PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ist.te avrp yakasında müzik tesisatı nerde yaptırabilirim?

rebeldeath
27-10-2009, 21:55
Arkadaşlar istanbulda avrupa yakasında uygun fiyat+kaliteli işçilik ve montajı olan tavsiye edebiliceğiniz bir yer var mı? Okçu gibi çok yüksek fiyat çekenlerden ziyade daha uygun fiyata montaj yapan yerler arıyorum. Çok abartı bi tesisat düşünmüyorum ufak çaplı kaliteli ses versin yeter. ***** dişimizden tırnağımızdan artırdığımız parayı bi hevesle ilk aracıma bişeyler yaparak harcıyorum

MUGENPOWE®
27-10-2009, 22:14
akktepe sound

gry86
27-10-2009, 22:22
aktepe sadece parça satıyor montaj yapmıyor...

MertS
27-10-2009, 22:23
extreme garaj iyidir diye duydum. bahçelievlerde.

Mr.K
27-10-2009, 22:30
Maxi-Hifi

şirinevler karaoğlanoğlu cad no 31 0212 442 10 45 , Istanbul, Turkey
http://www.maxihfi.com

Tufan Ceylan
Ugur Yavuz

dragstar
27-10-2009, 22:31
bütçen nedir asıl önemli olan nasıl bşy istiyorsun

dragstar
27-10-2009, 22:33
extreme garaj iyidir diye duydum. bahçelievlerde.

ulan o adamalrın ben ta........

gördün cemin arbayı nasıl yaptıklarını hoparlör kablolarını bağlamış resmen soketi geçtim bi lehim yapar be insan iğrenç ötesi çalıyor çorba gibi ses bzm eski kendi monte ettiğimi tesisat daha iyiydi;) şimdi cemin araba birdaha sökülcek tekrar rca filan çekilcek mid tiz değişcek hoparlör yuvalrı değişcek ön arka mid anfisi değişcek sound magus ne lan:mad:

essen filan yazmayın aman

MertS
27-10-2009, 22:35
ulan o adamalrın ben ta........

gördün cemin arbayı nasıl yaptıklarını hoparlör kablolarını bağlamış resmen soketi geçtim bi lehim yapar be insan iğrenç ötesi çalıyor çorba gibi ses bzm eski kendi monte ettiğimi tesisat daha iyiydi;) şimdi cemin araba birdaha sökülcek tekrar rca filan çekilcek mid tiz değişcek hoparlör yuvalrı değişcek ön arka mid anfisi değişcek sound magus ne lan:mad:

essen filan yazmayın aman

gördüm,ve dinledim tamam sakin :D

dragstar
27-10-2009, 22:36
gördüm,ve dinledim tamam sakin :D

e daha ne yazıyon, diğer mertte abi snn işçiliğin çok güzel bu kdr güzel yapan görmedim diyordu:D

MertS
27-10-2009, 22:41
GRY86 bu konuya açıklık getirir birazdan..

e daha ne yazıyon, diğer mertte abi snn işçiliğin çok güzel bu kdr güzel yapan görmedim diyordu:D

güya bizim garaja çekicektik arabaları.. ben bunu unutmam ama :)
büyük ayıp ettinizde neyse.

STP
27-10-2009, 22:41
extreme sound bahcelıevler....

tool
27-10-2009, 22:44

sen o garajin sahibi misin?

brv
27-10-2009, 23:08
extreme taşınmadı mı yenibosna tarafına?? hürriyeti geçtikten sonra olması lazım...extremenin yerinde başkası var şu anda yaşar die biri olması lazım ama tam emin değilim...

STP
27-10-2009, 23:14
extreme suan bahcelıevlerde, koptu altından gecınce 2. ısıklardan sagda

brv
27-10-2009, 23:15
teşekkürler...

gry86
27-10-2009, 23:19
arkadaşım ucuz alıcak kadar zengin değilim diye bi laf vardır.. ben geçen sene aracıma ucuz hatta komik rakamlara tesisat bağlattım ama sonucuda söyliyeyimmi verdiğim bütün para çöpe gitti şimdi tekrardan gerçekten işin ehli kişiler tarafından tekrar sistem kuruluyor aracıma...
bu işte ucuza kaçmamanı öneririm çünkü ileriye dönük harcıyacağın para sana daha pahalıya mal olucak eğer sağlam bağlayan bi yer ve güçlü değil ama kaliteli ses alabileceğin bi sistem mkurmak istiyorsan sana yer tavsiyesinde bulunabilirim.. dediğim yer floryada emre abi var subarunun yanında alt katta bi yerleri var gidip sadece konuşsan bile anlarsın ne demek istediğimi ki yaptıkları araçlardan sadece 1 tanesini görsen ordan başka biryerde iş yaptırmayacağına eminin..

