruları standar 32 lik bunları 51 yapsak ne gibi değişiklik olur sağolunn....

can sunu söyliyim su anda senin arabandan gerçekten tatmin edici bir ses çıkmıyo bence kat iptali şart + 51 boru ii olur gibime geliyoo + son susturucunn devil yada remus olabilir o zaman istedğin sesi alabilirsin bide sen 106 gti dan inme bi adam olduğun için yine c2 den beklediğin sesi alabileceğini sanmıyorum :)
bu arada arkadaşlara kat iptalinin arıza ışığını yaktırdığını ve nası sorun çözüleceğinide sorabilirsin :)

E-Kuri
08-11-2006, 01:29
boruları genişletirsen eğer alt devirlerinin öldüğünü görürsün...

cAxcAn
08-11-2006, 14:29
borular 32 kilik falla kuzen zaten 106 daki gibi bi ses falan beklemiorum çıkmasda zaten dün jsv nin carbon silencer li egsozlarından aldım o tatmin etti 106 da devil vardı ayni sesi ve perf. verceni bilsem takacamda yok yanii jsv işimi gördüü tok güzel bi ses verdi

bide katın içini kırdırmayı düşünüyorum ama ağrıza ışığı yakio bende sevmiyom öle zırt pırt yancak git şoklat bida yancak falan bakalım belki ilerde bundanda sıkılırsam söktürcem katı

cAxcAn
08-11-2006, 14:33
Can öncelikle forumumuza ho$geldin .

Aracına gelince evet biraz sesli :) Nasıl bir $ey istiyorsun tam olarak ? Daha sessiz olmasını mı yoksa max performans mı elde etmek istiyorsun ?

hoşbuldukk:icon_tup: falal biraz sesli demişin bilddin c2 varmı yapilmış