PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bill Gates in Arabası !

Eriador
17-11-2006, 07:17
http://www.hot-screensaver.com/wp-myimages/bill-gates-car.jpg

PS değildir gerçektir ... yorum yok ...

biraz konu dışı ama buda oturma odası ...
http://www.hot-screensaver.com/wp-myimages/bill-gates-room.jpg

bir kaç balık we adam foto montaj la koyulmuş gerisi gerçek okyanus un ortasında aldığı adayı kazarak denizin dibinde ev yaptı ... para var huzur var :)

orc
17-11-2006, 09:15
adayı kazıp ev yapmıs ama pencereden nasıl günes geliyor cözemedim :D

Serencebey
17-11-2006, 10:12
pra var justin guneside oraya cektırmıstır :D hauehuahea

merttepe
17-11-2006, 10:13
ben akvaryum meraklısıyımdır, pardon ama o büyklükte bir camın okyanusun basıncını taşıyabilecek kapasitesi olamaz, taşıması için bir kaç metre kalınlığında olması gerekir ki o zamanda camın diğer tarıfını görmek imkansız gibi birşey olur..
2. resmin güzel bi fotoş olduğunu söyliyebilirm :D

CC+
17-11-2006, 11:26
ben akvaryum meraklısıyımdır, pardon ama o büyklükte bir camın okyanusun basıncını taşıyabilecek kapasitesi olamaz, taşıması için bir kaç metre kalınlığında olması gerekir ki o zamanda camın diğer tarıfını görmek imkansız gibi birşey olur..
2. resmin güzel bi fotoş olduğunu söyliyebilirm :D

Aynen oyle aynı zamanda yekpare bır camda kullanılamaz konstruksyonla desteklemek sarttır

Neyse zengının parası zugurdun cenesını yorar muhabbetını bırakalım

MUGENPOWE®
17-11-2006, 11:38
son nokta .

Eriador
17-11-2006, 11:53
iyide tam okyanus un dibi deilki 10 m dernlik sadece phuket gibi yerler de çok rahat dip i görebilirsnz :)

Alp
17-11-2006, 12:21
2.resim photoshop arkadaşlar...karşı taraf okyanus'sa:D hemen yan kapıdan güneş giriyor içeriye....

Tuner
17-11-2006, 21:42
ikinci resim bir reklam da geçiyordu.

miniks
18-11-2006, 00:15
okyanus un basıncına dayanan camlar var arkadaslar. 1 metre olması gerekmıo. goruntu de gercekten net oluo. ORLANDO SEA WORLD e gıdenlerınız varsa canlı olarak ta gormuslerdır. hatta jaws ın kacıncısı bılmıorum ama bı tanesınde de cekımler yapılmıstı. tunel seklınde cam var. ıcınde gezıosunuz. onemlı olan ıcerdekı basıncı bosaltmak. ama resım photoshop oldugu bellı oldu dıkkatlı arkadaslar sayesınde.

bu arada Bıll amca sanıyede 50.000 kusur dolar kazanıodu sanırım. para cok var huzur da lımıt yok...

GökhanO
18-11-2006, 00:30
okyanus un basıncına dayanan camlar var arkadaslar. 1 metre olması gerekmıo. goruntu de gercekten net oluo. ORLANDO SEA WORLD e gıdenlerınız varsa canlı olarak ta gormuslerdır. hatta jaws ın kacıncısı bılmıorum ama bı tanesınde de cekımler yapılmıstı. tunel seklınde cam var. ıcınde gezıosunuz. onemlı olan ıcerdekı basıncı bosaltmak.

simdi kafam karıstı benim bilgidim fizik kurallarına gore icerdeki basıncı bosaltmak odanın teneke gibi iceri cokmesine neden olur cunku benim bildigim eger o camın kırılmasını ıstemiyorsak oda ıcındeki basıncın dısdaki basınca esit olmasi gerek. Yanlısım varsa duzeltin :beuj:

Bu arada o corvette cok kıro isi olmus bence:D

ef186
18-11-2006, 01:17
resim bi dizayn çalışması bili ile alaksı yok :)

http://www.dvdesign.com

cem
18-11-2006, 11:41
o corvette in kapısı nası kapanıyo birisi gösterebilrmi cok sacma geldi bana orda cam war :)

emir
18-11-2006, 12:22
güzel corvette limo güzel olmuş

Eriador
18-11-2006, 19:04
o corvette in kapısı nası kapanıyo birisi gösterebilrmi cok sacma geldi bana orda cam war :)

cam tavana denk gelio o araba discovery ye çıktı daihatsu kullanıyor diye eleştirildiği içn yaptırmış onu 1 ton özelliği war lumi corvette olması sadece bi yanı

Pugcu_Atakan
18-11-2006, 23:11
''bill gates köpek balığıyla maç izlerken yakalandı'' ahahaha:D
köpek balığı yenilgiyi hazmedemeyip bill gates'i yedi:Dhem o cam buğ yapmıyomu yaw:D Bildiğim kadarıyla basınçtan ezilmemesi için suyun we odanın basıncının eşit olması gerekir:beuj:

M_PROJECT
18-11-2006, 23:39
ya o tarz lımo lardan okadar cok avrkı amerıkada bence bıll gates ın deıldır o arac

merttepe
19-11-2006, 00:35
''bill gates köpek balığıyla maç izlerken yakalandı'' ahahaha:D
köpek balığı yenilgiyi hazmedemeyip bill gates'i yedi:Dhem o cam buğ yapmıyomu yaw:D Bildiğim kadarıyla basınçtan ezilmemesi için suyun we odanın basıncının eşit olması gerekir:beuj:

evet camın dayanabilmesinin tek yolu o, fakat odaya basınç verirsen içinde yaşamak kasar biraz :D :D

T-MIVEC
19-11-2006, 14:12
o arabanin bill'in oldugunu sanmiyorum

psychopat_gs
19-11-2006, 15:23
ewı bılmemde araba onun olabılır we manıac bı araba

Eriador
19-11-2006, 19:31
yaw hu Discovery channel da yapılışını izledm diorum onun araç :D daihatsu kullanılıyor diye eleştirilmiş oda madem öle diyerek dünyanın en büyük oto üretisicisi GM ye onu yaptırmış dış görünüşü bi yana 2 saat süren bi anlatımı vardı yok yok içinde.