sulhi
27-10-2009, 23:19
akktepe sound

kısa ve öz baska bi yer aramana gerek yok bmv de öle bi stereo ses varkı dinle sora arabanı götür arkana bile bakma..

dragstar
27-10-2009, 23:21
kısa ve öz baska bi yer aramana gerek yok bmv de öle bi stereo ses varkı dinle sora arabanı götür arkana bile bakma..

arkadaşım mesajları okumuyormusun aktepe montaj yapmıyor sadece parça satıyor:heyoo:

dragstar
27-10-2009, 23:24
GRY86 bu konuya açıklık getirir birazdan..

mert onn hesabını veririz merak etme

sen o garajin sahibi misin?

yok değil garaj dediği evin garajı araba cilalıycaktıta:D

arkadaşım ucuz alıcak kadar zengin değilim diye bi laf vardır.. ben geçen sene aracıma ucuz hatta komik rakamlara tesisat bağlattım ama sonucuda söyliyeyimmi verdiğim bütün para çöpe gitti şimdi tekrardan gerçekten işin ehli kişiler tarafından tekrar sistem kuruluyor aracıma...
bu işte ucuza kaçmamanı öneririm çünkü ileriye dönük harcıyacağın para sana daha pahalıya mal olucak eğer sağlam bağlayan bi yer ve güçlü değil ama kaliteli ses alabileceğin bi sistem mkurmak istiyorsan sana yer tavsiyesinde bulunabilirim.. dediğim yer floryada emre abi var subarunun yanında alt katta bi yerleri var gidip sadece konuşsan bile anlarsın ne demek istediğimi ki yaptıkları araçlardan sadece 1 tanesini görsen ordan başka biryerde iş yaptırmayacağına eminin..

aynn abi sana katılıyorum baştan sana gitme dedim ama :o cupramız yokki emre abilerin işçiliği bnm daha önce yaptırdığım yerden bile çok daha güzel

Meco
27-10-2009, 23:28

noldu bağlandımı ötüyomu artıkın =)
Mertcan ben :D

dragstar
27-10-2009, 23:33
daha var uzun sürüyor anfiler midtizler tkıldı yalıtım bitti teyp takıldı sub kutusu yapıldı bagajla uğraşılıyor şuan

Mr.K
27-10-2009, 23:37
arkadaşım mesajları okumuyormusun aktepe montaj yapmıyor sadece parça satıyor:heyoo:

Aktepenin calistigi montajcisi var :heyoo:
Illa montaj yapmiyo diye kotu biryer degil:heyoo:

aktepe kardeslerde uzulmessn ztn sag caprazlarida maxi-hi-fi

TarikS
27-10-2009, 23:46
Maxi-Hifi

şirinevler karaoğlanoğlu cad no 31 0212 442 10 45 , Istanbul, Turkey
http://www.maxihfi.com

Tufan Ceylan
Ugur Yavuz

aynen.. aktepe'nin anlasmali montajcisi da onlar..dukkanlar karsi karsiya zaten.. aktepe'den tesisati guzel fiyatlara alip maxi'de taktirabilirsin, ben oyle yaptim bir sorun yasamadim henuz cok iyi insanlar.. iscilikleri de temiz..

sulhi
27-10-2009, 23:55

bak bebe laflarına dıkkat et hitabını canımı sıkma arakdasımla abi arasını bil öle konus daha dunku cocuksun sen ilk okula giderken ben tesısat bilirdim burdada yanlış bişey konusmam ben aktepede de montaj yaptırdım lafımı kaileye al öle cvp ver haddini bil tmm yoksa sorma sorusturma kafana göre git yaptır ok.

onursumer
28-10-2009, 00:04
maxi hifi tufan abi ve aktepe elekt.

kesinlikle sorun yaşamazsın ;) araba yaptırmanın dışında yuzyuze konuştuğum kişiler olduğu için tavisyem

dragstar
28-10-2009, 00:11
bak bebe laflarına dıkkat et hitabını canımı sıkma arakdasımla abi arasını bil öle konus daha dunku cocuksun sen ilk okula giderken ben tesısat bilirdim burdada yanlış bişey konusmam ben aktepede de montaj yaptırdım lafımı kaileye al öle cvp ver haddini bil tmm yoksa sorma sorusturma kafana göre git yaptır ok.

ben yaşına birşey demedim, benim ilkokula giderken hatta dahada küçükken hangi arabaya bindiğimi o arabada neler olduğunu (sadece müzik sisteminden bahsetmiyorum) hangi ortamlarda yetiştiğimi kimleri tanıdığımı bu camiada bilmiyorsun ve beni yargılorsun, aktepeyi ben 1,5 senedir biliyorum uygun fiyata kaliteli mal satıyor diye adını duydum alış veriş yaptım, öncesinede bilmeyebilirim yanılmışımdır polemik yapmanın alemi yok ilk mesajındada eskiden vardı şeklinde açıklama yapsaydın tarıks ve onursümer nickli arkadaşlar gibi bende öğrenmiş olurdum hiç bu konuşmalar geçmezdi büyüğümsün saygım sonsuz

iyi geceler

dragstar
28-10-2009, 00:24
Aktepenin calistigi montajcisi var :heyoo:
Illa montaj yapmiyo diye kotu biryer degil:heyoo:

aktepe kardeslerde uzulmessn ztn sag caprazlarida maxi-hi-fi

bilmiyordum teşekkürler;) aktepe gibi kaliteli parça stn yerin montajcısı kötü olmaz ztn

rebeldeath
28-10-2009, 08:56
ortalama olarak benım düşündüğüm ön tarafa bi comp. +bi anfi + ve bi bass olucak daha fazlası şu an için beni baya bi zorlar.

Meco
28-10-2009, 09:24
mondeo sanırım aracınız .
98 sedana 2 takım morel comp.+2 jbl anfi+2x25cm sub uygulamıştık.çok net ve güzel bi ses aldık.aktepe yardımcı olur size bu konuda.

Onur`
28-10-2009, 09:26
Parça temini için Aktepe Sound, montaj içinde zaten ExtremeSounda gönderiyolar... İki tarafta başarılı bence...

0212 442 42 88-83

rebeldeath
28-10-2009, 09:42
görüştüğüm bi tesisatçı ark. pilippo comp+jbl bass+ 2 nci el temiz bi anfi+kablo+montaj ve işçilik için 400 tl fiyat verdi. pilippo yu bilmediğim için biraz emin olamadım ama baya bi övdü gerçi kimse malım kötü demez ama :) gel dinle burda öle karar ver diyo

NOSman
28-10-2009, 10:21
Merhabalar;

Bizde( AKTEPESOUND ) satış agırlıklı toptan oldugu ıcın fiyatlar konusunda her türlü yardımcı olurum.
Zaten ürün çeşitliği konusunda sıkıntı yok.( ROCKFORD FOSGATE ,MBQUART JBL JVC XETEC INFINITY ALPINE MTX KICKER AUDIOSYSTEM PIONEER KENWOOD NAVKİNG ROUTE66(NAVİGASYON) SOUNDMAGUS STINGER MOREL PHONOCAR SOUNDLINE DLS DD VS.. BIRCOK MARKA MEVCUT ) WEB SITEMIZDEN INCELIYEBILIRSINIZ

www.aktepesound.com

Montaj konusundada Referans olabilceğimiz bir çok yer var tabi 10lirayada montaj yapan yer 1000lirayada bu sisteme göre değişiyor
Florya Emre Abi zaten Honda Civic Fuar aracımızın montajını yapan yer.
İşçilik olsun bizimle calışan bir çok montajcı firma mevcut oturdugunuz yere göre yönlerdirme yaparız..

osman@aktepesound.com msn adresim yardımcı olurum ..

serhat_R
28-10-2009, 17:39
woice car hi-fi ![/

MoDVTeC
28-10-2009, 17:53
avcılar-pionner ata 421 34 15

tavsiye ederim

EkReM
28-10-2009, 18:02
woice car hi-fi ![/

katılıyorum.bu işte yolun son noktası.
0 212 643 33 33